تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 64 از 241 اولاول ... 145460616263646566676874114164 ... آخرآخر
نمايش نتايج 631 به 640 از 2402

نام تاپيک: بررسی تخصصی پیغام های صفحه آبی (Blue Screen)، خطاهای دائم سیستمی و رفع مشکل آنها

داره خودمونی میشه thacker's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    شهرک اکباتان

پيش فرض

من Dell XPS L502X دارم ... جدیدا بعضی وقتا که میخوام برنامه ای چیزی باز کنم صفحه آبی با این مشخصات میاد :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    چیکار کنم ؟!

پروفشنال babialex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

خواهشا کمک کنید خیلی واجب و مهمه ممنونم

ویندوز 7 سرویس پک 1 دارم که خیلی خوب هر جایی نصب کردم بدون مشکل کار میکنم باهاش اما امروز از صبح یهو صفحه آبی میاد و ریست میشه !! اعصابم رو ریخته به هم
    اینم اضافه کنم که این ویندوز روی 5 تا سیستم و لپ تاپ اطرافیان خودم نصبه و مشکل از ویندوز نیست چون همشون بدون مشکل دارن باهاش کار میکنن
    الان این ارور رو داده وقتی روشن کردم

Problem signature:
    Problem Event Name: BlueScreen
    OS Version: 6.1.7601.2.1.0.256.1
    Locale ID: 1065

Additional information about the problem:
    BCCode: 3b
    BCP1: 00000000C0000005
    BCP2: FFFFF880010B0095
    BCP3: FFFFF8800A56D650
    BCP4: 0000000000000000
    OS Version: 6_1_7601
    Service Pack: 1_0
    Product: 256_1

Files that help describe the problem:
    C:\Windows\Minidump\012512-17581-01.dmp
    C:\Users\system\AppData\Local\Temp\WER-37767-0.sysdata.xml

Read our privacy statement online:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

If the online privacy statement is not available, please read our privacy statement offline:
    C:\Windows\system32\en-US\erofflps.txt

دوستان و اساتید میتونید راهنمایی کنید مشکل سیستم از کجاست و چه باید کنم ؟

اینم دو تا فایلی که در مسیر C:\Windows\Minidump بود

کد:
    فایل جنرال ریپورت

کد:
    system information

کد:
    اینم عکس از صفحه وقتی صفحه آبی ظاهر میشه
    Last edited by babialex; 26-01-2012 at 09:13.

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

کد:
    شماویندوزخودتون ازنوع چنج کنید بعدش کلیه درایورهای مادربورد ابتدابابرنامه driver genius که لینکش پایین هست آپدیت کنید بعدش روی این ویندوزجدید نصب کنیددرایورهای گرافیک رو هم ازداخل خودسایت سازنده گرافیک آپدیت کنید فایروال ویندوزخودتون به حالت دیفالت دربیارین همچنین اگرازآنتی ویروس نورتون استفاده میکردین بطورموقت نصبش نکنید ازبرنامه Microsoft Security Essentials استفاده کنید

کد:
    کد:

4. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام
    من تقریبا هر بار که کامپیوتر رو روشن می کنم یک بار با این مشکل مواجه می شم و بعد از ریستارت شدن کامپیوتر سیستم به صورت طبیعی به کارش ادامه می ده و هیچ مشکل دیگه ای پیش نمیاد
    اینم مشخصات سیستم
    Cpu:Intel celeron
    Ram: 3 G
    VGA: geforce 8400 gs
    فایل: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حـــــرفـه ای ebicross's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    مـشـهـد

پيش فرض

آقا يكي جواب ما رو بده!
    ميدونم با تصويري كه دادم نميشه چيزي متوجه شد اما لا اقل يه راهي بگيد كه بدون وارد شدن تو ويندوز بشه ريپورت گرفت!
    سيستم من اصلا تو ويندوز نميره!
    بدون هاردتون گزارش CPU-Z بدین.
    بعد مشخصات دقیق هاردتون رو بدین یا اگر میشه از روی هارد عکس بگیرید اگر مشخصات دقیق ندارید.
    مشکل شما بیشتر مربوط به هارد میشه که تو شکلی هم که قراردادین گفته شده به وسیله فرمان chkdsk /f هارد خوردتون اسکن کنیدکه
    تمام پیامهای BSOD پیشنهاد CHKDSK رو دارند...
    من Dell XPS L502X دارم ... جدیدا بعضی وقتا که میخوام برنامه ای چیزی باز کنم صفحه آبی با این مشخصات میاد :
    صفحه اول رو بخونید.

خواهشا کمک کنید خیلی واجب و مهمه ممنونم

ویندوز 7 سرویس پک 1 دارم که خیلی خوب هر جایی نصب کردم بدون مشکل کار میکنم باهاش اما امروز از صبح یهو صفحه آبی میاد و ریست میشه !! اعصابم رو ریخته به هم
    اینم اضافه کنم که این ویندوز روی 5 تا سیستم و لپ تاپ اطرافیان خودم نصبه و مشکل از ویندوز نیست چون همشون بدون مشکل دارن باهاش کار میکنن
    الان این ارور رو داده وقتی روشن کردم
    مشکل شما خیلی ساده هستش.
    خطاتون از درایور Cumon.sys که برای اجرای فایل CPM.exe استفاده میشه رخ داده.
    این فایل کنترل کننده ی Comodo Programs Manager هستش که حالا به هر طریق که نیاز به بررسی داره باعث ایجاد تداخل میشه.
    با حذف Comodo مشکلتون حل میشه.

سلام
    من تقریبا هر بار که کامپیوتر رو روشن می کنم یک بار با این مشکل مواجه می شم و بعد از ریستارت شدن کامپیوتر سیستم به صورت طبیعی به کارش ادامه می ده و هیچ مشکل دیگه ای پیش نمیاد
    اینم مشخصات سیستم
    Cpu:Intel celeron
    Ram: 3 G
    VGA: geforce 8400 gs
    برای خطای شما به دلیل خاصی اشاره نشده و خطا در RAM هستش.
    گزارش CPU-Z رو میخوام. (با General Report از صفحه اول)
    در ضمن ممکنه از پردازندتون باشه چون برای ویندوز 7 خیلی ضعیفه.

7. 2 کاربر از ebicross بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام من دیروز هم مشکلم رو ارسال کرده بودم که فکر می کنم کامل نبود و پستم از روی انجمن حذف شده بود امروز یه بار دیگه می خوام مشکلمو کامل تر توضیح بدم لطفا هر کسی که راه حل مشکل منو می دونه منو راهنمایی کنه
    من هر با که کامپیوترمو روشن می کنم با پیغام صغحه آبی روبه رو می شم و کامپیوترم ریستارت میشه البته بعد از ریستارت شدن دیگه مشکلی بوجود نمی یاد و کامپیوتر به صورت طبیعی به کارش ادامه می ده من توی لینک زیر مشخصات سیستم به اضافه تصویر پیغام صفحه ابی که روی کامپیوترم ظاهر می شه رو ارسال کردم لطفا هر کس که می تونه منو راه نمایی کنه.

---------- Post added at 10:51 AM ---------- Previous post was at 10:50 AM ----------

سلام من دیروز هم مشکلم رو ارسال کرده بودم که فکر می کنم کامل نبود و پستم از روی انجمن حذف شده بود امروز یه بار دیگه می خوام مشکلمو کامل تر توضیح بدم لطفا هر کسی که راه حل مشکل منو می دونه منو راهنمایی کنه
    من هر با که کامپیوترمو روشن می کنم با پیغام صغحه آبی روبه رو می شم و کامپیوترم ریستارت میشه البته بعد از ریستارت شدن دیگه مشکلی بوجود نمی یاد و کامپیوتر به صورت طبیعی به کارش ادامه می ده من توی لینک زیر مشخصات سیستم به اضافه تصویر پیغام صفحه ابی که روی کامپیوترم ظاهر می شه رو ارسال کردم لطفا هر کس که می تونه منو راه نمایی کنه.
    یادم رفت لینک رو بذارم برای همین دوباره پست رو ارسال کردم

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    مـشـهـد

پيش فرض

---------- Post added at 10:51 AM ---------- Previous post was at 10:50 AM ----------

یادم رفت لینک رو بذارم برای همین دوباره پست رو ارسال کردم
    توی پست قبلی توضیح دادم براتون. پستتون حذف نشده ولی چون کاربر جدید هستید ممکنه یکم با تاخیر ثبت بشه.

گزارش کامل بدین با توجه به پست اول در صفحه ی اول تاپیک.
    ولی با همین فایلهایی هم که دادین همونطور که قبلا گفتم خطاهاتون بی دلیله (یعنی درایور یا سخت افزار یا نرم افزار خاصی براش اتفاق نیفتاده) که بی دلیل بودنش میتونه از مشکل توی رمها یا پردازنده ی ضعیف برای ویندوز 7 باشه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام و ممنون از پاسخی که بهم دادین
    رم کامپیوتر من اول 1 گیگ بود اما حدود دو سال پیش یک رم 2 گیگ هم بهش اضافه کردم و تقریبا از همون موقع هم از ویندوز 7 استفاده میکنم
    اوایلی که ویندوز 7 نصب کردم این مشکل وجود نداشت و چند وقت بعد به این مشکل دچار شدم
    از اونجایی که گفتین این خطاها بی دلیله
    می خواستم بدونم اگه با شرایط فعلی با کامپیوترم کار کنم آیا براش مشکلی پیش میاد؟
    آیا احتیاج به انجام کاری (مثلا عوض کردن قطعات سخت افزاری کامپیوتر) هست یا نه؟
    در ضمن گزارش CPU-Z v رو چه جوری باید تهیه کنم؟

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    مـشـهـد

پيش فرض

سلام و ممنون از پاسخی که بهم دادین
    رم کامپیوتر من اول 1 گیگ بود اما حدود دو سال پیش یک رم 2 گیگ هم بهش اضافه کردم و تقریبا از همون موقع هم از ویندوز 7 استفاده میکنم
    اوایلی که ویندوز 7 نصب کردم این مشکل وجود نداشت و چند وقت بعد به این مشکل دچار شدم
    از اونجایی که گفتین این خطاها بی دلیله
    می خواستم بدونم اگه با شرایط فعلی با کامپیوترم کار کنم آیا براش مشکلی پیش میاد؟
    آیا احتیاج به انجام کاری (مثلا عوض کردن قطعات سخت افزاری کامپیوتر) هست یا نه؟
    در ضمن گزارش CPU-Z v رو چه جوری باید تهیه کنم؟
    شما از صفحه ی اول General Reporter رو دانلود کنید و یک گزارش باهاش بگیرید. توی اون گزارش CPU-Z رو هم کپی میکنه.

اما در مورد مشکل؛
    تنها مشکلی که BSODها پیش میارن از لحاظ سخت افزاری ایجاد بدسکتور توی هارد هست که خوب معلومه اگر کامپیوتر یهو ریستارت بشه و هارد در حال خواندن یا نوشتن باشه ممکنه بخشی از اطلاعات از دست بره (منظور از بخش تعدادی سکتور (چند بیت یا بایت) هستش و نه مثلا یک درایور اطلاعات!) که البته برای هارد مضره ولی اگر در روز یکی دو تا باشه خب شاید مشکلی پیش نیاد.

اما از لحاظ نرم افزاری دیگه مشکل زیاده. وسط انجام یک کار ذخیره نشده سیستم ریست بشه خب اطلاعات از دست میره دیگه. مثلا وسط فتوشاپ!

با گزارش CPU-Z مشکلتون معلوم میشه به احتمال زیاد.

تا چند روز دیگه ورژن جدیدی از General Reporter که تقریبا آماده شده رو میزارم که میتونه تا 12 نوع گزارش از سیستم بگیره که فکر نمیکنم هیچ نرم افزاری این حجم اطلاعات از سیستم بده بخصوص آدرس و مشخصات درایورها و سرویسها.
    آماده بشه برای دانلود میزارم.

12. این کاربر از ebicross بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Asali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

درخواست کمک فوری:
    شرح اشکال: هنگام اجرای یک بازی سیستم قفل کرد و در همان حال سیستم را با کلید پاور روی صفحه کلید خاموش کردم باز که خواستم روشن کنم هنگام بوت شدن سیستم صفحه مانیتور را حروف انگلیسی $ پر کرده است که حتی وقتی توی ستاپ سیستم هم میری باز این حروف کل صفحه را گرفته و نمیتونی ستاپ سیستم را بخونی بعد وقتی سیستم بالا میاد هنگام اجرای ویندوز صفحه آبی میاد و سیستم ری استار میشه و ...
    کارهای انجام شده:
    من فکر کردم مشکل از ویندوز هست آمدم سی دی ویندوز 7 را گذاشتم و شروع به نصب کردم البته درایو C را هنگام نصب فرمت کردم ولی متاسفانه ویندوز نصب نشد و ناتمام ماند و باز صفحه آبی میاد و مثل روز اول، حال نه چیز روی درایو C هست که برای شما فایلی ارسال کنم و نه میدونم چه باید بکنم! لطفا کمک کنید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •