تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 55 از 241 اولاول ... 54551525354555657585965105155 ... آخرآخر
نمايش نتايج 541 به 550 از 2402

نام تاپيک: بررسی تخصصی پیغام های صفحه آبی (Blue Screen)، خطاهای دائم سیستمی و رفع مشکل آنها

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام دوست عزیز اقای جعفریان گل.شما خواسته بودین که فایل های minidump ویندوز رو بذارم تا برسی کنید.ممنونم از شما.من همون تاپیکی هستم که در مورد ویندوز 7 مشکل داشتم.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینم لیست 6تا فایل دامپی
    اینم عکسی که از موقعه دامپ شدن گرفتم و توضیحش
    چند وقتیه سرویس پک 1 ویندوز 7 رو که نصب کردم یک ارور حسابی واسم میاد همون صفحه دامپ که صفحه ای آبی رنگ هست و سیستم معمولا ریست میشه که سیستم من ریست نمیشه و باید

خودم ریستش کنم.بعضی وقتا توی نت بعضی وقتا تو بازی بعضی وقتا هم این اتفاق نمیفته مشکل از چی میتونه باشه
    اینم عکسش لینکش رو میذارم که ببینید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطفا کمکم کنید و بگید مشکل از چیه.رم و سیپیو رو هم چک کردم درست و محکم سر جای خودش هست.
    سیستمم هم ویروس یابی کامل کردم.

دیگه عصاب واسم نمونده لطفا کمک کنید.
    اره من آخرین ورژن نود 32 روروی سیستمم نصب کردم. و از سایت سافگذر گرفته بودم که کرکش رو باید از قسمت safe mode روی سیستم فعال میکردم.وقتی سیستم رو روشن میکردم با این که سیستمم نو و بالا هست باید 10 دقیقه ای صبر میکردم تا گرم بشه.ولی به خاطر نود32 بود که پاکش کردم و از سیف مود هم کرکش رو deactiv کردم.و نسخه قدیمی یعنی 4 نود 32 رو نصب کردم.و آپدیتشم با آدرس سایت سافت گذر اتومات صورت میگیره.

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام دوست عزیز اقای جعفریان گل.شما خواسته بودین که فایل های minidump ویندوز رو بذارم تا برسی کنید.ممنونم از شما.من همون تاپیکی هستم که در مورد ویندوز 7 مشکل داشتم.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینم لیست 6تا فایل دامپی
    اینم عکسی که از موقعه دامپ شدن گرفتم و توضیحش
    چند وقتیه سرویس پک 1 ویندوز 7 رو که نصب کردم یک ارور حسابی واسم میاد همون صفحه دامپ که صفحه ای آبی رنگ هست و سیستم معمولا ریست میشه که سیستم من ریست نمیشه و باید

خودم ریستش کنم.بعضی وقتا توی نت بعضی وقتا تو بازی بعضی وقتا هم این اتفاق نمیفته مشکل از چی میتونه باشه
    اینم عکسش لینکش رو میذارم که ببینید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطفا کمکم کنید و بگید مشکل از چیه.رم و سیپیو رو هم چک کردم درست و محکم سر جای خودش هست.
    سیستمم هم ویروس یابی کامل کردم.

دیگه عصاب واسم نمونده لطفا کمک کنید.
    اره من آخرین ورژن نود 32 روروی سیستمم نصب کردم. و از سایت سافگذر گرفته بودم که کرکش رو باید از قسمت safe mode روی سیستم فعال میکردم.وقتی سیستم رو روشن میکردم با این که سیستمم نو و بالا هست باید 10 دقیقه ای صبر میکردم تا گرم بشه.ولی به خاطر نود32 بود که پاکش کردم و از سیف مود هم کرکش رو deactiv کردم.و نسخه قدیمی یعنی 4 نود 32 رو نصب کردم.و آپدیتشم با آدرس سایت سافت گذر اتومات صورت میگیره.

فایلهای دامپی که گذاشتین برای بررسی دان نمیشه داخل یک سایت دیگه آپلود کنید مثل mediafire بعدش لینکش اینجا بزارین

آخر فروم باز Erfan.B's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

دوست من شما 2 تا مشکل اصلی داره ویندوزت :
    یکی این که alocohol 120% رو پاک کن (می تونی از daemon tools یا virtual clone drive به طور موقت استفاده کنی.)
    دومین مشکلت هم همون انتی ویروس نود هستش ، شما هر انتی ویروسی نصب می کنی خواهشاً نود نصب نکن می تونی از اویرا یا کسپرسکی استفاده کنی.

موفق باشي

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

ممنونم چشم.ولی بازم اگه مشکل داشت خبرتون خواهم داد.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام
    سیستم من زمانی که ازش استفاه نمی کنم یهو می بینم که صفحه آبی میده و ریست میشه
    حتی زمانی که گذاشتمش برای دانود صبج میام می بینم ریست شده و هیچی هم دانلود نکرده و سیستم رفته روی حالت استند بای و بعضی اوقات هم می بینم که روشن مونده با اینکه باید آی دی ام سر ساعت شات دانش کنه . در این مورد اطمینان ندارم چون خودم به شخصه ندیدم چون خوابم و دقیق نمی دونم که چه اتفاقی برای سیستمم میفته ولی اینکه زمانی که استفاده ازش نمی شه و بعد خود به خود صفحه آبی میده و ریست میشه رو خودم به عینه دیدم
    ولی به هیچ عنوان زمانی که باهاش بازی می کنم اینجوری نمی شه هیچ موقع تا حالا زمان بازی کردن ریست نداده.
    الان خونه نیستم و الا فایل دامیش رو براتون میزاشتم
    حالا گفتم شاید همین جوری بدون فایل بدونید مشکل از چیه و الا شب که رفتم خونه فایلش رو هم میزارم

کاربر فعال کلوپ گوشی ها mahyarSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

اقا بدبخت شدم رفت .. این همه این نرم افزار و اون نرم افزار کردم برای ریجیستری .. که بعدا از چک کردن و اسکن کردن سیستم یهو ریست شد و اون صفحه آبی ( صفحه مرگ ) جلوم ظاهر ظاهر شد ... حالا چکار ... توروخدا راهی هست بدون عوض کردن ویندوز کارم حل بشه ؟ الان در حالا سیف مود که میام بالا آیکونها ظاهر میشه ولی فقط بعد از 20 تا30 ثانیه اون صفحه جلوم میاد توی همین 20 ثانیه من فایلهای روی دستکتاپم رو کپی کردم توی هاردها ولی ... چکار کنم ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه armia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004
    محل سكونت
    تهران / كرج

پيش فرض مواجه با صفحه آبی مرگ در هنگام استفاده از *پی ان

سلام
    من جدیدا از هر 10 بار کانکت شدن با * پی ان کمه کم 1 بارش رو با صفحه ابی مرگ (مطمئن نیستم اصطلاحش همین باشه ها ) مواجه میشم جوری که دیگه میترسم استفاده دوباره کنم و ایندفعه یه بلائی سر دستگاه بیاد . بنظرتون مشکل از کجاست و چطور میشه حلش کرد ؟

این هم فایلهای داخل پوشه Minidump ویندوزم :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کاربر فعال کلوپ گوشی ها mahyarSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

اقا بدبخت شدم رفت .. این همه این نرم افزار و اون نرم افزار کردم برای ریجیستری .. که بعدا از چک کردن و اسکن کردن سیستم یهو ریست شد و اون صفحه آبی ( صفحه مرگ ) جلوم ظاهر ظاهر شد ... حالا چکار ... توروخدا راهی هست بدون عوض کردن ویندوز کارم حل بشه ؟ الان در حالا سیف مود که میام بالا آیکونها ظاهر میشه ولی فقط بعد از 20 تا30 ثانیه اون صفحه جلوم میاد توی همین 20 ثانیه من فایلهای روی دستکتاپم رو کپی کردم توی هاردها ولی ... چکار کنم ؟

آقا توروخدا اگه میشه یکی بهم بگه چکار کنم ... من 1 ساعت یه بار دارم به اینجا سر میزنم ... من اصلا دسترسی به ویندوز ندارم کامیپوتر بعد از 20 ثانیه که وارد ویندوز شده وارد این صفحه میشه و یه عددی تا 100ر میشه و اون خط آخر رو مینویسه ... من یه سری برنامه ی مربوط به ریجستری رو نصب کردم . که رجیستری رو اسکن کنم .( خیر سرم اومدم آپدیت نشدن ویندوزم درست کنم )..
    فکر کنم یه برنامه ای رو که کرک هم بود از یه سایت نا معتبر دانلود کردم و اجراش کردم که اجرا هم نشد ولی شکم برده به همون ... از اونجایی که آنتی ویروسم رو 5 دقیقه قبلش پاک کرده بودم نمیدونم ویروس بوده یا نه ... خداروشکر فایلهای توی هاردم پاک نشده و همش هست ..... اگه میشه راهی بگید بدون نصب ویندوز کارم راه بیوفته ...

اگه نباشه جاش خالی می مونه Milo.Metallboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

بدون شک از اون برنامه های رجیستری هست... چرا وقتی نیازی نیست همچین نرم افزارهایی نصب میکنین ؟ سیف مود بیاین بالا و سریع پاکش کنین درست میشه... البته اگه خیلی به ویندوز و رجیستری آسیب نزده باشه

11. این کاربر از Milo.Metallboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •