تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 54 از 241 اولاول ... 44450515253545556575864104154 ... آخرآخر
نمايش نتايج 531 به 540 از 2402

نام تاپيک: بررسی تخصصی پیغام های صفحه آبی (Blue Screen)، خطاهای دائم سیستمی و رفع مشکل آنها

آخر فروم باز Erfan.B's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام من ویندوز 7 32 بیتی دارم، امروز برام هر 15-20 دقیقه یک بار صفحه آبی میاد و ری استارت میشه(موقع گشت زنی در اینترنت و دانلود)
    مشخصات سیستم و فایل Minidump رو ضمیمه کردم
    با تشکر
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    دوست عزیز شما بارزترین مشکلت درایور کارت گرافیکت هست.
    اون درایور رو توسط Driver Sweeper حذف کن و درایور انویدیای جدید خودت رو دانلود کن و مجدد نصب کن.

Driver Sweeper :

کد:
    موفق باشی

2. این کاربر از Erfan.B بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

نمی دونم چرا دکمه ی تشکرم غیر فعاله، در هر صورت ممنون از جواب شما دوست عزیز

داره خودمونی میشه ali_70k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    باب الجنّه

پيش فرض

سلام!
    1-اگه میشه driver sweeper رو با یه لینک مستقیم بزارین چون سرعت اینترنت ها پایینه و یه هفته طول میکشه که دانلود کنم
    و در عرض چند ساعت لینک دانلود عوض میشه(چند بار دانلود کردم وسطاش قطع شد دلم میخواست لپ تاپ رو بزنم زمین!)
    2-وقتی از استند بای برمیگردم درایور صدا دچار مشکل میشه
    و هیچ چیز رو پخش نمیکنه مجبورا باید ریست یا اینکه دوباره درایور صدا رو نصب کنم
    3-تو کنترل پنل واسه درایور صدا دو تا برنامه هست ،یکی realtek high definition audio driver و دیگری realtek HDMI audio driver for ATI هست که با پاک کردن دومی دیگه سیستم لال شد و باید بعد از هر بار روشن کردن درایور گرافیک ATI رو دوباره نصب کنم که خوشبختانه با سیستم ریستور درست کردم ولی این دومی چیه؟
    4-وقتی دیال آپ وصل میشم گاهی اوقات اون دو کامپیوتر سیستم تری نشون داده نمیشه!
    که همون مشکلیه که درایور شبکه داره و حتما باید یه جوری با درایور سویپر پاک کنم و دوباره نصب کنم!

داره خودمونی میشه rell's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

یکی از مشکلات شما برمیگرده به کارت شبکه سیستم حتما درایور کارت شبکه خودتون اول پاک کنیدبعدش آپدیت کنیدبا برنامه driver genius مادربورد خودتونم با همین برنامه آپدیت کنید که تاپیک دانلودش پایین هست درایور گرافیک آپدیت کنیدازداخل سایت سازنده اگر از vpn هم استفاده میکنید بطور موقت خاموشش کنید رمهای خودتونم بابرنامه memtest که تو لینک دوم هست تست کنید با همه این موارد دیدین رفع مشکل نشد بطور موقت بایک هارد دیگه تست کنید

تاپیک Driver Genius

کد:
    لینک دانلود memtest

کد:
    سلام عزیز، ممنون از محبتت، من تمام کارهایی رو که گفته بودی انجام دادم بجز تعویض هارد چون هارد نداشتم. متاسفانه مشکلم هنوز پابرجاست، تو عکس زیر properties از نرم‌افزار BlueScreenView گرفتم ببین آیا میشه فهمید دقیقا مشکل از کجاست.
    کد:

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام!
    1-اگه میشه driver sweeper رو با یه لینک مستقیم بزارین چون سرعت اینترنت ها پایینه و یه هفته طول میکشه که دانلود کنم
    و در عرض چند ساعت لینک دانلود عوض میشه(چند بار دانلود کردم وسطاش قطع شد دلم میخواست لپ تاپ رو بزنم زمین!)
    2-وقتی از استند بای برمیگردم درایور صدا دچار مشکل میشه
    و هیچ چیز رو پخش نمیکنه مجبورا باید ریست یا اینکه دوباره درایور صدا رو نصب کنم
    3-تو کنترل پنل واسه درایور صدا دو تا برنامه هست ،یکی realtek high definition audio driver و دیگری realtek HDMI audio driver for ATI هست که با پاک کردن دومی دیگه سیستم لال شد و باید بعد از هر بار روشن کردن درایور گرافیک ATI رو دوباره نصب کنم که خوشبختانه با سیستم ریستور درست کردم ولی این دومی چیه؟
    4-وقتی دیال آپ وصل میشم گاهی اوقات اون دو کامپیوتر سیستم تری نشون داده نمیشه!
    که همون مشکلیه که درایور شبکه داره و حتما باید یه جوری با درایور سویپر پاک کنم و دوباره نصب کنم!
    1-
    کد:
    البته پیشنهاد می کنم یه چند وقتی دور از اینترنت باشی که اعصابت آروم بشه فعلاً وضعیت اینترنت افتضاحه
    2 و 3 و 4 - قبلاً هم خدمتت عرض کردم شما بهتره یه ویندوز تمیز و از نو نصب کنی رو سیستمت ، چون خیلی کانفلیکت درایوری داره و ویندوز مناسبی نیست برای کار کردن. و از تم و ترنسفرمر هم استفاده نکنی بهتره چون یکی از عوامل BSOD هست.

موفق باشي

7. 2 کاربر از Erfan.B بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز مهندس الهه's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام
    میشه از این فایل چیزی متوجه شد ؟
    کد:
    فایل دامپ مربوط به صفحه مرگه

قبلا چن بار موقع کپی لینک توی IDM این اتفاق افتاده
    یکی دو بار هم دیروز پیش اومد

صفحه آبی نمایش داده میشه و پائین صفحه سریع تا عدد 100 میشماره و سیستم ریست میشه
    رم هم 2 گیگ هستش

داره خودمونی میشه ali_70k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    باب الجنّه

پيش فرض

1-
    کد:

البته پیشنهاد می کنم یه چند وقتی دور از اینترنت باشی که اعصابت آروم بشه فعلاً وضعیت اینترنت افتضاحه
    2 و 3 و 4 - قبلاً هم خدمتت عرض کردم شما بهتره یه ویندوز تمیز و از نو نصب کنی رو سیستمت ، چون خیلی کانفلیکت درایوری داره و ویندوز مناسبی نیست برای کار کردن. و از تم و ترنسفرمر هم استفاده نکنی بهتره چون یکی از عوامل BSOD هست.

موفق باشي
    درسته من نرم افزار های زیادی رو نصب کرده بودم که 99در صد شونو پاک کردم
    حتما باید عوض بشه
    ویندوز 7 هم که چون دزدی حساب میشه دوست ندارم (خب هرچی باشه اینو با لپ تاپ دادند و روش نوشته "غیر قابل فروش")
    موقع خرید نصب ویندوز رو یه کس دیگه انجام داد که مشکلی هم که پیش اومده بود صداش بود که در نمیومد
    ولی بردند تو همون فروشگاه که خریده بودند و درست کرد
    حالا میدونم که اون مشکل از همین دومیه!
    نقل قول نوشته شده توسط خودم
    3تو کنترل پنل واسه درایور صدا دو تا برنامه هست ،یکی realtek high definition audio driver و دیگری realtek HDMI audio driver for ATI هست که با پاک کردن دومی دیگه سیستم لال شد و باید بعد از هر بار روشن کردن درایور گرافیک ATI رو دوباره نصب کنم که خوشبختانه با سیستم ریستور درست کردم ولی این دومی چیه؟
    این دومی با نصب درایور صدا ایجاد نمیشد!
    Last edited by ali_70k; 16-12-2011 at 10:56.

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

درسته من نرم افزار های زیادی رو نصب کرده بودم که 99در صد شونو پاک کردم
    حتما باید عوض بشه
    ویندوز 7 هم که چون دزدی حساب میشه دوست ندارم (خب هرچی باشه اینو با لپ تاپ دادند و روش نوشته "غیر قابل فروش")
    موقع خرید نصب ویندوز رو یه کس دیگه انجام داد که مشکلی هم که پیش اومده بود صداش بود که در نمیومد
    ولی بردند تو همون فروشگاه که خریده بودند و درست کرد
    حالا میدونم که اون مشکل از همین دومیه!

این دومی با نصب درایور صدا ایجاد نمیشد!
    این دومی مربوط به کارتهای ati میشه که با نصبش داخل قسمت صدا دیوایس منیجر نصب میشه همچنین قسمت sound کنترل پنل و باید نصب باشه درایور گرافیک خودتون به 11.12 آپدیت کنید ببینید بازم بهمون صورت یکی قبلی رو هم با driver sweeper که لینکش قرارداده شده پاک کنید کامل آخرین فایل dump خودتونم ازنوع قراربدین

11. 2 کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه prance666's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام دوستان من یه 2 روزی هست اسیر این ارور شدم خواهشا کمک کنید با برنامه general reporter طبق پسته اول عمل کردم اینم لینکه دانلود مشخصات و تمام چیزهایی که برنامه بهم داد
    با برنامه memtest و ابزار خوده ویندوز 7 64 بیتی به نام memory diagonstic هم تست گرفتم و هیچ اروری دریافت نکردم

کد:
    Last edited by prance666; 17-12-2011 at 20:53.

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام دوستان من یه 2 روزی هست اسیر این ارور شدم خواهشا کمک کنید با برنامه general reporter طبق پسته اول عمل کردم اینم لینکه دانلود مشخصات و تمام چیزهایی که برنامه بهم داد
    با برنامه memtest و ابزار خوده ویندوز 7 64 بیتی به نام memory diagonstic هم تست گرفتم و هیچ اروری دریافت نکردم

کد:
    دوست من شما محتویات داخل فلدر minidump از شاخه ی windows رو زیپ کن ، اینجا قرار بده تا به مشکلت رسیدگی بشه.

موفق باشي

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •