تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 52 از 241 اولاول ... 24248495051525354555662102152 ... آخرآخر
نمايش نتايج 511 به 520 از 2402

نام تاپيک: بررسی تخصصی پیغام های صفحه آبی (Blue Screen)، خطاهای دائم سیستمی و رفع مشکل آنها

داره خودمونی میشه ali_70k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    باب الجنّه

پيش فرض

این پست اشتباهی ایجاد شد مدیران محترم لطفا اینو پاک کنید یا اینکه حداقل گزینه پاک کردن داشته باشه!
    Last edited by ali_70k; 01-12-2011 at 10:12.

داره خودمونی میشه ir.warez's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

13 درخواست راهنمایی در باره خطای 0x000000d1 صفحه مرگ

اقا علی گفته بودین که اگه مجداد این طوری شد فایل رو اپ کنم.من اپ کردم تا ببنید مشکلش چیه اما این بار شب وقتی که سیستم رو گذاشتم تا دانلود شبانه کنه و بعد چند دقیقه این طوری شد.

هم فایل رو از مسیر C:\Windows\Minidump\ اپ کردم و هم خروجی از نرم افزار blue screen view رو در اینجا قرار میدم.
    از دوستانی هم که تجربه دارن تقاضا می کنم تا کمکم کنن.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    یا علی.

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

[QUOTE=ir.warez;6673772]اقا علی گفته بودین که اگه مجداد این طوری شد فایل رو اپ کنم.من اپ کردم تا ببنید مشکلش چیه اما این بار شب وقتی که سیستم رو گذاشتم تا دانلود شبانه کنه و بعد چند دقیقه این طوری شد.

این مشکل شما بیشتر مربوط میشه به کارت شبکه درمرحله درایو کارت شبکه و صدا خودتون با برنامه ای که پایین قرار دادم آپدیت کنید درمرحله اگر بازم مشکلی بود بطور موقت کارت صدا و شبکه خودتون diasble کنید ازتو دیوایس منیجر ببینید بازم به همین ارور برخورد میکنید یا که نه چون اکثرا که این مشکل داشتن مربوط به کارت شبکه مین بوده کلا

کد:

4. 2 کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ir.warez's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

13

[QUOTE=jafarian;6674744]
    اقا علی گفته بودین که اگه مجداد این طوری شد فایل رو اپ کنم.من اپ کردم تا ببنید مشکلش چیه اما این بار شب وقتی که سیستم رو گذاشتم تا دانلود شبانه کنه و بعد چند دقیقه این طوری شد.

این مشکل شما بیشتر مربوط میشه به کارت شبکه درمرحله درایو کارت شبکه و صدا خودتون با برنامه ای که پایین قرار دادم آپدیت کنید درمرحله اگر بازم مشکلی بود بطور موقت کارت صدا و شبکه خودتون diasble کنید ازتو دیوایس منیجر ببینید بازم به همین ارور برخورد میکنید یا که نه چون اکثرا که این مشکل داشتن مربوط به کارت شبکه مین بوده کلا

کد:

چشم طبق مراحلی که گفتین برسی می کنم و نتیجه رو اعلام میکنم.فقط چون اینترنتم محدود هست باید شب دانلود کنم و تست ها رو انجام بدم.

فقط یه مسله که هست تا الان اصلا رو کارت شبکه و صدا این مشکل رو نداشتم ولی دیشب این طوری شد.

بازم ممنون بابت توجه و وقتی که گذاشین.

پروفشنال BEHZAD2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

سلام دوستان نمیدونم این سیستم چشه اول که مرتب هنگ میکرد یعنی وقتی اهنگ میخوند صفحه فریز میشد و صدای خش میداد
    از بچه های انجمن پرسیدم گفتن باید به منبع برق هارد مربوط باشه اونو درست کردم یه مدت درست شد ولی دوباره یه دفعه فریز میشه ویندوز هم سونه بعضی وقت ها یه دفعه صفحه ابی میاد و بعضی وقت ها یه دفعه صفحه فریز میشه ممنون میشم کمکم کنید
    اینم مشخصات سیستم
    مین:msi 770
    cpu:amd phonem x2 550
    ram:supertalent 2 g
    h.d.d:maxtor 500
    p.sup:420 memonex
    اینم مشخصات که خواسته بودید
    نتونستم بازش کنم اپلود کردم
    کد:
    فولدر minidump تو ویندوز
    حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

[QUOTE=BEHZAD2007;6678384]سلام دوستان نمیدونم این سیستم چشه اول که مرتب هنگ میکرد یعنی وقتی اهنگ میخوند صفحه فریز میشد و صدای خش میداد
    از بچه های انجمن پرسیدم گفتن باید به منبع برق هارد مربوط باشه اونو درست کردم یه مدت درست شد ولی دوباره یه دفعه فریز میشه ویندوز هم سونه بعضی وقت ها یه دفعه صفحه ابی میاد و بعضی وقت ها یه دفعه صفحه فریز میشه ممنون میشم کمکم کنید
    اینم مشخصات سیستم

یکی از اشکالات سیستم شما 100 درصد سخت افزاری ابتدا رم خودتون بابرنامه memtest تست کنید احتمال اینکه رم شما یا اسلاتش مورد دار باشه زیاده تازگی قطع جدیدی روی سیستم خودتون اضاف نکردین سیستم تا بحال اورد نکردین پاوری که گرفتین مارکش مشخص کنید کامل این مربوط به یکی از خطاهای شما بود برای اون یکی هم درایوهای خودتون حتماآپدیت کنید با برنامه ای که پایین قرار دادم تو لینک دوم سیستم خودتون از طریق اجرای پنجره cmd با تایپ دستور sfc /scannow فایلهای سیستمی رو اسکن کنید بعدش که به 100 درصد رسید این دستور chkdsk /f /r داخل همون پنجره تایپ کنید سیستم ریستارت کنید وقتی که بالا اومد بزارین کارش بکنه یک عکسم از دمای کلی سیستم با برنامه hwinfo32 که تو لینک سوم هست اینجا قرار بدین

کد:
    کد:
    کد:

8. 2 کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Erfan.B's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

بله من فقط یه لپ تاپ دارم acer- aspire 5738zg
    دیروز مدیا پلیر ام دچار مشکل شده بود و هیچ چیز رو اجرا نمیکرد و می گفت که یه مشکلی با درایور صدام داره . حالا دیگه مطمئنّم که مشکل از درایور کارت صداست (درایور شبکه هم حتما به قول اقای جعفریان عزیز مشکل داره )ولی با نصب دوباره درایور صدا مشکل تا الان که حل شده!ولی به نظرم باید پاک بشه و بعد دوباره نصب بشه!
    راستی چرا فقط بعضی موقع ها این ارور میاد مثلا چند روزه که نمیاد ولی یهو بعضی روزا میاد!؟
    نه از ترنسفرمر استفاده نکرده ام ولی یه بار یه برنامه دیدم که گفته بود منوی استارت رو شبیه ویستا میکنه نصب کردم ولی خوشم نیومد پاک اش کردم و از تم ها هم اصلا و ابدا"!
    با سلام.
    به دلیل تأخیر در پاسخ دهی شرمنده ، سرعت اینترنت افتضاحه...
    به نظر من شما بهتره یه ویندوز کاملاً تمیز نصب کنید و درایورها رو آپدیت شده نصب کنید و موارد اضافی رو سیستم نصب نکنید ، مخصوصاً از ترنسفرمرها. سیستم شما شدیداً به دلیل انبوه برنامه ها و درایورها دچار کانفلیکت های بسیاری شده. پیشنهاد می کنم رو سیستمون ویندوز 7 نصب کنید که بیش ترین بهره رو ببرید و البته با کم ترین مشکل.

موفق باشيد

10. این کاربر از Erfan.B بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال BEHZAD2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

[QUOTE=jafarian;6680295]
    سلام دوستان نمیدونم این سیستم چشه اول که مرتب هنگ میکرد یعنی وقتی اهنگ میخوند صفحه فریز میشد و صدای خش میداد
    اینم مشخصات سیستم

یکی از اشکالات سیستم شما 100 درصد سخت افزاری ابتدا رم خودتون بابرنامه memtest تست کنید احتمال اینکه رم شما یا اسلاتش مورد دار باشه زیاده تازگی قطع جدیدی روی سیستم خودتون اضاف نکردین سیستم تا بحال اورد نکردین پاوری که گرفتین مارکش مشخص کنید کامل این مربوط به یکی از خطاهای شما بود برای اون یکی هم درایوهای خودتون حتماآپدیت کنید با برنامه ای که پایین قرار دادم تو لینک دوم سیستم خودتون از طریق اجرای پنجره cmd با تایپ دستور sfc /scannow فایلهای سیستمی رو اسکن کنید بعدش که به 100 درصد رسید این دستور chkdsk /f /r داخل همون پنجره تایپ کنید سیستم ریستارت کنید وقتی که بالا اومد بزارین کارش بکنه یک عکسم از دمای کلی سیستم با برنامه hwinfo32 که تو لینک سوم هست اینجا قرار بدین

کد:
    کد:
    کد:
    دوست عزیز ممنون از وقتی که گذاشتی
    رمو با برنامه memtest تست کردم 32 دقیقه تو بوت ارور نداد عکس انداختم پایین میزارم
    در مورد اور کلاک کاری انجام ندادم فقط cpu من انلاک شدست یعنی 2 هسته تبدیل به 4 هسته میشه یه مدت استفاده کردم مشکلی نداشت تصمیم گرفتم دوباره برگردم به 2 هسته ای
    در مورد پاور مارکش ممونکس هستش 420 یه بار سوخت بردم گارانتی یه دونه نو داد
    اینم عکس دما اون برنامه رو نداشتم با یه برنامه دیگه انداختم ببخشید

از محیط memtest با گوشی عکس انداختم اگر خواستید بزارم
    تشکر از پاسخت

داره خودمونی میشه rell's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض جون مادرتون کمکم کنید!!!

سلام بر عزیزان جان. من یه سیستم واسه شرکتمون خریدم که واقعا با این blue screen نابودم کرده. حتی بعد از آپدیت درایورها و بایوسش ، مادربوردش رو بردم گارانتی ولی هنوزم blue screen داره.مشخصاتش به این شرح هستش:
    windows version: Windows 7 X64, 6.1, build: 7600
    windows dir: C:\Windows
    CPU: AuthenticAMD AMD Phenom(tm) II X4 840 Processor AMD586, level: 16
    MB:asuz M5A78L-M LX
    RAM: 2g[geil
    hdd:160 maxtor
    power:320 memonex
    VM: 2147352576, free: 1985519616
    همچنین فایل Minidump و GeneralReport و گزارش نرم افزار WhoCrashed رو در فایل زیر قرار دادم.
    کد:
    اگه کسی مشکلم رو حل کنه سعی مینکنم یه جوری جبران کنم.

داره خودمونی میشه rell's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

12 جون مادرتون کمک کنید!!!

سلام بر عزیزان جان، من یه سیستم برای محل کارم گرفتم که با این blue screen نابودم کرده. با آپدیت بایوس و درایورها و حتی بردن مادربورد به گارانتی هم مشکلم حل نشد. مشخصاتش به این شرح است:
    mother board: ASUS - M5A78L-M LX
    ram: Geil 2G
    CPU: AuthenticAMD AMD Phenom(tm) II X4 840 Processor AMD586, level: 16
    Power: 320watt Memonex
    HDD: 160 Maxtor
    همچنین فایل Minidump و GeneralReport و گزارش نرم‌افزار WhoCrashed رو باهم تو لینک زیر قراردادم.
    کد:
    اگه کسی بتونه مشکلم رو حل کنه سعی میکنم براش جبران کنم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •