تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 241 اولاول ... 4147484950515253545561101151 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 2402

نام تاپيک: بررسی تخصصی پیغام های صفحه آبی (Blue Screen)، خطاهای دائم سیستمی و رفع مشکل آنها

داره خودمونی میشه ir.warez's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

برای منم که سیستمم 64 تایی هست چنین چیزی نیست.ممنون میشم بگین شرایط این حافظه مجازی و این که از کجا به این فایل دسترسی داشته باشیم.
    در ضمن اقا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من بالا در جواب سوالی که کرده بودین مبنی بر قرار دادن اون فایل که متاسفانه برای منم نبود ولی خب یه سری اطلاعات رو تو پست 149 براتون گذاشتم که توسط نرم افزار blue screen view بعد از اون ریست اخری شده بود برداشته بودم.
    مجدادا براتون اون فایلی رو که از خروجی نرم افزار گرفته بودم رو میزارم ولی همون طوری که گفتم تو مسیر c:\windows\minidump چیزی برای اپ کردن نبود.
    بازم از زحمت های شما در این بخش تشکر میکنم که واقعا وقت میزارین و به سوالهای دوستان جواب میدین.

یا علی.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

[QUOTE=ir.warez;6663182]برای منم که سیستمم 64 تایی هست چنین چیزی نیست.ممنون میشم بگین شرایط این حافظه مجازی و این که از کجا به این فایل دسترسی داشته باشیم.

برنامه پایین دان کنید بعدش که ازحالت فشرده خارجش کردین طبق 2 تا شکلی که گذاشتم داخل فایل فشرده عمل کنید آخرسرم پوشه مورد نظرکه ساخته میشه اگر فایلی داخلش درست میشه اون فایل اینجا آپلود کنیدبرای اجرای برنامه هم روش کلیک راست گزینه run as administrator انتخاب کنید

کد:

---------- Post added at 01:16 AM ---------- Previous post was at 01:14 AM ----------

راستی نمیدونید چرا بعد از ریست شدن خودکار سیستم در هنگام fatal stop error دیگه این اتفاق نمی افته
    مگه تو ریست شدن چه اتفاقی می افته من فکر میکنم این خطا ها تو رم اتفاق می افته و بعد از ریست شدن پاک میشه ! درسته!؟
    اون دوتا فایلی که داخل عکس هست اگرهیدن هست پاک کنید بعدش سیستم ریست کنید بالا که اومد ببینید بازم به همون صورته اگر به اونصورت بود طبق اون شکلی که برای شما گذاشتم توضیح دادم عمل کنید.

3. 3 کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ali_70k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    باب الجنّه

5

اون دوتا فایلی که داخل عکس هست اگرهیدن هست پاک کنید بعدش سیستم ریست کنید بالا که اومد ببینید بازم به همون صورته اگر به اونصورت بود طبق اون شکلی که برای شما گذاشتم توضیح دادم عمل کنید.
    بعد از اینکه روش کلیک راست زدم و uninstall رو زدم دیگه کلا پاک شد حالا من هیچ کدوم رو ندارم!
    اینا مربوط به چی بودند؟ لازمه که باشند یا نه؟
    در ضمن تو پوشه
    کد:
    دو تا فایل به همین نام ها و از نوع sys وجود داشتند!

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

[QUOTE=ali_70k;6664583]بعد از اینکه روش کلیک راست زدم و uninstall رو زدم دیگه کلا پاک شد حالا من هیچ کدوم رو ندارم!
    اینا مربوط به چی بودند؟ لازمه که باشند یا نه؟
    در ضمن تو پوشه
    کد:
    دو تا فایل به همین نام ها و از نوع sys وجود داشتند!

اینها مربوط به درایورهای سیستم بودن که نافص نصب شدن شما که پاکشون کردین سیستم خودتونم ریست کردین بعد ازبالا اومدن اون دو تا گزینه بودن یا که نه درضمت درایور صدا با شبکه خودتون با اون نرم افزار که گذاشتم حتما بروز کنید.

6. 3 کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    باب الجنّه

پيش فرض

اینها مربوط به درایورهای سیستم بودن که نافص نصب شدن شما که پاکشون کردین سیستم خودتونم ریست کردین بعد ازبالا اومدن اون دو تا گزینه بودن یا که نه درضمت درایور صدا با شبکه خودتون با اون نرم افزار که گذاشتم حتما بروز کنید.
    تو اون عکس معلوم بود که کلا از اون جا محو شده بود
    کد:
    راستی من از لپ تاپ استفاده میکنم فکر کنم بهتر باشه از درایور اصلی خودش استقاده کنم یا حتما باید از نسخه آپدیت استفاده کنم؟
    Last edited by ali_70k; 29-11-2011 at 18:13.

تاريخ عضويت
    Nov 2011

13

jafarian عزیز فایلی که لینک کردین یه فایل زیپ هست که برای من درست دانلود نمیشه و با پسوند php دانلود میشه اما درش یه فایل exe هست که اکسترک هم نمیشه کردش و هیچ تصویری هم وجود نداره.

در مورد حافظه مجازی هم اصلاعات زیادی ندارم و اون اطلاعات رو هم از طریق خروجی نرم افزار blue screen view گرفتم.

این نرم افزار بعد از ریست که بعد صفحه ابی پیش میاد اگه اجراش کنی اتوماتیک برای میگرده فایل مشخصات و خطایی رو که توی ان صفحه بوده و پیدا میکنه + تصویر این صفحه.منم داخل پوشه چیزی ویندوزم تو اون مسیر خالی هست فقط خوش شانسی اوردم که یه خروجی ازش گرفتم.این نرم افزار قابلیت اجستجوی انلاین خطا رو تو گوگل هم بهت میده که واقعا بدتر گیج شدم و حداقل به درد من نخورد.قرار شده دوستان کمکم کنند که فعلا هم یکی از دوستان یه راهنمایی های کردن منو و گفتن که فایل رو قرار بده تا برسی کنن که فایل نبود و خروجی نرم افزار blue screen view رو گزاشتم و الانم منتظر راهنمایی دوستان هستم.

آخر فروم باز Erfan.B's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

کد:
    راستی من از لپ تاپ استفاده میکنم فکر کنم بهتر باشه از درایور اصلی خودش استقاده کنم یا حتما باید از نسخه آپدیت استفاده کنم؟
    با سلام.
    این عکسی که گذاشتید از قسمت دیوایس منیجر هم مربوط به لپ تاپ بود؟
    بله بهتره از درایورهای آپدیت شده که خود سایت تولید کننده ی قطعات (مثل ATI , NVIDIA) استفاده کنید.
    در ضمن شما از ترنسفورمر برای ویندوزتون استفاده می کنید؟ (تم ؟ تغییر دهنده ی ظاهر ویندوز؟)

موفق باشيد

---------- Post added at 06:46 PM ---------- Previous post was at 06:46 PM ----------

کد:
    با سلام.
    بله بهتره از درایورهای آپدیت شده که خود سایت تولید کننده ی قطعات (مثل ATI , NVIDIA) استفاده کنید.
    در ضمن شما از ترنسفورمر برای ویندوزتون استفاده می کنید؟ (تم ؟ تغییر دهنده ی ظاهر ویندوز؟)

موفق باشيد

10. این کاربر از Erfan.B بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام.

اقا Erfan.B اگر امکانش هست برای مشکل من هم یه راه حلی پیشنهاد کنید دیگه !!!

آخر فروم باز Erfan.B's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام.

اقا Erfan.B اگر امکانش هست برای مشکل من هم یه راه حلی پیشنهاد کنید دیگه !!!
    با سلام.
    من فایل لینک برنامه ای که جعفریان عزیز قرار داده رو چک کردم ، هیچ مشکلی نداره و اسم برنامه SF DIAGNOSTIC TOOL هست.
    ممکنه :
    1- هیچ رویدادی ثبت نشده باشه.
    2- حافظه ی مجازی خاموش باشه. از این طریق عمل کنید :
    به کنترل پنل برید.
    به قسمت SYSTEM برید.
    از نوار سمت چپ گزینه ی ADVANCED SYSTEM SETTINGS رو انتخاب کنید.
    از پنجره ی باز شده به تب ADVANCED برید.
    از قسمت PERFORMANCE گزینه ی SETTINGS رو انتخاب کنید.
    از پنجره ی باز شده به تب ADVANCED برید.
    در قسمت VIRTUAL MEMORY گزینه ی CHANGE رو بزنید.
    درایو C رو انتخاب کنید و CUSTOM SIZE رو انتخاب کنید و در هر دو فیلد مقدار 1024 رو وارد کنید. (به شرطی که بالا تیک AUTOMATICALLY MANAGE PAGING FILE SIZE FOR ALL DRIVES برداشته شده باشه.)
    بعد SET رو بزنید.
    اکی کنید و سیستم رو یک بار ری استارت کنید و منتظر صفحه آبی باشید و فلدر MINIDUMP.

موفق باشيد

13. 2 کاربر از Erfan.B بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    باب الجنّه

پيش فرض

با سلام.

موفق باشيد
    بله من فقط یه لپ تاپ دارم acer- aspire 5738zg
    دیروز مدیا پلیر ام دچار مشکل شده بود و هیچ چیز رو اجرا نمیکرد و می گفت که یه مشکلی با درایور صدام داره . حالا دیگه مطمئنّم که مشکل از درایور کارت صداست (درایور شبکه هم حتما به قول اقای جعفریان عزیز مشکل داره )ولی با نصب دوباره درایور صدا مشکل تا الان که حل شده!ولی به نظرم باید پاک بشه و بعد دوباره نصب بشه!
    راستی چرا فقط بعضی موقع ها این ارور میاد مثلا چند روزه که نمیاد ولی یهو بعضی روزا میاد!؟
    نه از ترنسفرمر استفاده نکرده ام ولی یه بار یه برنامه دیدم که گفته بود منوی استارت رو شبیه ویستا میکنه نصب کردم ولی خوشم نیومد پاک اش کردم و از تم ها هم اصلا و ابدا"!
    Last edited by ali_70k; 01-12-2011 at 10:08.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •