تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 236 از 241 اولاول ... 136186226232233234235236237238239240 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,351 به 2,360 از 2402

نام تاپيک: بررسی تخصصی پیغام های صفحه آبی (Blue Screen)، خطاهای دائم سیستمی و رفع مشکل آنها

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام

سیستم شروع کرده به بلو اسکرین دادن بیشترین مشکل موقعی هست که بازی اجرا میکنم حدود 6 ماهه که fifa16 اورجینال رو دارم اجرا میکنم ولی هیچ وقت بلو اسکرین نمیداد ولی الان حتی توی منو بازی هم بلو اسکرین میده نمیزاره بازی اجرا بشه که حداقل به قطعات بار پردازشی وارد بشه و اینکه همین امشب که دارم پست رو میزارم بخاطر استفاده همزمان از فایرفاکس و تلگرام و تیم ویوور 3 دفعه بلو اسکرین داده با تیم ویوور زیاد که کار میکنم توی این یک هفته نشده تیم ویوور رو اجرا کنم و بلو اسکرین نشه !

اوایل که مشکل شروع شد مدام پرش تصویر داشتم بک ثانیه تصویر مشکی میشد و بعد دوباره تصویر میومد بخاطر همین شکم به درایور گرافیک بود درایور جدید نصب کردم فایده نداشت قدیمی ها هم که باهاشون هر کدوم چند ماه استفاده میکردم رو هم نصب کردم بازم مشکل حل نشد بخاطر همین گرافیک رو بردم گارانتی اونجا تست کردن گفتن مشکلی نداره گرافیک گارانتی اواژنگ هست خود مسئولش گفت قطعات رو بیار که همینجا تست کنیم مادربورد و cpu و ram گرافیک و هارد رو بردم به جز پاور رو نبردم تیم ویوور رو تست نکردم ولی فیفا رو تست کردم بدون مشکل اجرا شد بلو اسکرین هم نداد اما یه نکته ای که تست رو زیر سوال برده اینه که توی محل گارانتی بازی رو با کیبورد اجرا کردم که بدون مشکل بود اما توی خونه همیشه با دسته بازی میکردم و همیشه هم بلو اسکرین میداد الان که بدون دسته اجرا کردم حدود یک ساعت بلو اسکرین ندا اما همین که دسته رو ول کردم بلو اسکرین داد !

ویندوز رو هم تعویض کردم ولی بازیم مشکل برطرف نشد این فایل های قبل تعویض ویندوز

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این فایل dump بعد نصب ویندوز جدید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

من حدود 2ساله که لبتابمو گرفتم .ویندوز من8.1 و 64بیتی،از همون اوایل که لبتابو خریدم این مشکلو داشت(بلو اسکرین). هیچ قطعه جدیدی هم درین مدت بهش اضافه نکردم.زمانی که از نرم افزار خاصی مثل تریدی مکس استفاده میکنم این مشکل چند برابر میشه به طوریکه تو یک روز چندین بار این اتفاق میفته و ریستارت میشه
    CPU:intel cor i5
    RAM:6 GB
    4AMD :گرافیک
    اطلاعات کاملتر روی عکس فرستادم. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    فایل(Minidump)مینی دامپ: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by وحید2547; 26-04-2016 at 16:01.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

ویندوزای مختلف هم روش امتحان کردم8،7،و8.1 ...32 و 64 بیتی.
    Last edited by وحید2547; 26-04-2016 at 16:04.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

سلام.ویندوز من8.1 و 64بیتی.حدود 2ساله لبتابو گرفتم از همون اوایل همین مشکلو داشت(بلواسکرین). بخصوص اگه با نرم افزار خاصی مثل تریدیمکس کار کنم تو یک روز چندین بار این مشکل پیش میاد. یا طوری هنگ میکنه که باید پریز برقو بکشم و باتری لبتابو دربیارم که خاموش بشه.ویندوزهای 7،8و8.1 روش نصب کردم تا الان.
    CPU:intel cor i5
    RAM:6GB
    گرافیک:4 AMD
    مشخصات کاملتر براتون رو عکس فرستادم.
    فولدر minidump هیدن نبود خالی بود! من Snapshot از Sysinspector فرستادم
    لینک دانلود:
    http://s7.picofile.com/file/8249025242/New_folder.rar.html
    Last edited by وحید2547; 27-04-2016 at 20:28.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

جرا جواب میفرستم نمیاد؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

مینیدامپ.اطلاعات کامل لبتاب.اسنپ شات از برنامه sysinspector
    Last edited by وحید2547; 27-04-2016 at 20:31.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

باعرض سلام و خسته نباشید
    ویندوز 7 من که 64 بیتی هستش 2 روزه اخطار صفحه آبی میده و در اون صفحه اخطار Klif.sys میده و بعد چند ثانیه ریستارت میشه! در حالت حادی هیچ کاری نمیتونم باهاش انجام بدم و فقط از طریق Safe Mode میتونم وارد ویندوز بشم.
    اینم لینکی که خواسته بودین + مشخصات سیستمم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

14 علت به وجود آمدن Blue screen چیست؟؟

سلام :
    از امروز که لپ تاپ خودم رو روشن کردم با صفحه Blue screen مواجه شدم که بعدش کامپیوترم خاموش میشه. علتش چیه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سلام
    من کامپیوترم ای مشکل رو پیدا کرده وقتی تو صفحه بالا اومدن ویندوز میاد اول منویسه preparing automatic repair و بعد منویسه Diagnosing your pc.... و بعد یه ارور صفحه آب میاد که میگه یا سیستم رو ریستارت کند یا برو تو تنظیمات بیشتر... و من روی هر دکمه ای از این دو میزنم کامپیوتر خاموش میشود

لطفا راهنمایی کنید چکار کنم؟
    Last edited by meisam696; 07-08-2016 at 18:22.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

سلام
    مشکل خطای صفحه آبی من که پیدا شد مربوط به آپدیت شدن یکی از نرم افزارها بود ...
    Malwarebytes Anti-Malware

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •