تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 189 از 241 اولاول ... 89139179185186187188189190191192193199239 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,881 به 1,890 از 2402

نام تاپيک: بررسی تخصصی پیغام های صفحه آبی (Blue Screen)، خطاهای دائم سیستمی و رفع مشکل آنها

اگه نباشه جاش خالی می مونه mosayeb.heydari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    ESF

پيش فرض

[SPOILER]سلام خدمت اساتید گرامی
    دوستان من وقتی 7 نصب میکنم مدام با خطای BSOD مواجه میشم، گاهی از همون ابتدای نصب درایورها این خطاها شروع میشه گاهی هم بعد از اینکه یه چند تا برنامه نصب میکنم،
    ولی توی ایکس پی همچین مشکلی خیلی خیلی کمتر پیش میاد، به خصوص گاهی بعد از نصب hotspot shield گهگاه با BSOD مواجه میشم
    اینم مشخصات سیستم:
    مادربورد: Asus P5G41T MLX
    رم: 2 تا Geil 2G
    گرافیک: Asus GT610 2G
    سی پی یو: intel dual core E6600
    هارد: 500G WD GREEN-SATA
    پاور: GREEN 330A
    DVD: ASUS -SATA
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    لطفا فایلهای دامپ و گزارش sysInspector رو آپلود کن .
    هات اسپات رو هم موقتا پاک کن .
    از آنتی ویروس های آوست یا آویرا آپدیت شده استفاده کن .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

تو sysInspector خیلی از درایور ها به حال زرد رنگ هستند و انکی هم سیز هستند اما رنگ قرمز وجود نداره . میشه بگید چی جوری میشه آپدیت یا پاکشون کرد؟؟

تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    ESF

پيش فرض

تو sysInspector خیلی از درایور ها به حال زرد رنگ هستند و انکی هم سیز هستند اما رنگ قرمز وجود نداره . میشه بگید چی جوری میشه آپدیت یا پاکشون کرد؟؟
    توی این سایت اسم درایورهایی رو که بهشون مشکوکید رو سرچ بزنید . مثلا من از روی فایل های دامپ شما به درایور HssDrv.sys مشکوک شدم و این فایل رو توی این سایت سرچ زدم و این سایت مشخصات مربوط به هات اسپات رو به من داد :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    شما هم اسم فایلهای مشکوک رو سرچ بزنید تا متوجه بشید متعلق به کدوم نرم افزار یا درایور سخت افزاری هست . بعد هم با یه سرچ ساده توی گوگل و پیدا کردن سایت رسمی نرم افزار یا سخت افزار مربوطه اقدام به آپدیت کنید. البته برای حذف درایورهای اضافی بوسیله نرم افزارهایی مثه ccleaner بصورت اتوماتیک هم میشه اقدام کرد. از سافت گذر میتونی دانلودش کنی.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

این فایل دامپ جدید بعد از چک مردن با برنامه verifier : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    ESF

پيش فرض

برنامه verifier توی فایل دامپ آنتی میلور Malwarebytes' Anti-Malware رو دلیل خطا دونسته .(فایل Mbam.sys توی همین سایته که گفتم سرچش کن) شما این آنتی میلور رو به طور کامل پاک کن و از آوست یا آویرا آپدیت شده استفاده کن . در ضمن باز تأکید میکنم به طور موقت هم
    Expat Shield رو پاک کن. بعد از اینکه اینکارها رو انجام دادی دوباره با اجرا کردن verifier چک کن و ببین باز بلو اسکرین داری یا نه . اگه نداشتی دیگه احتمالا مشکلت حل شده .

ویرایش : در ضمن اگه مشکلت حل شد طبق اون چیزی که در لینک آموزش verifier نوشته این برنامه رو هم غیرفعال کن.
    Last edited by mosayeb.heydari; 08-08-2013 at 11:15.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    MAPE CRASHE CALL OF DUSTY 4

پيش فرض

سلام.دوست عزیز من وقتی KMV PLAYER رو با فایرفاکس باز میکنم همین صفحه ی ابی میاد!!!! چیکارش کنم

تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    ESF

پيش فرض

سلام.دوست عزیز من وقتی KMV PLAYER رو با فایرفاکس باز میکنم همین صفحه ی ابی میاد!!!! چیکارش کنم
    هزار دلیل داره!
    همین الان تا هستم
    فایلهای دامپ و گزارش sysInspector رو آپلود کن .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام خدمت اساتید گرامی
    دوستان من وقتی 7 نصب میکنم مدام با خطای BSOD مواجه میشم، گاهی از همون ابتدای نصب درایورها این خطاها شروع میشه گاهی هم بعد از اینکه یه چند تا برنامه نصب میکنم،
    ولی توی ایکس پی همچین مشکلی خیلی خیلی کمتر پیش میاد، به خصوص گاهی بعد از نصب hotspot shield گهگاه با BSOD مواجه میشم
    اینم مشخصات سیستم:
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    الان ویندوز xp نصب کردم، و آنتی ویروس kasper دارم، فایل dump و گزارش SysInspector رو ضمیمه کردم

تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    ESF

پيش فرض

سلام خدمت اساتید گرامی
    اینم مشخصات سیستم:
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    الان ویندوز xp نصب کردم، و آنتی ویروس kasper دارم، فایل dump و گزارش SysInspector رو ضمیمه کردم

حیف شد سون رو پاک کردی! زودتر میگفتی مشکلت راه حل ساده ایی داشت حــــــــالا :

اول از همه درایور کارت گرافیکت رو از سایت رسمی انویدیا به نشانی زیر آپدیت کن . البته حتماً مخصوص ویندوزی که قراره استفاده کنی. چون مثلا درایورهای اکس پی با درایورهای سون فرق دارن . (با وی پی ان برو ایران تحریمه ) :

در ثانی کسپر رو کامل پاک کن(با ccleaner هم از رجیستری پاک میشه ) و با آوست یا آویرا آپدیت شده سیستم رو موقع بوت اسکن کن .

در ثالث!! درایور کارت شبکه ت رو هم مخصوص ویندوزی که استفاده میکنی آپدیت کن .

اگه باز کمی تا قسمتی مشکل داشتی clone رو هم پاک کن و از الکل 120 استفاده کن .
    Last edited by mosayeb.heydari; 08-08-2013 at 11:43.

10. این کاربر از mosayeb.heydari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام

منم یه مدتی هست این مشکل رو دارم اوایل فکر می کردم به خاطر نصب بعضی نرم افزارهاست که خیلی ها رو آنیستال کردم ولی مشکلـم حل

نشد. آنتی ویروسی که داشتم آواست بود فعلا حذفش کردم ولی زمانی که Blue Screen میومد آنتی ویروس داشتم ..

CPU: Intel Core i5
    Ram: 4GB
    VGA: 5650

فایل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

غیر از این مشکل یه مدت هم هست هر بار که ویندوز بالا میاد یا بعضی مواقع پروسس svchost.exe هم فعالیتش میره بالا تا زمانی که end process

نکنم درست نمیشه مطمئن هم هستم ویروس نیست. نمی دونم به مشکلم مربوط میشه یا نه ..

ممنون میشم راهنمایی کنید

لپ تاپ وایو داری درسته؟
    ارور اصلی مربوط به درایور یو اس بی بلوتوث میشه .
    این درایور رو آپدیت کن :
    vaio bluetooth driver over usb device

از اینجا :

این درایورم دانلود و آپدیت کن :

ظاهراً دوتا درایور یو اس بی بلوتوث نصبه .( vaio و WIDCOMM توی برنامه sysInspector معلومه ) این احتمال هم وجود داره این دوتا درایور با هم تداخل داشته باشن. اگه با آپدیت دو مورد بالا مشکل حل نشد با آزمایش وخطا یکی رو uninstall کن و دیگری رو نصب کن و یه مدت صبر کن ببین درست میشه یا نه .

--------------------------------------------------------------------
    اگه باز مشکل داشتی این درایورم دانلود و آپدیت کن :
    Intel Graphics Accelerator Drivers
    از اینجا :

این آنتی اسپای و آنتی میلور رو هم پاک کن :
    SUPERAntiSpyware

آوست بیچاره هم بیگناهه !
    سلام

مشکـل من تا حـد زیادی برطرف شـده ولی بازم بلو اسـکرین میـاد برای همیـن بقیـه مراحلی که گفتـین رو می خواسـتم انجـام بدم

ولی بین درایور های نصب شده از بلوتوث من نمی تونم درایور vaio رو پیدا کنم که آنیستال کنم فقط WIDCOMM هست..

برای گرافیک هم به لینـکی که دادین : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رفتـم و مـوردی که گفتـین رو سـرچ کردم

Intel® Graphics Media Accelerator 500 رو انتخاب کردم از بین گزینه ها که برای ویندوز 7، 32 بیتی بود فقط یکی ورژن 5.0.0.2026

یکی هم ورژن 5.0.0.2030 ..

زمانی که تازه لپ تاپ رو روشن کردم بازم یکی از درایور ها فکر میکنم مشکل داره اینطور که تو Device magager نگاه می کردم

مربوط به Microsoft WPD Enhanced Storage Password Driver میـشد من فایـل های دامـپ و Log زیـپ شده Eset sysInspector

که مربوط به بلو اسکرین های جدید هستن رو دوباره آپ کردم که اگر نیاز هست دوباره چک کنید ..

ممنون از وقتی که می ذارین

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •