تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 105 از 241 اولاول ... 55595101102103104105106107108109115155205 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,041 به 1,050 از 2402

نام تاپيک: بررسی تخصصی پیغام های صفحه آبی (Blue Screen)، خطاهای دائم سیستمی و رفع مشکل آنها

حـــــرفـه ای Dew Drop's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام.من از پریشب این مشکل رو دارم. فایرفاکس و کروم هر دو باز بودند و همزمان کرش کردند و چند ثانیه بعد bsod اومد. چندبار بعدی هم فایرفاکس باز بود بخاطر همین خیلی هوشمندانه! پاکش کردم. که البته تاثیری نداشت.سخت افزار جدید نصب نکردم. نرم افزار جدید نصب نکردم. البته همون شب یه دور ماوس و کیبوردمو عوض کردم اما ماوسه ایراد داشت، و به یه ساعت نکشیده دوباره قدیمیه رو نصب کردم. درایورش رو هم آپدیت کردم.درایور کارت گرافیک و بایوس به روز نیست، خودم میخواستم به روز کنم اما چون هم مدام bsod غافلگیرم میکنه هم اینترنت قطع و وصل میشه این وسط، دانلودام قطع شد هر بار. البته اگه مشکل از اینجا باشه یه راهی براش پیدا میکنم.زمان هاشم منظم نیست. ممکنه بلافاصله بعد بالا اومدن ویندوز بیاد، یا بعد 2-3 ساعت.

* لینک ها پاک شده بودند!این General Report

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و این Minidump

پ.ن: نرم افزار های مختلف هم یکی در میون کرش میکنند : | کروم کار نمیکنه چند وقت یبار.. بازیا باز نمیشند.. اکس فایر و استیم ارور میدند. بساطیه : |

دستم به دامنتون.
    سلام
    یکی از خطاهای شما مربوط به آنتی ویروس تون هست که اگه اشتباه نکنم NOD 32 رو دارید!!! چون بین خطاها فایل eamonm.sys هست که مربوط به این آنتی ویروس میشه.
    آنتی ویروس رو حذف کنید و از یه نسخه دیگه ای استفاده کنید و با یه آنتی ویروس آپدیت سیستم رو اسکن کنید.
    درایور ها رو آپدیت کنید و اگه مشکل حل نشد دوباره فایل های مورد نظر رو قرار بدید.

2. 2 کاربر از Dew Drop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام.من از پریشب این مشکل رو دارم. فایرفاکس و کروم هر دو باز بودند و همزمان کرش کردند و چند ثانیه بعد bsod اومد. چندبار بعدی هم فایرفاکس باز بود بخاطر همین خیلی هوشمندانه! پاکش کردم. که البته تاثیری نداشت.سخت افزار جدید نصب نکردم. نرم افزار جدید نصب نکردم. البته همون شب یه دور ماوس و کیبوردمو عوض کردم اما ماوسه ایراد داشت، و به یه ساعت نکشیده دوباره قدیمیه رو نصب کردم. درایورش رو هم آپدیت کردم.درایور کارت گرافیک و بایوس به روز نیست، خودم میخواستم به روز کنم اما چون هم مدام bsod غافلگیرم میکنه هم اینترنت قطع و وصل میشه این وسط، دانلودام قطع شد هر بار. البته اگه مشکل از اینجا باشه یه راهی براش پیدا میکنم.زمان هاشم منظم نیست. ممکنه بلافاصله بعد بالا اومدن ویندوز بیاد، یا بعد 2-3 ساعت.
    خب همینطور که گفته شد یک خطای شما مربوط به آنتی ویروس خودتون میشه یک مشکل دیگه هم مربوط به رم یا که اسلات حافظه روی مادربورد به احتمال زیاد اول از همه بایوس خودتون آپدیت کنید در مرحله بعد برنامه memtest از لینک پایین دانلود کنید قبلش فلش خودتون فرمت به سیستم وصل کنید بعدش این برنامه رو اجرا کنید روی فلش بوت کنید در مرحله بعد سیستم ریستارت از طریق بوت فلش بالا بیاین رمهای سیستم کلا اسکن کنید طبق شکل پایین حین عمل اسکن تو قسمت error نباید خطایی دریافت کنید

4. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

k2l

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

یک مشکل شما مربوط به برنامه Kaspersky میشه که روی سیستم نصب دارین ابتداآنتی ویروس خودتون با برنامه kavremover که داخل لینک اول هست پاک کنید بعدشم از آنتی ویروس شرکت مایکروسافت که داخل لینک دوم هست بسته به نوع سیستم عامل خودتون دانلود کنید نصب کنیدبعد تست بگیرین از نوع

داداش قربون دست اگه با remove کردن کاسپر سیستمم درست شد این انتی ویروس مایکروسافت کار امده یا نیاز هست که انتی ویروس دیگه ای نصب کنم؟

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

داداش قربون دست اگه با remove کردن کاسپر سیستمم درست شد این انتی ویروس مایکروسافت کار امده یا نیاز هست که انتی ویروس دیگه ای نصب کنم؟
    اگر که با پاک کردن کاسپر سیستم درست شد شما باید روی سیستم خودتون یک آنتی ویروس دیگه رو نصب کنید من این آنتی ویروس مایکروسافت بصورت جایگزین پیشنهاد دادم اگر هم خواستین میتونید از avira internet security 2012 استفاده کنید.

7. 2 کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال amir raya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اونجا

پيش فرض

سلام.
    الان یه چند وقتی هست که ویندوز ایکس پی من دچار این مشکل شده. قبل از اینکه ویندوز بالا بیاد. الان با safe mode اومدم. تغییر سخت افزاری هم این چند وقته ندادم. تنها نکته ای که یادم میاد اینه که (فکر کنم) اونروز که این مشکل پیش اومد داشتم یه کارایی با ویندوز میکردم که چون خیلی طول کشید وسطش ریست کردم (از روی خود کیس). آنتی ویروسمم خیلی وقته نصب کردم و حدس میزنم مشکل از اون نباشه. ممنون میشم کمکم کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

هربار که صفحه آبی میاد از فایل Kl1.sys ایراد میگیره! لطفاً کمک کنید...
    CPU: 3500+ AMD
    Ram: 1GB
    VGA: آن بورد 6100
    فایل Minidump: (با استفاده از برنامه ای که گذاشته بودید report رو تهیه کردم)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام.
    الان یه چند وقتی هست که ویندوز ایکس پی من دچار این مشکل شده. قبل از اینکه ویندوز بالا بیاد. الان با safe mode اومدم. تغییر سخت افزاری هم این چند وقته ندادم. تنها نکته ای که یادم میاد اینه که (فکر کنم) اونروز که این مشکل پیش اومد داشتم یه کارایی با ویندوز میکردم که چون خیلی طول کشید وسطش ریست کردم (از روی خود کیس). آنتی ویروسمم خیلی وقته نصب کردم و حدس میزنم مشکل از اون نباشه. ممنون میشم کمکم کنید.

فایلهای دامپ شمااز 20 روز پیش به پوشه minidump درشاخه ویندوز برین هر چی فایل دامپ میبینید پاک کنید بعدش که سیستم از نوع بلو اسکرین داد اخرین فایل دامپ اینجا آپلود کنید اخرین فایلهای دامپ شما رو من بررسی کردم یکیش مربوط میشد به صدای سیستم خودتون که cmedia باشه باید گزینه صدا رو با برنامه driver sweeper که داخل لینک پاین هست پاک کنید برای پاک کردنشم از طریق safe mode پیش برین یک مورد دیگه هم مربوط به USBPORT.SYS میشد که از لینک دوم دانلود کنید تصبش کنید در ضمن آخرین فایل دامپ رو هم که گفتم به همون صورت قراربدین

12. 2 کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

طبق همین روش مشکل شما مربوط به برنامه Kaspersky میشه که روی سیستم نصب دارین ابتداآنتی ویروس خودتون با برنامه kavremover که داخل لینک اول هست پاک کنید بعدشم از آنتی ویروس شرکت مایکروسافت که داخل لینک دوم هست بسته به نوع سیستم عامل خودتون دانلود کنید نصب کنیدبعد تست بگیرین از نوع

14. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

من اصلا ويندوزم بالا نمياد كه اين فايلو كپي كنم
    ولي ازش عكس گرفتم ميزارم ببينم مشكلم حل ميشه يا نه ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •