تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 13

نام تاپيک: مشکل با گیرنده دیجیتال دنای

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2005

پيش فرض مشکل با گیرنده دیجیتال دنای

یه گیرنده دنای خریدم که وقتی یه کانال رو ضبط میکنم فقط میتونی 5 تا کانال بالاتر رو ببینی توزیع کنندش هم این مشکل رو میدونه و میگه غیر قابل حله
    میخواستم دوستان بدونن اولا اگر راه حلی دارن پیشنهاد کنند و دما در موقع خرید توجه کنند به این نکته منفی این برند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

دوست عزیزهنگام ضبط یک کانال شما تنهاقادربه دیدن کانالهایی هستید که با کانال درحال ضبط هم فرکانس باشد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام،
    دنبال آپدیت گیرنده دیجیتال دنای مدل ----T STB327HD می گردم ، متاسفانه شرکت دنای خودش هیچ خدماتی برای نرم فزار دستگاه نمیده. تو اینترنت هم چند تا سایت هستند که مدل های دیگه رو گذاشته و قابل اطمینان نیست.

از اساتید محترم کسی میتونه راهنمایی کنه؟ سایت رسمی برای گیرنده دنای هست ؟

پروفشنال parham511's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    Ma$aD

پيش فرض

آپدیت می خوای چکار؟ مگه چه مشکلی داره الآن؟
    مال من که عالی کار میکنه، بیشتر فرمت های تصویری، صوتی و زیرنویس رو هم ساپورت میکنه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

دستگاه من فریم ورش مشکل داره ، اوایل که برای تنظیم اولیه خیلی طول می داد تا کل کانالها رو جستجو و پیدا کنده حداقل نیم ساعت. و جدیدا هم که موقع تماشای برنامه تلویزیون بعد از یه مدتی ، خود به خود تصویر سیاه و سفید میشه که فقط باید یک بار خاموش و روشنش کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض مشکل دستگاه دیجیتال دنای

باسلام منم یه گیرنده دیجیتال دنای دارم وبابه روزاوریش مشکل دارم وازطرفی هم جستجوی دستی وهم خودکارو انجام دادم ولی کانالام بیشتر از۱۶نشدن ونتونستم کانال پویانمایی رواضافه کنم ولی همسایه ها بادستگاه دیجیتال ایکس ویژن خیلی راحت تونستن ۱۸ تاکانالو بگیرن خواهشا هرکی اطلاع داره منوراهنمایی کنه که چه جوری کانالهای جدیدو میتونم اضافه کنم باتشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

باسلام منم یه گیرنده دیجیتال دنای دارم وبابه روزاوریش مشکل دارم وازطرفی هم جستجوی دستی وهم خودکارو انجام دادم ولی کانالام بیشتر از۱۶نشدن ونتونستم کانال پویانمایی رواضافه کنم ولی همسایه ها بادستگاه دیجیتال ایکس ویژن خیلی راحت تونستن ۱۸ تاکانالو بگیرن خواهشا هرکی اطلاع داره منوراهنمایی کنه که چه جوری کانالهای جدیدو میتونم اضافه کنم باتشکر
    مدتی بود که شبکه های پویا نمایی و ورزشی آزمایشی پخش میشد و به همین علت قدرت سیگنال خوبی نداشت، ولی الان به نسبت قبل خیلی بهتر شده، دوباره جستجو کنید

در آغاز فعالیت venus157's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

نمایشگاه مجازی انواع گیرنده دیجیتال تلویزیون و رایانه

انواع گیرنده با انواع قیمت ها

گارانتی یکساله برای تک تک محصولات ( گارانتی تعویض یکساله)

آدرس سایت:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

مال من ساعت رو درست نشون نمیده با اینکه ناحیه رو تهران انتخاب کردم 2 ساعت و 45 دقیقه تاخیر داره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام
    من denay423hd دارم .

مشکل اساسی داره و اینه که خروجی صداش خیلی ضعیفه ، یعنی ولومو تا آخر میبرم و صدای تلویزیونو هم تا اخر میبرم ، تازه مثلا نصف صدای درمیاد . درحالی که وقتی فیش انتنو به خود تلویزیون میزنم قشنگ صدا زیاد میشه و عالی ... ولی خروجی دیجیتال خیلی کمه . هم از کابل hdmi هم از کابل av . هردوشونو تک تک امتحان کردم و بازم فرقی نمیکنه

مشکل از کجاست و راه حل چیه /

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •