تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 10 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 94

نام تاپيک: Asus n53sv vs msi GE 620 Plz help me

پروفشنال amin_pwa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

دوست عزیز از جوابت متشکر . این قسمت را که گفتی در هنگام کار کردن با msi به اندازه ایسوس راحت نبودی را متوجه نشدم ؟ می شود دلیلش را بفرمایید ؟

2. 2 کاربر از amin_pwa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه hesam.ah's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام به همه...!
    من دیروز msi GE620 رو خریدم...
    تا اونجایی که من دیدم بلوری رو هیچ کدوم از دستگاه هاش نبود...
    چندید نمایندگی رو زیر و رو کردم.
    البته من چون 2 تا خریدم 1.41000 تومان خریدم.
    در موردش باید بگم حرف نداره...
    کیفیت led در حد سونی نباشه کمتر نیست!!!
    دیزاین و شکل ظاهری بسیار دلنشین تر از asus هست
    باتری به راحتی 3ساعت رو جواب میده
    کیبرد بسیار عالی طراحی شده...
    همه چیز عالی هست...من 100% اسوس رو به MSI ترجیح دادم البته برند و نوت بوک سلیقه ای هست...!
    فقط الان چیزی که منو یکمی ازیت کرد این هست که بچه ها گفتن این نوت بوک بلوری داره ولی واسه من نداره و تو بازار هم من با بلوری این نت بوک رو ندیدم...
    یک ریوویو تصویری هم از نوت بوک تهیه کردم که به زودی در سایت و یوتیوب قرار میدم...
    اما پیشنهاد من به این دوستمون این هست که شما هرچه سریعتر این نوت بوک رو خریداری کن چون به زودی سری های جدید HP هم وارد بازار داره میشه تقریبا تو همین هفته قرار هست وارد بشه و اینجور که معلوم هست 100% این مدل MSI به علت برتری هاش نسبت به مدل های سندی بریدج قطعا گرون میشه!
    بررتری ها از نظر من نسبت به اسوس!!!
    8گیگ رم MSI که 2برابر رم asus هست
    CPU بدون مشگل...چون ایرانی ها در امر کلاه برداری بسیار فعال و پر تلاش هستند...یک لیبل نیو ورژن براشون زیاد کاری نداره...و بنده احتمال میدم که سری های اسوس با این قیمت از همون مشگل دار ها هستند...چون سازگار ارقام مدل اصلاح شدرو الان وارد کرده 1.430000 تومان تو سایتش گزاشته...پس احتمال میره این نوت بوک هایی که الان داره ارزه میشه همون مشگل دار ها باشه...!
    از طرفی هم 100% led این مدل MSI بدون شک اسوس رو میبلعه...!
    طراحی این مدل MSI از سونی شاید کمتر باشه که از عقیده من نیست ولی شک نکنید که از اسوس بسیار سرتر هست...!
    البته روی این مدل از MSI یک عدد موس و کیف گیمینگ هم ارائه میشه که اگر اون 2تا رو هم 50 تومان حساب کنید کم کم...باز هم نسبت به مدل اصلی اسوس برد کردید...
    همچنین فراموش نکنید که تمامی قطعات و نوت بوک تایوانی هست و مثل دیگر برند ها چینی نیست...
    از سویی دیگر هم MSI صاحب برخی تکنولوژِی های روز هست...پس قابل اعتماد هست...
    نکته اخر هم بگم که دمای MSI بسیار پایین تر از asus هست و همچنین از سونی هم بسیار کمتر هست...تقریبا دمای دستگاه تو مایه های لنوو هست...
    در کل فکر نمیکم با خرید این مدل از MSI کسی زرر بکنه...!
    البته برای دوستانی که قصد خرید دارند بنده تو پست 13 این تاپیک بررسی های قبل از خریدم رو قرار دادم...میتونید مطالعه کنید...
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ارزومند ارزوهاتونم...!

4. 6 کاربر از hesam.ah بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

سلام
    آقا حسام مبارک باشد.
    میشه بفرمایید از کجا خریدید؟
    ممنون

داره خودمونی میشه stq's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

یه ریویو جالب دیدم که لینکش رو براتون میزارم فقط تو قسمت معایبش گفته که کیفیت ساختش خوب نیست و ...
    میخواستم دوستان در این مورد راهنمایی کنن
    کد:
    و این مدل n53sn هم کیبوردش مثل همون sv هست؟

7. این کاربر از stq بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه m9780d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

ممنون از نظرت آرش جان ولي كلا اگه ايسوس N53SN تو بازار ايران بياد بايد ديد كه قيمتش به كانفيگش ميارزه يا نه ولي اگه زير 1.5 ميليون باشه من خودم ايسوس رو ميخرم چون كارت گرافيكش بالاتره
    يه سرچ كوچولو كردم درباره لنوو يكي گفته بود شايد به 1.8 ميليون تو بازار ايران تموم بشه كه خيلي ناراحت شدم البته تا اون موقعه هيچ چيزي معلوم نيست
    به نظرتون اواسط ارديبهشت تا وسطاي خرداد لپتاپ ارزونتر ميشه؟
    سلام
    والا نمی شه گفت کی ارزون میشه کی گرون چون با اومدن یک مدل جدید یا قطع تولید یک مدل قدیمی یا ...... قیمت محصولات یک برند بالا پایین بشه اینجا هم که ماشالله حساب کتاب تعطیل !!!
    پرنسس جان از من میشنوی شک نکن و هی این دست اون دست نکن
    از جوانب امر پیداست که msi620 لپتاپی هست که حرف برای گفتن زیاد داره و از همه نظر لپ تاپ قوی هست پس بیش از اندازه حساسیت به خرج نده!!
    شما الان تو این رنج قیمت چندتا انتخاب دارید که خوب با توصیفات و همین طور تعلق خاطر شما ام اس آی رو انتخاب کردید بازار هم که حساب کتا نداره چون یکهو دیدید فردا این مدل نایاب شد !
    فقط سعی کنید از محل مورد اعتماد خرید کنید مانند خود شرکت ماتریکس یا به قول حسام خان از زیر مجموعه هاشون بخرید تا تخفف هم شامل حالتون بشه
    در مورد قیمت sn هم عارضم که با اومدن sn معمولا تقاضا برای خرید sv زیاد میشه (البته در صورتی که گرون باشه و به 1600-1800 برسه) چون فقط کانفیگ وی جی ای تفاوت داره !!
    پس توکل کنید به خدا و برید برای خرید

یه ریویو جالب دیدم که لینکش رو براتون میزارم فقط تو قسمت معایبش گفته که کیفیت ساختش خوب نیست و ...
    کد:
    یه موردی هست که باید بگم:
    گاهی اوقات سایت ها به برند خاصی علاقه یا تعصب دارند این هم میتونه از اون موارد باشه یا شاید هم حق با اونها باشه ولی دوستان خرید کردند و راضی بودند از جناب حسام خان جویا شوید
    Last edited by m9780d; 06-04-2011 at 10:37.

9. 4 کاربر از m9780d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه .princess's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    Desert Rose

پيش فرض

پس تصويب شد MSI GE620
    باز هم از همه دوستاني كه منو راهنمايي كردن و تو تاپيك شركت كردن ممنونم
    امروز يا فردا حتما خريداري ميشه ايشالا يه ريويوي كامل ازش بهتون ميدم و مناسبترين جاي ممكنه كه از نظر قيمت منصف تر و داراي گارانتي معتبر ماتريكس باشه رو به همه دوستان اعلام ميكنم

11. 2 کاربر از .princess بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه m9780d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

پس تصويب شد MSI GE620
    باز هم از همه دوستاني كه منو راهنمايي كردن و تو تاپيك شركت كردن ممنونم
    امروز يا فردا حتما خريداري ميشه ايشالا يه ريويوي كامل ازش بهتون ميدم و مناسبترين جاي ممكنه كه از نظر قيمت منصف تر و داراي گارانتي معتبر ماتريكس باشه رو به همه دوستان اعلام ميكنم
    آفرین بهترین کار رو میکنی
    تو پی ام یا اصلا همین جا هم با چندنفر از دوستانی که خریداری کردند صحبت کنید و ببینید چه لوازمی (کیف گیمینگ و موس) همراه محصول باید باشه و همین طور حواسطون به کانفیگی که بهتون میدن و باقی قضایا باشه....
    در ضمن این برای من ثابت شده هست که برای خرید حتما یک نفر رو همراه داشته باشید چون ممکنه یک موضوعی رو شما متوجه نشید ولی دوستتون متوجه بشه بلاخره خرد جمعی هست دیگه !!!
    به امید خرید موفق و منتظر ریویوی کامل شما هستم

13. این کاربر از m9780d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    آقا حسام مبارک باشد.
    میشه بفرمایید از کجا خریدید؟
    ممنون
    سلام
    سعی کنید از پاساز ایران خرید کنید البته بنده خودم از پاساز پارسیان خرید کردم ولی در پاساز ایران به علت وجود حدودا 15 تا نمایندگی قیمت بهتر گیرت میاد...فقط هواستون باشه اولش به هیچکس تخفیفی نمیدن چون فکر میکنن بازرس هستید...5هزار تومانی هارو که ببینن خودشو راه میان...!
    کد:
    از زمانی که من یادم میاد این سایت همه برند هارو بد میدونه و فقط برند سونی رو خوب ...هرچی ریوویو من از این سایت دیدم اخرش به همین نتیجه رسیدم...!
    سلام
    والا نمی شه گفت کی ارزون میشه کی گرون چون با اومدن یک مدل جدید یا قطع تولید یک مدل قدیمی یا ...... قیمت محصولات یک برند بالا پایین بشه اینجا هم که ماشالله حساب کتاب تعطیل !!!
    پرنسس جان از من میشنوی شک نکن و هی این دست اون دست نکن
    از جوانب امر پیداست که msi620 لپتاپی هست که حرف برای گفتن زیاد داره و از همه نظر لپ تاپ قوی هست پس بیش از اندازه حساسیت به خرج نده!!
    شما الان تو این رنج قیمت چندتا انتخاب دارید که خوب با توصیفات و همین طور تعلق خاطر شما ام اس آی رو انتخاب کردید بازار هم که حساب کتا نداره چون یکهو دیدید فردا این مدل نایاب شد !
    فقط سعی کنید از محل مورد اعتماد خرید کنید مانند خود شرکت ماتریکس یا به قول حسام خان از زیر مجموعه هاشون بخرید تا تخفف هم شامل حالتون بشه
    در مورد قیمت sn هم عارضم که با اومدن sn معمولا تقاضا برای خرید sv زیاد میشه (البته در صورتی که گرون باشه و به 1600-1800 برسه) چون فقط کانفیگ وی جی ای تفاوت داره !!
    پس توکل کنید به خدا و برید برای خرید

یه موردی هست که باید بگم:
    گاهی اوقات سایت ها به برند خاصی علاقه یا تعصب دارند این هم میتونه از اون موارد باشه یا شاید هم حق با اونها باشه ولی دوستان خرید کردند و راضی بودند از جناب حسام خان جویا شوید
    بنده خودم چون با دیزاین نوت بوک خیلی حال میکنم از دیزاین سری جدید اسوس خوشم نیومد...البته من قصد خورد کردن برند اسوس رو ندارم چون یک برند بسیار عالی هست...ولی از بعزی از نظرات هنوز مشگل داره....متاسفانه همیشه تکنولوزی رو جلوتر از همه برند ها داره ولی به کیفیت تکنولوزی کاری نداره و به فکر فروشش هست...نمونش هم همین cpu های سندی بریدجش هست!
    شاد پیروز باتشید

15. 2 کاربر از hesam.ah بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پیرو سوالات یکی از دوستان؟؟؟

سلام حسام جان مثل اینکه نوت بوک msi ge620 گرفتی . قبل از هر چیز مبارک باشه . ان شالله فنش برات بچرخه .
    می خواستم بیشتر در موردش صحبت کنی !

1- جنس بدنش چه جوریه نرم یا سفت زیاد نیست ؟ من شنیدم مثل نوت بوک های ارزان قیمت دست می زنی صداش در می اید مثل مواد کهنه ؟

2 - فنش چه جوریه صداش خیلی هست صداش گوش را اذیت میکنه از بابت زیاد بودن صدا ؟ اگر توانستس در شب صداش را ضبط کن تا ما هم بشنویم .

3- کیفیت مانیتورش چه جوریه ؟

4 - تغییر از کارت گراقیک انبورد به انویدیا دستیه یا اتومات ؟
    عزیزم کیفیت بدنه تقریبا تو مایه های تیتانیوم هست بسیار دلنشین...
    ما که هرچی فشار میدیم صدایی نمیشنویم...فکر بد نکنیدا!!!
    صدای فن تو حالت high شاید به گوش برسه اونم اگر دقت کنید...من تمام اینهارو تو چند تا پست بالاتر توضیح دادم!
    کیفیت مانیتور هم از سونی بیشتر نیاشه کمتر نیست...موفق باشید
    سوییچ کردن گرافیک گرافیک اتوماتیک هست و بسته به نوع کار شما نوت بوک به صورت هوشمند تشخیص میده که از کدوم گرافیک استفاده بشه!
    Last edited by hesam.ah; 06-04-2011 at 12:15.

17. 3 کاربر از hesam.ah بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال amin_pwa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

دمت گرم . متشکر !
    Last edited by amin_pwa; 06-04-2011 at 12:21.

19. این کاربر از amin_pwa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •