تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 103 از 574 اولاول ... 3539399100101102103104105106107113153203 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,021 به 1,030 از 5738

نام تاپيک: Euro Truck Simulator 2

داره خودمونی میشه meranbana's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    Dandy

پيش فرض

من 2010 یورو تراکو بازی کردم و بعدشم ژرمن تراک همون ورژن قدیمیش ، خیلی ایراد داشت تا اینکه امروز چن تا کلیپ و عکس از یورو تراک 2 دیدم ، اینجام که میگید هنوز نیومده ، تو وبسایتش که تاریخ نزده و گویا شما خیلی وقته منتظرشید و منم درگیرش شدم بدجور و انتظارشو میکشم از حالا ، تو صفحه فیسبوکشم چیزی از تاریخ انتشار ننوشته ، این 28 سپتامبر که میگید که همون میشه هفته دوم مهر از کجا آوردید ؟ درسته ؟ خبر نو داشتید در جریان بزاریدمون اااااااااا مرسی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض بالاخره تاریخ انتشار مشخص شد

مارس 2013

آخر فروم باز ŞHÍЯÍŃ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    یه کلــبــه کوچــیکـــ

پيش فرض

از این تاریخ انتشارا که خیلی زیاد دادن از پارسال یه ما یه ماه تاخیر میخوره

داره خودمونی میشه SCANIA R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    تو قلب اسکانیا

پيش فرض

لطف کن منبعش را بذار!

5. این کاربر از SCANIA R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه moghaddas mfa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوستان ما که نتونستیم بازی کنیم. اخه فردا ساعت 7صبح میرم شهرک ابوذر (مشهد) از اونجا هم نیروی انتظامی بیرجند.جای ما رو هم خالی کنید.به امید موفقیت همه دوستان.

7. این کاربر از moghaddas mfa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hamed30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

فکر نمی کنم چیزی که شما میگید صحت داشته باشه چون هر بار تاخیر خورده تو خود وبلاگ بازی نوشته اما الان که من به اونجا سر زدم همچین خبرایی نبود . صحبت از عرضه بازی بود و اینکه بعد از انتشار هم مثل Scania TDS بازی رو باز هم گسترش میدن یعنی بعد از انتشار بازی باید منتظر تعداد زیادی پچ باشیم . واسه Scania تا الان 4 تا آپدیت اومده و پنجمیش هم تو راهه .

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

دوستان ما که نتونستیم بازی کنیم. اخه فردا ساعت 7صبح میرم شهرک ابوذر (مشهد) از اونجا هم نیروی انتظامی بیرجند.جای ما رو هم خالی کنید.به امید موفقیت همه دوستان.

هر چند که الان نیستی که اینا رو بخونی ولی بگم دقیقا حالت رو درک میکنم چون من رو هم از همون جا فرستادن بیرجند قرارگاه سلمان بعدشم مرکز آموزش محمد رسول الله بعد از آموزشی هم سه راهی دشتک (دو راهی زابل و زاهدان ) . انشاء الله میای تو مرخصی بازی میکنی من خودم Call of Duty 2 رو تو مرخصی میان دوره آموزشی بازی کردم .
    موفق باشی .
    Last edited by hamed30; 09-09-2012 at 11:23.

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

من 2010 یورو تراکو بازی کردم و بعدشم ژرمن تراک همون ورژن قدیمیش ، خیلی ایراد داشت تا اینکه امروز چن تا کلیپ و عکس از یورو تراک 2 دیدم ، اینجام که میگید هنوز نیومده ، تو وبسایتش که تاریخ نزده و گویا شما خیلی وقته منتظرشید و منم درگیرش شدم بدجور و انتظارشو میکشم از حالا ، تو صفحه فیسبوکشم چیزی از تاریخ انتشار ننوشته ، این 28 سپتامبر که میگید که همون میشه هفته دوم مهر از کجا آوردید ؟ درسته ؟ خبر نو داشتید در جریان بزاریدمون اااااااااا مرسی
    این پست مال 19/10/2011 هست ببین ما چی کشیدیم ، تازه قبل تر از این هم زیاد بوده فقط خواستم یه نمونه ببینی .

نوشته شده توسط amir_italy [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام

تاریخ انتشار همون دی ماه شده ؟؟؟؟؟؟

خبر جدیدی کسی نداره؟؟

سلام دوست عزیز نه خبری نیست و همون دی ماه میاد بازی اگه دوباره تاخیر نخوره
    این زودی تو وبلاگ سازنده بازی و سایت بازی چیزی ننوشته ولی به احتمال زیاد دیگه تا آخر sep میاد چون قبلا آخرین باری که بازی تاخیر خورد وبلاگ SCS نوشت تو ماه sep و از اون موقع به بعد در مورد تاخیر خوردن دوباره بازی چیزی نگفتند . ولی از اون جایی که الان نوشتن بازی بعد از انتشار هم توسعه پیدا میکنه فکر نمیکنم دیگه تاخیر بخوره اختمالا خودشون هم خسته شدن از بس تاخیر دادن .

داره خودمونی میشه SCANIA R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    تو قلب اسکانیا

پيش فرض

دیگه طاقت ندارم.اگر این بار تاخیر بخوره پدرشون را در میارم.اعصابم خورد شد از بس که تاخیر زدن این ها.

حـــــرفـه ای JIGSA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران - ایران

پيش فرض

قربونت اگر بلدی پدرشون رو دربیاری برو پدر بلیزارد رو هم دربیار که ما رو تحریم کرده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •