تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: بازی مزرعه دار پلی استیشن 2 ( Harves moon ps 2 )

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض بازی مزرعه دار پلی استیشن 2 ( Harves moon ps 2 )

سلام (عیلکم ) سال نو بر همه مبارک سریع سر اصل مطلب
    من می خوام بازی زیبای مزعه دار پلی استیشن دو
    Harves moon ps 2
    رو بازی کنم لطفا یه شبیح ساز معرفی کنید و با تمام پلاگین های لازم فقط توجه داشته باشید بنده خیلی دنبال شبیه ساز بودم و گیر هم اوردم فقط تو تنظیمات گیر کردم لطف نحوه درست کردن تنظیمات رو بگیید خواهشا خیلی ساده شرح بدین و درخواستم از کسانی هست که این بازی رو انجام دادن دریغ نکنن جز به جز تنظیمات رو بگن خواهشا شبیه ساز خالی معرفی نکنید فقط یه شبیه ساز با پلاگین ها و تنظیمات مربوط به همین بازی رو معرفی کنید (تنظیمات مهم هست به صورت روان و ساده )

عاجزانه خواهش میکنم به خدا خسته شدم دیگه اگه معرفی کنید یه دنیا منو مدیون خودتون کردین

به خدا گشتم پیدا نکردم برا همین هم تاپیک زدم بود نمی گم نبود ولی این بازی رو اجرا نمی کرد یا در مورد تنظیمات اون هیچی نگفته بود یا گنگ بود خواهشا هرچی لازم هست با تنظیمات این بازی همیجا بگیید به صورت روان و ساده

درضمن سیستم من هم بالا هست
    VGA = ATI 1 gig ddr3
    ram = 4 gig ddr3

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

بچه ها کسی نیست کمک کنه خواهشا کمک کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

14 بازی مزرعه دار پلی استیشن 2 ( Harves moon ps 2 )

کمک کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

7 بازي مزرعه دار پلي استيشن 2 ( Harves moon ps 2 )

لام از این که میبینم هنوز اشخاصی هستن که به مشکلات ما پاسخ گو هست ممنون واقعا شرمنده میفرمایید

فکر کنم این نسخه بهتر باشه . من دنبال اینم harvestmoon a wonderful life se (البته دارمش حول و حوش یک گیگ و صد مگ هست )

توضیح در مورد نسخه ها

این بازی برای ps2 دو ورژن داره
    1.harvestmoon save thehomeland:
    این بازی یه هاروستمون بزرگ نیست یه زمین کوچیک داری بیشتر تو این بازی رو ارتباط با دیگران تاکید شده.8 نوع پایان داره.ازدواج نمی تونی بکنی.خونتو می تونی بزرگ کنی.حجمش خیلی کمه.گرافیکش به نظر من خوبه ولی سبک گرافیکش تقریبا مثل ultimate spiderman هست.زمان بازی یکساله می تونی چند بار بازی کنی انواع پایانها رو ببینی و...درکل قشنگه
    2.harvestmoon a wonderful life se
    این بازی به هاروستمون کامل هست وسیعترین هاروستمونی که تا حالا تولید شده(شاید back to nature یه کمی وسیعتر باشه)زمینت به کم بزرگتره.می تونی درخت بکاری.اولین هاروستمونیه که کل روستا یکپارچه هست و وقتی از یه جا می ری جای دیگه loading نداره این گرافیک بازی رو خیلی قشنگ کرده ولی از طرفی بازی گرافیکش خیلی سنگین شده.می تونی ازدواج کنی.بچت می تونه ************ یا پسر باشه.می تونی تو شغل آینده بچت تاثیر داشته باشی.زمان بازی کندتر پیش میره ولی هر ماه ده روزه در کل بازی خیلی طولانیه.می تونی ماهی بگیری.می تونی تو معدن کار کنی و ...

به غیر اینا اگر نسخه دیگه ای هم هست لطف بفرمایید بگید و نحوه اجرا اون با شبیه ساز (همه نسخه ها )

بابا یکی بیاد منو راه بندازه

پروفشنال narotu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

حالا چرا میخوای نسخه ps2 رو بازی کنی
    شبیه ساز ps2 خیلی دردسر داره
    اگه میخوای نسخه های بهتر با گرافیک بالاتر و امکانات بیشتر و جدیدتر از نسخه ps2 بازی کنی بیا این تایپیک رو بخون
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    در ضمن مثل شبیه ساز ps2 دردسر و مسیبت نداره و بازی روش بدون دردسر و پلاگین اجرا میشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

سلام داداش من بازیشو دارم ولی هرچی گشتم نسخه گرافیکی ک شما میگید رو نتونستم پیدا کنم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

یک ساله بازی رو هم انجام دادم اما ن مسابقاتشو دیدم ن زن گرفتنشو

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

بیا تلگرام@loser_mj

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •