تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: تعویض خودرو

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehdi-ch's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    iran

9 تعویض خودرو

سلام دوستان
    من خرداد ماه امسال از سایپا در شهرستان 2تا ماشین سایپا 131 و سایپا 132 ثبت نام کردم با پیش پرداخت 7 تومن ، البته اون موقع پراید بود 16خرده ای ... ولی متاسفانه بقیه مبلغ پرداختی به قیمت روز ماشین حساب میشه و تحویل خودرو مهرماه هست با سود مشارکت 21درصد و سود انصراف 19%

1- میخواستم بدونم اصلا اختلافی بین قیمت کارخونه و بازار هست یا نه؟ آلآن قیمت کارخونه 131 و 132 چند هست ؟
    قیمت بازارش تو سایت ها که کمنر از کارخونه هس و کلا عجیبه اوضاع لطفا کسی از قیمت ها خبر داره اطلاع بده
    2- بنظرتون اصلا این سرمایه گذاری که در این قسمت کردم سودی داره یا انصراف بدم و یا بنظرتون میشه با مدل دیگه ای که سود بیشتری داره عوض کنم مثلاً سایپا 111 بگیرم !؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه سرهنگ معمر قذافی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    IslamicShitPublic

پيش فرض

میخواستم بدونم اصلا اختلافی بین قیمت کارخونه و بازار هست یا نه؟
    100% شک نکن . . در مورد پراید 1نیم الی 2تومن اختلاف هست از کارخونه تا بازار (دوگانه سوز باشه و یه سری رنگ هایی مثل مسی یکمی هم بیشتر میشه این رقم)

آلآن قیمت کارخونه 131 و 132 چند هست ؟
    قیمت دقیق نمیشه داد . . تو نت هم یه سرچ کنی قیمتی ک رو کاغذ ارائه میدن با اون چه ک در واقیعت هست متفاوت ــــــــــه

اینایی ک نام بردی ماشالا هر کدوم در هد و اندازه های Ford Fusion تیپ مختلف دارن ولی در عمل هیچ فرقی ندارن از سال 71دارن مونتاژ میشن هنوزم ک هنوز ـه همون شکلن

132ex کارکرده آشنای ما داشت مدل 12ـه 92 شنبه 19نیم فروخت صفرشو حالا نمیدونم چنده . . .

- بنظرتون اصلا این سرمایه گذاری که در این قسمت کردم سودی داره یا انصراف بدم و یا بنظرتون میشه با مدل دیگه ای که سود بیشتری داره عوض کنم مثلاً سایپا 111 بگیرم !؟
    نظر منو میخوای بی خیال شو . . . مخصوصا در مورد ماشین های مونتاژ وطنی !

پ ن: این سیاستشون هست ک میگن پراید میدیم 17تومن بعدش با 1سال تاخییر میگن اوا شد 20تومن یا باید از پولت کسر کنن بدن بهت ( با هزار تا دوندگی و بدبختی ) یا اینکه ما ب التفاوت رو بپردازی . . . .

در کل هرچی از صعنت خودرو(مونتاژ کاری ) تو ایران دور تر باشی بهتره جوونتم در امان ــــــــــــــه . . .

3. این کاربر از سرهنگ معمر قذافی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •