تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: كمك در خصوص ويديو فيلترهاي اديوس

اگه نباشه جاش خالی می مونه abbasa's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    khorasan shomali

12 كمك در خصوص ويديو فيلترهاي اديوس

با سلام دوستان نيو بلورهاي اديوس 6 من از كار افتاده تمام روشهاي كه دوستان در تايپكهاي قبلي گفته بودند هم رفتم ولي نشد ورژن من از شركت نسل جوان تهيه شده انجا از دو روش اكتيو جلو بردن ساعت سيستم و روش معمولي استفاده شده كه دوتاش هم كار نميكنه و اكتيو نميشه ميخواستم بدونم دوستان روشي براي حل اين مشكل پيدا كردند يا نه حتي من با زوم الارم ارتباط اينترنتي نيو بلورها رو هم قطع كرده بودم ولي باز هم نشده دنياي از ----- كه هيچكدوم كار نميده و ارم لعنتيش رو كار ميفته اگه دوباره پاك كنم و نصب كنم براي مدت كوتاه ايا كار ميده
    اگه توي يك درايو ديگم يك ويندوز بدون اينترنت نصب كنم چي ايا اين مشكل مال وصل شده به اينترنته دوستان لطفا كمك كنند

داره خودمونی میشه majid0307's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

با سلام دوستان نيو بلورهاي اديوس 6 من از كار افتاده تمام روشهاي كه دوستان در تايپكهاي قبلي گفته بودند هم رفتم ولي نشد ورژن من از شركت نسل جوان تهيه شده انجا از دو روش اكتيو جلو بردن ساعت سيستم و روش معمولي استفاده شده كه دوتاش هم كار نميكنه و اكتيو نميشه ميخواستم بدونم دوستان روشي براي حل اين مشكل پيدا كردند يا نه حتي من با زوم الارم ارتباط اينترنتي نيو بلورها رو هم قطع كرده بودم ولي باز هم نشده دنياي از ----- كه هيچكدوم كار نميده و ارم لعنتيش رو كار ميفته اگه دوباره پاك كنم و نصب كنم براي مدت كوتاه ايا كار ميده
    اگه توي يك درايو ديگم يك ويندوز بدون اينترنت نصب كنم چي ايا اين مشكل مال وصل شده به اينترنته دوستان لطفا كمك كنند
    من این مشکل را داشتم
    تاریخ کامپیوتر را به 2008 تغییر بده
    البته من با سیستمم اصلا به اینترنت وصل نمیشوم چون مخصوص کارم میباشد و از ویندوز سون 32 بیت استفاده میکنم وهیچ مشکلی هم ندارم

اگه نباشه جاش خالی می مونه abbasa's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    khorasan shomali

پيش فرض

ترفند جالبي بود جواب ميده البته به شرطي كه انتي ويروس كسپر نداشته باشي چون كسپر با عقب بردن ساعت كار نمكينه شما دو تا سيستم داري احتمالا كه يكيش رو هيچ وقت به اينترنت وصل نمكيني يا دوتا ويندوز صرف كنجكاوي پرسيدم

داره خودمونی میشه majid0307's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

ترفند جالبي بود جواب ميده البته به شرطي كه انتي ويروس كسپر نداشته باشي چون كسپر با عقب بردن ساعت كار نمكينه شما دو تا سيستم داري احتمالا كه يكيش رو هيچ وقت به اينترنت وصل نمكيني يا دوتا ويندوز صرف كنجكاوي پرسيدم
    بله،2تا سیستم دارم یکیش مختص کار ،ویکیش مختص اینترنت،،،،،،،

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •