تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: Me5021 marshall(گیرنده دیجیتال+DVD Player)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض Me5021 marshall(گیرنده دیجیتال+DVD Player)

با سلام
    من یک me5021 Combo که هم گیرنده دیجیتال و هم dvd player است تهیه کردم .اون رو وقتی از تهران خریدم همه 16 کانال رو میگرفت ولی وقتی در شهرستان استفاده کردم فقط 8 کانال که میشود یک فرکانس را گرفت.آیا مشکل از Combo من است یا فرستنده فرکانس شامل 8 کانال دوم ضعیف است؟اصلا آیا میشود این combo را آپدیت کرد؟با تشکر

اگه نباشه جاش خالی می مونه HWT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    مشهد شاپ

پيش فرض

با سلام
    من یک me5021 Combo که هم گیرنده دیجیتال و هم dvd player است تهیه کردم .اون رو وقتی از تهران خریدم همه 16 کانال رو میگرفت ولی وقتی در شهرستان استفاده کردم فقط 8 کانال که میشود یک فرکانس را گرفت.آیا مشکل از Combo من است یا فرستنده فرکانس شامل 8 کانال دوم ضعیف است؟اصلا آیا میشود این combo را آپدیت کرد؟با تشکر
    کلا گیرنده مارشال تو تستهایی که من کردم (هر چند دقیق نبوده و نمیتونم به همه ی مدلهاش نسبت بدم) کمی در بخش گیرندگی ضعیف هست . روی همین حساب چون قدرت سیگنال در تهران زیاده این امر خیلی محسوس نیست . اما در اغلب شهرستان ها با توجه به ضعف سیگنال این مورد مشهود تره.
    شما باید از صدا و سیماتون سوال کنید که آیا هر 2 فرستنده در یک راستا قرار دارند یا خیر.
    در غیر این صورت شما باید انتن رو در جهتی قرار بدید که هر 2 فرستنده رو پوشش بده .
    حتی اگر اینکار هم کردید ونشد باید از آنتنهای قوی تر استفاده کنید تا به این امر برسید.
    وگرنه دستگاه به ذاته مشکل خاصی نداره . احتمال زیاد سیگنال فرستنده دوم ضعیفتر از فرستنده اوله .

3. 3 کاربر از HWT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض مشکلات ME5021

با تشکر از توضیح شما.در مورد آپدیت چی؟آیا میشه آنرا آپدیت کرد؟من بعضی فیلم های Hd رو نتونستم با DVD Player آن ببینم.آیا اصلا پخش کننده فایلهای HD هم هست با توجه به اینکه در توضیحاتش گفته H.264 و Mpeg4 را پشتیبانی میکنه.مشکل دیگه من اینه که هر وقت زمان اش را بصورت اتوماتیک میزارم و خودم آنرا تنظیم نمی کنم ، ساعت رو اشتباه نشون میده (البته توی تهران درست بود ولی حالا تو شهرستان اینجوری شده) مشکل از کجاست؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

ما که خریدیم پدرمون در اومد رفتسم پس دادیم با ضرر هر چی هم آنت چرخوندیم نشد صاف می شد دوباره بعد کمی بهم می ریخت
    نه آنتن درست و حسابی میداد نه فرمت های خوبی ساپورت می کرد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

دوستان فریم ویر این دستگاه رو از کجا میشه گیر آورد؟
    این محصول در سایت مارشال ثبت نشده!

البته بنده مدل 5020 رو خریداری کردم، گیرندگیش که عالیه با یه آنتن خیلی معمولی کل کانالا در دسترس بود.

مشکل بنده با پخش صدای فرمت MKV هست، پشتیبانی تصویری خوبی داره ولی صوتی ضعیفه
    مثلاً یه mkv به حجم حدود 4گیگ رو به راحتی پخش میکنه ولی صدا نداره (فرمت صدا AC3 یا DTS)
    گفتم شاید با آپدیت این مشکل حل بشه؟!؟

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

سلام

منم آپدیتشو میخوام.
    من بیشتر میخوام بهشون یه چند تا چیز رو بگم درست کنن و آپدیت بدن بیرون چیکار کنم؟ برم سایتشون بگم؟ ایکس ویژن بود سریع میگفتی حلش میکردن ولی من که به مارشال شک دارم شاید یه جای درستی بگیم حل کنن باید تست کرد. یکی بگه کجا بگم مشکلاتش رو؟

آخر فروم باز amirkhan_0o0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تو لباسم!!

پيش فرض

سلام

منم آپدیتشو میخوام.
    من بیشتر میخوام بهشون یه چند تا چیز رو بگم درست کنن و آپدیت بدن بیرون چیکار کنم؟ برم سایتشون بگم؟ ایکس ویژن بود سریع میگفتی حلش میکردن ولی من که به مارشال شک دارم شاید یه جای درستی بگیم حل کنن باید تست کرد. یکی بگه کجا بگم مشکلاتش رو؟
    احتمالا باید به سایتشون بگید. چون من جای دیگه پشتیبانی ندیدم ازشون.

9. این کاربر از amirkhan_0o0 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    خلیج فارس

پيش فرض

سلام
    شما میتونید هر گیرنده ای رو اپدیت کنید و مشکلی از لحاظ آپدیت شدن ندارن فقط باید شرکت پشتیبان آپدیتش رو ارائه بده که مارشال این کار رو تا الان نکرده
    این که دستگاه یه سیگنال رو نمیگیره ممکن هست به علت ضعف در فرستنده باشه که خود صدا و سیما درستش میکنه بعد از یه مدت که تستش تموم بشه
    مشکل ساعت به این علت هست که داره از صدا و سیما ساعت رو تنظیم میکنه که عموما ساعت شهرستان ها تنظیم نیست
    برای فرمت ac3 و dts نمیشه با آپدیت حلش کرد چون ایستر هم همین مشکل رو داشت که گفتن سخت افزار نیاز داره منم فکر میکنم برای این دوتا فرمت نیاز به چیپ صدا داره مثل ریلتک و... و در ضمن برای پخش این سیستم صدا باید پورت های خروجی هم اضافه بشه که متاسفانه این دستگاه ها این پورت هارو ندارن

اگه سوال دیگه ای هم بود بهم پخ بدین تا بیام جواب بدم ببخشید که دیر شد اگه هم مشاوره بخواهین همون تاپیک بهترین گیرنده ایران باشه بهتر هست چون انجمن کمتر شلوغ میشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید
    من چند روز پیش این مدل رو تهیه کردم ولی متاسفانه فرمت Mkv رو به هیچ وجه پخش نمیکنه و فروشنده هم در جواب من فقط به این بسنده کرد که شرکت مارشال بعضی ها رو به این شکل تولید کرده!!!
    به هر حال من تصمیم گرفتم فرم ور این دستگاه رو آپگرید کنم تا شاید این مشکل برطرف بشه و فرمت Mkv رو بخونه . اما متاسفانه با فلش کردن دستگاه، کلا دستگاه خاموش شد و روشن نشد. حالا باید ببرمش گارانتی تا مشکلش رو حل کنند. سئوالم اینه که آیا امکانش هست با آپگرید فرم ور یا از طریق دیگه ای این دستگاه قابلیت خوندن فایلهای Mkv رو پیدا کنه؟ ممنون میشم پاسخ بدید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •