تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 11 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 108

نام تاپيک: تاپيك مخصوص Samsung 3D Blu-ray Player BD-C6900

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Tehran

11 تاپيك مخصوص Samsung 3D Blu-ray Player BD-C6900

سلام،
    بعد از جستجو در انجمن ديدم كه تاپيك خاصي براي مسائل مربوط به دستگاه پخش بلو-ري سه بعدي سامسونگ مدل BD-C6900 وجود نداره، به همين دليل اين تاپيك رو ايجاد كردم تا به مسائل و مشكلات احتمالي مربوط به اين دستگاه بپردازيم.
    اول از همه از دوست عزيز كاربر qazplm تشكر ميكنم كه اين دستگاه رو اولين بار به بنده معرفي كردند.
    من خودم دستگاه رو به قيمت 395 هزار تومان از تهران و يكي از نمايندگيهاي سام سرويس خريدم و خوشبختانه تا الان كه دارم اين مطلب رو مي نويسم هر ديسك بلو-ري كپي و يا اوريجينالي كه داخلش گذاشتم رو پخش كرده، همينطور هر فايل MKV و يا AVI چه HD و چه غير HD، چه از روي ديسك و چه از روي شبكه وايرلس براحتي پخش شدند.
    در كل خوشبختانه بسيار راضي كننده بوده تا به الان.
    در ضمن Firmware دستگاه رو هم به پيشنهاد جناب qazplm بروز كردم و ديسك بلو-ري سه بعدي هم تست كردم كه خيلي خوب پخش شد.
    در ضمن DVD‌ هم با دستگاه پخش كردم كه در رزولوشن 1080 بسيار با كيفيت پخش شد و واقعاً باعث تعجب خودم و اعضاي خانواده شد، چون كيفيت واقعاً براي يك ديسك DVD فوق العاده بود. اين نشون ميده كه Upscaling براي DVD‌ هم خوب انجام ميشه.
    در ضمن داخل جعبه دستگاه يك كابل HDMI با كيفيت و همچنين قطعه Wireless كه بصورت USB به دستگاه وصل ميشه وجود داشت. با استفاده از Wireless و شبكه كردن پلير با شبكه وايرلس خونه و همچنين استفاده از نرم افزار PC Share‌ سامسونگ براحتي از روي هارد ديسك كامپيوتر فيلمهاي HD رو بدون هيچ گونه Lag پخش كردم.

در كل من اين دستگاه رو به هر كسي كه دنبال يك بلو-ري پلير سه بعدي خوب در بازار حال حاضر ايران هست پيشنهاد مي كنم.

محتوای مخفی: Samsung BD-C6900 

Last edited by Poisonman; 25-03-2011 at 00:17.

2. 3 کاربر از Poisonman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

من میخام واسه vt20 یک سینما خانگی بخرم بنظر شما چی بخرم که این امکانات که این دستگاه که شما میگین رو داشته باشه؟ و اصلا بنظر شما قیدشو بزنم از همین بگیرم؟ واسم اسپیکر و سراند مهم بود واسه همین دنبال یک سینما خانگی با مشخصات این بلو ری پلیر 3d هستم

4. این کاربر از houmann بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من میخام واسه vt20 یک سینما خانگی بخرم بنظر شما چی بخرم که این امکانات که این دستگاه که شما میگین رو داشته باشه؟ و اصلا بنظر شما قیدشو بزنم از همین بگیرم؟ واسم اسپیکر و سراند مهم بود واسه همین دنبال یک سینما خانگی با مشخصات این بلو ری پلیر 3d هستم
    من از كسي كه اين دستگاه رو مي فروخت پرسيدم، گفت كه متاسفانه اين پلير روي سينماهاي خانگي نيست و بايد اسپيكر براش جدا تهيه كنيد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

نظرتون در مورد c6950 چیه؟ و اصلا آیا خویه من با تلویزیون پاناسونیک سینمای سامسونگ بگیرم یعنی با هم جورن؟ در ضمن یک سوال هم دارم اصلا این قضیه بلوری 3 بعدی چیه؟ مگه فیلمی که بصورت 3 بعدی و با فرمت ساید بای ساید ضبط شده اگه رو یک دستگاه بلوری پلیر معمولی بزاریم 3d پخش نمیشه؟ من این قضیه رو نفهمیدم!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

نظرتون در مورد c6950 چیه؟ و اصلا آیا خویه من با تلویزیون پاناسونیک سینمای سامسونگ بگیرم یعنی با هم جورن؟ در ضمن یک سوال هم دارم اصلا این قضیه بلوری 3 بعدی چیه؟ مگه فیلمی که بصورت 3 بعدی و با فرمت ساید بای ساید ضبط شده اگه رو یک دستگاه بلوری پلیر معمولی بزاریم 3d پخش نمیشه؟ من این قضیه رو نفهمیدم!
    در مورد 3D Blu-ray و تفاوت اون با يك فيلم Side By Side‌ بايد بگم كه شما وقتي يك تصوير SBS با رزولوشن 1080 داريد در اصل تصوير شما نصف اين رزولوشن هست چون توي 1080x720 دو تا تصوير كنار هم قرار داده شدن، در صورتيكه در يك ديسك بلو-ري سه بعدي دو تا تصوير با رزولوشن 1080 روي هم قرار ميگيرن و دستگاه پخش كننده بايد اين قابليت رو داشته باشه تا بتونه اين ديسك رو پخش بكنه! در اين حالت كيفيت تصوير بهتر از حالت SBS خواهد بود.
    در مورد C6950 من زياد اطلاعي ندارم ولي اينطور كه از سايتهاي اينترنتي مشخص هست بايد خوب باشه. آيا تو ايران هست؟ قيمتش چنده؟

8. این کاربر از Poisonman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shahin666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    البرز

پيش فرض

سلام
    تشکر از شما دوست عزیز بابت این تاپیک
    منم این بلو ری رو دارم
    البته من سینمای خانگی HT-C6950 سامسونگ رو گرفتم و این بلوری همراه با این سینمای خانگی بود
    و یه سری سوال داشتم خدمته تون

* اول این که گفتید فریمور دستگاه رو آپدیت کردید خوب حالا چه فرقی کرده ؟ یعنی به نظرتون این آپدیت لازم هست یا نه؟
    در ضمن حجم فریمور رو هم بگید ممنون میشم و این که فایل فریمور آپدیت شده رو بر روی فلش قرار دادید و از این طریق آپدیت کردید دیگه ؟ یعنی آپدیتش به راحتی انجام میشه ؟

* و سوال دومم در مورد وایرلسی که گفتید
    همراه این بلوری دو دانگل داده شده

البته یه کارت TX هم هست که برای ارتباط با دستگاه وایرلس یعنی اسپیکر های بی سیم هست

من دقیقا متوجه نشدم استفاده از این دانگل ها برای TV یا بلوری و ارتباط با PC به چه شکلی هست
    ممنون میشم یه توضیح در این مورد بگید
    مرسی

10. این کاربر از shahin666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام
    تشکر از شما دوست عزیز بابت این تاپیک
    منم این بلو ری رو دارم
    البته من سینمای خانگی HT-C6950 سامسونگ رو گرفتم و این بلوری همراه با این سینمای خانگی بود
    و یه سری سوال داشتم خدمته تون

* اول این که گفتید فریمور دستگاه رو آپدیت کردید خوب حالا چه فرقی کرده ؟ یعنی به نظرتون این آپدیت لازم هست یا نه؟
    در ضمن حجم فریمور رو هم بگید ممنون میشم و این که فایل فریمور آپدیت شده رو بر روی فلش قرار دادید و از این طریق آپدیت کردید دیگه ؟ یعنی آپدیتش به راحتی انجام میشه ؟

* و سوال دومم در مورد وایرلسی که گفتید
    همراه این بلوری دو دانگل داده شده

البته یه کارت TX هم هست که برای ارتباط با دستگاه وایرلس یعنی اسپیکر های بی سیم هست

من دقیقا متوجه نشدم استفاده از این دانگل ها برای TV یا بلوری و ارتباط با PC به چه شکلی هست
    ممنون میشم یه توضیح در این مورد بگید
    مرسی
    در مورد آپديت فرمور طبق گفته سايت رسمي سامسونگ ارتقا فرمور در بهبود پخش عناوين بلو-ري موثر هست. اصولاً شما مجبور نيستيد آپديت كنيد مگر اينكه واقعاً در اجراي بعضي عناوين مشكل داشته باشيد يا اينكه بخوايد دستگاهتون رو هميشه بروز نگه داريد، كه در مورد من حالت دوم بود.
    حجم فايل فرمور 83 مگابايت بود كه از سايت سامسونگ گرفتم، اين هم لينكش :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    فايل ZIP رو كه باز كنيد، يك فايل داخل اون هست كه بايد بريزيد روي ريشه يك فلش USB و بعد دستگاه رو خاموش كنيد و فلش رو وصل كنيد، بعد دستگاه رو روشن ميكنيد، بالا كه اومد خودش تشخيص ميده آپديت جديد داخل فلش هست و از شما براي نصب آپديت اجازه ميگيره، بعد دستگاه بصورت خودكار روشن و خاموش ميشه و آپديت رو انجام ميده و بعدش كه تموم شد، باز هم خاموش ميشه، بعد شما ميتونيد فلش رو از دستگاه جدا كنيد و دستگاه رو روشن كنيد.
    در مورد دانگل ها، من اون كوچك تره رو نمي دونم چيه چون من ندارمش، ولي بزرگه رو كه به خود بلو-ري پلير وصل ميكنم، از شبكه وايرلس خونه IP‌ ميگيره و چون كامپيوترم هم به همون شبكه وصله، در نتيجه وقتي نرم افزار Samsung PC Share Manager رو روي كامپيوتر نصب كردم، تونستم فايلهام رو با پلير Share‌ كنم و از اين طريق اونها رو بصورت بيسيم روي پلير پخش كنم.
    در كل كار سختي نيست.
    راستي شما اين سيستم رو كلاً چند خريديد؟

12. 2 کاربر از Poisonman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    البرز

پيش فرض

ممنون دوست عزیز از راهنمای تون
    الان به نظر میرسه زبان فارسی رو خوب ساپورت نمیکنه
    البته من هنوز فیلم با زیر نویس فارسی رو تست نکردم
    ولی مثلا فایل های که اسمشون فارسی بوده یا
    آهنگ های MP3 که تگ اون ها فارسی نوشته شده رو درست نشون نمیده
    مثلا من عادت دارم آهنگ مورد علاقه ام رو با نرم افزار تگ ها شون رو ویرایش میکنم
    و بعضی هاشون رو تگ فارسی میکنم
    مثلا تگ فارسی یه آهنگ MP3 به اسمه یادگاری رو به این شکل ی را گ د ای نشون میده !!!
    شما با آپدیت فریمور این موضوع رو تست کردید بیبینید درست شده یا نه؟!

من یه مودم Linksys وایرلس که روتر هم هستدارم
    اینم مشخصاتش
    کد:
    حالا من از این طریق یعنی با این مودم و نصب دانگل به بلوری میتونم بین بلوری و PC ارتباط برقرار کنم؟!!!

قیمت سینمای خانگی HT-C6950 سامسونگ تو اسفند که میخواستیم بگیریم 1 میلیون 90 بود

بعد چون ما TV C8000 رو هم گرفتیم و هدیه اون یه سینمای خانگی HT-755 بود ما اون رو حذف کردیم
    که قیمتش فکر کنم نزدیکه 700 خورده ای بود به جاش C6950 رو گرفتیم که نزدیکه 300 خورده ای دادیم
    یعنی عملا برای این سینمای خانگی 1 میلیون 90 ما 300 خورده ای دادیم
    Last edited by shahin666; 25-03-2011 at 04:43.

14. این کاربر از shahin666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

چه جالب !
    مودم من هم دقيقاً همين مدل WAG120N هست!
    براحتي ميتونيد با همين سيستم بين كامپيوتر و پلير ارتباط برقرار كنيد.
    دانگل رو كه به پلير وصل بكنيد براي انجام تنظيمات شبكه صفحه اي باز ميشه كه از شما ميپرسه كه آيا ميخوايد بصورت اتوماتيك تنظيمات انجام بشه و يا ميخوايد دستي تنظيم كنيد. چون مودم روتر شما از Wi-Fi Protected Setup پشتيباني ميكنه، مي تونيد از روش اتوماتيك استفاده كنيد. براي اين كار وقتي حالت اتوماتيك رو انتخاب ميكنيد بعد با زدن دكمه قرمز (A) از روي كنترل پلير يك پنجره مياد كه به شما 120 ثانيه فرصت ميده تا از روي مودم دكمه مربوطه رو بزنيد (دمنه اي كه دقيقاً وسط چراغهاي مودم هست و بصورت دو تا فلش كه دور هم پيچيدن هست). شما اون دكمه رو چند ثانيه نگه ميداريد و بعد رها ميكنيد. بعد از چند ثانيه پلير مودم شما رو پيدا ميكنه و از اونجاييكه مودم خودش DHCP داره به پلير IP‌ ميده و از اين طريق ارتباط با مودم برقرار ميشه. حالا كامپيوتر شما هم كه به همين شبكه وصل هست و يك IP از همون Range داره ميتونه پلير شما رو ببينه. حالا تنها كار باقيمانده نصب برنامه Samsung PC Share Manager هست. اين لينك برنامه هست:
    کد:
    برنامه رو كه نصب كنيد روي كامپيوتر، مي تونيد فولدرهاي مورد نظرتون رو از اين طريق Share كنيد.
    براي اينكه به پليرتون اجازه اتصال بديد، وقتي پلير روشن هست دانگل بهش وصله و تنظيمات شبكه هم انجام شده ،برنامه رو باز ميكنيد و از منوي Share گزينه Set Device Policy رو انتخاب ميكنيد، بعد توي ليست به نمايش در اومده بايد اسم پليرتون رو ببينيد و گزينه Accept رو از جلوش انتخاب كنيد تا دسترسي به كامپيوتر شما باز بشه.
    حالا هر فولدري كه مي خوايد از طريق برنامه Share كنيد و در آخر دكمه Set Changed State رو از بالاي برنامه بزنيد تا فولدرها به اشتراك گذاشته بشن.
    بعد براي دسترسي به فولدرها از طريق پلير، در منوي اصلي پلير دكمه قرمز (A) رو بزنيد و از ليست Deviceها گزينه PC Share Manager‌رو انتخاب كنيد. بعد ميتونيد با وارد شدن به قسمت Video يا Music و يا Picture به پوشه هاي Share شده دسترسي پيدا كنيد و محتويات اونها رو پخش كنيد.
    در مورد فارسي، متاسفانه اون قضيه براي من هم هست، فعلاً كاريش نميشه كرد.

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    البرز

پيش فرض

چه جالب !
    مودم من هم دقيقاً همين مدل WAG120N هست!
    براحتي ميتونيد با همين سيستم بين كامپيوتر و پلير ارتباط برقرار كنيد.
    دانگل رو كه به پلير وصل بكنيد براي انجام تنظيمات شبكه صفحه اي باز ميشه كه از شما ميپرسه كه آيا ميخوايد بصورت اتوماتيك تنظيمات انجام بشه و يا ميخوايد دستي تنظيم كنيد. چون مودم روتر شما از Wi-Fi Protected Setup پشتيباني ميكنه، مي تونيد از روش اتوماتيك استفاده كنيد. براي اين كار وقتي حالت اتوماتيك رو انتخاب ميكنيد بعد با زدن دكمه قرمز (A) از روي كنترل پلير يك پنجره مياد كه به شما 120 ثانيه فرصت ميده تا از روي مودم دكمه مربوطه رو بزنيد (دمنه اي كه دقيقاً وسط چراغهاي مودم هست و بصورت دو تا فلش كه دور هم پيچيدن هست). شما اون دكمه رو چند ثانيه نگه ميداريد و بعد رها ميكنيد. بعد از چند ثانيه پلير مودم شما رو پيدا ميكنه و از اونجاييكه مودم خودش DHCP داره به پلير IP‌ ميده و از اين طريق ارتباط با مودم برقرار ميشه. حالا كامپيوتر شما هم كه به همين شبكه وصل هست و يك IP از همون Range داره ميتونه پلير شما رو ببينه. حالا تنها كار باقيمانده نصب برنامه Samsung PC Share Manager هست. اين لينك برنامه هست:
    کد:
    برنامه رو كه نصب كنيد روي كامپيوتر، مي تونيد فولدرهاي مورد نظرتون رو از اين طريق Share كنيد.
    براي اينكه به پليرتون اجازه اتصال بديد، وقتي پلير روشن هست دانگل بهش وصله و تنظيمات شبكه هم انجام شده ،برنامه رو باز ميكنيد و از منوي Share گزينه Set Device Policy رو انتخاب ميكنيد، بعد توي ليست به نمايش در اومده بايد اسم پليرتون رو ببينيد و گزينه Accept رو از جلوش انتخاب كنيد تا دسترسي به كامپيوتر شما باز بشه.
    حالا هر فولدري كه مي خوايد از طريق برنامه Share كنيد و در آخر دكمه Set Changed State رو از بالاي برنامه بزنيد تا فولدرها به اشتراك گذاشته بشن.
    بعد براي دسترسي به فولدرها از طريق پلير، در منوي اصلي پلير دكمه قرمز (A) رو بزنيد و از ليست Deviceها گزينه PC Share Manager‌رو انتخاب كنيد. بعد ميتونيد با وارد شدن به قسمت Video يا Music و يا Picture به پوشه هاي Share شده دسترسي پيدا كنيد و محتويات اونها رو پخش كنيد.
    در مورد فارسي، متاسفانه اون قضيه براي من هم هست، فعلاً كاريش نميشه كرد.
    واقعا ازتون ممنون دوست عزیز بابت توضیح خوب و کامل تون
    خوب چه حسن تصادفی در مورد یکی بودن مدل مودم هامون
    من طبق فرمایشات شما مراحل رو انجام دادم و پلیر هم کاملا مودم رو پیدا کرد و یه رنج IP هم بهش اختصاص داد
    البته من تنظیمات مودمم رو هم به این شکل در آوردم (چون قبلا وایرلس رو خاموش کرده بودم)

و بعد گزینه دوم رو انتخاب کردم یعنی Wi-Fi Protected Setup

تمام مراحل تا اینجا با موفقیت انجام میشه
    حتی تو تستی که برای Network Test هم زده هم 4 تا مورد تیک √ Ok رو میگیرن
    ولی این قسمت

برای من انجام نمیشه یعنی وقتی تو برنامه گزینه Set Device Policy رو میزنم اونجا پلیر نیست یعنی عملا
    هیچ گزینه ای اونجا نیست!!

حالا نمیدونم تنظیمات خاصی برای مودم یا PC یا پلیر هست که باید انجام بدم یا نه ؟!!!
    ممنون میشم یه راهنمایی بفرمایید
    مرسی

صفحه 1 از 11 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •