تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 645 اولاول 12345671353103503 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 6449

نام تاپيک: { سخت افزار } مشکلات و سوالات جزئی درباره لپ تاپ

پروفشنال siyanor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    away from home

پيش فرض

سلام
    عزيز اين ساده ترين بود
    شرمنده!

پروفشنال roohoravan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض Dvd/cd-rw

با سلام.من يك دستگاه لپ تاپ مگسونت دارم كه سي دي رام و رايتر آن چند وقت پيش از كار افتاد ودر اين سايت هم مشكل را مطرح كردم و مجبور شدم كه يك DVD/CD-RW سوني تهيه كنم البته جدا از لپ تاپ؛ كه اصطلاحا اينترنال ميگويند(البته اگه اشتباه نكرده باشم) ولي هر چه تلاش ميكنم سيستم نميتونه بشناسه.ظاهرا كار ميكنه؛ چون سي دي داخلش ميچرخه ولي نشان نميده.هر كاري هم كه بلد بودم كردم ولي نشد كه نشد.نميدانم چيكار بايد كنم.كسي هم ندارم كه بهش نشان بدم .set upهم رفتم ولي كاري نتوانستم بكنم.اگه كسي هست كه وارد باشه ؛لطفا مرا راهنمايي فرماييد.سپاسگزارم.

پروفشنال radepa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Hollywood

پيش فرض

سلام آقايون من يك لپ تاپ دل 6000 ايتسپيرون مي خوام سيستم ريستورش را فعال كنم تا بتونم ويتدوز روش نصب كنم چيكار كنم در ضمن سي دي ويندوز نداره بجاش يك قسمت درون هارد داره

پروفشنال radepa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Hollywood

پيش فرض

كي بود مي گفت اينجا مشكلتو بگو 2-3 شده كه جواب ندادي

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    away from home

پيش فرض

سلام عزيز
    اولا شرمنده تمام شما دوستان.... به خدا من هم واسه اين غيبت دليل دارم من سر كار كه هستم نميتونم بيام تو سايت شما ببخشيد

ردپا دادا من كه انجا توضيح دادم شما بايد ا. تو بايوس به اون گزينه كه به شما اجا.ه فورمت از هارد رو ميده انتخاب كنيد

واسه كونگ كيدو هم بايد بگم كه فكر كنم اين سي دي رايتر كه گرفتيد يك درايور ميخواد(البته به احتمال 90 در صد)

در ضمن اون كه شما گر فتيد سي دي رايتر خارجي هست يعني اكسترنالexternal

پروفشنال radepa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Hollywood

پيش فرض

نداره سيانور جان من هلپش رو خوندم نوشته اگر مي خواي رياستور انجام بدي بايد وقتي يك نوار هنگام بوت سيستم مي آد كه حاوي آدرس سايت دل است دكمه كنترل +اف 11 رو بزني

مشكل اينجاست كه مال من اون صفحه رفته نمي دونم چه كخي ريختم

راستي چطوري مي شه بوت را به حالت اولش برگردوند آخه زيا توش كخ ريختم شايد از اونجا حذف كردمش

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    away from home

پيش فرض

سلام
    اق ردپا ميشه بيشتر تو ضيح بديد من درست موضوع رو نگرفتم
    در ضمن ميشه بگي كه ميتوني وارد بايوس بشي يا نه
    ممنون

پروفشنال radepa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Hollywood

پيش فرض

آره عزيز مي شه وارد ولي اون جوري كه شما گفتي نيست
    يك سوال شما تا حالا با اين مدلهاي اينسپيرون سروكار داشتي يا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام به همگی من مدتیه یه لب تاپ دست دوم توشیبا tecra8000خریدم ولی یه مشكل عجیب باهاش دارم !! مانیتور اون چشمم رو به شدت اذیت میكنه در واقع بیشتر از یك ربع .بیست دقیقه تحملشو ندارم وچشم درد وسر درد عجیبی می گیرم با توجه به این كه من با مانیتور معمولی حتی بعد از مدتها كار مشكلی ندارم و lcd ها باید از این نظر بهتر باشند فكر می كنید اشكال كار كجاست .من قبلا تو یكی از انجمن ها مقاله در مورد تنظیم lcd لب تاپ برای گرفتن لرزش دیدم ولی متاسفانه این مقاله از دست رفت واون انجمن هم دیگه پیدا نكردم .ممنون می شم اگه راه حلی به ذهنتون میرسه مطرح كنید در ضمن اگه نرم افزاری برای سنجش پیكسلهای سوخته سراغ دارید آدرس بدید ممنون

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    away from home

پيش فرض

سلام
    شرمنده که یک مدتی نبودم ,دیدم بحث لب تاب تو تالار داغه گفتم که این مبحث رو ادامه بدم
    سلام radepa جان امیدوارم که به جوابت رسیده باشی ولی اگه نرسیدی:
    ببین عزیز این لب تاب ها یا با سی دی بیرون میاند یا تمام محتوای اون سی دی رو هارده (دقیقا مث مال شما ) ببین شاید شما درست نگرفتید که من چی گفتم شما وقتی که وارد بایوس میشید 100% به شما این انتخاب رو میده که از رو هارد بتونید بوت کنید و واسه بر گردوندن بایوس به حالت اول هم فقط میتونید از سایت خودش این فایل رو دریافت کنید

parsian-z

سلام عضویت شما رو تبریک میگم

ببین عزیز من نمیخوام بگم که تمام مسایل رو میدونم ولی ممکنه که لب تاب شما یک مشکل فنی داشته باشه ولی برای اطمینان به سایت توشیبا برو و نرم افزار نظارتی اون رو نصب کن شاید درست بشه که احتمالش زیاده
    راستی مانیتور داره چطور میشه منظورم اینه که داره نور غیر منظم میده با نورش کمه
    ما رو در جربان بذار

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •