تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 41

نام تاپيک: برنامه ای جهت استفاده از حداکثر سرعت برای دانلود

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    پیروزی

پيش فرض برنامه ای جهت استفاده از حداکثر سرعت برای دانلود

سلام
    من یه برنامه میخواستم برای افزایش سرعت دانلودسرعت نت من 256 هست و سرعت دانلود 23.البته مطمئنم همه این مشکل رو دارن.میخواستم ببینم برنامه ای نیست حداکثر استفاده رو برای سرعت دانلود ببره؟مثلا منی که سرعتم 256 هست سرعت دانلودم حداقل 100 باشه.برنامه که یکی دو تا دیدم توی پکیج ها اما طرز کار باهاشون خیلی سخته معلوم نیست چی به چیه.شماها برنامه ای با کرک سراغ ندارید برای این مشکل؟

آخر فروم باز iCe m@n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    استان البرز

پيش فرض

سلام
    من یه برنامه میخواستم برای افزایش سرعت دانلودسرعت نت من 256 هست و سرعت دانلود 23.البته مطمئنم همه این مشکل رو دارن.میخواستم ببینم برنامه ای نیست حداکثر استفاده رو برای سرعت دانلود ببره؟مثلا منی که سرعتم 256 هست سرعت دانلودم حداقل 100 باشه.برنامه که یکی دو تا دیدم توی پکیج ها اما طرز کار باهاشون خیلی سخته معلوم نیست چی به چیه.شماها برنامه ای با کرک سراغ ندارید برای این مشکل؟

دوست عزیز برنامه که بعید میدونم باشه برای این کار شما تنها راهت استفاده از دانلود منیجر هست مثل IDM یا DAP

3. این کاربر از iCe m@n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    پیروزی

پيش فرض

دوست عزیز برنامه که بعید میدونم باشه برای این کار شما تنها راهت استفاده از دانلود منیجر هست مثل IDM یا DAP
    برنامه که بود داداش میگم که خیلی پیچیده بود اصلا سر در نیاوردم چی به چیه
    من از اوربیت استفاده میکنم منیجر هم داشتم زیاد فرقی ندارن با هم دیگه

آخر فروم باز iCe m@n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    استان البرز

پيش فرض

برنامه که بود داداش میگم که خیلی پیچیده بود اصلا سر در نیاوردم چی به چیه
    من از اوربیت استفاده میکنم منیجر هم داشتم زیاد فرقی ندارن با هم دیگه

خب برنامه رو اینجا بزار تا بقیه دانلود کنند و تست کنند اگه سر در آوردن به تو هم توضیح بدن روش کارش رو

موفق باشید

6. این کاربر از iCe m@n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام
    بالام جان با 256 نمیشه با 100 دانلود کرد.
    دانلود منیجر و ... تاثیر چندانی بر افزایش سرعت هم ندارند و فقط برخی قابلیت های دیگه ای دارن
    کم بودن سرعتت هم در بعضی موارد به انتی ویروس و ...بستگی داره

8. این کاربر از aref16 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

پيش فرض

شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنتی شما اگر پهنای باند شما رو محدود کرده باشه به همون اشتراکی که دارید نرم افزارهای تو این زمینه کارایی چندانی نداره
    بهترینش همونطور که دوستان اشاره کردند برای دانلود فایل ها IDM هست

10. این کاربر از Ship Storm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال smohs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    ايران

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز! سرعت 256 بر حسب کیلو بیت بر ثانیه است بنابراین با تقسیم 256 بر عدد 8 حداکثر سرعت دانلود شما 32 کیلوبایت بر ثانیه خواهد بود در نتیجه به فکر اون سرعتای دانلود نجومی(البته در ایران) نباشید

12. 2 کاربر از smohs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال FX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    shahsavar

پيش فرض

فقط idm هست که می تونه تا حدی سرعت(دانلود ) رو بهتر کنه و دیگه دنبال چیز دیگه ای نباش.

14. این کاربر از FX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    پیروزی

پيش فرض

از همگی ممنون بابت راهنمایی من فقط اسم اون برنامه ها رو اینجا مینویسم آخه از پیکیج هستند نمیشه آپلود کرد یا ریخت روی کام ارر میده خواستید پیدا کنید و دانلود کنید اما میگم که پیچیدس معلوم نیست چی به چیه و به قول دوستان اینجوری که میگن هم اصلا تاثیر نداره.اما من به همان عنوانی که توی پکیج لرد 2011برنامه رو معرفی کرد اینجا معرفی میکنم:

افزایش حداقل 2 برابر سرعت اینترنت در مرورگر های اکسپلورر و فایر فاکس:
    ashampoo internet accelerator

افزایش سرعت دانلود و آپلود تا حد باورنکردنی:
    cFosspeed 5.13 Build 1680

افزایش سرعت اینترنت تا حدود 200 درصد :
    Internet cyclone v2.01

این برنامه ها حالا هر کی دانلود کرد و متوجه شد چی به چیه و جواب گرفت لطفا اینجا بگه ما هم استفاده کنیم

---------- Post added at 02:23 PM ---------- Previous post was at 02:20 PM ----------

دوست عزیز! سرعت 256 بر حسب کیلو بیت بر ثانیه است بنابراین با تقسیم 256 بر عدد 8 حداکثر سرعت دانلود شما 32 کیلوبایت بر ثانیه خواهد بود در نتیجه به فکر اون سرعتای دانلود نجومی(البته در ایران) نباشید
    بله میدونم.این سرعت دانلود غیر طبیعی نیست.من میدونم مال همه همینطوره نه فقط مال من اما وقتی سرعت نت 256 هست و تقسیم به 8 میشه شاید برنامه ای باشه بتونه تقسیم بر 4 کنه!تو این دوره زمونه هیچ چیزی بعید نیست

اگه نباشه جاش خالی می مونه MERLIN_BOZORG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    فعلا جسم فانی

پيش فرض

برنامه ی دومی که گفتی یه زمانی جواب میداد
    این برنامه -- ISP هست (بود)
    ولی دیگه جواب نمی ده
    در ضمن -- کردن ISP جرم محسوب میشه
    (البته زیاد جدی نگیرین کپی رایت هم جرم محسوب میشه اما کمتر کسیو به خاطرش گرفتن)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •