تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 48 اولاول ... 567891011121319 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 475

نام تاپيک: خرید عینک آفتابی مناسب

آخر فروم باز pourya_bo2pmc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پرشیا - ایساتیس (یزد)

پيش فرض

سلام

کسی در مورد عینکهای آفتابی از برند Uvex اطلاعی داره؟
    در مورد کیفیتشون و چیزهای دیگه

ممنون

آخر فروم باز farhad_persona's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

بچه ها این عینک که زده 130$ تو ایران چنده؟:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از کجا میتونم اصلش رو تهیه کنم؟

کسی مدل این عینک رو میدونه؟:

کاربر فعال انجمن متفرقه meha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    shiraz

پيش فرض

سلام

ما عینکساز هستیم

ببینید هر چیزی که گرون باشه به درد نمیخوره

اگر عینکهای اورجینال میخواین تهیه کنید خب باید بیشتر از 250 خرج کنید ولی خب میشه با 120 یک CK رو تهیه کرد که کیفیت خوب و دید خوبی داره

برای زنانه ها هم Lacost دید خیلی خوبی داره

توی مغازه ها و بعضی عینک سازی ها اگر تستر UV رو دیدید اصلا اعتماد نکنید چون این تستر ها همه رو UV400 میزنه باید دستگاه لنزومتر باشه از فروشنده سوال کنید دستگاهتون فقط تستر هست؟چون اگر بپرسید لنزومتر هست یا نه سریع میگه بله....لنزومتر ها هم قیمتهای گوناگی داره که مثلا نیدک از 3.5میلیون شروع میشه

الان توی نت هستید و به همه چیز میشه پی برد ولی عینک زنانه 25تومانی هم هست که هم آنتی رفلتیو داره هم UV و هم POL ولی خب وقتی استفاده بشه استفاده سوء داره!

این روزها سعی کنید عینکی تهیه کنید که UV رو حتما داشته باشه POL نداشته باشه مسئله خیلی خیلی مهمی نیست البته مگر اینکه تجویز دکتر باشه

دوستانی که چشمشان ضعیف هست خب به راحتی میتوانند عینک طبی آفتابی سفارش دهند که البته باید فرام عینک نوعی خاص باشه و شیشه مورد نظری که انتخاب میکنید اگر به شما گفتند دارای UV هست باید حتما پوشش الماسی هم داشته باشد

متاسفانه در ایران برخی عینک ساز ها از نام خود سوء استفاده میکنند و وجدان کاری را از دست میدهند

سوال بود در خدمتم ولی اگر پ.خ بدید بهتره

قصد تبلیغ ندارم ولی ما همه نوع عینیکی عرضه میکنیم البته به چز جنس بد چینی...عینکهای اورجنیال اگر سفارش داشته باشید با ارائه شماره آن قیمت آن را به شما گفته و سپس خواهیم آورد

موفق باشید

4. 7 کاربر از meha بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

دوستان من یه عینک آفتابی تهیه کردم. الان از کجا میتونم بفهمم صد در صد استاندارد هست این؟
    البته خود فروشنده تست uv زد منتها به تست اونا اعتباری نیست.
    الان من میتونم این رو ببرم پیش یه چشم پزشک برا تایید کنه یا مثلا اتحادیه عینک سازان؟
    میخوام مطمئن بشم که این عینک صد در صد محافظت میکنه از چشم هام.

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    shiraz

پيش فرض

خب اولا شما ببرید پیش یک چشم پزشک بهتون تقریبا میگه که خوب هست یا نه

شیشه عینک از داخل یکم نور آبی نمیده؟

7. این کاربر از meha بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز logos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

درباره عینک های انتی رفلکس سوال دارم
    واقعا برای رانندگی تو شب و کار با کامپیوتر مناسبه؟

بدون نمره اش رو میخواستم ها
    براي رانندگي در شب عينك هايي با لنز كهربايي توصيه ميشه (زرد رنگ) اين عينك ها باعث ميشن عنبيه چشم باز تر بشه و شما ديد بهتري ژيدا مي كنيد

سلام

کسی در مورد عینکهای آفتابی از برند Uvex اطلاعی داره؟
    در مورد کیفیتشون و چیزهای دیگه

ممنون
    Uvex از معروفترين برند هاي توليد وسايل ايمني مانند عينك (انواع دستكش و گوشي و ...) هست مي تونم بگم تو اين زمينه جزو 3 برند برتر دنيا محسوب ميشه و عينك هاي مربوط به ايمنيش كيفيت بالايي دارند
    اين شركت در زمينه فشن هم وارد شده و عينك هاي بسيار خوبي ميسازه شايد از نظر اسم و رسم تو دنياي مد به اي خيلي ها نرسه اما از نظر كيفيت واقعا عالي هست (حداقل من تو قسمت صنعتي بسيار باهاش اشنا هستم و ميدونم بسيار جنسش خوبه) اما توجه كنيد كه جنس چيني تقلبيش تو بازار زياده اشتباه نخريد

سلام

ما عینکساز هستیم

ببینید هر چیزی که گرون باشه به درد نمیخوره

اگر عینکهای اورجینال میخواین تهیه کنید خب باید بیشتر از 250 خرج کنید ولی خب میشه با 120 یک CK رو تهیه کرد که کیفیت خوب و دید خوبی داره

برای زنانه ها هم Lacost دید خیلی خوبی داره

توی مغازه ها و بعضی عینک سازی ها اگر تستر UV رو دیدید اصلا اعتماد نکنید چون این تستر ها همه رو UV400 میزنه باید دستگاه لنزومتر باشه از فروشنده سوال کنید دستگاهتون فقط تستر هست؟چون اگر بپرسید لنزومتر هست یا نه سریع میگه بله....لنزومتر ها هم قیمتهای گوناگی داره که مثلا نیدک از 3.5میلیون شروع میشه

الان توی نت هستید و به همه چیز میشه پی برد ولی عینک زنانه 25تومانی هم هست که هم آنتی رفلتیو داره هم UV و هم POL ولی خب وقتی استفاده بشه استفاده سوء داره!

این روزها سعی کنید عینکی تهیه کنید که UV رو حتما داشته باشه POL نداشته باشه مسئله خیلی خیلی مهمی نیست البته مگر اینکه تجویز دکتر باشه

دوستانی که چشمشان ضعیف هست خب به راحتی میتوانند عینک طبی آفتابی سفارش دهند که البته باید فرام عینک نوعی خاص باشه و شیشه مورد نظری که انتخاب میکنید اگر به شما گفتند دارای UV هست باید حتما پوشش الماسی هم داشته باشد

متاسفانه در ایران برخی عینک ساز ها از نام خود سوء استفاده میکنند و وجدان کاری را از دست میدهند

سوال بود در خدمتم ولی اگر پ.خ بدید بهتره

قصد تبلیغ ندارم ولی ما همه نوع عینیکی عرضه میکنیم البته به چز جنس بد چینی...عینکهای اورجنیال اگر سفارش داشته باشید با ارائه شماره آن قیمت آن را به شما گفته و سپس خواهیم آورد

موفق باشید
    يه سوال
    من قبلا از يكي از اشناها عينك هايي مي خريدم كه مربوط به سال قبل مي شد و گاها يك خراش كوچك يا لب پر شدن خيلي كوچك غير ملموس داشت و به اين دلايل با قيمت بسيار كمي اين عينك هارو مي گرفتم ميخواستم بدونم شما جايي ميشناسيد ( يا خودتون داريد)‌از اين عينك هايي كه مال سال هاي قبل باشه ؟
    واسه من فقط محافظت از چشم هام مهم هست و اينكه مد روز باشه اصلا مهم نيست

تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

خب اولا شما ببرید پیش یک چشم پزشک بهتون تقریبا میگه که خوب هست یا نه

شیشه عینک از داخل یکم نور آبی نمیده؟
    چرا دوست عزیز یه مقدار حالت آبی-بنفش داره.

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    shiraz

پيش فرض

چرا دوست عزیز یه مقدار حالت آبی-بنفش داره.
    خب این عینک آنتی رفلکس و پولارایز داره ولی خب اگر تحقیق کنید پولارایز برای بعضی چشمها هم توصیه نمیشه مارکش چیه و به چه قیمتی تهیه کردید؟اگر بهتون گفته اصل است کد رو هم بگید کد مثل اینه E1920 اینطور چیزی کنارش زده

براي رانندگي در شب عينك هايي با لنز كهربايي توصيه ميشه (زرد رنگ) اين عينك ها باعث ميشن عنبيه چشم باز تر بشه و شما ديد بهتري ژيدا مي كنيد

يه سوال
    من قبلا از يكي از اشناها عينك هايي مي خريدم كه مربوط به سال قبل مي شد و گاها يك خراش كوچك يا لب پر شدن خيلي كوچك غير ملموس داشت و به اين دلايل با قيمت بسيار كمي اين عينك هارو مي گرفتم ميخواستم بدونم شما جايي ميشناسيد ( يا خودتون داريد)‌از اين عينك هايي كه مال سال هاي قبل باشه ؟
    واسه من فقط محافظت از چشم هام مهم هست و اينكه مد روز باشه اصلا مهم نيست
    یعنی عینکهایی که دچار مشکل شده باشند و بخواهیم با قیمت پایینتر بدیم؟یک عینک هست که دارای خش هست ولی از کیفیت خوبی اصلا برخوردار نیست

در مورد رانندگی شب هم که گفتید ببخشید دخالت میکنم ولی عینکهای رانندگی در شب هم موجود هست چه با نمره چه بدون نمره و بسیار جالب هست درسته قیمت بالایی داره ولی خیلی جالبه

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    shiraz

پيش فرض

اینم عکس از عینک طبی آفتابی که برای داداشم ساخته شده...البته سفارشی هم هست

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    کد:
    البته یک نکته بگم این با دستگاه LE9000 Express تراش داده شده که توی ایران به تعداد انگشتان یک دست موجود است

12. 2 کاربر از meha بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

خب این عینک آنتی رفلکس و پولارایز داره ولی خب اگر تحقیق کنید پولارایز برای بعضی چشمها هم توصیه نمیشه مارکش چیه و به چه قیمتی تهیه کردید؟اگر بهتون گفته اصل است کد رو هم بگید کد مثل اینه E1920 اینطور چیزی کنارش زده
    والا خود فروشنده گفت پولارایز نداره!
    حالا من چه طور میتونم بفهمم این عینک از چشمم محافظت میکنه؟

روی دستش اینا رو نوشته:
    V-3253 65 11-130 c02

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •