تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 48 از 48 اولاول ... 384445464748
نمايش نتايج 471 به 475 از 475

نام تاپيک: خرید عینک آفتابی مناسب

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض عینک آفتابی

سلام دوستان
    من تو یه سایت به نام کالاگرد یه سری [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مارک شنل و پایلود دیدم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خیلی خوب عکساشم خیلی خوشگله. از کجا میتونم بفهمم اصله یا نه؟ میتونید از این لینک نمونه هاشو ببینید و راهنماییم کنید ممنووون
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

من بخواهم عینک آفتابی بخرم یک سری مشخصات باید توجه کنم ولی باز چه طور مطمئن باشم که توی پاچه ام نرفته؟به فرض عینک آفتابی هایی که سایتهای فروش معتبر مثل دیجی و بامیل میفروشه؛از 30 تومن تا500 تومن چه تضمینی داره که اصل و مطمئن هست؟30 تومنی مثلا

پروفشنال bahareh_bus's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

وقتی عینک روی چشمتون هست سرتون رو اروم تکون بدید و همزمان به لبه ی یک سطح مثل میز نگاه کنید باید کاملا بدون تغییر ببینید + به صفحه موبایل نگاه کنید نباید رنگ صفحه موبایل غیرطبیعی دیده بشه
    عینک هایی که خاصیت پولاریزه دارند هنگام نگاه کردن به صفحه گوشی موبایل رنگها دچار تغییرات جزئی میشند.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سلام دوستان چندوقتی بود دنبال خرید یک عینک مناسب بودم از بس سایتای مختلف رو رفتم خسته شدم تصمیم گرفتم خودم یه وبلاگ در رابطه با عینک آفتابی ، شرایط استاندارد بودن عینک آفتابی ، رنگ مناسب محیط، فریم مناسب صورت و عینک کودکان و ... بنویسم. مطالبش واقعا کامل و مفیده سر بزنید و نظرتون رو بگید ممنون
    sunglass.blogfa.com

اگه نباشه جاش خالی می مونه Zachyrock's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام دوستان ایا عینک هایی که تحت لیسانس هستند مناسبند ؟ یا این ها همش دروغه و فن گول زدن فروشنده هست ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •