تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 38 از 48 اولاول ... 28343536373839404142 ... آخرآخر
نمايش نتايج 371 به 380 از 475

نام تاپيک: خرید عینک آفتابی مناسب

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

ZINOSHTAN

در کل اکثرا برای شرکت آذرلنز هست و یورو ویژن که آلمانی هست،البته همه چیز بستگی به عینکسازی که میخرید داره

Ghaioom
    تا چه قیمتی؟
    خیلی ارزون ! دی

2. این کاربر از Ghaioom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال boy_kochak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Tehranpars

پيش فرض

برند میخوای بگیری ؟ یا طرح ؟

بودجه چقدره .... جنس خوب میخوای بگیری بیا تهران برو خیابون فلسطین مرکز و بورس یه پاساژ هم هست تو خیابان حافظ بعد پاساژ رضا اونجام غولن کلا بودجتو رو 200 تا 300 تنظیم کن میری اینجا ها

اگه معمولیم میخوای تو نت سرچ کن آنلاین پیدا میکنی ....

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض

جناب meha من قصد خريد عينك آفتابي را دارم . بهتون پيغام خصوصي دادم پاسخي نداديد . آيا امكانش هست در اين مورد بنده را راهنمايي بفرماييد
    متشكرم دوست گرامي

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

توصیه های لازم در مورد انتخاب عینک آفتابی

1- افرادی كه در حال اسكی كردن، حمام آفتاب گرفتن و كوهنوردی در ارتفاعات هستند باید حتماً از عینك آفتابی استفاده كنند. برای اینگونه محیط‌ها عینك‌هایی لازمند كه فقط ۱۲ ـ ۸ درصد نور را از خود عبور دهند.

2 ـ عینكهای رنگی متمایل به سبز و قهوه ای به علت مختل كردن طیف رنگ ، مضر هستند . البته برای افرادی كه می‌خواهند به مدت طولانی رانندگی كنند ، توصیه می‌شود از عینكهای قهوه ای استفاده كنند ، چرا كه این عینكها نور آبی آسمان را كاهش وحدت بینایی را افزایش می‌دهند، لذا برای مصارف روزمره توصیه به استفاده از این رنگ نمی‌شود .

3 -اگر پشت فرمان می‌نشینید توصیه می‌شود كه از عینكهای آفتابی سبز رنگ استفاده نكنید چرا كه تشخیص نور قرمز و زرد را مختل می‌كند و از این نظر مناسب نیستند. به عنوان یك اصل بدانید كه بهترین رنگ برای عینكهای آفتابی در وهله اول خاكستری و پس از آن قهوه ای است.

شیشه‌های عینك آفتابی باید مقاومت كافی داشته باشد. پلی كربنات از همه مواد مقاوم تر است.

۵ ـ قاب عینك باید بزرگ باشد تا محافظت كامل در این خصوص صورت گیرد .

۶ -یك عینك آفتابی استاندارد عینكی است كه وقتی آن را در مقابل یك صفحه طرح دار تكان می‌دهیم نباید صفحه موجدار تار و كج و معوج دیده شود .

۷ - اگر می‌خواهید بدانید كه تیرگی عینك آفتابی شما مناسب است یا نه، در یك اتاق با نور معمولی با عینك آفتابی به آینه نگاه كنید اگر عینك آفتابی شما مناسب باشد نباید چشمان خود را ببینید .

۸ - كودكانی كه برای ساعتهای طولانی در زیر نور آفتاب در حال بازی كردن هستند باید از عینكهای مخصوص خودشان استفاده كنند .

۹ - اگر در محل كار خود با اشعه‌های زیاد در تماس هستید، عینك آفتابی جوابگو نخواهد بود لذا توصیه می‌شود عینكهای متفاوت و مخصوص استفاده نمایید (برای مثال در جوشکاری ویا کار با وسائلی که تولید اشعه میکند عینک ویا محافظ های خاصی لازم است )

۱۰ - افرادی كه تحت عمل آب مروارید یا لیزیك یا لازك قرار گرفته‌اند باید در مواجهه با آفتاب از عینكهای آفتابی مجاز استفاده كنند .

۱۱- بعضی داروهای پوستی یا چشمی‌حساسیت چشم‌ها را به نور آفتاب بیشتر می‌كند در صورت استفاده از این داروها ( به عنوان مثال كسانی كه از قطره های چشمی‌یا قرص داكسی سیكلین استفاده می‌كنند ) باید حتماً از عینك آفتابی استفاده كنند .

۱۲- عینكهای آفتابی با شیشه‌های رفلكس كه دارای پوشش آینه‌ای هستند برای مصارف اسكی یا كوهنوردی مناسب می‌باشند .

۱۳- با توجه به هزینه‌های مختلف كه روزمره متحمل می‌شوید خرید یك عینك آفتابی استاندارد نه تنها عملی درست و به جا بلكه ضروری می‌باشد . بهای استفاده از عینكهای تقلبی به خطر انداختن سلامتی چشم هایتان می‌باشد .

۱۴ - برای تهیه عینك آفتابی بهتر است با یك چشم پزشك مشورت كنید و یا از یك اپتومتریست كمك بگیرید . و جهت خرید آن به عینك فروشیهای معتبر مراجعه نمایید . با خرید یك عینك خوب به راحتی می‌توانید تا چند سال از آن استفاده كنید .

۱۵- اگر دچار اختلال در بینایی هستید و از عینك طبی استفاده می‌كنید چنانچه مایل بودید می‌توانید از عینكهای آفتابی مخصوص كه بر روی عینك طبی قرار می‌گیرند استفاده نمایید و یا برای عینك طبی خود شیشه های فتوكروم و یا شیشه های رنگی سفارش دهید .

تهیه و تدوین: گروه سلامت سیمرغ

Last edited by Atghia; 10-05-2013 at 19:54.

6. 4 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه Ahmad-Ra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    KDE

پيش فرض

سلام. بچه ها کمک کنید.
    یه عینک خوب آفتابی برای بنده که میخوام لازک رو انجام بدم و جلوی اشعه های مختلف رو بگیره و درصد دودی خوبی هم داشته باشه و به قیمت مناسب تا 100 یا 150 ولی خوب و استاندارد معرفی میکنید بهم ؟
    یه طور باشه که همیشه استفاده کنم.

مرسی

کاربر فعال انجمن متفرقه meha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    shiraz

پيش فرض

سلام

اگر از برندهای روز بازار با این قیمتها که خوب مورد استقبال عینک سازا قرار گرفته hawk , osse, optelli تا این قیمت گیرتون میاد و خیلی خوب هستند

ضمنا سعی کنید عینکی بگیرید که از بالا حتما نور نفوذ نکنه

9. 3 کاربر از meha بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای runner's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    جنت آباد

پيش فرض

آقا کسی اطلاعات دقیق داره این RB ها رو چطوری تشخیص بدیم تقلبی هست یا اصله ؟
    من یه دونه 2 سال پیش خریدم 56 ت ....اینایی که میگن باید RB چندین جا حک شده باشه تا بفهمیم درسته ؟
    یکی کامل و دقیق توضیح بده... با تشکر از دوستان
    عینک های ریبن چند تا مشخصه دارن:
    چاپ آرم ریبن روی عدسی راست (از طرفی که روی چشم هست) همون چاپ سفید رنگ معروف خودش که باید با کیفیت عالی باشه
    حک کردن RB روی عدسی سمت چپ
    کیفیت ساخت هم میتونه یکی از مولفه ها باشه که اختلاف فیک و اصلی خیلی تابلو هست
    چک کردن مدل چاپ شده روی دسته ی عینک مثلا کد عینک بنده هست RB4125 Cats5000 64669 که اگه این رو تو سرچ سایت ریبن بزنید مدلی که این کد مشخصه اون هست براتون میاره که این کد در حقیقت کد رنگ عدسی ، نوع عدسی و.... هست که من خریدم و برای هر عینک با رنگ عدسی و جنس فریم کدهای مخصوص خودشون هست!
    خرید از جای معتبر
    یه سری تفاوت ها هم تو جعبه هست که من خودم با یه ریبن دیگه مقایسه کردم اینا تفاوت هاشون بود
    برای بنده:
    حک کردن مارک ریبن روی دکمه باز و بسته کردن در کیف
    حالت برجستگی تو کل کیف عینک
    چاپ لوگوی عینک
    و داخل جعبه هم مخملی هست!
    لبه های کیف هم دوردوزی شده هست
    اگه بتونم عکس براتون میذارم
    و اینکه تو سایت ریبن البته منطقه امریکا که برید قیمت ها رو به دلار زده شما میتونی قیمت هارو از اونجا چک کنین تو لیست قیمت عینک ها زیر 200تومان نیست و اینایی که 50-60 میفروشن یا حتی 150 که با کلی منت و تخفیف هم بتون میدن فیک هستن!!
    یه چیزی هم براتون تعریف میکنم شاید جال باشه:
      محتوای مخفی: بخونین 
    یکی از رفقای ما عینک بندرو دید و گفت اصلشو برات میارم 60 تومان
    بش گفتم تو سایت ریبن زده 150$ چجوری اصلشو برام میاری 60؟
    گفت من یه آشنایی دارم که تو تخفیفا میره اونور عینک رو زیر قیمت از نمایندگی میخره و میاره اینجا به قیمت میفروشه!
    منم بش گفتم عینک ریبن اصلا تخفیف نداره!
    طبق گفته فروشنده محصولات ریبن اصلا تخفیف ندارن
    اینو گفتم که دیدین کسی داره به این راه عینک های خودشو آب میکنه بفهمید که دروغ هست

تو سایت یوتویوب هم میتونین سرچ کنین خیلی از مقایسه هارو براتون میاره

11. 3 کاربر از runner بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه Ahmad-Ra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    KDE

پيش فرض

سلام

اگر از برندهای روز بازار با این قیمتها که خوب مورد استقبال عینک سازا قرار گرفته hawk , osse, optelli تا این قیمت گیرتون میاد و خیلی خوب هستند

ضمنا سعی کنید عینکی بگیرید که از بالا حتما نور نفوذ نکنه
    خیلی ممنون. مشخصه اصل بودن این برند هایی که گفتید چی هست از کجا به کارایی مطمئن بشم ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سایتی سراغ دارید که بشه مدل های مختلف عینک ها رو دید .

کاربر فعال انجمن متفرقه meha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    shiraz

پيش فرض

این مدلها تقبلی ندارن

15. این کاربر از meha بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •