تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 20 از 48 اولاول ... 1016171819202122232430 ... آخرآخر
نمايش نتايج 191 به 200 از 475

نام تاپيک: خرید عینک آفتابی مناسب

داره خودمونی میشه hadinba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سری جدید عینکهای police که خریده بودم رسیده فردا باز میکنم دوستان مدلهای مورد نظرشون از پلیس رو ارسال کنید ببینم دارم یا نه
    دادا من تو پست 185 عکس گذاشتم ! این مدل + قیمت اگه تو دست و بالت بود خبرم کن!

اگه نباشه جاش خالی می مونه SaMsUnG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

دوستان نظرتون راجع بع مارک cristal چیه ؟

کاربر فعال انجمن متفرقه meha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    shiraz

پيش فرض

سلام

ba maram

والا منظورت اینه که فقط از این مدل باشه کیفیت و اینا برات مهم نیست؟من با اینطور ویزیتور ها و شرکتها کار نمیکنم ولی 30 الی 40 تومان هست اینطور مدلی با نامهایی مثل gucci

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    من اصفهان رفتم یه عینک بگیرم - چون اصلاً دلم نمیخواد به چشمهام آسیب برسه و پس فردا برای مثلاً 200 تومن آب مروارید و ... بگیرم - یه پلیس دیدم 235 تومان - فریمش رو صورتم کج مینشست و فروشنده هر چی بهش ور رفت درست نشد - رفتم 100 متر اونطرفتر همون عینک رو 50 تومان گرونتر میداد منم نخریدم - تهران طرفای فلسطین کار داشتم یه سر هم به عینک فروشی ها زدم همون رو میگفتن 300 - یکی هم یه عینک رو میگفت اصله و تو سایت ثبت میشه ولی همون موقع نصف مارکش پاک شده بود

خلاصه حالا اومدم شهر خودمون یه فروشنده یه عینک گذاشته جلوم میگه ری بن اصله - روشم زده ایتالیا -شناسنامه هم داره - شیشه سنگه - قیمت 65 تومان - و میگه اصلاً شک نکن و الکی پول زیاد برای عینک نده - من که شوکه شدم آخه همین رو تهران 200 به بالا میدن -
    من وارد نیستم به نظر شما درست میگه؟! کدوم رو بگیرم؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

فکر کنم فقط عیتم های rodenstock هستن که به صورت کارخانه ای مستقیما از المان وارد میشن
    بقیه عینک ها امیدی به اصل بودنشون نیست
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه نباشه جاش خالی می مونه essi4300's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    قلعه حیوانات

پيش فرض

دوستان رنگ شیشه عینک در سلامتی چشم فرق میکنه؟

چون سه رنگ مشکی، قهوه ای و سبز تیره داریم.

اگه کسی اطلاع داره خواهشا کمک کنه.

داره خودمونی میشه hadinba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام دوستان
    من اصفهان رفتم یه عینک بگیرم - چون اصلاً دلم نمیخواد به چشمهام آسیب برسه و پس فردا برای مثلاً 200 تومن آب مروارید و ... بگیرم - یه پلیس دیدم 235 تومان - فریمش رو صورتم کج مینشست و فروشنده هر چی بهش ور رفت درست نشد - رفتم 100 متر اونطرفتر همون عینک رو 50 تومان گرونتر میداد منم نخریدم - تهران طرفای فلسطین کار داشتم یه سر هم به عینک فروشی ها زدم همون رو میگفتن 300 - یکی هم یه عینک رو میگفت اصله و تو سایت ثبت میشه ولی همون موقع نصف مارکش پاک شده بود

خلاصه حالا اومدم شهر خودمون یه فروشنده یه عینک گذاشته جلوم میگه ری بن اصله - روشم زده ایتالیا -شناسنامه هم داره - شیشه سنگه - قیمت 65 تومان - و میگه اصلاً شک نکن و الکی پول زیاد برای عینک نده - من که شوکه شدم آخه همین رو تهران 200 به بالا میدن -
    من وارد نیستم به نظر شما درست میگه؟! کدوم رو بگیرم؟
    شک نکن تقلبیه! کافیه یه سر به سایت خود ری بان بزنین! تا اونجایی که من می دونم عینکاش بالای 65 دلار هستن! بجز عینکای بچه گونش، اکثرا" عینکاش بالای 110-20 دلار هستن! حالا دیگه خودت در نظر بگیر.........

اما دلیل نمیشه اونی که قیمت بالاتری داده بهت ، عینکاش اصل باشه! بهترین راه خرید از جای معتبر هست!

8. این کاربر از hadinba بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز majidli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهرانپارس

پيش فرض

بچه ها کسی میتونه یه عینک ریبن خوب که در براربر افتاب بندر عباس مقاوم باشه با قیمت بم معرفی کنه؟

کاربر فعال MP3 Player osmaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    همینجا

پيش فرض

دوستانی که میگن میخوان مراقب چشمشون باشن و نمیخوان بعدا اب مروارید بگیرن بهشون بگم که نیازی نیست حتما از مارک معروف مثل ری بن که بیشتر برای تبلیغات معروف شده بخری اصلا فریم زیاد مهم نیست بکله شرکت تولیدکننده عدسی هست که مهمه و درضمن خیلی از چشم پزشک ها میگن که اصلا گرون بودن مثلا 200 یا 300 تومنی بودن عینک ضامن سالم بودنش نیست شما باید به فاکتور هایی مثل پلاریزه بودن و یووی 400 بودن دقت کنی

آخر فروم باز ba maram's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

ba maram

والا منظورت اینه که فقط از این مدل باشه کیفیت و اینا برات مهم نیست؟من با اینطور ویزیتور ها و شرکتها کار نمیکنم ولی 30 الی 40 تومان هست اینطور مدلی با نامهایی مثل gucci

کیفیت 100% برام مهمه(منظورم اینه که رنگارو طبیعی نشون بده و واضح واضح باشه).این که قیافش اصل بزنه خیلی مهمه
    یعنی با 30 40 تومان مارک گوچی رو میشه گرفت تو همون سبک؟؟
    مارکش چیز دیگه ام باشه حله
    فقط جایی رو سراغ دارید واسه خرید که ارزون بده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •