تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 12 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 112

نام تاپيک: آیا UDK یک Mod ساز است ؟!!

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی AMIR REZAs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    هر کجا هستی --------- Wherever you are

پيش فرض آیا UDK یک Mod ساز است ؟!!

سلام
    میخواستم دلایلی که میشه آورد برای اینکه ثابت کرد udk یک مود ساز هست یا یک انجین بازی سازی هست رو بررسی کنیم....
    خوب نظرتون چیه ؟

2. این کاربر از AMIR REZAs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی parvizamd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

این سوال از شما بعید هست !!!امیررضا جان

صدرصد موتور بازی سازی است

4. 3 کاربر از parvizamd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت

پيش فرض

این سوال از شما بعید هست !!!امیررضا جان

صدرصد موتور بازی سازی است
    اتفاقا من تو همین شک دارم ! بعضی افراد میگن مودسازه بعضی افراد دیگه میگن انجین کامله !
    خیلی جاها ( تو اینترنت) از udk به بعنوان مودساز یاد کردن !
    همین چند وقت پیشم داشتم مقاله ی یکی از سازندگان میرمهنا رو میخوندم که ضعفها و مزایای udk رو نوشته بود تو یکی از معایبش مودساز بودنش رو نوشته بود ...
    حالا میخوام بدونم واقعا جزء کدوم دسته هست؟؟

6. 2 کاربر از AMIR REZAs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه honestbud's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.
    سال نو مبارک.

میشه بگید مد چی هست اصلا؟ من نمیدونم.
    اگه میشه یه منبع بدید که مد رو تعریف کرده باشه.(انگلیسی باشه بهتره)

اما من اگه اشتباه نکنم یادمه که آقا محمد (tovamohamad)یه پست داشتند(توی تاپیک UDK) که اونجا گفته بودند اون اوایل که هنوز UDK نیومده بوده، بعضی ها باهاش مد ساختن و یه بازی (فکر کنم the ball) رو هم مثال زدن که اول فقط مد بوده و بعدش با UDK (که کامل عرضه شد) تبدیل به یک بازی کامل شده.

8. 3 کاربر از honestbud بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

در جواب دوست عزیزمون mod در واقعه نسخه ویرایش شده یک بازی توسط افرادی غیر شرکت سازنده بازی است برای مثال چیزی به نام max payne 3 یا 4 وجود نداره در واقعه اینها مودی از بازی max payne 2 هستند

اما امیرضا جان ادیتوری که همراه بازی های که با آنریل ساخته شده میاد اون مودساز ولی udk نه !خیلی فکر کنند چون مرحله اجرا می کنی یک fps جلوت میاد مودسازه نه.در واقعه epic اومد سورس بازی unreal torment در اختیار کاربرانش گذاشته حالا اگه شما بیای مثل بازی دفاع مدل بازی و مرحله عوض کنی با udk فقط مود ساختی ولی یه بازی مثل wizzle ساخته اون موقعس میشه گفت یک بازی ساختی

ساخت بازی از اول کار سختی نیست فقط دو کلاس آغازی می خواد و دو تنظیم در فایل های ini.همین

10. 4 کاربر از parvizamd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت

پيش فرض

اما امیرضا جان ادیتوری که همراه بازی های که با آنریل ساخته شده میاد اون مودساز ولی udk نه !خیلی فکر کنند چون مرحله اجرا می کنی یک fps جلوت میاد مودسازه نه.در واقعه epic اومد سورس بازی unreal torment در اختیار کاربرانش گذاشته حالا اگه شما بیای مثل بازی دفاع مدل بازی و مرحله عوض کنی با udk فقط مود ساختی ولی یه بازی مثل wizzle ساخته اون موقعس میشه گفت یک بازی ساختی

ساخت بازی از اول کار سختی نیست فقط دو کلاس آغازی می خواد و دو تنظیم در فایل های ini.همین __________________
    پس به نظر شما udk هم میتونه مودساز باشه هم بازی (کامل) ساز ....

12. 2 کاربر از AMIR REZAs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

میشه گفت ولی UDK انجین بازی سازی هست .

14. 3 کاربر از parvizamd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض

اتفاقا من تو همین شک دارم ! بعضی افراد میگن مودسازه بعضی افراد دیگه میگن انجین کامله !
    خیلی جاها ( تو اینترنت) از udk به بعنوان مودساز یاد کردن !
    همین چند وقت پیشم داشتم مقاله ی یکی از سازندگان میرمهنا رو میخوندم که ضعفها و مزایای udk رو نوشته بود تو یکی از معایبش مودساز بودنش رو نوشته بود ...
    حالا میخوام بدونم واقعا جزء کدوم دسته هست؟؟
    خب شما یه تعریف از ماد بکن. اصلا ماد یعنی چه؟ ماد به بازی می گن که تنها مهدودیتش اینه که فقط می تونه شبیه بازی مادر باشه و به هیچ وجه یه بازی جدا نیست و همیشه باید همراه بازی اصلی اجرا بشه .
    می دونی مشکل اون کسایی که این جور حرفها رو میزنن چیه ؟ هنوز توی شک اینن که واقعا اپیک انریل انجین رو رایگان داده . هنوز درک و هزم این واسشون سخته . شما به دیگران چیکار داری از دید حرفه ای نگری خودت ببین .
    این انجین چی کم داره ؟ خروجی exe که می ده .هر نوع بازی که میشه توش ساخت .همه ی امکانات انریل انجین رو هم داره . باز دیگه چی می خوای؟ یادمه توی یه فروم یک نفر این سوال رو کرده بود و گفته بود که واسه سوال کردن رفته بود بنیاد اونها هم با اوردن هزار رو یک اشکال گفتن که این ماد سازه و کدهای منبعش باز نیست و هزار جور مشکل .... اخه من می خوام بدونم شما اگه کدهای منبعش باز باشه هنر داری که بهش ابزار اضافه کنی؟
    کدهای منبع باز بیشتر به درد اضافه کردن امکانات و بیشتر به درد پورت کردن بازی روی کنسول های دیگه می خوره .این تمامی اشکالاتی که افراد کوچه بازاری میگیرن . به نظر من شما گوش به این حرف ها نده. اخه انجینی که میشه باهاش حتی بازی فوتبال ساخت دیگه این حرف ها رو نداره .
    سلام.
    سال نو مبارک.

میشه بگید مد چی هست اصلا؟ من نمیدونم.
    اگه میشه یه منبع بدید که مد رو تعریف کرده باشه.(انگلیسی باشه بهتره)

اما من اگه اشتباه نکنم یادمه که آقا محمد (tovamohamad)یه پست داشتند(توی تاپیک UDK) که اونجا گفته بودند اون اوایل که هنوز UDK نیومده بوده، بعضی ها باهاش مد ساختن و یه بازی (فکر کنم the ball) رو هم مثال زدن که اول فقط مد بوده و بعدش با UDK (که کامل عرضه شد) تبدیل به یک بازی کامل شده.
    ماد رو که هم اقا پرویز و هم من توضیح دادم .
    در ضمن اونی که قبلا بود UDK نبود بهش میگفتن Unreal Tornument که توش یه ماد ساز بود که همه این کارها رو باهاش انجام می دادن . همین .
    در ضمن نرم افزار های ماد ساز ساز همیشه باید همراه بازی باشن .
    من می دونم دیگه فردا پس فردا اگه کرای انجین هم بیاد این بنیادیا می گن اینم ماد سازه . اخه شما رو چه به تکنولوژی جدید برین با همون game maker تون بازی بسازین((البته انجین های دزدی رو هم باید اضافه کنم))

16. 5 کاربر از silsin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

از اسم UDK معلومه که اینطور نیست، Unreal Development Kit. باز هم همونطور که معلومه UDK فقط انجین هم نیست. خود انجین UE3 توش هست + یکسری ابزار الات واسه توسعه ی راحتر بازی. مثل همون ادیتوری که همه بهش میگن UDK در حالی که اسمش UDK نیست، UDK چیز دیگریست!
    اما خب UDK محدودیت های زیادی داره که بزرگترین محدودیتش هم نبودن سورس انجین هست و ساپورت درست حسابی. اینجوری نمیشه یه بازیه درست حسابی درست کرد.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض

شما بیا همین unreal Development Kit رو واسه ما ترجمه کن ببینیم معنیش چیه ؟ من نمی دونم شما ها چرا اینجوری هستید . من صد دفعه شاید هم هزار دفعه گفتم تا از چیزی مطمئن نشدید نیاین اینجا کل بچه ها رو گمراه نکنید .
    اون ادیتور بهش می گن UDKEditor که توی خود انریل انجین 3 بهش می گن UE Editor حالا من نمی دونم شما به چیز می گی udk بگو ما بفهمیم.
    در مورد بعدی . شما اصلا متن توضیحات من رو خوندی. مگه من نگفتم این سورس انجین ها چه استفاده ای دارن؟ اقا اصلا من نه شما بچه ها برین ویژه نامه بازی سازی دنیای بازی اخرین شماره رو بخونین اون یارو اومده کامل توضیح داده .
    در ضمن ساپورت چی چیش خوب نیست ؟ نکنه منظورت اینه که ساپورت کنسول ها رو نداره ؟کلا فکر کنم پیش خودت فکر کردی که این ساپورت کنسولی یه پلاگینه که میریزن توی یه نرم افزار اون هم ساپورت می کنه نه؟ عزیز من فکر کردی مایکروسافت واسه یه ابزار رایگانی که راحت می تونه بازار اونا رو بهم بزنه میاد لایسنس بده . از من گفتن اول برو تحقیق کن بعد بیا اینجا.
    اگه قرار بر حرف شما هم باشه پس نسخه دزدی موتور GameBryo هم انجین نیست و یه ماد سازه .
    در ضمن در مورد اینکه گفتی نمی شه باهاش بازی ساخت:
    بازی The Ball صفحه Game Spot
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    چند تا بازی دیگه هم بود که تجاریش کردن ولی اسمش یادم نبود.
    در اخر اگه می خوای بحث کنی لطفا بیا تخصصی بحث کن نه اینکه مثل پست بالات باشه . من کاملا اماده بحث کردنم .

صفحه 1 از 12 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •