تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 18 از 18 اولاول ... 81415161718
نمايش نتايج 171 به 176 از 176

نام تاپيک: امور پستی و مرسولات پستی

اگه نباشه جاش خالی می مونه sabzefosfori's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

سلام دوستان من از یک سایت یک کتونی خرید کردم پرداخت در محل ولی بهش شک دارم همونی که تو سایتش گذاشته باشه چطور میتونم از مامور پست بخوام بیته رو باز کنم چک کنم شکل و رنگش رو
    ایا ازش خواهش کنم این کار رو میتوته انجام بده ؟
    اگه نمیتونه و اجازه این کار رو نداره راهی وجود داره ممنون میشم منو راهنمایی کنید .

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

سلام دوستان من از یک سایت یک کتونی خرید کردم پرداخت در محل ولی بهش شک دارم همونی که تو سایتش گذاشته باشه چطور میتونم از مامور پست بخوام بیته رو باز کنم چک کنم شکل و رنگش رو
    ایا ازش خواهش کنم این کار رو میتوته انجام بده ؟
    اگه نمیتونه و اجازه این کار رو نداره راهی وجود داره ممنون میشم منو راهنمایی کنید .
    کلا پرداخت در محل یعنی اینکه خریدار از صحت و سلامت کالا مطمئن که شد پرداخت رو انجام میده اما از اونجایی که ما تو جنگلی به نام ایران هستیم همچین چیزی اتفاق نمیوفته و مامورپست فقط در صورت پرداخت وجه بسته رو تحویل میده.
    جعبه باز بشه و به‌ هر دلیلی تحویل نگیرید مسئولیتش با اون مامور‌پست هست و برای همین اول پولو میگیرن و الفرار...

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام.دوستان من اولین بار دارم از لیون خرید میکنم.یه مانیتور خریدم.الان هم کد 24 رقمی رو برام فرستادن ولی وقتی تویه سایت رهگیری مرسوله کد رو میزنم،یه سری اطلاعات عجیب میبینم که از زمانی که از دیجیکالا خرید میکردم اصلا چنین اطلاعاتی نمیدیدم.مثلا محتویات مرسوله رو برام نوشتند.برای شما هم محتویات مرسوله رو میزنن؟

حالا به جای اینکه محتویات مرسوله رو بنویسه:مانیتور،نوشته "کیس".نکنه برام کیس فرستاده باشن؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام.دوستان من اولین بار دارم از لیون خرید میکنم.یه مانیتور خریدم.الان هم کد 24 رقمی رو برام فرستادن ولی وقتی تویه سایت رهگیری مرسوله کد رو میزنم،یه سری اطلاعات عجیب میبینم که از زمانی که از دیجیکالا خرید میکردم اصلا چنین اطلاعاتی نمیدیدم.مثلا محتویات مرسوله رو برام نوشتند.برای شما هم محتویات مرسوله رو میزنن؟

حالا به جای اینکه محتویات مرسوله رو بنویسه:مانیتور،نوشته "کیس".نکنه برام کیس فرستاده باشن؟
    این اطلاعات رو کارمند پست میزنه و خیلی مهم نیست
    منم از لیون هدفون خریدم سایت قسمت رهگیری پست میزد قطعات کامپیوتر

5. 2 کاربر از ho3in2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز sasan.69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

سلام ی بنده خدایی میخواد برام چیزی بفرسته با پست اما نمی‌خوام که ادرس خونه رو بدم اگه ادرس کامل منطقه و مرکز پستی خودمو بفرستم براش پست اون شهر قبول ثبت ارسال می‌کنه ک وقتی رسید خودم شخصاً و حضوری برم دریافت کنم؟؟؟
    ممنون میشم ج بدید خیلی فوری است

حـــــرفـه ای wichidika's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

10 نام‌گذاری کوچه‌ها براساس استانداردهای آدرس‌نویسی پستی

با توافق شورای عالی استانها و شرکت ملی پست انجام می‌شود

نام‌گذاری کوچه‌ها براساس استانداردهای آدرس‌نویسی پستی

مدیرکل جغرافیایی و اطلاعات مکانی شرکت ملی پست از توافق شورای عالی استان‌ها و شرکت ملی پست برای نام‌گذاری و شماره‌گذاری کوچه‌ها و معابر کشور براساس استانداردهای آدرس نویسی پستی خبر داد.
    به گزارش ایسنا، [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تاثیر بسیار زیادی بر اقتصاد کشور دارد به‌نحوی که داشتن اطلاعات درباره اینکه یک خیابان چند باب ساختمان دارد و هر یک از این ساختمان‌ها چند واحد مسکونی، تجاری، نانوایی، داروخانه، بیمارستان و... را در خود جای داده است؛ ایجاد چنین اطلاعات جامع و کاملی که نشان دهد چند نفر در ساختمان های یک خیابان ساکنند و چگونه می‌توانند نیازهای خود را برطرف کنند، به شدت مورد نیاز برنامه‌ریزان و مدیران دستگاه‌های دولتی و خصوصی است که به آن‌ها کمک می‌کند بهترین راه را برای افزایش رضایت مردم از خدمات خود انتخاب کنند.
    جی‌نف درواقع یک حلقه ارتباطی بین دستگاهی است و مدیران پستی همواره تاکید دارند که اجرای موفق این پروژه با همکاری موثر سایر دستگاه‌ها و سازمان‌های مربوطه اعم از وزارت کشور، استانداری‌ها، سازمان نقشه برداری، شهرداری‌ها، سازمان املاک و اسناد و ... قابلیت عملیاتی شدن و ارایه خدمت دارد.
    در این راستا به نقل از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، کاوه دولتی مدیرکل جغرافیایی و اطلاعات مکانی شرکت ملی پست با اشاره به ابلاغ نامه شورای عالی استان‌ها مبنی‌ بر ضرورت حضور نماینده پست در کمیسیون‌های تخصصی نام‌گذاری اماکن و معابر شوراهای اسلامی شهرها، گفت: بر این اساس، نماینده‌ای از پست در جلسات نام‌گذاری اماکن و معابر حضور داشته باشد تا با ارائه نظرات تخصصی مربوط به آدرس دهی استاندارد، از شماره‌گذاری‌ها و نام‌گذاری‌های خارج از این چارچوب پیشگیری شود.
    وی با بیان اینکه وجود اماکن بی‌نام و دارای اسامی مشابه یکی از عوامل موثر بر کندی پیشرفت طرح ملی جی‌نف است، تصریح کرد: با اجرای دستور رییس شورای عالی استان‌ها و نام‌گذاری استاندارد اماکن و معابر، طرح جی‌نف با شتاب بیشتری انجام و در تمامی کشور آماده سرویس‌دهی می‌شود.
    دولتی با اشاره به استقبال اعضای شورای شهر تهران بر ضرورت شماره‌گذاری کوچه‌ها با هماهنگی شرکت ملی پست و بر اساس کدپستی، گفت: این اقدام می‌تواند گامی موثر در اجرایی شدن جی‌نف در کلان شهر تهران باشد چرا که در حال حاضر تعدادی زیادی معبر بدون نام، دارای نام مشابه و حتی دو نام در شهرهای کشور از جمله شهر تهران وجود دارد.
    انتهای پیام

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •