تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 49

نام تاپيک: پخش فیلم سه بعدی از روی فلش

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

سلام به همه ، من 3d lg دارم فیلم sbs از فلش پخش میکنم
    اما وقتی به حالت 3d side by side میرم ، تصویر عمق خیلی داره اما برجستگی اصلا نداره
    لطفا یه راهنمای و توضیحی بدید

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

شاید از خود فیلم باشه فیلمها بیشتر عمق دارند تا برجستگی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

نه فیلم آواتار هستش حتما برجستگی خوبی داره
    در ضمن من کلیپ پخش میکنم نیاز نداره خودم ببرمش رو حالت ساید بای ساید خودش اتوماتیک سه بعدی نشون میده
    Last edited by matinpour; 23-05-2015 at 10:53.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

اگه کلیپ هایی که پخش میکنی برجستگی خوبی داره من احتمال میدم از فیلم باشه و ربطی به تلویزیون نداره این نظر منه تا نظر دیگر دوستان چی باشه

آخر فروم باز arashlolos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تو یه ویلا نیمه سنتی قلعه رودخان! امضام...

پيش فرض

سلام
    1)
    من یه لپ تاپ لنوو z570 دارم. میخوام فیلم های سه بعدی رو به بهترین نحو ببینم.پخش بلوری هم نداره. (تلویزیون ال ای دی و ... هم ندارم)
    بهترین گزینه چیه؟
    چیزی که من تابحال فهمیدم: یه عینک سه بعدی آناگلیف اصل بخرم و فیلم سه بعدی دانلود کنم و با kmplayer ببینم. (ارزان ترین راه)
    کسی نظری نداره؟عینک اصل از کجا بخرم؟ ( از اینجا؟ iran3dcenter.com/test-3d-glasses.html )و اینکه عینک های دیجیتالی هم هست که بشه فیلم سه بعدی رو از کامپیوتر بهتر و واقعی تر دید؟
    2)فیلم ها بعضیا نصف هستن(sbs) و بعضیا یه تیکه اند و سایه دار. الان دقیقا کدوم رو باید ببینم؟چجوریاست؟ این عینکی که گفتم برای کدومشه؟
    Last edited by arashlolos; 13-06-2015 at 12:01.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام
    1)
    من یه لپ تاپ لنوو z570 دارم. میخوام فیلم های سه بعدی رو به بهترین نحو ببینم.پخش بلوری هم نداره. (تلویزیون ال ای دی و ... هم ندارم)
    بهترین گزینه چیه؟
    چیزی که من تابحال فهمیدم: یه عینک سه بعدی آناگلیف اصل بخرم و فیلم سه بعدی دانلود کنم و با kmplayer ببینم. (ارزان ترین راه)
    کسی نظری نداره؟عینک اصل از کجا بخرم؟ ( از اینجا؟ iran3dcenter.com/test-3d-glasses.html )و اینکه عینک های دیجیتالی هم هست که بشه فیلم سه بعدی رو از کامپیوتر بهتر و واقعی تر دید؟
    2)فیلم ها بعضیا نصف هستن(sbs) و بعضیا یه تیکه اند و سایه دار. الان دقیقا کدوم رو باید ببینم؟چجوریاست؟ این عینکی که گفتم برای کدومشه؟
    دوست عزیز
    اگر کارت گرافیکتان سه بعدی راذ پشتیبانی می کند بهترین فیلمهای سه بعدی sbs هستند و اینکه با عینک سه بعدی اکتیو بهتر می توانید فلیم را تماشا کنید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

7. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز arashlolos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تو یه ویلا نیمه سنتی قلعه رودخان! امضام...

پيش فرض

دوست عزیز
    اگر کارت گرافیکتان سه بعدی راذ پشتیبانی می کند بهترین فیلمهای سه بعدی sbs هستند و اینکه با عینک سه بعدی اکتیو بهتر می توانید فلیم را تماشا کنید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ممنون از پاسختون ولی خوب کاش کاملتر پاسخ می دادید
    این عینکی که معرفی فرمودید فکر میکنم اکتیو شاتر باشه. که نمیدونم رو لپ تاپم جواب میده یا نه
    لپتاپم گرافیک انویدیا 2 مگ داره. GT540

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

سلام
    من تازه یه 3d ال جی خریدم .یه سوال دارم:
    برای مشاهده فیلم های سه بعدی حتما باید پخش کننده بخرم یا میشه از راههای دیگه فیلم رو نگاه کنم
    مثلا فیلم رو بریزم روی فلش یا......
    لطفا راهنمایی کنید
    با وصل کردن کامپیوتر به تلویزیون توسط کابل HDMI . و تلویزیون رو تو کنترل پنل مونیتور معرفی کن
    البته کارت گرافیک باید سه بعدی رو ساپورت کنه . فیلمهای بلوری که فرمت iso هستند و میشه رو هارد ذخیره کرد رو با یه نرم افزار درایو مجازی مثل کلون باز کن و پاور دی ود دی ورژن 11 به بالا هم رو کامپیوتر نصب باشه . اینطور دیگه نیاز به پلیر و خرید دیسکهای گرون نیست
    کیفیت سه بعدی بلوری قابل مقایسه با هیچی نیست
    Last edited by mojtaba199; 20-06-2016 at 14:10.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

با سلام
    دوستان اگه سریع رانمایی کنید ممنون میشم
    من یه تلوزیون سامسونگ خریدم چهار تا دوربین سه بعدی همراش بود
    الان یه مستند که قبلا هم با مانیتور نگاه میکردم ریختم رو فلش و اجراش کردم
    فیلم سه بعدی اجرا شد بعد یکی از عینکها رو باز کردم باتری رو گذاشتم روش دکمه روشن بالای عینک رو زدم روشن شد و روی تلوزیون نوشت عینک سه یبعدی فعال شد و تو تنظیمات تصویر سه بعدی اون تنظیماتم ست کردم ولی عینک اونجوری که باید باشه جواب نداد به نظرتون مشکل از کجاست؟؟
    یه سوال دیگم داشتم اونم اینکه یه برچسب هایی روی شیشه عینک بود ابی و قرمز اونا رو باید برداشتشون ؟
    با تشکر

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با سلام
    دوستان اگه سریع رانمایی کنید ممنون میشم
    من یه تلوزیون سامسونگ خریدم چهار تا دوربین سه بعدی همراش بود
    الان یه مستند که قبلا هم با مانیتور نگاه میکردم ریختم رو فلش و اجراش کردم
    فیلم سه بعدی اجرا شد بعد یکی از عینکها رو باز کردم باتری رو گذاشتم روش دکمه روشن بالای عینک رو زدم روشن شد و روی تلوزیون نوشت عینک سه یبعدی فعال شد و تو تنظیمات تصویر سه بعدی اون تنظیماتم ست کردم ولی عینک اونجوری که باید باشه جواب نداد به نظرتون مشکل از کجاست؟؟
    یه سوال دیگم داشتم اونم اینکه یه برچسب هایی روی شیشه عینک بود ابی و قرمز اونا رو باید برداشتشون ؟
    با تشکر
    دوست عزیز
    اصل این برچسب ها برای این است که مشخص شود عینکی که گرفتی سه بعدی آبی-قرمز است.

اما فایده اش این است که با استفاده از این برچسب ها میتوانی پلاستیک محافظ روی شیشه را به راحتی جدا کنی.

مسلما باید برچسب ها را بکنی. هم برچسب و هم پلاستیکی که روی دو طرف شیشه عینک است. شما هم با کشیدن همین برچسب ها، پلاستیکها را جدا کن و بعد از عینک استفاده کن.

و در آخر بهترین فرمت سه بعدی فرمت ساید بای ساید یا همان پهلم به پهلو است. آن را انتخاب کنید.

12. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •