تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 49

نام تاپيک: پخش فیلم سه بعدی از روی فلش

داره خودمونی میشه m93's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

دوست من سلام
    من la66000 دارم
    خیالت راحت همه فیلمها رو بریز روی فلش و به راحتی استفاده کن
    من هارد یک ترا هم وصل کردم مشکلی نداشت

سلام. من la62100 گرفتم. می خواستم بدونم جریان اینکه میگن هارد یا فلش بعد اتصال به tv فرمت میشه چیه( خود گلدایران نوشته چون سیستم tv ها لینوکسه بعدا قابل استفاده تو ویندوز نیست) اگر اینطور باشه چجوری میشه تو ویندوز توش فیلم ریخت؟ شما برای اتصال اون به tv مشکل نداین؟

این فیلمای کپی 3d که تواینترنت هستن  و حجم 2 یا 3 گیگ دارن کیفیت 3 بعدیشون خوبه؟

خیلی ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

من فیلم سه بعدی رو فلش ریختم ولی تصویر در همه.رو هم دیگه نمیفته.از چیشه؟مدل تلویزیون ال جی lm58000

در آغاز فعالیت saeidsrfrz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

من فیلم سه بعدی رو فلش ریختم ولی تصویر در همه.رو هم دیگه نمیفته.از چیشه؟مدل تلویزیون ال جی lm58000
    ما هم مشکل مشابه داریم لطفا یه نفر نظر بدد

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

مگه فیلمی که داری ساید بای ساید نیستش یعنی دو تا تصویر کنار هم یا HOU یعنی یه تصویر در بالا و یه تصویر در پایین . اگه اینجوری باشه که نباید مشکلی داشته باشی ؟؟

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

بعد از اجرای فیلم باید در منوی تصویر دنبال گزینه 3 بعدی بگردی و بعد با توجه به اینکه فیلم Side by side (دو تصویر کنار هم) است یا over under (یک تصویر بالا و یک تصویر پایین). یکی از گزینه های مربوط را انتخاب کنی.
    در این حالت تصویر روی هم میفته ولی سایه دار است.

بعد عینک را به چشم میزنی، در تلویزیون سامسونگ باید عینک را روشن کنی تا فعال شود ولی در LG نیازی به روشن کردن عینک نیست. ( اصلا عینکش دکمه ی روشن نداره)
    بعد از آن، تصویر از حالت سایه دار به سه بعدی تبدیل میشود.

روش کار این است.

تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

مرسی.
    زیرنویس فیلم رو چجوری بیارم.
    تو کامپیوتر با کی ام پلیر میاد ولی تو ال ای دی زیرنویسش نمیاد.چیکار باید کرد.
    کلا فیلمایی که میریزم تو فلش تو ال ای دی زیرنویسشون نمیاد

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

مرسی.
    زیرنویس فیلم رو چجوری بیارم.
    تو کامپیوتر با کی ام پلیر میاد ولی تو ال ای دی زیرنویسش نمیاد.چیکار باید کرد.
    کلا فیلمایی که میریزم تو فلش تو ال ای دی زیرنویسشون نمیاد
    دوست عزیز
    از این پست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ​استفاده کنید. ببینید مشگلتان حل می شود.

8. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

درست شد.ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

اتلویزیون LCD من فاقد پورت USB هست و نمیتونه فایلهای فیلم را پخش کنه..برای دیدن فیلمهای SBS مجبورم که کامپیوتر را به تلویزون از طریق کابل HDMI وصل کنم و با نرم افزار KMPLAYER فیلم را پخش کنم .
    میخواستم بدونم با توجه به اینکه کامپیوتر من دسکتاپ هست و مشکل هست نصب کردنش به تلویزیون راه حلی دیگه برای دیدن این فیلمها نیست؟؟
    رسیورهای سه بعدی آیا این امکان دارن که فایلی که روی فلش ریخته ایم را دو تا تصویر روی هم بیاره؟؟؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

اتلویزیون LCD من فاقد پورت USB هست و نمیتونه فایلهای فیلم را پخش کنه..برای دیدن فیلمهای SBS مجبورم که کامپیوتر را به تلویزون از طریق کابل HDMI وصل کنم و با نرم افزار KMPLAYER فیلم را پخش کنم .
    میخواستم بدونم با توجه به اینکه کامپیوتر من دسکتاپ هست و مشکل هست نصب کردنش به تلویزیون راه حلی دیگه برای دیدن این فیلمها نیست؟؟
    رسیورهای سه بعدی آیا این امکان دارن که فایلی که روی فلش ریخته ایم را دو تا تصویر روی هم بیاره؟؟؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    دوست عزیز
    به جز همان روشی که خودتان اجرا کردید با سیستم شما روش دیگری نیست.
    و در مورد ریسیورتان باید از داخل منوی دستگاه تان اگر همچنین آیتمی دارد انجام دهید . پ
    و در نهایت شما اگر تلویزیونتان قابلیت پخش سه بعدی دارد چرا از سینما خانگی استفاده نمی کنید؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •