تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 24

نام تاپيک: :. سـوال دربـاره ی مـاشـیـن ظـرفـشـویـی LG .:

پروفشنال Alireza-Khan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تـکــاب

13 :. سـوال دربـاره ی مـاشـیـن ظـرفـشـویـی LG .:

سلام به همه ! شرمنده که این تاپیک رو زدم ! ولی چند تا سوال داشتم در مورد ظرفشویی LG ! ممنون میشم راهنمایی کنید !

::: یکی اینکه چرا گفته وقتی نمک ماشین ظرفشویی رو میخوای بریزی مخزنش گفته مراقب باشید اطرافش نمونه از این دونه های نمک ؟ من پر کردم مخزنش رو ، بعد از اینکه ظرف ها رو شست تو محفظه ی پایین که صافی و فیلترش قرار گرفته هنوز آب مونده ! این طبیعی ــه ؟ چون دستگاه طبیعی کار میکنه و اروری نمیده !

::: مورد بعدی هم اینه که من در مخزن نمک رو ( که با آب گفته بود مخلوط کنم ) باز کردم و آبش زیاد شده بود و سر ریز کرد ! الان این آب هم مقداریش با آب باقی مونده قاطی شد ! این هم میتونه مشکل ساز باشه ؟ چون گفته نباید نمک به اطراف ریخته بشه ؟

مــنــتــظــرم دوســتــان گــل ! یــا حــق :.: ســـال نــود هم پــیــشــاپــیــش مــبــارک ! :.:

آخر فروم باز faded's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام به همه ! شرمنده که این تاپیک رو زدم ! ولی چند تا سوال داشتم در مورد ظرفشویی LG ! ممنون میشم راهنمایی کنید !

::: یکی اینکه چرا گفته وقتی نمک ماشین ظرفشویی رو میخوای بریزی مخزنش گفته مراقب باشید اطرافش نمونه از این دونه های نمک ؟ من پر کردم مخزنش رو ، بعد از اینکه ظرف ها رو شست تو محفظه ی پایین که صافی و فیلترش قرار گرفته هنوز آب مونده ! این طبیعی ــه ؟ چون دستگاه طبیعی کار میکنه و اروری نمیده !

::: مورد بعدی هم اینه که من در مخزن نمک رو ( که با آب گفته بود مخلوط کنم ) باز کردم و آبش زیاد شده بود و سر ریز کرد ! الان این آب هم مقداریش با آب باقی مونده قاطی شد ! این هم میتونه مشکل ساز باشه ؟ چون گفته نباید نمک به اطراف ریخته بشه ؟

مــنــتــظــرم دوســتــان گــل ! یــا حــق :.: ســـال نــود هم پــیــشــاپــیــش مــبــارک ! :.:
    اولش اینکه ال جی اصلا خوب نیست!!
    دومش اینکه مخزن نمک ماشین ال جی ما هم, توش آبه , به نمایندگی گفتیم گفت :طبیعیه آب فوران میکنه!!
    سومش: اگر با قیف خودش نمک بریزید به اطراف نمیریزه من در مورد اطلاع دقیقی ندارم ولی چند تا دونه نمک نخواد مشکلی پیش بیاره!
    شما در مورد براق کننده, استفاده میکنید؟

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تـکــاب

پيش فرض

دوست عزیز بلعکس ! LG خیلی هم خوب هستش ! خیلی ها راضی ان ! تو تالار های دیگه اونایی که ال جی ندارن از ال جی انتقاد میکنن ! هر چی باشه ساخت یه کشور کره ای هست و خیلی هم تر و تمیزه ! وایع شفاف کننده و براق کننده ی Finish استفاده میکنیم ! + قرص فینیش ! شما قرص استفاده میکنید یا پودر ؟ اسم پودر رو هم لطف کن بگو !

داره خودمونی میشه biodream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.ریختن چندتا دونه نمک زیاد مهم نیست.این هم طبیعیه که وقتی درب مخزن نمک رو باز میکنی آب سرریز میشه.باقی ماندن آب در صافی هم طبیعیه. اما نکته ای که خیلی خانواده ها توجه نمی کنن:قرص ها اکثرا 3 کاره ان.اگه دقت کنید سه رنگ هستن.مثل قرص فینیش.این سه کار عبارت اند از شوینده،براق کننده و تنظیم کننده سختی آب که همون کار نمک است.وقتی از قرص استفاده میکنید دیگه نه باید پودر بریزی و نه براق کننده و نه نمک.چرا که تعادل به هم میخوره.مثلا افزایش براق کننده باعث باقی ماندن کف در ظروف میشه. و کاهش اون لک ایجاد میکنه.عیب دیگه قرص ها اینه که هریک از 3 عملیات در زمان مخصوصی انجام نمیگیره.باز هم از براق کننده مثال میزنم.این مایع در زمان آبکشی توسط دستگاه اضافه میشه.اما وقتی قرصش رو مصرف میکنی این تطابق زمانی بهم میریزه.نمیخوام بگم که همه قرص اول کار مصرف میشه ولی به دقت هوش دستگاه نمیرسه.

5. 2 کاربر از biodream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تـکــاب

پيش فرض

سلام عزیز ! ممنون پاسخ دادی ! الان من قرص فینیش استفاده میکنم ! ولی از نمک و باق کننده هم استفاده میکنم !

ولی الان یه جعبه پودر کالگونیت گرفتم احساس میکنم کامل حل نمیشه !!!! نظر شما چیه ؟

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    آره این مشکل رو منم دیدم. گاهی اوقات ته لیوان ذرات ریز پودر باقی می مونه. فکر می کنم دلایلش اینا باشن.
    1- تمییز نبودن فیلتر و صافی
    2- سازگار نبودن پودر و مارک دستگاه >>>>>>> روی پاکت همه ی پودرها و قرص ها مارک انواع دستگاهههای سازگار ذکر شده.
    3- نحوه ی انتخاب برنامه ی شستشو. >>>>> بهترین حالت شستشو حالت خودکاره. اگرچه طولانیه ولی هم در مصرف آب و هم در مصرف برق صرفه جویی میشه. خیلی ها حالت سریع Quick را انتخاب میکنن و چون در این حالت دمای آب نسبت به سایر برنامه ها کمتره شستشو تمییز انجام نمیشه.
    در ضمن ماشین ظرفشویی ال جی تنها ماشینی هست که دارای سیستم Dual wash هست. یعنی هر بازوی آب پاش می شه جداگانه قدرت آب پاشی شون رو تنظیم کرد. مثلا آب پاش وسطی strong و پایینی soft.
    Last edited by biodream; 27-05-2011 at 00:48. دليل: تکمیل

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض درخواست کمک

سلام من يک ماشين ظرفشويي LGخريدم که متاسفانه بعد از يکي ماه کار ظروف را خوب نمي شوره و کدر مي کند از مواد فينيش و کلارو هم استفاده کردم نشد جلا دهنده را حذف کردم نشد راهنمايي بفرمايين چه کنم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام ما تازه یه ظرفشویی ال جی خریدیم میشه راهنمایی کنیین در مورد کار کردنش

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

سلام دوستان لطف میکنید درباره مزایاومعایب ماشین ظرفشویی LG برام بنویسید. چون بین اینهمه مارک گیج شدم.ممنون

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام من يک ماشين ظرفشويي LGخريدم که متاسفانه بعد از يکي ماه کار ظروف را خوب نمي شوره و کدر مي کند از مواد فينيش و کلارو هم استفاده کردم نشد جلا دهنده را حذف کردم نشد راهنمايي بفرمايين چه کنم
    پودرش رو عوض کنید. پودری که میخرید مارکش با براق کننده و نمک یکی باشه. سعی کنین حتما خارجی باشه.

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •