تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 69 از 192 اولاول ... 195965666768697071727379119169 ... آخرآخر
نمايش نتايج 681 به 690 از 1920

نام تاپيک: راهنمای خرید رینگ و لاستیک مناسب

آخر فروم باز pooria-ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    سگ دونی (تهران)

پيش فرض

ای جانم نه نه....

رینگ که دوست من سلیقه‌ای هستش. شما زیر روآ میتونی تا سایز 18 رینگ بندازی جا پیچها همون پژو 405 هستن. هر رینگی انداختی لاستیک مناسب هم براش بگیر مارک هم سعی کن کومهو یا هانکوک بگیری هم قیمت مناسبه و هم کیفیت. لاستیک چینی و ایرانی هم میتونی بگیری کمی ارزون ترن.

مناسب ترین و قشنگ ترین سایز رینگ 16 اینچ هستش با پهنای 5 یا 5.5. جلو و عقب یکی باشه پهنا دو سایز نگیر خواهشن و گند نزن به تیپ ماشینت.

لاستیک 16 اینچی هم این سایز بگیر 205/55/16 یا 205/60/16

در پایان داداش من بگرد رینگ کارکرده و تمیز و سالم پیدا کن و بریز زیر ماشین حالشو ببر. البته وقتی پیاده میشی فقط میتونی ببینیشون
    البته اشتباه به عرضتون رسوندن،اون طرح رینگ که تا حدودی سلیقه اییه،سایز رینگ اصلا سلیقه ای نیست،و انتخابش اصول داره
    نمیشه هر چیزی که زیر ماشین جا بشه رو بندازی زیرش !
    زیر پژو رینگ ۱۸ ؟؟ فکرشو کردید چی بر سر جلوبندی ماشین و سواری ماشین میاد ‍؟
    باید فاق ۴۰ یا ۴۵ استفاده کنید که ماشین سواریش مثل درشکه میشه،کوچکترین ضربات به اق منتقل میشه،جلوبندی هم که دیگه هیچی،۶ ماه یه بار باید بیاد پایین ...
    خواهشا ندونسته اطلاعات ندید
    برای پژو مناسب ترین سایز که بالانسی بین زیبایی و تعادل باشه،۱۵ هست،اگر میخواید کمی زیباتر بشه ،و یکم سواری رو فدا کنید،حداکثر ۱۶،بالاتر اصلا عاقلانه نیست

Sent from my SHW-M380W using Tapatalk

2. 3 کاربر از pooria-ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

البته اشتباه به عرضتون رسوندن،اون طرح رینگ که تا حدودی سلیقه اییه،سایز رینگ اصلا سلیقه ای نیست،و انتخابش اصول داره
    نمیشه هر چیزی که زیر ماشین جا بشه رو بندازی زیرش !
    زیر پژو رینگ ۱۸ ؟؟ فکرشو کردید چی بر سر جلوبندی ماشین و سواری ماشین میاد ‍؟
    باید فاق ۴۰ یا ۴۵ استفاده کنید که ماشین سواریش مثل درشکه میشه،کوچکترین ضربات به اق منتقل میشه،جلوبندی هم که دیگه هیچی،۶ ماه یه بار باید بیاد پایین ...
    خواهشا ندونسته اطلاعات ندید
    برای پژو مناسب ترین سایز که بالانسی بین زیبایی و تعادل باشه،۱۵ هست،اگر میخواید کمی زیباتر بشه ،و یکم سواری رو فدا کنید،حداکثر ۱۶،بالاتر اصلا عاقلانه نیست

Sent from my SHW-M380W using Tapatalk
    فرمایش شما درسته. ولی رینگ بزرگ هم علاوه بر زیبایی هندلینگ بهتری به ارمغان میاره. اگر استفاده کننده خطای کیلومتر شمار رو بیخیال بشه میتونه فاق بزرگتری بندازه که قطر کلی چرخ بیشتر میشه و کمی روی ماشینای ای بی اس دار خطا ایجاد میکنه این مشکل با دادن سایز جدید لاستیک به ای سی یو مرتفع میشه.
    البته این کار برای ماشینایی با موتور کم گشتاور مناسب نیست. وگرنه چرخ تراکتور خیلی سرعت رو افزایش میده. بحثش خیلی تخصصی هست در جای مناسب در خدمتتون هستم.
    همیشه همه چی کنار هم جمع نمیشه. ماشین میخوای زیبا بشه ارت بزن رینگ پهن بزرگ بنداز. اما باید رانندگی ات رو معقول کنی که جلوبندی به قول خودت به فنا نره.
    اطلاعات هم تا دلتون بخواد فراوونه.
    شاهد هستید که رینگ و لاستیک پیشنهادی بنده بهترین به لحاظ کم بودن خطای فنی و افزایش زیبایی ماشینه.
    شاد باشید

▶▶▶▶ارسال از موبایل، ابزاری اعتیاد آور◀◀◀◀
    Last edited by a_rudi; 20-02-2014 at 14:42.

4. این کاربر از a_rudi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری amir200812's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    URMIA CITY پاریس ایران

پيش فرض

ای جانم نه نه....

رینگ که دوست من سلیقه‌ای هستش. شما زیر روآ میتونی تا سایز 18 رینگ بندازی جا پیچها همون پژو 405 هستن. هر رینگی انداختی لاستیک مناسب هم براش بگیر مارک هم سعی کن کومهو یا هانکوک بگیری هم قیمت مناسبه و هم کیفیت. لاستیک چینی و ایرانی هم میتونی بگیری کمی ارزون ترن.

مناسب ترین و قشنگ ترین سایز رینگ 16 اینچ هستش با پهنای 5 یا 5.5. جلو و عقب یکی باشه پهنا دو سایز نگیر خواهشن و گند نزن به تیپ ماشینت.

در پایان داداش من بگرد رینگ کارکرده و تمیز و سالم پیدا کن و بریز زیر ماشین حالشو ببر. البته وقتی پیاده میشی فقط میتونی ببینیشون
    سایز رینگ سلیقه‌ای نیست.
    مثلا برای 206 اگه رینگ سایز 16 بندازی و پهنای 205، باید فاق 45 بندازی!
    حالا سایز رینگ 18 باشه، احتمالا باید فاق 30 بندازین! که فکر کنم سواری درشکه بهتر از این باشه...

برای پژو ها (از 206 مطمعن هستم) سایز 14 و 15 استاندارد هست!
    برای 206GTI سایز 16 مجازه!
    بالاتر به هیچ عنوان پیشنهاد نمیشه...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام. آقا لاستیک واسه سراتو چه مارکی و چه سایزی خوبه؟
    فابریکش که کمهو 215-45-17 هستش اما میخوام نرمتر بشه. گفتم فاق 50 بگیرم با همین سایز که یکی گفت به گلگیرات گیر می کنه. و توصیه ش این بود که 225-45-17 بگیرم که فاقش یکم از فابریک بلندتره و نرمتر میشه. ضمن اینکه مارک تویو ژاپن رو داشت این سایز. تویو مارک خوبیه؟ دوستان کسی تجربه نداره این سایز چه مارکی بهتره؟

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری amir200812's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    URMIA CITY پاریس ایران

پيش فرض

فابریکش که کمهو 215-45-17 هستش اما میخوام نرمتر بشه. گفتم فاق 50 بگیرم با همین سایز که یکی گفت به گلگیرات گیر می کنه. و توصیه ش این بود که 225-45-17 بگیرم که فاقش یکم از فابریک بلندتره و نرمتر میشه. ضمن اینکه مارک تویو ژاپن رو داشت این سایز. تویو مارک خوبیه؟ دوستان کسی تجربه نداره این سایز چه مارکی بهتره؟
    مگه لاستیک های سراتو 205/55R16 نیست؟

ولی:
    در این حالت فاق لاستیکت 96.75mm هست.
    با لاستیک 225/45R17 میشه 101.25mm
    و با سایز 215/50R17 میشه 107.5mm

و سایز 205/55R16 میشه 112.75mm

و اینم در نظر بگیر که افزایش اندازه فاق لاستیک روی رینگ بزرگتر ممکنه کار کیلومتر شمار و ABS و ... با مشکل روبرو کنه.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

بله درسته سايز تاير فابريك سراتو 2010 به بعد همينه در مدلهاي فول و نيمه فول. لو آپشن سايز رينگ 16 ميشه

سايزي كه بهت پيشنهاد دادن خوبه. چرخ كمي بزرگتر ميشه حدودا 10 ميليمتر و چرخ به طور كلي نرم تر ميشه. اما اگر اين سايز رو انداختي حتما بده با دياگ سايز جديد رو تو ECU ماشين ثبت كنن تا ABS نرمال كار كنه. با GPS موبايلت هم سرعت رو رو 100 با كيلومتر ماشين چك كن خيلي خطا نداره. همينجوري كيلومتر ماشين 3 تا 5 درصد خطا نشون ميده

اينم مقايسه كامل دو تا سايز با هم

Last edited by a_rudi; 21-02-2014 at 15:35.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

ای جانم نه نه....

شروع جمله اول مقال بنده كلمه شكل جا افتاده كه مهندسين به بزرگواري خودشون ببخشن

مهم جملات پاياني است كه رهنمون خوبي براي يك آماتور به حساب مياد. به قول معروف شسته و رفته

فقط بايد در ادامه عرض كنم، در تيونينگ هميشه اگر فقط بخواهيد زيبايي رو ببينيد كارايي رو باختيد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

بله درسته سايز تاير فابريك سراتو 2010 به بعد همينه در مدلهاي فول و نيمه فول. لو آپشن سايز رينگ 16 ميشه

سايزي كه بهت پيشنهاد دادن خوبه. چرخ كمي بزرگتر ميشه حدودا 10 ميليمتر و چرخ به طور كلي نرم تر ميشه. اما اگر اين سايز رو انداختي حتما بده با دياگ سايز جديد رو تو ECU ماشين ثبت كنن تا ABS نرمال كار كنه. با GPS موبايلت هم سرعت رو رو 100 با كيلومتر ماشين چك كن خيلي خطا نداره. همينجوري كيلومتر ماشين 3 تا 5 درصد خطا نشون ميده

اينم مقايسه كامل دو تا سايز با هم
    ممنون. فکر نکنم با حدود نیم سانتیمتر افزایش فاق نرمی قابل توجهی اتفاق بیافته درسته؟ و اگه همون 215 با فاق 50 بگیرم احتمالا تازه تأثیری میذاره که قابل احساس هست. ضمن اینکه من سر مارک لاستیک موندم. اینکه آیا تویو لاستیک خوبی هست یا نه. از لحاظ نرمی جنس، عمر و دوام و استحکام (منظورم عدم دو پوست شدن و پاره شدن به نسبت لاستیک های کره ای مثل هانکوک و کومهو)
    به طور کلی ظاهرا لاستیک های کره ای نرم تر هستند درسته؟
    حقیقتش نمیخوام به خاطر 50-100 تومن ارزونی و گرونی چیزی زیر ماشین بره که نتیجه دلخواه رو نداشته باشه. به خاطر همین هم حساس هستم روی انتخاب.
    اگه بخواین مقایسه داشته باشید با توجه به اولویت من، بین کمهو، نکسن، تویو و بریجستون کدوم رو انتخاب می کنید؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

ممنون. فکر نکنم با حدود نیم سانتیمتر افزایش فاق نرمی قابل توجهی اتفاق بیافته درسته؟ و اگه همون 215 با فاق 50 بگیرم احتمالا تازه تأثیری میذاره که قابل احساس هست. ضمن اینکه من سر مارک لاستیک موندم. اینکه آیا تویو لاستیک خوبی هست یا نه. از لحاظ نرمی جنس، عمر و دوام و استحکام (منظورم عدم دو پوست شدن و پاره شدن به نسبت لاستیک های کره ای مثل هانکوک و کومهو)
    به طور کلی ظاهرا لاستیک های کره ای نرم تر هستند درسته؟
    حقیقتش نمیخوام به خاطر 50-100 تومن ارزونی و گرونی چیزی زیر ماشین بره که نتیجه دلخواه رو نداشته باشه. به خاطر همین هم حساس هستم روی انتخاب.
    اگه بخواین مقایسه داشته باشید با توجه به اولویت من، بین کمهو، نکسن، تویو و بریجستون کدوم رو انتخاب می کنید؟
    تویو یه مارک ژاپنی هستش و بسیار با کیفیت. اگه ژاپنی و تازه تولیدش رو گیربیاری خوبه. بهترین انتخاب یوکوهاما ژاپن هست.
    اگر اینا نبود برو تو کار کومهو و هانکوک کره
    در مورد فاق 50 هم ابعاد تایر رو براتون مینویسم
    همون نیم سانت رو دست کم نگیر برادر.
    خیلی مشتاق نرم شدن ماشینی یه سایز از رینگ کم کن اما اصلا پیشنهاد نمیکنم.
    سعی کن رانندگی ات رو با این سایز تطبیق بدی این از همه بهتره

▶▶▶▶ارسال از موبایل، ابزاری اعتیاد آور◀◀◀◀

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

والا اینی که من دیدم (تویو) تاریخ تولیدش هفته 25 سال 2013 بود. مگه غیر ژاپنی هم داره؟!
    من توی این سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دیدم که تویو بخصوص مدل TR1 مشخصات خوبی داره و از لحاظ شاخص ها هم نمره خوبی گرفته...
    ببینم اگه اینهم همین گله که برم ازش بگیرم... امید به خدا

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •