تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 28 از 192 اولاول ... 182425262728293031323878128 ... آخرآخر
نمايش نتايج 271 به 280 از 1920

نام تاپيک: راهنمای خرید رینگ و لاستیک مناسب

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام

دو تا لاستیک عقب پرایدم که داغونه - ترک حیلی زیاد داره - دو تا لاستیک جلو که میشه گفت نو هستن یکیش 7-8 ماه پیش پریدگی پیدا کرد که مجبور شدم تیوب بندازم روش:: و امید هم نداشتم اینقد کار کنه.. تا اینکه امزور کلا خوابید

دیگه زد به سرم برم لاستیک بگیرم

چنتا سوال دارم ؟

1- چه لاستیکی پیشنهاد می کنید ؟؟ -- لاستیک های الان بازر هستن که با جنس اشغال لاستیک نو یه گوشه پرید که تیوب انداخنم -

2- همگی لاستیک های الانم 165 هستن ؟؟ میشه مثلا جلو رو 175 یا 185 بندازم و عقبی ها رو 165 ..یا برعکس؟ چون پول 1 جفت بیشتر ندارم

3- با این اوصاف که گفتم من الان فقط 1 لاستیک نو دارم - بارز - اگه 3تا لاستیک بخرم سایز 175 یا 185 و بندازم در حالیکه یکیش 165 هست مشکلی پیش میاد؟

4- و در اخر به نظر شما لاستیک تیوب لس که تعمیر شده و تیوب انداختم - که با تیوب 8 ماهی رو جلو بود - بزارم برای زاپاس یا همین دو تا لاستیک عقب که داعونن؟؟
    Last edited by statue of liberty; 03-09-2012 at 08:11.

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

لاستیک های خارجی بهتر ند اکثرا تحت لیسانس کره و آلمان هستند

اختلاف در سایز لاستیک های جلو و عقب اصلا توصیه نمی شه

185 هم احتمال زیاد گیر می کنه

اگه فقط یه جفت میخوای بگیری بهتره هر دو رو جلو بندازی

اوضاع لاستیک زاپاس چطوره؟

3. این کاربر از arash59b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

اوضاع زاپاس که افتضاح تر از بقیش هست
    کلا از این 5 تا 2 تاش نو هستن که یکی از این 2 تا نو تیوب لس تعمیری هست که تا امروز رو ماشین بوده - حودت حساب کنید رو پراید 8 ماه لاستیک با تیوب جلو ، با جونم بازی می کردم -

به نظر شما 3 تا بگیرم ؟؟؟ یعنی 3 تا 165 .. که این جوری هر 4 تاش نو میشه

و بعد کدوم رو بزارم زاپاس یکی از اون 3 تا که داعونن یا تیوب لس تعمیری؟؟

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

و نکته دیگه اینکه احتمال بالای 99 درصد تا 8 ماهی دیگه ماشین رو بفروشم و می خوام پژوه یا ماشین دیگه بگیرم

و لاستیک هایی که می خوام بخرم جوری باشه که 8 ماه دیگه نو به نظر بیان چون تو فروش تاثیر داره

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

اوضاع زاپاس که افتضاح تر از بقیش هست
    کلا از این 5 تا 2 تاش نو هستن که یکی از این 2 تا نو تیوب لس تعمیری هست که تا امروز رو ماشین بوده
    منظورت از اینکه یکیش نو هست یعنی چقدر؟

3تا زیاد جالب نیست، اگه یه لاستیک نو و یکی قدیمی باشه (جلو یا عقب) ماشین به یه طرف میکشه و نو سریعتر ساییده میشه

من تابستون پارسال عوض کردم خارجی تحت لیسانس المان انداختم (فکر کنم تایلندی بود) هنوزهم نو موندن

البته استفادم از ماشین معمولی به پایینه

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

منظورت از اینکه یکیش نو هست یعنی چقدر؟

3تا زیاد جالب نیست، اگه یه لاستیک نو و یکی قدیمی باشه (جلو یا عقب) ماشین به یه طرف میکشه و نو سریعتر ساییده میشه
    یعنی تا 80 درصد نو ه .. البته ظاهرش که اینجور
    تقریبا 1 سالی میشه روشه
    ---

اگه هم دو تا بگیرم عقب رو چیکار کنم / 1 دونه کم میارم

حـــــرفـه ای mehdi_08's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

سلام

دو تا لاستیک عقب پرایدم که داغونه - ترک حیلی زیاد داره - دو تا لاستیک جلو که میشه گفت نو هستن یکیش 7-8 ماه پیش پریدگی پیدا کرد که مجبور شدم تیوب بندازم روش:: و امید هم نداشتم اینقد کار کنه.. تا اینکه امزور کلا خوابید

چنتا سوال دارم ؟

1- چه لاستیکی پیشنهاد می کنید ؟؟ -- لاستیک های الان بازر هستن که با جنس اشغال لاستیک نو یه گوشه پرید که تیوب انداخنم -

2- همگی لاستیک های الانم 165 هستن ؟؟ میشه مثلا جلو رو 175 یا 185 بندازم و عقبی ها رو 165 ..یا برعکس؟ چون پول 1 جفت بیشتر ندارم
    لاسنتیک 175 با سرنشین کامل گلگیر عقب گیر می کنه دیگه 185 بماند

حـــــرفـه ای mehdi_08's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

و نکته دیگه اینکه احتمال بالای 99 درصد تا 8 ماهی دیگه ماشین رو بفروشم و می خوام پژوه یا ماشین دیگه بگیرم

و لاستیک هایی که می خوام بخرم جوری باشه که 8 ماه دیگه نو به نظر بیان چون تو فروش تاثیر داره
    خوب اینطوری که تو می گی 4 حلقه کویر تایر یا یزد تایر بخر راحت پول زیادی خرج نکن
    فردا ماشین رو بفروشی برا لاستیک خارجی پول اضافه نمی دن

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

سلام

چنتا سوال دارم ؟

3- با این اوصاف که گفتم من الان فقط 1 لاستیک نو دارم - بارز - اگه 3تا لاستیک بخرم سایز 175 یا 185 و بندازم در حالیکه یکیش 165 هست مشکلی پیش میاد؟

4- و در اخر به نظر شما لاستیک تیوب لس که تعمیر شده و تیوب انداختم - که با تیوب 8 ماهی رو جلو بود - بزارم برای زاپاس یا همین دو تا لاستیک عقب که داعونن؟؟
    اگر دنبال لاستیک خوب و مناسب و عای هستین لاستیک های کره ای رو پیشنهاد میدم اما قیمت بالایی دارن.
    سایز لاستیک برای پراید من خودم سال 87 لاستیک 185 انداختم و کاملا خوب بود مشکلی هم نداشت گیر نمیکرد و فرمون سفت نشد.
    شما دقت کن حتما سایز هر 4 حلقه لاستیک یه اندازه باشه اگر نباشه تاثیرات زیادی تو هندلینگ و نرمی ماشین میزاره
    تاکید میکنم سایز هر 4 حلقه لاستیک دقیقا باید یه اندازه باشه

حـــــرفـه ای D r i v e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

سلام

چنتا سوال دارم ؟

سلام
    اگه میخواین پول خرج کنین 175 یوکوهاما a539
    لاستیک بسیار عالی هست با چسبندگی خیلی خوب و گل خوشگل و کیفیت بالا
    اگه نه نمیخواین زیاد خرج کنین برین 4 حلقه لاستیک کویر بگیرین و خودتون رو خلاص کنین
    من نظرم رو لاستیک ایرانی هست
    اینقدر ها هم بد نیست ، بهتره بگم خوب هم هست!
    من 4 حلقه کویر داشتم زیر ماشین هم چسبندگی خوبی داشتن و هم عمر مناسب

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •