تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 188 از 192 اولاول ... 88138178184185186187188189190191192 آخرآخر
نمايش نتايج 1,871 به 1,880 از 1920

نام تاپيک: راهنمای خرید رینگ و لاستیک مناسب

آخر فروم باز gamekhor2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

یزد مرکوری ,کویر بد بالانس و خشکه ,بارز بد نیست اینا ایرانی ,خارجی هم برندهای کره ای هانکوک رودستون نکسن ژاپنی هم اگه پیدا بشه تویو ,ولی مواظب تاریخ خارجی ها باش
    اینا چطورن؟تاریخ 2018
    سومیتومو ژاپن 1350
    لوسینی تایوان 1250
    پورسم اندونزی 1250
    اوتسو تایلند 1150

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

اینا چطورن؟تاریخ 2018
    سومیتومو ژاپن 1350
    لوسینی تایوان 1250
    پورسم اندونزی 1250
    اوتسو تایلند 1150
    هیچکدوم دوتای آخر اصلا گمنامن و کمتر استفاده شده سومیتومو هم فقط اسم ژاپنی روشه و در بین ژاپنی ها کمترین کیفیت رو داره ,در مورد تاریخ هم 4 ماه دیگه میشیم 2020 یعنی اگه مثلا این لاستیک ها تاریخ اوایل سال 2018 رو داشته باشن تقریبا دوسال از ساختشون میگذره پس به هفته دقت کن اون لاستیکای خارجی رو هم که اسم بردم اونا کیفیتشونو پس دادن

3. این کاربر از aryamehr1368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

هیچکدوم دوتای آخر اصلا گمنامن و کمتر استفاده شده سومیتومو هم فقط اسم ژاپنی روشه و در بین ژاپنی ها کمترین کیفیت رو داره ,در مورد تاریخ هم 4 ماه دیگه میشیم 2020 یعنی اگه مثلا این لاستیک ها تاریخ اوایل سال 2018 رو داشته باشن تقریبا دوسال از ساختشون میگذره پس به هفته دقت کن اون لاستیکای خارجی رو هم که اسم بردم اونا کیفیتشونو پس دادن
    تشکر.چیزی گیر نمیاد.بارز و اینا هستن و لاستیکای چینی.چینیا چطورن؟فالکن چطوره؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

بله متاسفانه تحریم کار خودشو کرده ,فالکن هم خوبه ,چینی اگه تراینگل اونم خوبه فقط به شرط تاریخ

6. این کاربر از aryamehr1368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

بله متاسفانه تحریم کار خودشو کرده ,فالکن هم خوبه ,چینی اگه تراینگل اونم خوبه فقط به شرط تاریخ
    الان یه سر زدم Achilles 122 هست جفتی 1100.یه برند دیگه duro هست تایلندی جفتی 1200

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

دوست عزیز لاستیک خارجی اگر خواستین هانکوک گزینه خوبیه
    گرون هست و حتما باید به تاریخش دقت کنید
    به نظر من خرید لاستیک ایرانی به صرفه تر و منطقی تره
    انتخاب با شماست

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

از بین یزد و تری انگل یکی رو انتخاب کن کویر خشکه اذیت میکنه هیچ لاستیک هم در ایران گارانتی نداره خیالت راحت
    الان توی ایرانیها کدوم از همه نرم تره ؟ یک جای دیگه از لاستیکهای جدید کویر تعریف کرده بودن از لحاظ نرمی ولی الان شما میگی خشکه و یزد بهتره ولی باز جای دیگه گفته شده که یزد خشکه .

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

الان توی ایرانیها کدوم از همه نرم تره ؟ یک جای دیگه از لاستیکهای جدید کویر تعریف کرده بودن از لحاظ نرمی ولی الان شما میگی خشکه و یزد بهتره ولی باز جای دیگه گفته شده که یزد خشکه .
    من 205 14 به جز یزد معمولا چیز دیگه نمیارم چون معمولا دنبال یزد میان مثلا بارز داشتم فروختم ولی بد فروشه ,لاستیک کویر علاوه بر خشکی بد بالانس هم هست به جز پرایدی هیچ سایز دیگه کویر نمیارم ,توی ایرانیها هم ایران تایر از همه نرم تره ولی زودتر هم صاف میشه اگه نرم با دوام میخوای کره ای بندازه

11. این کاربر از aryamehr1368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

الان یه سر زدم Achilles 122 هست جفتی 1100.یه برند دیگه duro هست تایلندی جفتی 1200
    آچیلس به شرط تاریخ خوبه

آخر فروم باز DJ POLESTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

لاستیک های ایرانی تقریبا همه تو یه رده اند و چندان تفاوتی در نرمی و کاراییشون نیست بجز برخی برندهای آشغال مثل گلدستون که بنا به دهها دلیل اصلا نباید رفت سراغش.
    پس زیاد به حرف این و اون گوش ندین خیلی ها تنها از یه برند مثل کویر یا بارز استفاده کردن و ملاکشون رو همون محور میچرخه و تجربه دیگر لاستیک ها رو ندارن.
    بنده سه نوع لاستیک ایرانی واسه پژو استفاده کردم و از بارز نسبت به کویر تجربه بهتری و مثبتی دارم، گلدستون هم که رو ماشین قبلیم (رانا) بود باید بگم آشغالترین و بی خود ترین لاستیکی هست که تا به حال تجربه کردم نه بالانس درست و حسابی دارن و نه کیفیت و عمر. لرزش زیاد و پله کردن غیر قابل تحمل هم جز لاینفک این لاستیک هست!
    بارز نسبت به همتای ایرانی کویر تایر عمر بالا و نرمی نسبتا خوبی رو به ارث برده.
    یزدتایر رو تعریف زیاد شنیدم پس در خریدش حتما مد نظر داشته باشید ولی من استفاده نکردم؛ دفعه بعد اگه مجاب به انتخاب لاستیک ایرانی باشم قطعا یزدتایر رو امتحان میکنم.
    ولی در کل این شما هستید که باید بین لاستیک ها انتخاب و امتحان کنید.
    ایران تایر و دنا هم هست که من نه تعریف و تمجید زیاد شنیدم و نه انتقاد بد (بجز گلدستون که بی برو برگرد همه شاکی هستن)

14. 2 کاربر از DJ POLESTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •