تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 179 از 192 اولاول ... 79129169175176177178179180181182183189 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,781 به 1,790 از 1920

نام تاپيک: راهنمای خرید رینگ و لاستیک مناسب

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

دوستان سلام
    از نظر علمی تا چه تاریخی لاستیک اون قابلیت نرمی و کارایی خوب و قابل اطمینان خودش رو داره
    مخصوصا اگر اصولی نگهداری و انبار شده باشه و آفتاب اصلا نخورده باشه

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

حـــــرفـه ای Actros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

دوستان سلام
    از نظر علمی تا چه تاریخی لاستیک اون قابلیت نرمی و کارایی خوب و قابل اطمینان خودش رو داره

تاریخ مصرف لاستیک میگن6-7 سال هست.
    من خودم 6 سال بیشتر لاستیک کومهو زیر ماشینم بود 70 هزار تا کار کرد تو این مدت. ماشین کم کار.من تا اخرش راضی بودم
    ولی کلا سال دوم سوم کمی کارایی افت میکنه

3. این کاربر از Actros بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام
    3 ماه پیش بعد کلی تحقیق و با توجه به قیمت 4 حلقه تایر 235.55.18 نکسن nfera گرفتم به قیمت جفتی 950 تومان و مشکلی نداشتم تا امروز اتفاقی موقع چک کردن شیار تایر دیدم شیار ها فرق داره!(البته در ظاهر معلوم نیست و خیلی شبیه هستند) دقت کردم دیدم به صورت ضربدری دو حلقه تایر گل su1 که توی نت نوشته تابستانی هست و دوحلقه ru5 که چهار فصل هست!
    بلافاصله به سراغ فروشنده رفتم و اعتراض کردم که من چهار فصل میخواستم اما به این صورت به من فروختی.ابراز بی اطلاعی و تعجب کرد و تنها کاری که کرد چهار فصل ها رو جلو انداخت و تابستانی ها عقب.
    توی نت و سایت نکسن سرچ کردم گل su1 که تابستانی هست رو نوشته برای شرایط بارانی و خیس هم خوب عمل میکنه بقیه امتیازاتشون هم تقریبا یکی بود.
    به غیر از ترد ویر که برای تایر 4 فصل (ru5) عدد 500 هست که نشان از دوام بالاش داره و تایر تابستانی (su1) که عدد 300 هست.
    به نظر شما مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    برم اتحادیه شکایت کنم که تایر تا به تا بهم فروختن؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام
    میخوام طایر های ال نود رو عوض کنم تو بین طایر های ایرانی کدوم رو و با چه سایزی پیشنهاد میدید ؟

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

سلام
    میخوام طایر های ال نود رو عوض کنم تو بین طایر های ایرانی کدوم رو و با چه سایزی پیشنهاد میدید ؟
    برای تندر 90 لاستیک ایرانی کویر تایر سایز 205/60/15

7. این کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

برای تندر 90 لاستیک ایرانی کویر تایر سایز 205/60/15
    سلام
    ممنون از پاسخ شما .آیا این همون مرکوری هست یا اون فرق می کنه ؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

دوستان سلام

مربا نیست که میفرمایید درست نگهداری بشه مثلا بذارن تو یخچال یا تو سایه,معمولا در دنیا لاستیک با تاریخ تولید بیشتر از سه سال نباید انداخته بشه زیر ماشین این در مورد لاستیکهای سطح بالا مثل میشلن درسته ولی لاستیکهای ایرانی حتما باید تاریخ روز باشه,اینم که دوستمون میفرمایند 6 سال لاستیکم کار کرده و70 هزار کیلومتر یعنی میشه تقریبا سالی 12 هزار کیلومتر ماهی هزار کیلومتر پس نشون دهنده کم راه بودن این خودروست ,سعی کنید همیشه لاستیک تاریخ روز خریداری کنید یا اگه خارجی میزنی بیشتر از یکسال نباشه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

سلام
    3 ماه پیش بعد کلی تحقیق و با توجه به قیمت 4 حلقه تایر 235.55.18 نکسن nfera گرفتم به قیمت جفتی 950 تومان و مشکلی نداشتم تا امروز اتفاقی موقع چک کردن شیار تایر دیدم شیار ها فرق داره!(البته در ظاهر معلوم نیست و خیلی شبیه هستند) دقت کردم دیدم به صورت ضربدری دو حلقه تایر گل su1 که توی نت نوشته تابستانی هست و دوحلقه ru5 که چهار فصل هست!
    بلافاصله به سراغ فروشنده رفتم و اعتراض کردم که من چهار فصل میخواستم اما به این صورت به من فروختی.ابراز بی اطلاعی و تعجب کرد و تنها کاری که کرد چهار فصل ها رو جلو انداخت و تابستانی ها عقب.
    توی نت و سایت نکسن سرچ کردم گل su1 که تابستانی هست رو نوشته برای شرایط بارانی و خیس هم خوب عمل میکنه بقیه امتیازاتشون هم تقریبا یکی بود.
    به غیر از ترد ویر که برای تایر 4 فصل (ru5) عدد 500 هست که نشان از دوام بالاش داره و تایر تابستانی (su1) که عدد 300 هست.
    به نظر شما مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    برم اتحادیه شکایت کنم که تایر تا به تا بهم فروختن؟
    مشکلی ایجاد نمیکنه اگه نگران این هستی که مثلا لاستیک تابستانی تو زمستون لیز میخوره اصلا نگران نباش لیز خوردن به عاج لاستیک بستگی داره مهم همون لاستیکای جلوته که ترید ویرش خوبه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

سلام
    ممنون از پاسخ شما .آیا این همون مرکوری هست یا اون فرق می کنه ؟
    لاستیک کلا سلیقه ایه یه نفر سایز پهن دوست داره یکی فابریک هر کدوم هم مزایای خودش رو داره مثلا لاستیک پهن یکم بیشتر به جلوبندی اسیب میزنه ولی فرمون پذیری بهتری داره,مرکوری مال کارخونه یزد تایره من که خودم لاستیک فروشم بیشتر فروشمون همین مرکوریه و دنبال بقیه لاستیکهای ایرانی خیلی کم میان دلیلش بد بودن اونا نیست ولی مثل اینکه یزد رو سایز پهن هم 14 و هم 15 بهتر جواب داده نمونش راننده های تاکسی که اگثرا همین لاستیکو میزنن معروف هم هست به گل ریز

12. این کاربر از aryamehr1368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

لاستیک 225/65/17 یوکوهاما جفتی چنده؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •