تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 192 اولاول ... 41011121314151617182464114 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 1920

نام تاپيک: راهنمای خرید رینگ و لاستیک مناسب

حـــــرفـه ای Actros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

والا من 5 ساله فقط از لاستیک RoadStone استفاده میکنم.
    سایز 185 برا پراید گرفتم.
    بعد سایز 205 برای 405
    بعد دوباره سایز 205 با فاق 50 برای رینگ اسپرت 405
    الانم برای رینگ اسپرت سمند سایز 205 با فاق 50

تو این مدت کوچکترین مشکلی حتی پنچری هم نداشتم.
    مشکل ترمز گیری نداشتم تو برف و بارون همه جوره ok بود.
    این نظر شخصی من بود.
    محمد جان من كومهو رو با رود استون مقايسه كردم . خدايي كومهو از همه لحاظ چسبندگي _ عملكرد در باران و برف و مخصوصا بهتر بود . والبته قيمتم بالاتره . رنكينگ هم هست ميتوني ببيني . رود استون تو رنج خودش خوبه

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

محمد جان من كومهو رو با رود استون مقايسه كردم . خدايي كومهو از همه لحاظ چسبندگي _ عملكرد در باران و برف و مخصوصا بهتر بود . والبته قيمتم بالاتره . رنكينگ هم هست ميتوني ببيني . رود استون تو رنج خودش خوبه
    بله درسته.
    من روز اول از رودستون استفاده کردم و همه جوره جوابگو بوده برام برای همین سمت
    برندهای دیگه نرفتم با رودستون تا الان ادامه دادم.
    حرف شما هم درسته.

3. این کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن ادبیات Lady parisa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض تنها راه تشخیص یک لاستیک تازه تولید شده با لاستیک انباری

از دغدغه ها ونگرانی ها رانندگان در زمان خرید لاستیک ،خرید یک لاستیک تازه تولید شده است.
    متاسفانه در کشور ما لاستیکهای خارجی بیشماری وجود دارد که بیش از پنج سال از تاریخ ساخت انها گذشته است.این مورد برای لاستیکهای ساخت داخل کمتر وجود دارد.
    خطرات این لاستیکها با توجه به شرایط اب و هوائی گرم و جاده های پر دست انداز،رعایت نکردن سرعت مطمئنه و خانواده های پر جمعیت و تکمیل ظرفیت کامل خودرو توسط افراد خانواده ، ... باعث ناامنی استفاده از این لاستیکها در جاده های کشور به خصوص در زمان مسافرت و استفاده از خودرو در مدت زمان و ساعت بیشتر می گردد.
    ااز دغدغه ها ونگرانی ها رانندگان در زمان خرید لاستیک ،خرید یک لاستیک تازه تولید شده است.
    متاسفانه در کشور ما لاستیکهای خارجی بیشماری وجود دارد که بیش از پنج سال از تاریخ ساخت انها گذشته است.این مورد برای لاستیکهای ساخت داخل کمتر وجود دارد.
    خطرات این لاستیکها با توجه به شرایط اب و هوائی گرم و جاده های پر دست انداز،رعایت نکردن سرعت مطمئنه و خانواده های پر جمعیت و تکمیل ظرفیت کامل خودرو توسط افراد خانواده ، ... باعث ناامنی استفاده از این لاستیکها در جاده های کشور به خصوص در زمان مسافرت و استفاده از خودرو در مدت زمان و ساعت بیشتر می گردد.
    این لاستیکها که در بازار به اصطلاح لاستیک انباری شناخته می شونند.به دلایل مختلفی نظیر توقیف محموله های قاچاق ،عدم فروش در یک کشور به دلایل مختلف و انتقال انها به یک کشور ثالث ویالاستیکهائی که در یک سری ساخت در کارخانه مشکل فنی داشته که توسط تولید کنندگان به کشورهای جهان سوم قاچاق می گردنند.و دلایل بسیار دیگر که فقط سازندگان از ان باخبر هستند.
    این لاستیکهای انباری توسط فروشندگان جزئی با قیمتی در حدود ده الی بیست هزار تومان کمتر از لاستیکهای تازه تولید شده از عمده فروشان لاستیک خریداری می گردد.در زمان خرید فروشندگان از وضیعت انباری بودن ان اطلاع می یابند.متاسفانه این صداقت در زمان فروش به مشتریان وجود ندارد و بدون اطلاع به مشتری و با همان قیمت لاستیک تازه تولید شده به مشتری از همه جا بیخبر فروخته می شود.
    این لاستیکهای انباری هیچ تفاوت ظاهری با یک لاستیک تازه تولید شده ندارند. وازنظر شکل ظاهری نمی توان تشخیص انباری بودن ان را داد.
    سازندگان خودرو جهت مشخص نمودن زمان تولید لاستیک ملزم به ثبت تاریخ ساخت هستند.متاسفانه این تاریخ به گونه ائی برلاستیک درج شده که توسط مصرف کننده به راحتی قابل تشخیص نیست.با مطالعه مطلب ذیل به راحتی میتوانید زمان تولید لاستیک را متوجه شوید.
    در جداره بیرونی لاستیکها یک عدد چهار رقمی درج شده است که مشخص کننده زمان تولید ان است.این عدد بر اساس سال تولید و تعداد هفته است.دو رقم اول تعداد هفته و دو رقم اخر سال تولید را نشان می دهد.
    فرضا درج عدد 2106بر روی یک لاستیک یعنی این لاستیک در بیست و یکمین هفته سال 2006 تولید شده است.اگر این عددسه رقمی باشد به معنای تولید قبل از سال 2000 می باشد.

5. 3 کاربر از Lady parisa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mostafabad2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

شرمنده دوستان این سوال رو اینجا مطرح میکنم میخواستم بدونم قیمت لاستیک کویر تایر پرایدی چند شده امروز رفتم سوال کردم گفتن جفتی 130 هزار تومان اما من 20 رو پیش گرفتم جفتی 115 تومان اونم توی مشهد حالا در عرض این 20 اینقدر تفاوت قیمت

اگه نباشه جاش خالی می مونه arash_a59's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام دوستان
    یه راهنمایی و مشورت میخواستم ممنون میشم پاسخ بدید
    من واسه سمندم میخوام لاستیک بخرم سایز فابریکش همونجور که میدونید 185-65-15 هست نظرم روی سایز 205-60-15 هست، مشکل خاصی که ایجاد نمیشه؟سمندم ال ایکس با ترمز ABS هست
    متاسفانه قیمت لاستیک خارجی وحشتناک بالا رفته الان هانکوک رو قیمت گرفتم سایز 205 هست جفتی 360 تومن! چون پولم به خارجی نمیرسه اجبارن باید ایرانی بگیرم
    نظرم روی یزد تایر طرح مرکوری هست، سایز 205-60-15 داره تحت لیسانس هلند با قیمت 240(هر جفت)
    آیا این لاستیک جوابگو هست؟
    میخوام نرم باشه و نکوبه
    چسبندگی خوبی هم داشته باشه، الان لاستیک خودش گودیر هست که کلی کار کرده اما باز چسبندگیش به جاده فوق العاده هست و به ندرت میره روی ABS
    ممنون میشم راهنمایی کنید

آخر فروم باز mr_khodaei2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

سلام

اقا من میخام برا پرایدم یه جفت لاستیک برخم . خودم زیاد سر در نمیاری میخام بهم بگید چی بخرم قیمتش مناسب باشه خیلی بالا نباشه و کیفیت لاستیکش بالا باشه

شما بگید از کد.م مارک باشه ممنون . ایرانی یا خارجی

حـــــرفـه ای Actros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

سلام دوستان
    یه راهنمایی و مشورت میخواستم ممنون میشم پاسخ بدید
    من واسه سمندم میخوام لاستیک بخرم سایز فابریکش همونجور که میدونید 185-65-15 هست نظرم روی سایز 205-60-15 هست، مشکل خاصی که ایجاد نمیشه؟سمندم ال ایکس با ترمز ABS هست
    متاسفانه قیمت لاستیک خارجی وحشتناک بالا رفته الان هانکوک رو قیمت گرفتم سایز 205 هست جفتی 360 تومن! چون پولم به خارجی نمیرسه اجبارن باید ایرانی بگیرم
    نظرم روی یزد تایر طرح مرکوری هست، سایز 205-60-15 داره تحت لیسانس هلند با قیمت 240(هر جفت)
    آیا این لاستیک جوابگو هست؟
    میخوام نرم باشه و نکوبه
    چسبندگی خوبی هم داشته باشه، الان لاستیک خودش گودیر هست که کلی کار کرده اما باز چسبندگیش به جاده فوق العاده هست و به ندرت میره روی ABS
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    داداش اگه ايراني ميخواي قطعا يزد تاير بهترينه. لاستيك 15 خيلي گرونتر شده و خارجي بالاي جفتي 300 هست
    سلام

اقا من میخام برا پرایدم یه جفت لاستیک برخم . خودم زیاد سر در نمیاری میخام بهم بگید چی بخرم قیمتش مناسب باشه خیلی بالا نباشه و کیفیت لاستیکش بالا باشه

شما بگید از کد.م مارک باشه ممنون . ایرانی یا خارجی
    شما هم اگه ميتوني خارجي بگيري ماركهايي مثل هانكوك و كومهو كره اي . روداستون كه ارزونتره يكمي
    در اخر هم ايراني اگه يزد سايز مورد نظرت رو داشت بگير

آخر فروم باز mr_khodaei2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

]چه سایزی بگیرم مناسبه برای پراید

اگه نباشه جاش خالی می مونه paket's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

لاستیک دورو چطوریاس دوستان واسه 405 ؟؟؟ خیلی تعریف میکنن اطرافیان .البته اول هانکوک بعد دورو اما قیمتش ۱۰۰ تومن اختلافداره .

iphone4
    v/5.1
    j...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام
    یکی از لاستیکهای (هانکوک کره )عقب ماشینم (L90) پاره شده (حدود 5 سانتیمتر). به یه لاستیک فروش نشون دادم گفت میشه لاستیک رو تعمیر کرد و تیوب انداخت و دوباره به عنوان لاستیک عقب استفاده کرد. ایا اینکار خطر داره یا نه؟
    یه راه حل دیگه اینه که لاستیک زاپاس ( بارز) رو استفاده کنم و لاستیک تعمیری رو بذارم برای زاپاس. ولی مشکه این هست که زاپاس فعلی ایرانی (بارز) هست و با اون سه تای دیگه جور نیست. شما چی پیشنهاد میدین؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •