تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 103 از 192 اولاول ... 3539399100101102103104105106107113153 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,021 به 1,030 از 1920

نام تاپيک: راهنمای خرید رینگ و لاستیک مناسب

ناظر انجمن اتومبیل Pourya-pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام . ایشالله امروز صیح میرم واسه خرید لاستیک واسه تیبام .
    در نظر دارم :
    1_ تویو 185/70/13
    2_کوموهو 175/70/13 یا یوکاهاما همین سایز . اگه بتونه رفیقم گودیر برام گیر بیاره 100% گودیر میخرم .
    دو تا سوال از صاحب نظران دارم :
    اول اینکه قیمت این جهار مورد مورد میدونید ؟ دوم اینکه لاستیکای خودمو که 3000 باهاش کار کردم میگه جفتی 200 برمیدارم . ( بارز ) نظرتون ؟
    کومهو جفتی 310
    هانکوک کره 330
    عمدتا همین دوتا برند توی بازار هست و بقیه چینی ناشناخته و ایرانی هستن و مارک هایی که گفتید فکر نکنم باشه .حداقل من ندیدم .
    قیمت نو لاستیک شما جفتی 250 هست .

پروفشنال aftab_azad20's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

سلام
    امروز ماشین رو بردم تعمیر گاه،گفت حیفه که دیسک عوض شه با قلاویز هم که نمیشد،تراشکار اوردم با فنر جاشون رو درست کرد،تا ماشین تو تعمیرگاه بود رفتم لاستیک 185 خریدم،راستشو بخواین 195هانکوک رو که دیدم از هیکلش ترسیدم که دوباره گیر کنه،185هانکوک نداشت،مجبور شدم یعنی حوصله گشتن هم نداشتم،نیتو 185/65خریدم،ساخت ژاپن،کم کم ماشین داره از فرانسه میره سمت ژاپن،چند وقت پیش هم لنت الیگ ژاپن خریدم
    Last edited by aftab_azad20; 08-11-2014 at 13:56.

داره خودمونی میشه hami_tiba2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2014
    محل سكونت
    iran.gilan.kelachay

پيش فرض

سلام . والا صبح رفتیم دنبال لاستیک به تویو تِو پلوس به بنبست خوردیم. از جاییم سوال کردیم که محال نداشته باشه . داشت اما 2011 تا 2012 . هانکوکم فقط تاریخ جدید دور سفید داشت اونم هیچی .
    موند کوموهو که قرار یه مدل انتخاب کنم واسه تیبام . چه مدلی خوبه و 4 فصل هست لطفا راهنماییم کنین . ااگه بشه تا فردا صبح نظر بدین ممنون میشم . من تا 3 4 صبح بیدارم ! اینم راسته که هانکوک فقط دور سفید وجود داره ؟
    Last edited by hami_tiba2; 08-11-2014 at 22:04.

تاريخ عضويت
    Oct 2014
    محل سكونت
    iran.gilan.kelachay

پيش فرض

کومهو جفتی 310
    هانکوک کره 330
    عمدتا همین دوتا برند توی بازار هست و بقیه چینی ناشناخته و ایرانی هستن و مارک هایی که گفتید فکر نکنم باشه .حداقل من ندیدم .
    قیمت نو لاستیک شما جفتی 250 هست .
    بسیار سپاس گذارم .
    سلام . والا صبح رفتیم دنبال لاستیک به تویو تِو پلوس به بنبست خوردیم. از جاییم سوال کردیم که محال نداشته باشه . داشت اما 2011 تا 2012 . هانکوکم فقط تاریخ جدید دور سفید داشت اونم هیچی .
    موند کوموهو که قرار یه مدل انتخاب کنم واسه تیبام . چه مدلی خوبه و 4 فصل هست لطفا راهنماییم کنین . ااگه بشه تا فردا صبح نظر بدین ممنون میشم . من تا 3 4 صبح بیدارم ! اینم راسته که هانکوک فقط دور سفید وجود داره ؟
    Last edited by hami_tiba2; 08-11-2014 at 22:10. دليل: اشتباه تایپ

پروفشنال aftab_azad20's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

بسیار سپاس گذارم .
    لاستیک قبلیم هانکوک بلک برد بود واقعا عالی بود سایز 205،ولی به خاطر مشکلاتی که این سایز واسم درست کرد،امروز عوضش کردم،دور سفیدم نبود،الان نیتو رو ماشینه.کوموهو لاستیک نرمی هست اینجور که شنیدم مثل پاک کن میمونه.البته تو این یک سال و نیم که هانکوک رو ماشین بود به نسبت میشلن فابریک ماشین عمر کمتری داشت.
    Last edited by aftab_azad20; 08-11-2014 at 22:29.

تاريخ عضويت
    Oct 2014
    محل سكونت
    iran.gilan.kelachay

پيش فرض

مرسی . راستی کوموهو پاک کن نیست . لا اقل واسه من که 88 پراید گرفتم بهترین لاستیک بوده . زیاد به شنیده ها توجه نکن . من واسه پرایدم دو مدل لاستیک استفاده کردم . 1- گودیر 2- کوموهو
    اگه الان گودیر بود رو هوا میزدم واسه تیبام . نیست دیگه .
    کوموهو خیلی دوست دارم بگیرم واسه تیبا اما کوموهو پهلو میندازه . خوشم نمیاد .
    یه مدل دیگه انتخاب کردم . هانکوک optima me 04 185/70/13 . صب میرم دنبالش . اگه گیر بیاد خوبه . اگه نشد که یه مدل از کوموهو انتخاب میکنم .
    لطفا نظرتونو در مورد این هانکوک بفرمایین دوستان . لطفا یه مدل خوب 4 فصل کوموهو هم معرفی کنین . (برا تیبا با سایز گفته شده)

تاريخ عضويت
    Oct 2014
    محل سكونت
    iran.gilan.kelachay

پيش فرض

لاستیک قبلیم هانکوک بلک برد بود واقعا عالی بود سایز 205،ولی به خاطر مشکلاتی که این سایز واسم درست کرد،امروز عوضش کردم،دور سفیدم نبود،الان نیتو رو ماشینه.کوموهو لاستیک نرمی هست اینجور که شنیدم مثل پاک کن میمونه.البته تو این یک سال و نیم که هانکوک رو ماشین بود به نسبت میشلن فابریک ماشین عمر کمتری داشت.
    جدا ؟ اتفاقا من همین مدل بلک برد رو ازش پرشیدم گفت دور سفید یا نوشته سفیده (پشت فرمون بودم خوب متوجه نشدم) ولی در هر صورت یکی از این کلماتو گفتش . پس فرمودید اصلا بلک برد رنگ سفید نداره ؟ ای بابا این طرف مام چیزی سرش نمیشه بابا . الکی نظر منو برگردوند .( فروشنده )

در آغاز فعالیت mansori63's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من پرشیا دارم
    الان لاستیک205میشلن زیرشه
    ولی ماشینم جلو بندیش صدا افتاده
    شما چه لاستیکیرو پیشنهاد میکنید بهم؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirfiri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    همین جا

پيش فرض

سلام
    زنچیرچرخ برای پرشیا چی خوبه؟
    کسی از این پارچه ای و ژله ای داره؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سلام
    زنچیرچرخ برای پرشیا چی خوبه؟
    کسی از این پارچه ای و ژله ای داره؟
    پارچه ای و ژله ای رو پلیس قبول نداره حواستون باشه

11. این کاربر از a_rudi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •