تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 102 از 192 اولاول ... 252929899100101102103104105106112152 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,011 به 1,020 از 1920

نام تاپيک: راهنمای خرید رینگ و لاستیک مناسب

ناظر انجمن اتومبیل Pourya-pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

با 195مشکلی نداره دیگه چون فقط 1سانت اختلاف داره تو ظرفیت بالا منظورمه
    یا همون185؟
    توصیه خود پژو هم اینه که
    15/55/195
    195 خوبه و هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه ، کمک تا ته بچسبه لاستیک گیر نمیکنه ، خیالتون راحت .

2. 2 کاربر از Pourya-pc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

درود بر دوستان عزیز

میخاستم بدونم پهن ترین لاستیک که میشه برای پارس انداخت چه سایزی هست با عوض کردن رینگ منظورمه
    میخام رینگ و لاستیک رو عوض کنم بهترین مارک رو لطف کنید معرفی کنید
    رینگ و لاستیک فابریک هم 14 و 185 هست

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

درود بر دوستان عزیز

میخاستم بدونم پهن ترین لاستیک که میشه برای پارس انداخت چه سایزی هست با عوض کردن رینگ منظورمه
    میخام رینگ و لاستیک رو عوض کنم بهترین مارک رو لطف کنید معرفی کنید
    رینگ و لاستیک فابریک هم 14 و 185 هست
    بالاترین اندازه ای که میتونید استفاده کنید اینه
    205/55/16
    رینگ 17 دیگه به درد نمیخوره و فنربندی و جلوبندی رو نابود میکنه مگر اینکه خیابوناتون خورده شیشه نداشته باشه.
    سایز ایده آل هم اینه
    205/60/15
    البته پهنتر هم میشه با این سایز انداخت
    215/55/15
    ولی امکان برخورد با لبه گلگیر هست.
    رینگ اسپرت میخری دو سایز نخر و آفست مثبت هم نباشه خیلی

5. 3 کاربر از a_rudi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال aftab_azad20's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

سلام

بعد از این که دوستمون گفت برو 195بگیر واسه 206 اس دی که مشکلت حل بشه،من یه براوردی که کردم دیدم اینجوری هزینه ام میره بالا لاسیتک های ماشین هم که تازه گرفتم،رفتم دنبال یه اسپیسر،اسپیسر رو که نصب کردم فاصله چرخ با بدنه خوب شد ولی به طور موقت از پیچ های فابریکی ماشین استفاده کرده که ظاهرا چند میلیمتری کوتاه شده بود،تا این که امروز رفتم پیچ بلند تر خریدم این پیچ های بلندتر هم که ماشاالله سر پیچ اینقدر بزرگ بود که مانع نصب قالباق میشد پیچ ساده و بلند هم گیر نیاوردم،همین ها رو خریدم و بردم پیش تراشکار و کوتاهشون کرد،حالا که اومدم خونه نصبش کنم میبینم هنوز بلنده (تراشکار اشتباه اندازه گرفته بود)البته بعد نصب پیچ ها متوجه شدم،پیچ ها رو در اوردم که دوباره ببرم تراشکار،وقتی خواستم فابریکی رو نصب کنم که مشکل از این جا شروع شد پیچ های فابریک دیگه لق میزد و سفت نمیشد،از جاشون هم در نمی اومدن،الان یه چرخ عقب با پیچ های بلند غیر فابریکی نصبه اون یکی چرخ هم 4تاش فابریکی ولی یکی از پیچ ها شل شده هر کاری هم میکنم نه سفت میشه نه بیرون میاد،وقتی اینجوری شد کلا پشیمون شدم از هر چی غیر فابریکه،الان یکی از چرخ ها یه دونه پیچش به هیچی وصل نیست،به نظرتون میتونم ببرم تا تعمیر گاه ماشین رو یا حرکتش ندم؟نه اسپیسر دیگه میخوام باشه نه از این پیچ ها نه لاستیک 205به نظرتون الان دقیقا چیش خراب شده،چه قدر خرج داره؟میخوام دیگه فابریک فابریک بشه؟بعد تعمیر هم لاستیک 185بزارم
    نکنه بعد از نصب پیچ بلند دیگه قابلیت نصب پیچ فابریک رو نداربم
    Last edited by aftab_azad20; 07-11-2014 at 00:11.

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام

بعد از این که دوستمون گفت برو 195بگیر واسه 206 اس دی که مشکلت حل بشه،من یه براوردی که کردم دیدم اینجوری هزینه ام میره بالا لاسیتک های ماشین هم که تازه گرفتم،رفتم دنبال یه اسپیسر،اسپیسر رو که نصب کردم فاصله چرخ با بدنه خوب شد ولی به طور موقت از پیچ های فابریکی ماشین استفاده کرده که ظاهرا چند میلیمتری کوتاه شده بود،تا این که امروز رفتم پیچ بلند تر خریدم این پیچ های بلندتر هم که ماشاالله سر پیچ اینقدر بزرگ بود که مانع نصب قالباق میشد پیچ ساده و بلند هم گیر نیاوردم،همین ها رو خریدم و بردم پیش تراشکار و کوتاهشون کرد،حالا که اومدم خونه نصبش کنم میبینم هنوز بلنده (تراشکار اشتباه اندازه گرفته بود)البته بعد نصب پیچ ها متوجه شدم،پیچ ها رو در اوردم که دوباره ببرم تراشکار،وقتی خواستم فابریکی رو نصب کنم که مشکل از این جا شروع شد پیچ های فابریک دیگه لق میزد و سفت نمیشد،از جاشون هم در نمی اومدن،الان یه چرخ عقب با پیچ های بلند غیر فابریکی نصبه اون یکی چرخ هم 4تاش فابریکی ولی یکی از پیچ ها شل شده هر کاری هم میکنم نه سفت میشه نه بیرون میاد،وقتی اینجوری شد کلا پشیمون شدم از هر چی غیر فابریکه،الان یکی از چرخ ها یه دونه پیچش به هیچی وصل نیست،به نظرتون میتونم ببرم تا تعمیر گاه ماشین رو یا حرکتش ندم؟نه اسپیسر دیگه میخوام باشه نه از این پیچ ها نه لاستیک 205به نظرتون الان دقیقا چیش خراب شده،چه قدر خرج داره؟میخوام دیگه فابریک فابریک بشه؟بعد تعمیر هم لاستیک 185بزارم
    نکنه بعد از نصب پیچ بلند دیگه قابلیت نصب پیچ فابریک رو نداربم

ای بابا شما که زدید ترکوندید !
    ماشین رو اصلا حرکت ندید چرخش کنده میشه
    سعی کنید با تکون دادن چرخ پیچ رو دربیارید و اگر نشد یه جرثقیل بگیرید از عقب بکسل کنید تا آپاراتی
    شما 195 مینداختی عالی میشد .
    کلا لاستیک و رینگ هر ماشینی تا یک سایز بالاتر از فابریکش خوب جواب میده و مشکل ایجاد نمیکنه .
    مثلا پراید 165 هست 175 هم بدون مشکل میشه بندازی ، اما شد 185 اونوقته که گیر میکنه .
    سمند 195 هست 205 خوبه واسش و مشکل ایجاد نمیکنه .و به همین صورت 206 هم 185 هست و 195 مناسب و بدون مشکل

8. 2 کاربر از Pourya-pc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

ای بابا شما که زدید ترکوندید !ماشین رو اصلا حرکت ندید چرخش کنده میشهسعی کنید با تکون دادن چرخ پیچ رو دربیارید و اگر نشد یه جرثقیل بگیرید از عقب بکسل کنید تا آپاراتیشما 195 مینداختی عالی میشد .کلا لاستیک و رینگ هر ماشینی تا یک سایز بالاتر از فابریکش خوب جواب میده و مشکل ایجاد نمیکنه .مثلا پراید 165 هست 175 هم بدون مشکل میشه بندازی ، اما شد 185 اونوقته که گیر میکنه .سمند 195 هست 205 خوبه واسش و مشکل ایجاد نمیکنه .و به همین صورت 206 هم 185 هست و 195 مناسب و بدون مشکل
    الان یکی از چرخ ها با ۴تا پیچ غیر فابریکی محکم وصله اون یکی هم ۳ پیچ فابریکی دست نخورده و محکم وصله فقط یکیش وصل نیست.یعنی نمیشه ماشین رو تکون داد با این وضعیت؟دقیقا چی خراب شده که پیچ ها فابریکی لق میزنن آگه نصبشون کنم؟
    Last edited by aftab_azad20; 07-11-2014 at 12:32.

حـــــرفـه ای hossein.az's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    p30world

پيش فرض

الان یکی از چرخ ها با ۴تا پیچ غیر فابریکی محکم وصله اون یکی هم ۳۲ پیچ فابریکی دست نخورده و محکم وصله فقط یکیش وصل نیست.یعنی نمیشه ماشین رو تکون داد با این وضعیت؟دقیقا چی خراب شده که پیچ ها فابریکی لق میزنن آگه نصبشون کنم؟
    اگر فقط یکی از پیچ ها لق میزنه مشکل نداره ببرید ولی زیاد با سرعت نرید که دردسرساز بشه
    در ضمن قبل از رفتن 3 تا پیچ دیگه رو چک کنید که شل نباشن
    احتمالا شما پیچ رو دنده رو دنده انداختید و باعث شده رزه ها صاف بشن و پیچ نه دربیاد نه محکم بشه
    در این صورت باید ببرید جاپیچ تراشکار درست کنه
    واسه 206 فقط 195 .اینقدر دردسر هم درست نمیشد

11. 2 کاربر از hossein.az بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

ممنون از همه دوستان
    این پیچ های جدید که نصب شد جا واسه خودشون باز کردن،منظورتون اینه که با قلاویز جاشون رو درست کنه؟احساس میکنم نمیشه،اخه جای پیچ بزرگتر شده به علت قطر زیاد پیچ جدید،اگه با پیچ خودش خراب شده بود یه چیزی ولی الان
    اگه جای پیچ رو نشه درست کرد چه قطعه ای باید عوض شه؟

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

ممنون از همه دوستان
    این پیچ های جدید که نصب شد جا واسه خودشون باز کردن،منظورتون اینه که با قلاویز جاشون رو درست کنه؟احساس میکنم نمیشه،اخه جای پیچ بزرگتر شده به علت قطر زیاد پیچ جدید،اگه با پیچ خودش خراب شده بود یه چیزی ولی الان
    اگه جای پیچ رو نشه درست کرد چه قطعه ای باید عوض شه؟
    اگر گشاد شده احتمالا دیسک عوض بشه .

14. این کاربر از Pourya-pc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه hami_tiba2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2014
    محل سكونت
    iran.gilan.kelachay

پيش فرض

سلام . ایشالله امروز صیح میرم واسه خرید لاستیک واسه تیبام .
    در نظر دارم :
    1_ تویو 185/70/13
    2_کوموهو 175/70/13 یا یوکاهاما همین سایز . اگه بتونه رفیقم گودیر برام گیر بیاره 100% گودیر میخرم .
    دو تا سوال از صاحب نظران دارم :
    اول اینکه قیمت این جهار مورد مورد میدونید ؟ دوم اینکه لاستیکای خودمو که 3000 باهاش کار کردم میگه جفتی 200 برمیدارم . ( بارز ) نظرتون ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •