تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 156 اولاول ... 23456789101656106 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 1552

نام تاپيک: 2 Apple iPad اا گفت و گو و تبادل نظر

حـــــرفـه ای *Ali*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

والا من منتظرم هم این وارد بشه هم اپتیموس تب ال جی ، ببینم چطوریاس ، از یه طرف قابلیت سه بعدی اون وسوسه کننده هست از یه طرف هم پیشرفت آیپد 2 نسبت به 1 .
    به نظرت داشتن قابلیت 3D باعث میشه اونو به iPad 2 با همه امکاناتی که دیگه لازم نیست یادآوری بشه ترجیح بدی؟

2. این کاربر از *Ali* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز koroshfe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Santiago Bernabeu

پيش فرض

به نظرت داشتن قابلیت 3D باعث میشه اونو به iPad 2 با همه امکاناتی که دیگه لازم نیست یادآوری بشه ترجیح بدی؟
    هیچ کس حاضر نیست.اما فکرشو بکن.3D

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Vancouver

پيش فرض

آیپد 2 8 میلیون دلاری...

استودیو منحصربفرد Stuart Hughes در لیورپول یک بار دیگر شگفتی ساز شد. طراحان این استدیو کار خود را برروی گجتی که آن را "خاص ترین گجت دنیا" نام گذاری کرده اند، به اتمام رسانده اند: نسخه طلایی تاریخی iPad2.
    قاب جلوی این شاهکار طراحی از جنس سنگ قدیمی 75 میلیون ساله Ammolite ساخته شده است. Ammolite نایاب ترین سنگ جواهر روی کره زمین است. همچنین برای افزایش میزان خاص بودن این نسخه از iPad2، از استخوان 65 میلیون ساله نوعی از دایناسورهای گوشتخوار (T-Rex) به صورت خرد شده استفاده شده است.
    طراحی این گجت با یک قطعه الماس 8.5 عیار بی عیب که با 12 الماس دیگر میناکاری شده، تکمیل شده است.
    نشان سیب گاز زده شده اپل در iPad2 Gold History با الماس 12.5 عیار و 53 تکه سنگ جواهر درخشان ساخته شده است.

قیمت نسخه iPad 2 Gold History Edition که توسط Stuart Hughles طراحی و زینت داده شده است، 5 میلیون پوند انگلیس یا حدود 8 میلیون دلار قیمت گذاری شده است.
    تنها دو دستگاه از این نسخه از iPad2 تولید شده است.

منبع:موبایلستان

5. این کاربر از saman65 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Mig33's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

ای بابا آدم هر روز داره از این محصول خبرای نا امید کننده میشنوه که باعث ناراحتی ما میشه

برخی از دارندگان iPad2 متوجه مشکلاتی در تبلت زیبا و براق خود شده اند و آن مشکلات را از طریق انجمن پشتیبانی اپل اعلام کرده اند، از مهمترین مشکلات گزارش شده iPad می توان به: پراکندگی نور پس زمینه نمایشگر و هنگ کردن تبلت در زمان استفاده از نرم افزار جدید گفتگوی ویدیویی FaceTime اشاره کرد.

منبع :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Santiago Bernabeu

پيش فرض

حقیقت نداره.
    دایی دوستم آیپد 2 گرفته.چیزی به این سرعتی ندیده بودم.سرعت بسیار بسیار بسیار بالایی داره.امکان نداره تو هیچ بخشی هنگ کنه.
    اون لکه های زرد رو کسی نمی گه نیست.شما هر محصول اپل می آد هی می خوان بگین لکه ی زر لکه ی زرد؟
    این لکه ها حداکثر بعد از 48 ساعت می رن.آقای Stream در رابطه با این لکه ها بار ها صحبت کردند.(موقع محصولات مختلف که حرف در می آوردید مثل آیفون 4،آیپد،آیپد 2 و ...)
    لکه های زرد آره اما پیکسل سوختگی یکی از بزرگترین تهمت هاست.
    شما نمی خواین تمومش کنین؟می خواین بحث کنین سر محصولی بیاین خیلی قشنگ این کارو بکنید.
    (پیروز باشید با 100 تا app تون.یعنی قشنگ برید باهاش حال کنین.زندگی کنین.)
    یه سوال از شما می خوام بپرسم:به نظر شما بهترین تبلت دنیا در حال حاضر چیه؟

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Santiago Bernabeu

پيش فرض

دوستان من دارم آیپد 2 می گیرم.
    کار خوبی می کنم؟پیشنهادتون چیه؟بعضی ها می گن وایسا 3 بگیر اما من بهشون گفتم بعد از این که 3 اومد می گی وایسا 4 بگیر.تکنولوژی رو نباید از دست داد.
    می خوام از سوئد بگیرم.دوستان سفید بگیرم یا مشکی.خودم می خوام 64 گیگ تری جی بگیرم.اما تری جی که تو ایران به درد نمی خوره.همون وای فای رو می گیرم.یه سمارت کاور هم می خوام بگریم.اونو چه رنگی بگیرم؟
    دوستان لطفا همه نظر بدین.خیلی سر در گمم.

حـــــرفـه ای *Ali*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

به نظر من 1 هم بگیری قرار نیست جایی کم بیاری ... حالا چه برسه که صبر کنی برای 3
    من اطلاع کافی ندارم ولی ظاهرا سیاهش (at&t) امکان استفاده از سیم کارت توی ایران رو داره . اسمارت کاور هم سلیقه ایه دیگه
    یه سوال از شما می خوام بپرسم:به نظر شما بهترین تبلت دنیا در حال حاضر چیه؟
    البته به همین راحتی هم نیست ...
    همین الان مطلع شدیم دو رقیب قدیمی آندروید و بلک بری با هم یکی شدن و PlayBook بلک بری قابلیت اجرای تمام App های 2.3 آندروید رو پیدا کرده.
    ببین دارن خودشونو میکشن !!
    Last edited by *Ali*; 25-03-2011 at 19:18.

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

کار خوبی می کنم؟پیشنهادتون چیه؟بعضی ها می گن وایسا 3 بگیر اما من بهشون گفتم بعد از این که 3 اومد می گی وایسا 4 بگیر.تکنولوژی رو نباید از دست داد.
    می خوام از سوئد بگیرم.دوستان سفید بگیرم یا مشکی.خودم می خوام 64 گیگ تری جی بگیرم.اما تری جی که تو ایران به درد نمی خوره.همون وای فای رو می گیرم.یه سمارت کاور هم می خوام بگریم.اونو چه رنگی بگیرم؟
    بگیر بابا مخصوصا که از اونور میگیری برات کم میوفته
    سفید بگیر خیلی خوشگله

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

اگه سوال اینه که الان وقت گرفتنه، بله وقت گرفته. وقتی هم که 3 بیاد ناامید می شید چون مسلما بهتره، 4 هم بیاد دوباره همین قضیه است. موقع عرضه شدن یک محصول بهترین وقت خریده چون 1 سال بهترین محصول رو دارید و تا دو-سه سال هم جوابگوست. الان وقت خرید آیپد 2 است، همونطور که الان وقت خرید آیفون 4 نیست.

سفید یا سیاه؟ رنگ اسمارت کاور؟ همش سلیقه است.

من اطلاع کافی ندارم ولی ظاهرا سیاهش (at&t) امکان استفاده از سیم کارت توی ایران رو داره . اسمارت کاور هم سلیقه ایه دیگه
    هم سفید و هم سیاه هم مدل AT&T دارن و هم Verizon . رنگ ربطی به شبکه مخابراتی نداره.

البته به همین راحتی هم نیست ...
    همین الان مطلع شدیم دو رقیب قدیمی آندروید و بلک بری با هم یکی شدن و PlayBook بلک بری قابلیت اجرای تمام App های 2.3 آندروید رو پیدا کرده.
    ببین دارن خودشونو میکشن !!
    حقه تبلیغاتیه تا وقتی که بتونه App های Honeycomb رو اجرا کنه. برنامه های موبایل برای تبلت مفید نیستن، نمونش رو قبلا دیدیم. تازه کیفیت کارش هنوز مشخص نیست.

12. 2 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال iMosi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

خوب وقت عرضه محصول بهترین زمان برای خرید هست تو کجا؟؟؟؟تو ایران که فروشنده های کلاه بردار دوبرابر کشیدن رو همه چی؟؟؟
    من میخوام بگیرمش ولی تو ایران که بگیرم 2 ماهه دیگه 500 میخوره تو سرش ....لعنت

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •