تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: plug in چيست؟

پروفشنال shvalaie's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض plug in چيست؟

سلام دوستان
    من تازه دارم photoshop ياد ميگيرم، نميدونم plug-in چيه؟ تو يكي از تاپيكها درباره اش نوشته، ميدونم چون يك بار پيداش كردم اما قبل از فرصت كنم بخونم مجبور شدم كامپيوتر رو خاموش كنم و برم. ميشه يكي از دوستان لينك اون صفحه رو برام بزاره يا برام توضيح بده كه plug-in چيه؟ در ضمن آيا ميشه plug in جديدي به photoshop اضافه كرد يا نه و اگه ميشه چطوري؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

دوست عزیز من
    این تاپیک تکراریه
    ولی خب میگم پلاگین چیه تا بدونی چی به چیه
    پلاگین ها فایل هایی هستن که باعث قدرتمند شدن و وسیع شدن عملکرد کار یک برنامه می شن مثلا یه پلاگین برای نرم افزار مدیا پلیر هستش که باعث میشه این برنامه فایل های Divx رو باز کنه یا باعث میشه یه برنامه با یه برنامه دیگه رابطه داشته باشه و یا بعضی فایل ها رو که نمی شد به برنامه وارد کرد بعد از نصب پلاگن برنامه قبول کنه .
    تو فتوشاپ با استفاده از پلاگین ها می تونی کارهای جالب تری انجام بدی مثلا با نصب یه پلاگین مخصوص می تونی عکس های خودت رو به Icon تبدیل کنی یا یه پلاگین دیگه باعث می شه بتونی اندازه عکس خودت رو چند برابر کنی بدون افت کیفیت و خلاصه واسه خوشنویسی و هر کاری یه پلاگین وجود داره

اگه نباشه جاش خالی می مونه safety's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    HSE office

پيش فرض

سلام
    توضيحات آقاي ب.ب كامل است اما براي توضيح بيشتر كلمه وقتي به ديكشنري مراجعه كني معاني زير را براي آن مي بيني:
    1.a module or piece of software which can be added to an existing system to give extra features
    2.a small piece of software that supplements a larger program (as a browser)
    3.program that enhances the capabilities of a larger program
    4.A plugin (or plug-in) is a computer program that can, or must, interact with another program to provide a certain, usually very specific, function. Typical examples are plugins to display specific graphic formats (e.g., SVG if the browser doesn't support this format natively), to play multimedia files, to encrypt/decrypt email (e.g., PGP), or to filter images in graphic programs. The main program (a web browser or an email client, for example) provides a way for plugins to register themselves with the program, and a protocol by which data is exchanged with plugins.
    يك مدل يا بخشي از نرم افزار كه به سيستم موجود اضافه مي شود تا خصوصيات بيشتري را ايجاد نمايد.
    بخش كوچكي از يك نرم افزار كه به برنامه بزرگتري پيوست شده است
    برنامه اي كه توانايي يك برنامه بزرگتر را افزايش مي دهد
    برنامه كامپيوتري كه مي تواند و يا بايد با برنامه ديگري در تعامل باشد تا يك عملكرد معين و معمولاً خيلي خاص را ايجاد نمايد. مثالهاي نمونه اي شامل پلاگينهاي خاص نمايش فرمتهاي گرافيكي كه مثلاً مرورگر در ابتدا ساپورت نمي كرده تا بتوانيم آنها را ببينيم،ايجاد كليد هاي پنهان و آشكار كردن ايميل،براي ----- كردن عكسها در برنامه گرافيكي.برنامه اصلي راهي را ايجاد مي كند كه پلاگينها بتوانند خودشان را با برنامه منطبق كنند و پروتكلي كه اطلاعات با پلاگين تغيير كرده است.
    توضيح: غالب پلاگينهاي معرفي شده براي فتوشاپ فيلترهايي هستند كه كار را براي ايجاد افكتها ياتغييراتي كه در حالت عادي براي كاربران وقت گير و سخت هستند تسهيل مي كنند. اين برنامه ها در پوشه خاصي كه در برنامه فتوشاپ به همين عنوان است نصب يا كپي مي شوند و در منو ها (بيشتر در پائين منو فيلترها) قابل ديدن و فراخواني هستند.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

ممنون عزیز جان

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

4

از هر دو تون بسيار بسيار زياد تشكر مي‌كنم. بابا كارتون خيلي درسته با ديكشنري و مدرك به آدم چيز حالي مي‌كنين.
    حالا اگه لطف كنيد و به يك سوال ديگه‌ام هم جواب بديد ممنون مي‌شم

فرض كنيد كه يك عكس داريد با كيفيت خيلي بد (منظورم اينكه كه از اون عكسهاي قديميه)، كه از روزنامه اسكن شده وقتي اين عكس را بزرگ مي‌كنيم تمام بافت‌هاي كاغذ رو هم توش مي‌بينيم علاوه بر اينكه خود عكس هم به علت قديمي بودن كيفيت بدي داره. براي اينكه بافت كاغذ رو از بين ببريم بدون اينكه از شفافيت عكس كم بشه بايد چكار كرد؟ غير از بلور و شارپينگ راه ديگه‌اي نداره؟ photoshop من cs است.
    Last edited by shvalaie; 28-05-2006 at 15:22.

حـــــرفـه ای arash_irani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    جهنم

پيش فرض

سلام دوست من
    اون تاپیک فکر میکنم تاپیک پایین باشه ::
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای ترمیم عکسهای قدیمی و همینطور رتوش کردن ما خودمون تاپیک داریم که این کار خودش طرق مختلف و دردسرهای خاص خودش رو داره میتونید به تاپیک های زیر سری بزنید ::

و

موفق باشید
    یا حق

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خيلي خيلي از لطفتون ممنونم

در آغاز فعالیت mJ.30niorT's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

اقا خيلي ممنون از توضيحاتتون ولي وقتي من اين پلاگين ها رو در جايي كه گفته شده ميريزم وقتي فتوشاپ رو باز ميكنم اين طوري ميشه و بايد اون پلاگين هايي رو كه ريخته م پاك كنم تا فتوشاپ دوباره اجرا شه!!!
    عكس
    Last edited by mJ.30niorT; 02-06-2006 at 20:26.

حـــــرفـه ای arash_irani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    جهنم

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط mJ.30niorT
    اقا خيلي ممنون از توضيحاتتون ولي وقتي من اين پلاگين ها رو در جايي كه گفته شده ميريزم وقتي فتوشاپ رو باز ميكنم اين طوري ميشه و بايد اون پلاگين هايي رو كه ريخته م پاك كنم تا فتوشاپ دوباره اجرا شه!!!
    عكس
    سلام دوست من
    اول ورود و عضويتتون رو در سايت تبريك ميگم اميدوارم كه روزهاي خوبي رو در كنار هم داشته باشيم
    دوست من در صورت سوال و يا نياز به برنامه و پلاگين خاص در جاي خودش سوال كنيد حتما زودتر نتيجه ميگيريد مثلا همين سوال رو اگر در قسمت خود فتوشاپ ميپرسيدين و يه تاپيك ميزدين خيلي بهتر بود همين الان هم من همينجوري يه سري به اين تاپيك زدم
    ببين اين دو تا فايل كارت رو راه ميندازه ؟ (از فايل زميمه دريافت كن)

بعد از دانلود فايل اون رو در پوشه نصب فتوشاپ كپي كن بعدشم پلاگين هاتو ببر تو پوشه پلاگين
    موفق باشيد
    يا حق

در آغاز فعالیت mJ.30niorT's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

اقا ارش عزيز خيلي ممنون درست شد!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •