تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 58

نام تاپيک: گوشی، تبلت یا لپ تاپ مسئله اینست!

آخر فروم باز tanatos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Shahsavar

پيش فرض

برای طرفداران کل کل در مورد اپل و اندروید!!!
    مرورگر های تحت اندروید،52%سریعترن از مرورگر های ios..چه درتبلت و چه در ایفون!!
    به رفقای اندرویدی تبریک میگم!!
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    عید تو هم مبارک
    تو که باز اومدی بحث و تغییر دادی!
    درسته که پیشنهادش مال تو بود ولی قرار نیست وسط کار بحث و عوض کنیا!
    حالا درسته شب عیده و من سرم خیلی شلوغه و فقط موقع چایی خوردن میتونم کانکت بشم ولی اینطوریا هم نیست که هر کی هر کاری دلش خواست بکنه تاپیک صاحب داره داداش
    پس حالا یه جمع بندی بکنیم!
    اونهایی که پول کافی دارند همه رو بخرند گوشی تبلت نت بوک و لپ تاپ
    بقیه به ترتیب میتونند از نت بوک لپ تاپ و تبلت بگذرند
    اونهایی هم که توان خرید هیچ کدوم رو ندارند یکمی سیم اضافه برای تلفن خونه یا مغازشون تهیه کنند!

ولی جدا از شوخی درباره ی پی سی و لپ تاپ حداقل یکیشون رو باید داشته باشید چون برای کار و استفاده از گجتها طبعا یکیشون لازمه!
    پس اگه فقط لپ تاپ دارید و دارید فکر میکنید که بفروشید و یه تبلت بخرید بیخیال شید!
    اصلا صحبت اساسی این تاپیک اگه میثم بزاره لزوم استفاده و شکل استفاده از تبلتهاست اینکه چه رتبه ای بین گجتهای دیگه دارند و چقدر بیشتر یا کمتر از اونها قابلیت استفاده دارند؟
    برای چه کسانی واجبند و به درد چه کسانی نمیخورند؟
    چه انتظاراتی رو میشه باهاشون برآورده کرد و چه تفکراتی رو باید دربارشون بیخیال شد؟

حالا که درباره ی تبلتهایی با کیبرد مخفی صحبت شد این رو هم ضمیمه کنم که فکر میکنم که این تبلتها برای اکثر دوستان مناسبه البته باید قابلیتهاشون هم بررسی بشه.
    شرمنده من قرار بود که بررسی چند تا از اونها رو که مبنی بر آندرویدند رو در قسمت تبلتهای تحت آندروید درج کنم که بزاریدش پای شلوغی مغازه!
    درباره ی سیستم عامل هم اصلا این تاپیک جایی برای صحبت در این باره نیست (میثم این درباره ی تو که به شدت صدق میکنه)!

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

نه بابا..کجا دارم بحث رو عوض میکنم...بحث از اینکه اساسا کدوم روبر اساس بودجه و بعد هم بر اساس نوع استفاده انتخاب کنیم تموم شد...حالا باید بریم سراغ چیزای بعدی!!
    یکیش باطری بود،یکی دیگش هم مولتی مدیا....
    حالا تا دوستان بحث رو به کجا ببرن....میخوایم بررسی کنیم که تبلت،نت بوک،گوشی موبایل و لپ تاپ،کدومش،توی چه استفده هایی لنگ میمونه و برای کدومش بهترینه!!!

به نظرم هدف تاپیک این باشه خوبه نه؟!
    تازه،این جمع بندی که کردی خیلی خوب بود دمت گرم! ولی بهتره بذاری ملت خودش تصمیم بگیره که از حرف ها چی بفهمه...!!

3. این کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Shahsavar

پيش فرض

دم خودت گرم! باهات شوخی کردم خوب! اگه هر حرفی قراره بهت بربخوره بگو تکلیفمون رو بدونیم!
    درباره ی نفاط قوت و ضعفش هم با نظرت موافقم اینطوری هر کسی با دیدن اینکه چه مزایا و معایبی در این گجتها وجود داره میتونه نتیجه گیری کامل رو بکنه!
    Last edited by tanatos; 18-03-2011 at 14:55.

5. این کاربر از tanatos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

ببین،میخوای اسپم کنی!!گیر نده که ناراحت شدی...من 9 بار کامنتم رو خوندم،جز صلح و صفا و ارامش و دوستی هیچ چیزی ازش بیرون نیومد!! تو خیلی شبیه سرهنگ قذافی هستی که از این متنه جنگ و ناراحتی کشیدی بیرون....

7. 2 کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای PersiAndroid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض

سيناپس جون الان نوت/نت بوك چي داري؟ دقيق مدل بده منم همونو بخرم...

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سونی همین یه دونه نت بوک رو داره دیگه! سری ام که 250 گیگ هارد داره با ویندوز 7!!
    نوت بوک هم اف 137 دارم که خیلی دمش گرمه!!!

10. این کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن گنو / لینوکس
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با اجازه همه دوستان منم نظر شخصیمو بگم.
    والا اول بگم که برای من که فقط پی سی دارم همه این گجتها رویایی و جذابند. تا چند ماه دیگه هم میخوام بلاخره یه شریک برای پی سی بیارم که انقدر روی صندلی کامپیوتر خشک نشم.
    اینم بگم که هیچکدوم از این گجتها قرار نیست جای پی سی رو بگیره. به عقیده من قویترین نوت بوک هم نمیتونه با پی سی رقابت کنه (از لحاظ کلی) اما به نسبت میشه روی هر کدوم از این وسایل حساب باز کرد. مثلا یک اسمارت فون به سبب کوچک بودنش این مزیت بزرگ رو داره که امکاناتی که به ما میده همیشه همراهمونه. هیچکس گوشی موبایلشو خونه نمیذاره. در حقیقت اسمارت فون همیشگی ترین گجت هرکسی میتونه باشه. اما باید بعضی اوقات با صفحه کوچیکش کنار بیایم. در مورد تبلتها دقیقا بحث برعکسه. یعنی شما تقریبا یک اسمارت فون بسیار خوب دارین (از لحاظ امکانات) اما به سبب بزرگ بودنش نمیشه گفت همیشه همراهتونه یا به سادگی گوشی میتونین همیشه باهاش کار کنین(منظورم مثلا جایی مثل شلوغی اتوبوس و اینجور جاهاس). اما مثلا در یک جای ثابت کار با یک تبلت خیلی لذت بخش تر از یک اسمارت فونه. در مورد لب تاب و نت بوک هم من عقیده دارم مدلهای میان قیمت میتونن اتخابهای خوبی باشن اما باز هم در کنار پی سی و نه به عنوان تنها کامپیوتر منزل. من عقیده دارم برای کارهای حرفه ای هیچ وسیله ای خوش دست تر از پی سی نیست. اما در عوض برای کارهای مولتی مدیا مثل دیدن عکس و فیلم و گوش کردن موزیک تقریبا همه گجتها از پی سی خوش دست ترن و شکل شخصی تری دارن.

12. 2 کاربر از vahidmir2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Shahsavar

پيش فرض

آقا راستی اون مشکلی که دربارش به آیپد2 گیر داده بودیم که ورودی یو اس بی نداره و اینا هم حل شد:
    اونهم توسط یه کارت ریدر که شرکت MIC Gadget براش تولید کرده که یه کارت ریدر چند کاره است. که ورودی یو اس بی هم داره!
    .

14. این کاربر از tanatos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال کلوپ گوشی ها .:PAR3A:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

شما تازه دیدین اینو؟؟؟
    اپل خیلی وقته خودش یه Camera Connction Kit داده بود بیرون که یه ورودی اس دی و یه ورودی یو اس بی داره... شرکتای دیگه هم داده بودن...
    اما این طور که من شنیدم ، نمی شه باهاش هر کاری کرد...

16. این کاربر از .:PAR3A:. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Shahsavar

پيش فرض

اون Camera Connction Kit که پر از مشکله و اصلا نمیشه باهاش کار کرد ولی این کاملا متفاوته!

18. 2 کاربر از tanatos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •