تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: Three Kingdoms Online

اگه نباشه جاش خالی می مونه Aryan007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض Three Kingdoms Online

یک بازی تحت وب استراتژیک هستش که امکانات زیاد و گرافیک بالایی داره اما صفحات بازی زیاد سنگین نیستند.

بازی مثل اینکه بازیکنان زیادی داره و اونم از تعداد زیاد سرور هاش معلومه.(من خودم تازه با بازی آشنا شدم و توضیح زیادی درباره ی بازی نمیتونم بدم,اما بازی زیبایی می زنه باشه و بازیکنان زیادی داره.)

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    من تو سرور 52 بازی,فعلا بازی می کنم.با نام کاربری LORD_KING و اگر خواستید تو نقشه ی بازی کنارم باشید کد زیر رو موقع انتخاب مکان در نقشه در بخش Invation Code بزنید:

9ad72f0e85

(البته مطمئن نیستم این طوری باشه)
    در بازی گزینه ای که بهتون بازی رو آموزش میده در قسمت بالای صفحه با عنوان Quest هستش که با انجام آن ها امتیازاتی به شما میده.

بازی در نگاه اول پیچیده به نظر می رسه,اما یکم که بازی کنید پیچیدگی براتون نداره.

بازی نکته های خوبی هم داره.مثلا اگر منابع برای ساخت یا ارتقاء یک قسمت کافی نبود یک تایمر داره که به شما میگه کی منابع به منابع مورد نیاز می رسند.

هر سرور هم مثل اینکه چند Event داره.یعنی پس از مدتی یک قابلیت در سرور میاد که بازی رو جذاب می کنه و رقابتی جدید برای بازکنان اون سرور میاره و هر سرور Event های مخصوص به خودش رو داره.
    (که در بازی هایی مثل تراوین ((دهکده ناتار ها)) و جنگ خان ها ((قلعه های روح خان)) هم وجود داره.اما در این بازی هر سرور مخصوص به خودش جداگونه Event داره).(سمت چپ صفحه لیست Event های هر سرور گذاشته شده.)

بازی یک چت روم سبک هم پایین گوشه ی صفحه هم داره.که میشه با کل سرور و اعضای اتحاد و با یک بازیکن خاص چت کرد.

اول بازی هم بازی به شما طلا(که در این بازی برای امکانات پولی بازی استفاده میشه)میده و میتونید بعضی گزینه ها رو فعال کنید.

چد اسکرین شات از بازی:

کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    Last edited by Aryan007; 15-03-2011 at 10:15.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Aryan007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

فعلا خودم تو منطقه ی 7.7 خودم و یکم بیشتر از اون اول هستم(البته هر جایی که تو نقشه هستید با کسایی که نزدیک به شما ثبت نام کردند هم منطقه اید).

کسی ثبت نام کرد؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •