تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 47

نام تاپيک: طریقه اورکلاک سیپیو در مادربرد p41T-D3

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام hw monitor در حال کار بود که عکس گرفتم هنگام کار با پرایم....
    شرمنده منظور خط اولت رو نفهمیدم
    نگاه من وقتی فرکانس cpu رو از 200 که دیفالت هست به 240 میبرم spd رم از 800 به 940 تغییر میکنه یعنی باید برش گردونم به 800 با تنظیمات spd ؟ اخه شما فرمودید که که قبل از افزایش فرکانس cpu باید spd رو روی 1333 قرار بدیم که متاسفانه در قسمت spd بایوس بیشتر از 800 نمیره ....
    حال چه کار کنم ؟
    اپدیت بایوس که به صورت Live نمیشه همش پیغام سرور ارور میده تو سایت هم که میرم چند ورژن مختلف از مادربورد داره که نمیدونم کدومشه

کاربر فعال مشکلات سخت افزاری ali2424's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

نگاه من وقتی فرکانس cpu رو از 200 که دیفالت هست به 240 میبرم spd رم از 800 به 940 تغییر میکنه یعنی باید برش گردونم به 800 با تنظیمات spd ؟ اخه شما فرمودید که که قبل از افزایش فرکانس cpu باید spd رو روی 1333 قرار بدیم که متاسفانه در قسمت spd بایوس بیشتر از 800 نمیره ....
    حال چه کار کنم ؟
    اپدیت بایوس که به صورت Live نمیشه همش پیغام سرور ارور میده تو سایت هم که میرم چند ورژن مختلف از مادربورد داره که نمیدونم کدومشه
    اگه رو 940 پایدار باشه که مشکلی نیست اگه شما میخواید به1333 کار کنه چون پلتفرم شما قدیمیه تنها راه اینه که باز هم فرکانس مرجع رو زیاد کنید باید حول حوش 333 که فکر نمیکنم در این فرکانس پایه سیستم شما اصلا بالا بیاد در ضمن روی بدنه مین ورزن انورو نوشته کنار اسلت pci

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

خوب من تا 274 بردم بالا فقط دو تا مشکل پیش میاد یکی اینکه دما میره بالا که اینو میشه یه کاری کرد دوم هم حس کردم سیستم سرعت نداره و یه بار هنگام بوت ریست شد و بار بعدی در اجرای بازی صفحه ابی داد
    خوب باید ولتاژ cpu اضافه شود یا نه
    مرسی

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

حال چه کار کنم ؟
    مادربورد شما ddr3 ساپورت است درسته ؟
    الان با divider نمیتونید ضریب رم رو درست کنید ؟ معمولا ddr3 ها divider هاشون باگ نداره ولی به نظر من بایوس مین رو آپدیت کنید و سپس اورکلاک رو انجام بدین
    یک عکس هم از بایوس از جایی که فرکانس رم و درست میکنید بزارید
    Last edited by EXTREME; 19-08-2012 at 15:22.

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

خوب من تا 274 بردم بالا فقط دو تا مشکل پیش میاد یکی اینکه دما میره بالا که اینو میشه یه کاری کرد دوم هم حس کردم سیستم سرعت نداره و یه بار هنگام بوت ریست شد و بار بعدی در اجرای بازی صفحه ابی داد
    خوب باید ولتاژ cpu اضافه شود یا نه
    مرسی
    در این فرکانس هم میتونه این مشکل از کمبود ولتاژ سی پی یو باشه هم ولتاژ fsb و هم ولتاژ nb شما باید به سی پی یو به اندازه 30 میلی ولت ولتاژ بدین نشد 20 میلی ولت دیگه بدید نشد به fsb و nb هر کدوم 1/. ولت بدین برای تست یک فن 8 سانتیمتری هم روی چیپ شمالی بزارین
    اگه فرکانس رم بالا نرفته نیازی به ولتاژ دادن به رم نیست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

مادربورد من ddr3 ساپورت هست این قسمت divider که فرمودی کجاست ؟ ولتاژ cpu که از vcore بالا میره اما ولتاژ fsb و nb به چه اسمی هست ؟
    چشم من هم اپدیت میکنم هم عکس از قسمت بایوس میذارم

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

همون spd که فرکانس رم رو درست میکنی از اون قسمت که فرکانس رم رو درست میکنی عکس بزار
    ولتاژ fsb به اسم های مختلف است مثل cpu termination ,fsb termination , fsb over voltag و...
    nb هم به اسم های mch core یا nb voltag است
    اول از vcore شروع کن
    حواست به دما باشه با اعمال ولتاژ به سی پی یو دما هم بالا تر میره دما در لود نباید از 65 بیشتر بشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

چشم امشب میزارم حتما عکس از او قسمت کلا اما اگه ولتاژ vcore دادم سیستم پایدار شد بازم نیاز به افزایش این دو دیگه هم هست باز ؟ با چی میشه فهمید پایداریو تو سیستم و هماهنگی تمام قطعات را

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

برای تست پایداری بهترین نرم افزار پرایم است
    نه اگه پایدار بود نیاز به دادن ولتاژ به اون دوتا پارامتر نیست معمولا ککمبود ولتاژ در اون دو تا پارامتر باعث بلو اسکرین ریست و هنگ کردن میشود

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    Last edited by NIK2000; 20-08-2012 at 00:39.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •