تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 47

نام تاپيک: طریقه اورکلاک سیپیو در مادربرد p41T-D3

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

پس یک طوری فرکانس رم رو تنظیم کنید بیاد رو 1066 چون کنترلر حافظه ی مین شما همین فرکانس رو ساپورت میکنه
    ولتاژ هم بعد از افزاریش پارامتر cpu host controller یک مرحله به سی پی یو ولتاز بدید یعنی مقدار کم اگه اون علائمی که گفتم رو نشون داد باز هم به سی پی یو ولتاژ بدید

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    کرماشان

پيش فرض

پس یک طوری فرکانس رم رو تنظیم کنید بیاد رو 1066 چون کنترلر حافظه ی مین شما همین فرکانس رو ساپورت میکنه
    ولتاژ هم بعد از افزاریش پارامتر cpu host controller یک مرحله به سی پی یو ولتاز بدید یعنی مقدار کم اگه اون علائمی که گفتم رو نشون داد باز هم به سی پی یو ولتاژ بدید
    اگه نره روی 1066 چی میشه؟من که بلد نیستم چیکارش کنم

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    کرماشان

پيش فرض

مثل اینکه خودش روی 1333 هستش اینم عکس

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

اگه نره روی 1066 چی میشه؟من که بلد نیستم چیکارش کنم
    اشکالی نداره اگه نره رو 1066 یعنی هرکاری بکنید نشه یا باید بایوستون رو آپدیت کنین که عددش تو spd اضافه بشه یا باید به fsb ولتاژ بدید کلا سری چیپست های g41 گیگابایت این مشکلارو با رم های ddr3 دارن
    شما اگه نتونستید به 1066 برسونید اشکالی نداره وقتی پارامتر cpu host controller رو زیاد کردین فرکانس رم رو ضریب رم طوری تنظیم کنید و روی عددی بزارید که رو همون 800 رمتون کار کنه چون با افزایش cpu host contrller
    فرکانس رمتون هم بالا میره و خودتون هم با بالا بردن پارامتر cpu host controller میتونید این قضیه رو ببینید
    برای همین میگم که مواظب تغییرات فرکانس رمتون باشید

---------- Post added at 01:57 AM ---------- Previous post was at 01:54 AM ----------

مثل اینکه خودش روی 1333 هستش اینم عکس
    نه
    عکسی که شما تو cpu-z گذاشته بودید نشون میداد که داره تو فرکانس 800 کار میکنه نه 1333
    در ضمن کنترلر حافظه ی مین شما رو 1066 هست و اگه رم 1333 بگیرید رو فرکانس کمتر باید تنظیم بشه
    و با اورکلاک به 1333 میرسه
    اون 1333 فرکانس پایه ی رم رو نوشته و لی با فرکانس 800 داره کار میکنه فکر کنم بتونید با افزایش spd به 1066
    هم برسونید ولی اگه نشد یکی از اون دوکاری رو که گفتم باید انجام بدین که کار دومی زیاد جالب نیست
    الان هم فرکانس رمتون رفته بالا شده 940 spd رو کمتر کنید که برسه به 800
    در ضمن فن برای سی پی یو تون تهیه کردین حتما اینکارو بکنید از فن ارجینال استفاده نکنید
    Last edited by mehrdad mm; 16-03-2011 at 00:00.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    کرماشان

پيش فرض

اشکالی نداره اگه نره رو 1066 یعنی هرکاری بکنید نشه یا باید بایوستون رو آپدیت کنین که عددش تو spd اضافه بشه یا باید به fsb ولتاژ بدید کلا سری چیپست های g41 گیگابایت این مشکلارو با رم های ddr3 دارن
    شما اگه نتونستید به 1066 برسونید اشکالی نداره وقتی پارامتر cpu host controller رو زیاد کردین فرکانس رم رو ضریب رم طوری تنظیم کنید و روی عددی بزارید که رو همون 800 رمتون کار کنه چون با افزایش cpu host contrller
    فرکانس رمتون هم بالا میره و خودتون هم با بالا بردن پارامتر cpu host controller میتونید این قضیه رو ببینید
    برای همین میگم که مواظب تغییرات فرکانس رمتون باشید

---------- Post added at 01:57 AM ---------- Previous post was at 01:54 AM ----------

نه
    عکسی که شما تو cpu-z گذاشته بودید نشون میداد که داره تو فرکانس 800 کار میکنه نه 1333
    در ضمن کنترلر حافظه ی مین شما رو 1066 هست و اگه رم 1333 بگیرید رو فرکانس کمتر باید تنظیم بشه
    و با اورکلاک به 1333 میرسه
    اون 1333 فرکانس پایه ی رم رو نوشته و لی با فرکانس 800 داره کار میکنه فکر کنم بتونید با افزایش spd به 1066
    هم برسونید ولی اگه نشد یکی از اون دوکاری رو که گفتم باید انجام بدین که کار دومی زیاد جالب نیست
    الان هم فرکانس رمتون رفته بالا شده 940 spd رو کمتر کنید که برسه به 800
    در ضمن فن برای سی پی یو تون تهیه کردین حتما اینکارو بکنید از فن ارجینال استفاده نکنید
    چجوری باید بایوس رو آپدیت کنم؟جه برنامه ای میخواد؟
    فایل بایوس رو توی سایت گیگا دانلود کردم

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    کرماشان

پيش فرض

بایوس هم آپدیت کردم باز نداشت که 1333 رو بهش یدم.!!!!!!!!!!

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

بایوس هم آپدیت کردم باز نداشت که 1333 رو بهش یدم.!!!!!!!!!!
    پس هیچی شما باید برای اینکه رم رو به 1333 برسونید باید به fsb ولتاژ بدید که اینکار زیاد جالب نیست چون استرس به مین وارد مبکنه و دمای مین یکم میره بالا
    1066 چی اونم نمیتونید تنظیم کنید؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    کرماشان

پيش فرض

پس هیچی شما باید برای اینکه رم رو به 1333 برسونید باید به fsb ولتاژ بدید که اینکار زیاد جالب نیست چون استرس به مین وارد مبکنه و دمای مین یکم میره بالا
    1066 چی اونم نمیتونید تنظیم کنید؟
    به fsb چجور ولتاژ بدم؟اصلا نداره که بخوابی بهش عدد وارد کنی.عکس هم گذاشتم فقط چندتا خودش داره

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

چی نداره شما باید spd رو از حالت auto خارج کنید و مقدارش رو زیاد کنید اگه نمیشه که هیچی اگه نمیشه ولش کنید به fsb
    ولتاژ ندید کلا این سری چیپ های گیگا g41 با رم های ddr3 مشکل دارند
    شما قصدتون فقط اور سی پی یو هست الان فرکانس رم رو 940 هست شما برید رو spd و مقدارش رو کم کنید که بشه 800 همین

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    کرماشان

پيش فرض

چی نداره شما باید spd رو از حالت auto خارج کنید و مقدارش رو زیاد کنید اگه نمیشه که هیچی اگه نمیشه ولش کنید به fsb
    ولتاژ ندید کلا این سری چیپ های گیگا g41 با رم های ddr3 مشکل دارند
    شما قصدتون فقط اور سی پی یو هست الان فرکانس رم رو 940 هست شما برید رو spd و مقدارش رو کم کنید که بشه 800 همین
    وقتی اورکلاک میکنم رو 800 نمیره اگه روی 940 باشه اشکالی نداره؟
    من spd تو پیدا نکردم که برم روش و مقدار رو کم کنم!!!!!!!
    Last edited by AMIR.KIK; 17-03-2011 at 00:02.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •