تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 41

نام تاپيک: Desire HD من دزدیده شده، لطفا راهنمایی کنید:(

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    زیر آسمان آبی

پيش فرض

گوشیه منم چند سال پیش دزدیده شد(تو مدرسه ازم زدن) اون موقع که پلیس با سریال گوشه تو کمتر از یه هفته رد طرفو زد و گوشیمو بهم برگردوندن شما هم اقدام کن ایشالله پیدا میشه...
    البته اکه تو مخابرات آشنا داشته باشی میتونن برات شماره تلفن خطی که انداختن تو گوشیو در بیارن که اون وقت بهش زنگ بزنی یا بترسونیش که گوشیو بیاره تحویل بده(بگی شمارتو پیدا کردم آدرستم پیدا میکنم) یا شمارشو بدی به پلیس که اونا پیگیری کنن...
    hاگه یارو حرفه ای باشه امکان گرفتن از این روش منتفی هست
    چون سریال نامبر رو تغییر میدن!!

از نظر من اگه شمارشو گرفتی زنگش نزن و بترسونش چون ممکنه یارو بترسه و بره گوشیتو بندازه دور!!

2. 5 کاربر از KAKHMAL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    زیر آسمان آبی

پيش فرض

آقا چی شد؟!
    ما هر روز میایم اینجا ببینیم پیدا شده یا نه!

4. 2 کاربر از KAKHMAL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز tanatos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Shahsavar

پيش فرض

آقا این دیگه خیلی ستمه دیگه!

6. 2 کاربر از tanatos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Dead Space's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام دوستان گلم! واقعا ممنونم از لطفتون که اکثرا نظر دادید و راهنماییم کردید، اصلا نمی دونم چطور ازتون تشکر کنم! خیلی مرام گذاشتید... من تو این 3 روز که گذشت انقدر درگیر کارهای مختلف بودم که نتونستم با کامپوتر آنلاین شم و ازتون تشکر کنم (80% کارهای گوشی و اینور و اونور رفتن و کاغذ بازی برای پیدا کردنش بود...!). البته از صبح چهار شنبه که تاپیک رو زدم هر 2 ساعت به دو ساعت با k310i میومدم یه سری به فروم می زدم که ببینم نظرتون چیه، ولی چون گوشی فارسی ساپورت نمی کرد نظری نمی دادم. (فینگیلیش نماد خوبی تو همچین فروم قدرتمندی نیست!).
    از حاشیه بگذریم دوستان! می خوام کاملا شمارو در جریان بگذارم. از صبح چهار شنبه که تاپیک رو باز کردم تا ساعت 14 گوشی خاموش بود. از ساعت 14 تا 18 که تماس می گرفتم، خانوم می فرمودند: مشترک مورد نظر در حال حاضر در دسترس نمی باشد. اس ام اس هم دلیور نمی شد... تا اینکه ساعت 18:30 زنگ زدم دیدم یه خانومی گوشی رو برداشت!! بعد از صحبت متوجه شدم پسرشون صبح گوشی رو کنار استخر پارک ارم پیدا کردن (یعنی گوشی یه شب تو پارک مونده بود، همون شب یه بارونی هم تهران اومده بود)، حالا بگذریم که چقدر ازشون تشکر کردم... خود خانوم که از صداش معلوم بود سن و سال داره عرض کردن که پنجشنبه ساعت 10 گوشی رو میدن به مسئول قایقرانی پارک ارم، من مخالفت کردم و گفتم همون تایم گوشی رو بدید به پلیس پارک ارم، ایشون هم قبول کردن و تمام... اوه، عجب کاری کردم! از بس خوشحال شده بودم که یادم رفت ازش شماره ی ثابت بگیرم... آقا ما که صحبتمون تموم شد، دیگه نتونستم باهاش تماس بگیرم. یا گوشی خاموش بود یا در دسترس نبود. پنجشنبه صبح از دوباره تماس گرفتم و به هیچ وجه نتونستم باهاش تماس بر قرار کنم. این گذشت تا اینکه من ساعت 7 غروب خودم رو رسوندم پارک ارم (شاید بگید چقدر دیر، نمی دونم چرا انقدر این چند روز واسم مشکل پیش اومد، کل مشکلاتم افتاده بود 5 شنبه و باعث شد من 19 برسم، از صبح تا 19 اینور و اونور بودم برای چند تا کار مهم که از گوشی مهم تر بود). میشه گفت دیگه قید گوشی رو زده بودم و امیدی نداشتم که گوشی رو به دستم برسونند، گفتم حتما رفتن قیمت گرفتن و پشیمون شدن. فرداش که جمعه بود، گفتم پس فرداش شنبه می رم پلیس و دادسرا و ... و کاراشو انجام میدم...
    با این حال وقتی رسیدم پارک با نا امیدی پیش اطلاع رسانی و پلیس رفتم که اونام فرمودند: هیچی پیدا نشده. رفتم پیش مسئول قایق، گفتم شاید به همون داده باشه... رفتم و ازش آمار یه گوشی گم شده رو گرفتم و ماجرا رو واسش تعریف کردم که گفت: بله، گوشیتون دست ماست! اول گفت بهتون نمی دیم و می دیم به پلیس که واستون صورت جلسه کنن که منم یه شیرینی تپل دادم بهشون که راضی شدن، خلاصه از خر شیطون اومدن پایین و گوشی رو به ما برگردوندن...!
    خدا رو واقعا شکر می کنم که گوشی دست یه آدم سالم افتاد، خانمی که گوشی رو رسونده بود معلم ابتدایی بود ولی اسمی از خودش نبرد و شماره ای نداد به مسئول قایق... ایکاش یه طوری می تونستم ازش تشکر کنم.
    گوشی از روز اولش سالم تره و حتی روشن نشده، بعدا متوجه شدم سیم کارت رو انداخته بودن رو یه گوشی دیگه تا بتونم باهاشون تماس بگیرم، گویا نتونسته بودن گوشی رو شارش کنن و باهاش کار کنن! دوستان گلم، ممنون که منو راهنمایی کردید، واقعا ممنونم. شرمنده که رمان نوشتم، چون دیدم خیلی ها راهنمایی کردن، دور از ادب دیدم که با یه جمله بگم گوشی پیدا شده، به همین دلیل کاملا داستان رو واستون تعریف کردم! خیلی مراقب گوشیتون باشید و بهتره مثل دوستمون علی جان گوشی معمولی با خودتون ببرید. گوشی منم از بی احتیاطی گم شد... امیدوارم هیچ وقت گوشی شما دزدیده و یا گم نشه. خدا رو شکر که گوشی خودمم پیدا شد.
    واقعا متاسفم !!
    دعا کن جایی جا گذاشته باشی یا از دستت افتاده باشه و یه ادم سالم پیداش کنه و شارژش کنه و روشنش کنه یا حداقل سیم کارت و بزاره رو یه گوشی دیگه تا بهش زنگ بزنی
    ممکن هم هست قاطی لوازم و خریدات یا تو کیفی یا جیب لباسی ........ گذاشتی یادت نیست !!!
    یه چک کن ضرر نداره !
    فکر کن کجا خاموشش کردی و از جیبت دراوردیش و دوباره یه سر برو اونجا و سوال کن
    به خطت هم زنگ و اس ام اس بزن و ............
    دیگه اگه دزدیده باشن که فکر نمیکنم اگه از قبل روش Phone finder رو روشن کرده بوده باشی و اکانت HTC Sense روش تعریف کرده باشی در صورتی که گوشیت رو روشن کرده باشن و جی پی اس یا اینترنت رو فعال کرده باشن میتونی بری رو سایت HTC Sense و رو نقشه گوگل ببینی کجا هست در حال حاضر در غیر این صورت شرمنده کاریش نمیشه کرد !!
    بیمه هم باید جواب گو باشه در مورد ضرر و خسارتش چون منم گوشیم با گارانتی یاس هست و با فروشنده نمایندگی رسمیش تو بازار موبایل صحبت میکردم به خسارت و سرقت و ........ اشاره کرد
    دعا میکنم زود تر پیدا شه ! حالتو درک میکنم
    منم خودم تو جاهای شلوغ زیاد رفت و امد دارم و بیشتر مواقع یه گوشی دیگه معمولی میبرم و اگه گوشی خودم و ببرم با هندزفری صحبت میکنم و گوشی از جیب با کیفم در نمیارم و هر چند وقت یه بار یه چکش میکنم
    ممنون علی جان که تو فکرم بودی! خدا رو شکر که یه آدم سالم گوشی رو پیدا کرد. اگه یاس گفت که سرقت هم تحت پوشش بیمه هست فقط تبلیغ بوده (می تونم حدس بزنم با کی صحبت می کردید، همه ی پسرهای showroom در بازار موبایل رو می شناسم، خیلی هم اطلاعتشون در ضمینه ی گوشی بالاست!!!).
    تنها مواردی که بیمه قبول می کنه: 1. سیل و آبدیدگی 2. سقوط مورد بیمه از دست و بلندی، ضربه 3.نوسانات برق
    ممنون که برام دعا کردید.
    منم متاسفم..
    واقعا خيلي خيلي خيلي بده...
    مخصوصا اگه توي گوشيت اطلاعات با ارزشي داشته باشي
    البته الان ديگه تنها راهش اينه كه گوشيتو روشن كنن كه به خطت زنگ بزني
    كار ديگه اي كه بايد انجام بدي اينه كه از طريق قضايي اقدام كني و در اون صورت هم نگو كه گوشي مفقودي هست و بگو دزديده شده.
    و به همه ي اپراتور ها نامه رو بفرست

چيزهايي كه در مورد gps گفتين رو بايد از قبل روي گوشيتون نصب يا فعال مي كردين
    مثل این نرم افزار كه به شما کمک می کنه تا گوشی گم شده تون رو پیدا کنید و از پیدا کردن گوشی که تو خونه گم شده و روی سایلنت هست داره تا پیدا کردن گوشی دزدیده شده و به این صورت کار می کنه که شما یه شماره تلفن بهش می دین و اگه سیم کار ریجستری نشده دیگه ای وارد گوشی بشه شماره سیم کارت و شماره هایی که باهاش تماس گرفته و همچنین موقعیت جغرافیایی گوشی رو براتون اس ام اس یا ایمیل می کنه. در صورت ورود سیم کارت غریبه برنامه قفل می شه تا از uninstall شدن خودش جلوگیری کنه خلاصه اگه گوشیتون بدزدن پیداش می کنید
    ممنونم ازتون، بابت راهنمایی و معرفی برنامه... همین الان نصبش می کنم.
    من در زمینه بیمه تجربه ی دزدی ندارم ولی ظاهرا بیمه ها سرقت را هم شامل می شوند . البته شرایطی دارد ولی جزء بیمه هست. امیدوارم از این طریق مشکلتون حل بشه
    ممنون از نظرتون، اول از همه بیمه گوشی رو می خواد. یعنی به هیچ وجه گوشی سرقتی و یا مفقودی رو قبول نمی کنه. یعنی اگه گوشی زیر 18چرخ بره درستش می کنن، فقط باید یه لاشه ای از گوشی رو واسشون ببری!
    سلام....
    به پلیس اطلاع بدین و شماره سریال گوشی رو بدین که براتون رد بگیرن....اگه روشن بشه،میتونن پیداش کنن...
    امیدوار باش که کسی که پیداش میکنه،یه خورده شعور داشته باشه و با یه گوشی چینی اشتباهش نگیره و هدیش بده به دوست دخترش که اونم برا کلاس پیش دوستاش بندازتش دور!!

گارانتی هم چیزی نصیبتون نمیشه....من اکثرا به مشتری هام گوشی بی گارانتی پیشنهاد میدم،گارانتی توی این مملکت فقط حرفه! البته این مورد شامل کسانی که دارای شرایط بند (پ) هستن نمیشه!
    از جی پی اس می پی اسم هم نمیتونید کاری بکشید!!
    روک بگم که اگه من بودم،بیخیال گوشی میشدم...نه پلیس براتون کاری میکنه،نه امکان اینکه کسی که پیداش میکنه برگردونه زیاد هست!
    از شما هم تشکر می کنم!
    بله، همون چیزی که شما گفتید شد. کسی که گوشی رو پیدا کرد شعورش از یه کم خیلی بالاتر بود. منم دیگه بیخیال گوشی شده بودم، کار خدا بود که همچین چیزی شد. حق با شماست، پلیس هم کاری نمیکنه، من بعد از اینکه گوشی رو گرفتم به قول خودم رفتم در حق پلیس خوبی کنم و بگم دنبالش نگرده و پرونده رو ببندم، گوشی رو از من گرفتن و گفتن برو کارتونو فاکتور خرید رو بردار بیار...! هیچی، مام رفتیم آوردیم...! اینم از کمک پلیس.
    راستی، شرایط بند (پ) چیه قضیش!؟
    درسته که امکان اینکه پلیس بتونه کاری بکنه کمه!
    ولی خوب بی فایده نیست
    حداقل بعدش اگه پیدا نشد(که امیدوارم پیدا بشه)میگید هرکاری میشد کردم!
    نه اینکه بگید ااا... ای کاش میرفتم به پلیس میگفتم

امیدوارم گوشیتون پیدا شه!
    حق با شماست، لااقل آدم عذاب وجدان نمی گیره. واقعا ممنونم
    دو راه وجود داره یا شانس داشته باشی و بتوونی با یارو ارتباط برقرار کنی
    یا پلیس برات پیدا کنه
    بدترین حالت ممکن هم اینه که جایی انداخته باشی که هیچکس نتونه پیداش کنه
    راست می گید، بدترین حالت سومیست! تشکر از راهنماییتون
    دوست عزیز بیمه نامت رو مطالعه کن
    ببین تو بندهاش از مفقودی صحبت کرده یا نه ؟
    چون اکثر بیمه ها سرقت اونم با شکست حرز رو شامل میشن ،اونم با تایید کلانتری
    به نظرم اولین برین سراغ بیمه نامتون
    ببینین چیا رو مشمول قرارداده
    بیمه نامه در کل یه دونه کارت هست و چیز خاصی نداره، اینارو شامل میشه:1. سیل و آبدیدگی 2. سقوط مورد بیمه از دست و بلندی، ضربه 3.نوسانات برق
    ممنون
    گوشیه منم چند سال پیش دزدیده شد(تو مدرسه ازم زدن) اون موقع که پلیس با سریال گوشه تو کمتر از یه هفته رد طرفو زد و گوشیمو بهم برگردوندن شما هم اقدام کن ایشالله پیدا میشه...
    البته اکه تو مخابرات آشنا داشته باشی میتونن برات شماره تلفن خطی که انداختن تو گوشیو در بیارن که اون وقت بهش زنگ بزنی یا بترسونیش که گوشیو بیاره تحویل بده(بگی شمارتو پیدا کردم آدرستم پیدا میکنم) یا شمارشو بدی به پلیس که اونا پیگیری کنن...
    نظر جالبی بود، ترسوندنشون بعضی اوقات جواب می ده... ولی به قول دوستان ممکنه بترسه بندازن دور
    ممنون
    آقا چی شد؟!
    شرمنده نشد به طور زنده شمارو در جریان بگذارم، دسترسی به نت نداشتم.
    بازم تشکر، خیلی مرام گذاشتی
    آقا چی شد؟!
    واقعا خیلی ستمه گوشیت بعد از 2 ماه گم بشه... اونم یه اندروید فون
    ممنون
    Last edited by Dead Space; 12-03-2011 at 15:30.

8. 6 کاربر از Dead Space بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

اقا کلی خوشحال شدم که گوشی رو پیدا کردی....
    خوشحال تر شدم که هنوز انسانیت تو جامعه ی ما هست...یه گوشی نیم میلیونی رو پیدا کرده،بدون یانکه از خودش اسمی ببره،داده تحویل...

داستان بند (پ) هم ساده هستش:
    پارتی!!!

10. 4 کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Shahsavar

پيش فرض

آقا خدا رو شکر
    خوشحالمون کردی

12. 3 کاربر از tanatos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    زیر آسمان آبی

پيش فرض

آقا شیرینی!!!
    حداقل به ما نمیدی به فک و فامیل بده!!

14. این کاربر از KAKHMAL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Shahsavar

پيش فرض

راست میگه این و دیگه نباید بپیچونی که!

16. این کاربر از tanatos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز alil1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    متغییر !!

پيش فرض

دیدی از همون اولم تو دلم افتاده بود که بلاخره پیدا میشه !!
    مال حلال اونور دنیا جا بزاری بازم برمیگرده !!
    دوستم گوشی و دوربین حرفه ایشو اتفاقی تو لابی هتل تو چین جا میزاره !! 3 سال پیش حدود 12 میلیون ، پول 8800 و DSLR ش بوده میاد تهران و کلی ناراحت و ............ چون با کلی بد بختی و ........ خریده بوده و ......
    شانسش میزنه یکی از افراد تیم اتفاقی برای کارش اضافه بر تایم تور اونجا میمونه و دوربین و بهش میدن با گوشی چون عکسش توش بوده بعد میاد ایران شماره رفیق مارو از تو گوشیش پیدا میکنه بهش زنگ میزنه بعد 2 ماه !!
    باورتون نمیشه سروش رفیق ما چقدر از خوشحالی گریه کرد !!

ولی خیلی خوشحالم پیدا کردی گوشی رو

18. 3 کاربر از alil1369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Dead Space's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

داداش شما رو چشه ما جا داريد، همتون رو ميگم
    شما بفرماييد شيريني چي باشه خوبه تا دو دستي تقديمتون كنم. به اندازه ي كافي اين چند روزه مرام گذاشتيد.

20. این کاربر از Dead Space بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •