تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 10 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 92

نام تاپيک: یادگیری مسائل کوچیک اما دراصل بزرگ... "لطفا پست آغازین خوانده شود"

آخر فروم باز shahinfarasystem's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آموزش برای ثبت نام سربازی:

1) از موقع فارغ التحصیلی تون شما 6 ماه وقت دارید که خودتون رو معرفی کنیدم
    یعنی اگر 31/6 فارغ التحصیل بشد باید تا تاریخ 30/12 برگه اعلام آمادگی شما برای رفتن به خدمت برسه نظام وظیفه این از زمانش

2) حالا شما توی این 6 ماهه هر وقت بخوایید و آماده باشید میرید توی یکی از مراکز پلیس +10 یه دفترچه 1000 تومنی اعزام به خدمت می خرید ترجیحه تمام دفترچه رو 1 بار مطالعه کنید تا اگر شرایطی چیزی شاملتون میشه خبر دار باشید

3) دفتر چه رو که خوندید و دیدی شامل معافیت ها نمیشید باید 3 تا فرمش رو پر کنید

- ثب مشخصات
    - معاینه پزشکی
    - واکسن

برای 2 مورد آخر باید به یکی از درمانگاه های تحت پوشش که کار واکسن سربازی رو انجام میدن مراجعه کنید که با یه سرچ می تونید پیداشون کنید یا برید توی یکی از این در مانگاه های عمومی احتمالا ادرسشون رو به برد زدند

بعد میرید (اگه بیمه هستید دفترچه بیمه تون رو ببرید) اونجا یه اتاق واکسن می زنند و دفترچتون اون برگه مربوطه رو امضا میکنند
    یه دکتر هم معاینه میکنه و دفترچتون رو مهر میزنه

یه نکته باید حدود 3-4 تا عکس 3*2 داشته باشید که روی هر کدوم از برگه ها بچسبونید و باید هنگام عملیات اون 3 موردی که گفتم
    روی عکستون مهر هم بخوره

4) از تمام صفحات شناسنامه، پشت و رو کارت ملی و مدرک یا معرفی نامه دانشگاه به نظام وظیفه کپی تهیه کنید و همراه برگه های بالا که امضا و مهر شدند و یه قطعه عکس 3*2 دیگه برید پلیس+10

5) از مسئول اونجا بپرسید ببینید حساب بانک سپه باید باز کنید یا نه چون حقوق نیروهای مسلح انگار تو سپه ریخته میشه
    به من گفت باید باز کنی اما پسرعموم جای دیگه رفته بود حرفی نزده بود

6) خلاصه این کارا رو که کردی فکر کنم 5100 تومن میدی اطلاعاتت رو ثبت میکنه و کار ثبت نام شما تموم میشه

جدیدا 5-6 روز بعد میتونی بری همون +10 تاریخ اعزام و برگه سبزت رو بهت بده
    البته برای من همین دیروز از طرف نظام وظیفه دم خونه هم رسید

فعلا این مراحل ثبت نام

من تا اینجاها پیش رفتن بقیه اش هم توکل به خدا......

2. 17 کاربر از shahinfarasystem بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

برای گواهینامه

اول برید اموزشکده و ببینید چه مدارکی لازم هست(معمولا عکس و فتو کارت ملی و ...+شهریه)

میرید از هر جایی که مشغول به تحصیل هستید یه معرفی نامه میگیرید ، بعد اداره اموزش و پرورش و چند تا مهر باید بزنین ، بعدش

میرین اداره راهنمایی و رانندگی اونجا هم یه مهر و امضا بعدش هم با مدارکی که اموزشگاه گفته(عکس و فتو کارت ملی و ...)

میرید اموزشگاه و ثبت نام (واسه کسایی بود که مشغول به تحصیل هستن )

4. 9 کاربر از aref16 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

اونایی که به سختی دوست پیدا میکنن یه راه خیلی راحت و کوچک داره لبخند
    سلام
    خوب اينو گفتيد
    مي گم بياييد در مورد جذب دوست و دوستان جديد بگيد چون واقعا مشكل منم هست و خيلي تو فكرش هستم و دوستانم محدود هست و اصلا رفت و آمدي ندارم كه با كسي دوست بشم
    لطفا راهنمايي كنيد

---------- Post added at 09:56 PM ---------- Previous post was at 09:55 PM ----------

لطفا در مورد نحوه اجاره كردن جايي يا خريد ماشين و اين چيزا توضيح بديد
    مثلا كي مي ريم بنگاه و كي به نام مي زنيم و چه جوري پول مي ديم و چه جوري سند به نام مي زنيم و اين چيزا

مي دونيد كه كلاهبرداري هم زياد شده

6. 8 کاربر از aria_electric_fars بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام
    خوب اينو گفتيد
    مي گم بياييد در مورد جذب دوست و دوستان جديد بگيد چون واقعا مشكل منم هست و خيلي تو فكرش هستم و دوستانم محدود هست و اصلا رفت و آمدي ندارم كه با كسي دوست بشم
    لطفا راهنمايي كنيد

---------- Post added at 09:56 PM ---------- Previous post was at 09:55 PM ----------

لطفا در مورد نحوه اجاره كردن جايي يا خريد ماشين و اين چيزا توضيح بديد
    مثلا كي مي ريم بنگاه و كي به نام مي زنيم و چه جوري پول مي ديم و چه جوري سند به نام مي زنيم و اين چيزا

مي دونيد كه كلاهبرداري هم زياد شده
    مورد اول رو تو این تاپیک مطرح کنید که به اینجا اصلا ربطی نداره:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اما مورد دوم عالیه اما فرجه رو به سایر رفقا میدم تا توضیح بدن

8. 7 کاربر از Переклад не بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Petros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    سوال بسیار جالب و بجایی بود

پيش فرض

اجاره یا خرید و این قبیل کارا:
    اگه بلد نیستی میری داخل میگی برای خرید چه مدارکی لازمه.

10. 4 کاربر از Petros بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

خيلي تاپيك عالي هست من تشكر ويژه ميكنم از استارترش
    من يه سوال داشتم چه جوري ميتونيم به ديگران نه بگيم كه هم طرف نارحت نشه هم قانع بشه

12. 3 کاربر از مهرسا1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mansoooooooor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    IRAN_YZD....

پيش فرض

چنتا رستوران غذاهای چینی و هندی توی شهرمون هست _ خیلی میخوام برم ولی نمیدونم چی سفارش بدم _ میشه چنتا از غذاهای چینی و هندی رو نام ببرید که وقتی رفتیم اونجا ضایع نشیم ؟؟ سوسک و اینا نمیخواما

14. 9 کاربر از mansoooooooor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز shahinfarasystem's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    یه وقتا بعضی ها شروع میکنن جلوی جمع آدمو ضایع کردن...... اون موقع باید چی کار کنی ضایع نشی؟؟؟

16. 8 کاربر از shahinfarasystem بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام
    یه وقتا بعضی ها شروع میکنن جلوی جمع آدمو ضایع کردن...... اون موقع باید چی کار کنی ضایع نشی؟؟؟
    این دقیقا بستگی به روحیات ضایع شونده داره . اگه آدم شوخ طبعی هستی و دایره لغاتی که استفاده میکنی زیاده میتونی تو چند ثانیه بهترین جوابو بهش بدی و طرف رو با خاک یکسان کنی اما اگه زیاد اهل این کارا نیستی به نظرم سکوت بهترین کاره (اما من هر وقت اینکارو میکنم عذاب وجدان میگیرم ) . بدترین کار هم داد زدن و دعوا کردن با همچین آدمایی . اکثر کسایی که این حرفا رو هم میزنن (ضایع میکنن) معمولا چیزی تو دلشون نیست . میخوان جو رو عوض کنن میگردن میگن از کی شروع کنیم و یه تیکه میندازن

18. 13 کاربر از Manager_66 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    قـــائم شــــهر

پيش فرض

سلام
    این دقیقا بستگی به روحیات ضایع شونده داره . اگه آدم شوخ طبعی هستی و دایره لغاتی که استفاده میکنی زیاده میتونی تو چند ثانیه بهترین جوابو بهش بدی و طرف رو با خاک یکسان کنی اما اگه زیاد اهل این کارا نیستی به نظرم سکوت بهترین کاره (اما من هر وقت اینکارو میکنم عذاب وجدان میگیرم ) . بدترین کار هم داد زدن و دعوا کردن با همچین آدمایی . اکثر کسایی که این حرفا رو هم میزنن (ضایع میکنن) معمولا چیزی تو دلشون نیست . میخوان جو رو عوض کنن میگردن میگن از کی شروع کنیم و یه تیکه میندازن

در اینجا 2 مقوله ی جدا هست در رابطه با ضایع کردن که برخورد های متفاوتی هم داره :
    1. تحقیر
    در اینجا اشخاص دیگه شمارو تحقیر میکنن ، مثلا میگن ببین چقدر خنگه ! ببین چقدر دماغش بزرگه و ...
    در اینجور مواقع همون دفعه ی اول باید بتوپی به طرف ، مطمئن باش دیگه ادامه پیدا نمیکنه !!

2. شوخی
    اینجور مواقع تو هم میخندی و شوخی رو پاس میدی به یکی دیگه !!

چند بار توی این موقعیت ها بیوفتی قشنگ راه میوفتی باید چیکار کنی ...
    کلا سعی کن همه چیز رو ریلکس بگیری ، معمولا بقیه از ریلکس بودن تو خوششون میاد
    +
    افراد با کسانی که دوستشون دارند شوخی میکنند

20. 16 کاربر از Gam3r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •