تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 53

نام تاپيک: مشکل در نصب کارت گرافیک لپ تاپ hp g62-b55se

داره خودمونی میشه 30yavash's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض مشکل در نصب کارت گرافیک لپ تاپ hp g62-b55se

سلام
    من به تازگی یک لپ تاپ مدل hp g62-b55se خریداری نموده ام. از سایت hp بخش آسیای میانه درایورهای ویندوز سون 64 بیتی را دانلود نموده و نصب کردم.
    در مشخصات این لپ تاب موجود در لینک زیر ، نوشته شده که دارای کارت گرافیک ATI 5470 سوییچیبل است (switchable) . در سایت درایورهایش نیز درایور کارت گرافیک اینتل موجود است.
    ولی تا کنون من نتوانسته ام گرافیک اینتل را که باید موقع رفتن به حالت باتری ، تغییر کند یا به صورت دستی سوییچ را انجام دهیم ، فعال کنم.
    ممنون می شوم راهنمایی فرمایید.ضمنا در تنظیمات بایوس هم نگاه کردم ولی گزینه ای برای فعال کردن کارت گرفیک آن برد نبود.(کلا گزینه ای برای کارت گرافیک وجود نداشت)
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

من هم همين مشكل بعلاوه كار نكردن بلوتوث و كم و زياد نمودن نور صفحه رو دارم .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض رفع مشكل بلوتوث و نور صفحه

با سلام
    دوست عزيز من هم مشكل گرافيك رو دارم يعني نمي توانم سوييچ را انجام دهم و اصلا اينتل نصب نيست ولي براي رفع مشكل بلوتوث و نور صفحه توجه كنيد :
    1- ابتدا درايور ATI را نصب كنيد. ( بسته به نوع ويندوز 32 يا 64 بيت)
    2- بقيه درايورها را از لينك زير دريافت كرده و نصب كنيد . ضمنا نسخه هاي قديمي تر درايورها ، معمولا جوابگو تر از نسخه هاي جديد هستند. زيرا معمولا بايوس لپ تاپ ها ، بايوس قديمي است ( براي اين مدل معمولا F35 است)

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اميدوارم مشكل شما در اين بخش حل شود .
    من شنيدم كه مشكل كارت گرافيك اينتل در G62 معمول است و به صورت دستي قابل حل است ، اگر كسي ميدونه كه چه تغييراتي بايد انجام داد ، ممنون مي شوم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

یعنی کسی نیست به ما کمک کند!!!!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

سلام من تمام درایورارو دارم hp g62 دارم اما با این که بلوتوث رو شناخته اما کار نمیکنه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام
    شما کارت گرافیک اینتل رو هم شناخته ؟؟
    ضمنا ادامه مدل g62 را بنویسید.
    اگر همان g62-b55se باشد من می توانم راهنمایی شما کنم. ولی سوال اول رو جواب بدید ممنون می شوم

داره خودمونی میشه hamoon64's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام
    من به تازگی یک لپ تاپ مدل hp g62-b55se خریداری نموده ام. از سایت hp بخش آسیای میانه درایورهای ویندوز سون 64 بیتی را دانلود نموده و نصب کردم.
    در مشخصات این لپ تاب موجود در لینک زیر ، نوشته شده که دارای کارت گرافیک ATI 5470 سوییچیبل است (switchable) . در سایت درایورهایش نیز درایور کارت گرافیک اینتل موجود است.
    ولی تا کنون من نتوانسته ام گرافیک اینتل را که باید موقع رفتن به حالت باتری ، تغییر کند یا به صورت دستی سوییچ را انجام دهیم ، فعال کنم.
    ممنون می شوم راهنمایی فرمایید.ضمنا در تنظیمات بایوس هم نگاه کردم ولی گزینه ای برای فعال کردن کارت گرفیک آن برد نبود.(کلا گزینه ای برای کارت گرافیک وجود نداشت)
    کد:
    من هم به تازگی g62 گرفتم اما B54se .همه چیش کار میکنه خیلی عالی.اما کارت گرافیک ATI 5470 swichable رو تازه دیدم و دقیقا هم نمی دونم برای چیه.هر چی هست بذای من فعال نیست. درایورش هم نصبه.فقط به دوستان توصیه می کنم حتما ویندوز 64 بیت نصب کنن!

اگه نباشه جاش خالی می مونه teknosys's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

سلام

اگر شما لینوکس رو حذف و ویندوز 7 دارید و لپ تاپتون با توجه به لیست قطعاتش دو تا کارت گرافیک داره و میخواین Switch بین این دو رو خودتون تنظیم کنید به چندتا نرم افزار جانبی احتیاج دارین.

ولی اول در مورد این Option توضیحی میدم. شما وقتی از باتری دستگاه استفاده می کنین سیستم (اگر نرم افزارها و درایورهای مربوط به این Option نصب باشن ) به صورت اتوماتیک گرافیک اینتل رو انتخاب میکنه تا انرژی باتری هدر نره و وقتی از برق شهری استفاده میکنین از گرافیک AMD استفاده میکنه که موجی بازده گرافیکیه بیشتره سیستم میشه.

بعد از اینکه درایور هر دو گرافیک رو نصب کردید برنامه HP Help & Support Assitant رو نصب کنید.

آخرین ورژنش:

کد:
    بعد از نصب این نرم افزار اونو باز کنید و بر روی دکمه Start TunUp کلیک کنید تا نرم افزار ATI Catalyst رو که برای مدل گرافیک AMD شما هست پیدا و دانلود کنه. البته این نرم افزار برای تمام قطعات و بایوس درایور و نرم افزار های لازم و آپدیت رو دانلود میکنه. از لیست انتخاب کنید که کدوم رو دانلود کنه.

بعد از اینکه نرم افزار ATI Catalyst رو دانلود و نصب کردین به منوی استارت برین و توی کادر سرچ CCC رو تایپ کنید.

از نتایج داده شده CCC- Advanced رو انتخاب کنید تا وارد ATI Catalyst Control Center بشین.

در بالای پنجره از کشوی گرافیک Switchable Graphics رو انتخاب کنید .

اگر میخواین که دستگاه همیشه (چه در حالت استفاده از برق شهری چه از باتری) از گرافیک AMD استفاده کنه تیک گزینه Automatically select power-saving GPU when on battey رو بردارید.

نکته : غیر فعال کردن این گزینه باعث کم شدن عمر شارژ باتری هنگام استفاده از اون خواهد شد.

بعد از برداشتن تیک روی هر گرافیکی که میخواین ازش استفاده کنین کلیل کنین تا همیشه از اون گرافیک برای تغذیه سیستم استفاده بشه.

موفق باشین.

9. 3 کاربر از teknosys بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز من هم ساکن بوشهر هستم. من کاری رو که گفتی انجام دادم ولی برنامه کریستال رو جهت آپدیت پیدا نکرد . نسخه ای از کریستال هم که دارم گزینه سوییچ رو ندارد . ممنون می شوم جستجو فرمایید ، آیا لپ تاپ من این قابلیت رو دارد یا نه؟
    مدل کامل لپ تاپ hp G62-b55se
    ممنون از لطف شما

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

سلام
    منم این کارارو کردم ولی فیلمامو شطرنجی نشون میده
    په کنم؟

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •