تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456
نمايش نتايج 51 به 53 از 53

نام تاپيک: مشکل در نصب کارت گرافیک لپ تاپ hp g62-b55se

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

سلام دوستان لطف کنید راهنمایی کنید
    گرافیک لپ تاپم nvidia Geforce 640M هستش تا قبل از عوض کردن ویندوز همه چی اوکی بود ویندوز Ultimate 7 64bit بود الانم همونه .... بعد از تعویض ویندوز گرافیک و نمیشناسه نه در داخل Device Manager میارتش (نه تحت چیزی عنوان Video Cart) ولی گرافیک Intel دستگاه و میشناسه (دستگاه 2 کارت گرافیک داره )
    درایورشم نصب میکنم با پیغام زیر مواجه میشم ...بایوس برد هم آپیدت کردم ... آخرین ورژن آپدیت داریور nvidia هم دانلود کردم اوضاع همونه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام و خسته نباشید
    من یک لپتاپ دست دوم از دوستم خریداری کردم.مدلش g62-b55se هستش.دوستم انقدر با این سیستم کارای سنگین انجام داد که گرافیکش مشکل پیدا کرد.بعد به تعمیرگاه داد و گرافیکش دوباره درست شد ولی الان مثل اینکه گرافیکش نصب نیست.چون اندازه ها رو درست نشون نمیده.مثلا a4 رو مثل مربع نشون میده یا نمیتونم میزان روشنایی مانیتور رو تغییر بدم. یا رزولوشن فقط بر روی 1024x768 و 800x600 هستش.
    از سایت hp مدل کارت گرافیکی که بر اساس مدل لپتاپم پیشنهاد داد رو دانلود و نصب کردم.

مشکلم بعد از این پیش اومد که بعد از نصب و ریستارت لپتاپ با صفحه مشکی روبرو شدم و پس از هنگ کردم موس لپتاپ خاموش شد.این کار رو چندین بار انجام دادم و به حالت قبلی برگرداندم ولی باز هم درست نشد.

حتی از طریق device manager هم به صورت اتوماتیک اقدام به نصب کردم ولی باز همین مشکل صفحه سیاه پیش اومد و مجبور شدم به حالت قبلی برگردانم.الان 2 هفتس که لپتاپ دسته من هسش و هنور نتونستم این مشکل رو حل بکنم.لظفا اگر کسی راه حلی میدونه من رو راهنمایی بکنه.
    Last edited by armanbooter; 05-05-2015 at 17:51.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

خیلی عجیبه

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •