تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 53

نام تاپيک: مشکل در نصب کارت گرافیک لپ تاپ hp g62-b55se

اگه نباشه جاش خالی می مونه death_man's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    Cloud

پيش فرض

سلام به همه
    منم HP G62-b55SEخريدم لينوكس رو پاك كردم روش win 7-64bit زدم اما الان كارت گرافيك رو نميشناسه تنها گزينه اي كه توdevice manager هستش standard vga. همه درايورهارو نصب كردم اما درست نشد خواهشا يه راه حل بگيد
    دمتون گرم
    درایور مربوط به کارت گرافیک خودرا از لینکهای زیر میتوانید دانلود کنید
    http://radeon.ru/drivers/amd/mobility
    http://www.---------.com/Files/Software/ATI_Radeon_Driver_---------.com.htm
    همچنین با مراجعه به لینک زیر
    http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareCategory?os=4063&lc=en&cc=us&dlc=en&sw_lan g=&product=4301689
    میتوانید تمام درایورهای مربوط به دستگاه خود را دانلود نمایید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

سلام دوستان

من HP Pavilion G6-1138se گرفتم . ولی فقط گرافیک اینتل روش فعال بود . تو دیوایس منجر هر دو گرافیک اینتل و ای تی آی رو نشون می داد . من ای تی آی رو آنیستال کردم تا از اول نصب کنم ولی الان ای تی آی رو نمی شناسه .الان 1 اینتل هست و 1 standard VGA Graphic adaptor . الان موندم چطور گرافیک اصلی(ای تی آی ) رو نصب کنم. لطفا کمک کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

سلام
    منم HP G62-b55SE دارم تو سایتش سه درایو گرافیک بود دانلودشون کردم که نصب شد ولی بنظر فایده نداشت چون بازم همون ارور قبلی رو برای اجرای بازی ها میده و گرافیک تغییری نداشته Catalyst Control Center هم نصب کردم ولی اجرا نمیشه و چنین اروری میده

در قسمت لیست سخت افزارهای سیستم هم اصلا اسمی از گرافیک ati ندیدم که نصب شده باشه یا نشده باشه
    ویندوز 7 (64)

اگه نباشه جاش خالی می مونه spartaqus's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام

اگر شما لینوکس رو حذف و ویندوز 7 دارید و لپ تاپتون با توجه به لیست قطعاتش دو تا کارت گرافیک داره و میخواین Switch بین این دو رو خودتون تنظیم کنید به چندتا نرم افزار جانبی احتیاج دارین.

ولی اول در مورد این Option توضیحی میدم. شما وقتی از باتری دستگاه استفاده می کنین سیستم (اگر نرم افزارها و درایورهای مربوط به این Option نصب باشن ) به صورت اتوماتیک گرافیک اینتل رو انتخاب میکنه تا انرژی باتری هدر نره و وقتی از برق شهری استفاده میکنین از گرافیک AMD استفاده میکنه که موجی بازده گرافیکیه بیشتره سیستم میشه.

بعد از اینکه درایور هر دو گرافیک رو نصب کردید برنامه HP Help & Support Assitant رو نصب کنید.

آخرین ورژنش:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بعد از نصب این نرم افزار اونو باز کنید و بر روی دکمه Start TunUp کلیک کنید تا نرم افزار ATI Catalyst رو که برای مدل گرافیک AMD شما هست پیدا و دانلود کنه. البته این نرم افزار برای تمام قطعات و بایوس درایور و نرم افزار های لازم و آپدیت رو دانلود میکنه. از لیست انتخاب کنید که کدوم رو دانلود کنه.

بعد از اینکه نرم افزار ATI Catalyst رو دانلود و نصب کردین به منوی استارت برین و توی کادر سرچ CCC رو تایپ کنید.

از نتایج داده شده CCC- Advanced رو انتخاب کنید تا وارد ATI Catalyst Control Center بشین.

در بالای پنجره از کشوی گرافیک Switchable Graphics رو انتخاب کنید .

اگر میخواین که دستگاه همیشه (چه در حالت استفاده از برق شهری چه از باتری) از گرافیک AMD استفاده کنه تیک گزینه Automatically select power-saving GPU when on battey رو بردارید.

نکته : غیر فعال کردن این گزینه باعث کم شدن عمر شارژ باتری هنگام استفاده از اون خواهد شد.

بعد از برداشتن تیک روی هر گرافیکی که میخواین ازش استفاده کنین کلیل کنین تا همیشه از اون گرافیک برای تغذیه سیستم استفاده بشه.

موفق باشین.
    با سلام
    لب تاب منم hp هست مدل g6 1160 se و ویندوز اورجینال نصب هست
    و کارت گرافیک من هم 6470 هست (aTI)
    و اونطور که شما نوشتید نتونستم ati catalyst رو دانلود کنم ولی ccc رو خودش نصب هست ولی با شکل بالا فرق دارد و من همانطورکه درشکل دید high performence قرار دادم ولی بازم gpu رو تو pes12 بد زده وزده mobile
    و فکر کنم الکی سوییچ شده .
    ویندوز اصل است و همه درایو ر ها هن نصب است.
    اگر لینک کامل catalyst رو دارید بدید که من دانلود کنم چون من چند بار دانلود کردم ولی انگار ناقص هست و ccc رو ندارند و اگر امکان دارد بگید که برای شما چه ورژنی هست که من اونو دانلود کنم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام
    ببخشید منم همین hp g62-b55se رو دارم از وقتی ویندوز 7 روش نصب کردم و بعد درایور bios رو نصب کردم سیستم خیلی داغ می کنه و هنگ میکنه
    میشه بگین چه کارش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ممنون میشم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض hp g62-b55se

سلام
    سیستم خودمو وقتی خریدم فروشنده گفت واست بکاپ گرفتم حالا ویندوزشو هم عوض کردم حالا راهی هست که برگردم به حالت اولش؟؟
    ممنون میشم راهنمایی کنین.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

agha salam man ye laptope hp pavilione dv6daram....ruye win7 vaghti mikhastam geraghic nast konam windows k
    update mishod khodesh nasb mikard...vali alan xp gozashtam harkar mikonam hata update kardam va hata vatalyst jadid nasb kardam nemishe

chikar konam ???? komakkkkkkkkkkkkkkkk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

تورو جون مادرتون بگین چرا بعد از نصب درایور گزینه سوییچ نمیاد
    تورو خدا هر کی میدونهد جواب بده چون میخوام بازی کنم .........................................تورو دا....................................

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

14 کارت صدا

slm dostane aziiz man in moshkelato nadashtam vali az akhrin bari ke win avaz kardam striuo lab tab az kar oftade va bad joor roo mokhe mikhastam bebiinam kasii miton moshkele mano hal koone in adres emil mane age mitonid behem komak konid.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mamnon misham .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام میخام بدونم جه طوری میشه مشکل بلوت hp pavilion g6-2297se رو حل کرد. الته درایوراشم نصب کردم منتها بازم دستگاه نتونسته بلوتوت رو بیدا کنه. تو رو جون مادرتون جواب بدید من فقط به خاطر همین یه مشکل میخام این لب تب رو بفروشم .
    Last edited by moslemka; 30-07-2013 at 20:28.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •