تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 53

نام تاپيک: مشکل در نصب کارت گرافیک لپ تاپ hp g62-b55se

اگه نباشه جاش خالی می مونه teknosys's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز من هم ساکن بوشهر هستم. من کاری رو که گفتی انجام دادم ولی برنامه کریستال رو جهت آپدیت پیدا نکرد . نسخه ای از کریستال هم که دارم گزینه سوییچ رو ندارد . ممنون می شوم جستجو فرمایید ، آیا لپ تاپ من این قابلیت رو دارد یا نه؟
    مدل کامل لپ تاپ hp G62-b55se
    ممنون از لطف شما
    سلام هم استانی!!!

دستگاه شما Swichbale هست. از خود برنامه برای آپدیتش استفاده کنید تا آپدیت بشه. بالا سمت راست پنجره گزینه Option . اگه نبود روی علامت سوال Help کلیک کنید و توضیحیت آپدیت رو بخونید.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    موفق باشین.

---------- Post added at 01:53 AM ---------- Previous post was at 01:50 AM ----------

سلام
    منم این کارارو کردم ولی فیلمامو شطرنجی نشون میده
    په کنم؟
    سلام

توی کدوم حالت شطرنجی نشون میده ؟

فرمت فیلم شما چیه؟

از چه نرم افزاری استفاده می کنید برای تماشا؟

موفق باشین.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام . دوست عزیز من نسخه جدید را از سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دریافت کردم و نصب نمودم ولی گزینه ای برای سوییچ نمایان نشد. مطمئن هستید این قابلیت برای ویندوز انجام می گیرد شاید این امکان در این لپ تاپ فقط برای لینوکس صورت پذیرد.

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

سلام

این قابلیت کاری به سیستم عامل نصب شده نداره. شما درایورهای اینتل و ATI رو مطمئنید که نصب شده دارید؟

اگر نصب هستند از کجا دانلود و نصب کردید؟

موفق باشین.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام
    بله درایور ها رو از سایت زیر دریافت و نصب کردم . همه رو هم نصب کردم. ولی اینتل رو نشناخته. اصلا در لیست کارت گرافیک ها در device manager هم نیست.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من درایورهای ویندوز سون 64 بیتی رو دانلود و نصب کردم. درایور کارت گرافیک هم اینتل و هم Ati نصب شده است. ولی موقع نصب کارت گرافیک اینتل متوجه شدم که فقط قابلیت turboo boost رو نصب می کنه و اصلا پیغامی مبنی بر نصب کارت گرافیک اینتل نمی دهد مثل اینکه اصلا گرافیک اینتلی وجود ندارد.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز بوشهری من
    خبری از شما نیست. فکر کنم رفتی تعطیلات. راه حل جدیدی به ذهن شما نرسید؟
    Last edited by a_a6599; 03-04-2011 at 00:10.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    بابلسر

1 شناساندن درایور گرافیک

دوستان اگر از ویندوز 7 64bit استفاده میکنید. به این آدرس برین. یک فایل یک مگابایتی برای دانلود هست. بعد از دانلود و اجرای این فایل، برنامه یک آپدیت 90 مکابایتی رو دانلود میکنه و بعد از نصب اون برنامه، مشکل گرافیکتون حل میشه!
    کد:
    کسی میدونه درایور مانیتور hp g62-b55se چطوری نصب میشه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

dustane aziz bande aslan nemitunam catalyst ro nasb konam. aslan 2ta gerafic ha ro ham nemishnase. chekar bayad bokonam?

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام
    من hp g 62 b53 se دارم اصلاگرافيكش و نميشناسه
    ممنون ميشم كسي بم كمك كنه
    اصلا سوييچ هم نميخام
    درايورش رو نميشناسه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام

اگر شما لینوکس رو حذف و ویندوز 7 دارید و لپ تاپتون با توجه به لیست قطعاتش دو تا کارت گرافیک داره و میخواین Switch بین این دو رو خودتون تنظیم کنید به چندتا نرم افزار جانبی احتیاج دارین.

ولی اول در مورد این Option توضیحی میدم. شما وقتی از باتری دستگاه استفاده می کنین سیستم (اگر نرم افزارها و درایورهای مربوط به این Option نصب باشن ) به صورت اتوماتیک گرافیک اینتل رو انتخاب میکنه تا انرژی باتری هدر نره و وقتی از برق شهری استفاده میکنین از گرافیک AMD استفاده میکنه که موجی بازده گرافیکیه بیشتره سیستم میشه.

بعد از اینکه درایور هر دو گرافیک رو نصب کردید برنامه HP Help & Support Assitant رو نصب کنید.

آخرین ورژنش:

کد:
    بعد از نصب این نرم افزار اونو باز کنید و بر روی دکمه Start TunUp کلیک کنید تا نرم افزار ATI Catalyst رو که برای مدل گرافیک AMD شما هست پیدا و دانلود کنه. البته این نرم افزار برای تمام قطعات و بایوس درایور و نرم افزار های لازم و آپدیت رو دانلود میکنه. از لیست انتخاب کنید که کدوم رو دانلود کنه.

بعد از اینکه نرم افزار ATI Catalyst رو دانلود و نصب کردین به منوی استارت برین و توی کادر سرچ CCC رو تایپ کنید.

از نتایج داده شده CCC- Advanced رو انتخاب کنید تا وارد ATI Catalyst Control Center بشین.

در بالای پنجره از کشوی گرافیک Switchable Graphics رو انتخاب کنید .

اگر میخواین که دستگاه همیشه (چه در حالت استفاده از برق شهری چه از باتری) از گرافیک AMD استفاده کنه تیک گزینه Automatically select power-saving GPU when on battey رو بردارید.

نکته : غیر فعال کردن این گزینه باعث کم شدن عمر شارژ باتری هنگام استفاده از اون خواهد شد.

بعد از برداشتن تیک روی هر گرافیکی که میخواین ازش استفاده کنین کلیل کنین تا همیشه از اون گرافیک برای تغذیه سیستم استفاده بشه.

موفق باشین.
    سلام
    من hp g62 b53se دارم اصلا گرافيك و نميشناسه
    لطفا راهنمايي كنيد

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

سلام
    من hp g62 b53se دارم اصلا گرافيك و نميشناسه
    لطفا راهنمايي كنيد
    سلام دوست عزیز.

من متوجه نمیشم چرا شما و بقیه دوستان هنوز طریقه صحیح طرح مسئلتون رو نمی دونید. البته منظور فقط شما نیستید. همونطور که گفتم خیلی از دوستان اینقدر نحوه سوال کردنشون ضعیفه که اگه کسی راه حل رو بلد هم باشه ، این قدر سئوال تو ذهنش میاد که ترجیح میده جواب نده. چون مجهولات زیادن و هر راهی که بخواد جواب بده میبینه به یه قسمتی بستگی داره که توی صورت مسئله مطرح نشده. اگه یه نگاه با تایپیک ها بندازین یکی سوال می کنه ، توی 10 پست اول کسی که می خواد جواب بده مجبوره هی جزئیات بیشتری بپرسه و باز ناقص جواب بگیره.

مثلا در مورد همین سوال شما. یه نقل قول میزنید به اندازه یه برگ A4 ولی سوالتون رو توی یع خط مینوسین و بعد توقع پاسخ سریع هم دارین حتما!!

اشکالاتی که سوال شما داره مثلا :

1.منظور شما ازکارت گرافیک کودومه؟ اینتل یا ATI . نقل قولی که زدین مال خاصیت Switchable هست نه مشکل نشناختن گرافیک.

2. تعیین نکردید ویندوزتون چیه؟ ویندوز مادره؟ ویندوزیه که خودتون عوض کردین؟ اگه عوض کردین چه نوع ویندوزیه؟ 64 بیته یا 32 بیت؟

3. تعیین نکردین از کجا می دونید نشناخته ؟یا بهتره بگیم چه چیزی توی دستگاه شما اتفاق افتاده که متوجه شدین این مشکل مال گرافیکه و یا این مشکل یعنی نشناختن گرافیک!!

ما دو نوع نشناختن مثلا گرافیک داریم. ممکنه Standard نصب بشه که بیشتر مواقع موقع تعویض ویندوز هست. یا ممکنه علامت سئوال زرد کنار گرافیک گذاشته باشه که هم به مادر بودن یا نبودن ویندوز بستگی داره و هم به کار یا کارهاییکه قبل از این اتفاق انجام شده و بعد شما متوجه شناخته نشدن گرافیک شدین.

4. یه جمله هم از ارور احتمالی که میده و یا عکس از اون قسمتی که از اونجا متوجه مشکل شدین رو نذاشتین که بشه وضعیت سیستم رو تجسم کرد.

حالا انصافا اگه شما با این همه مجهولات برخورد می کردین حوصلتون میشد که پاسخ بدین؟ اگه حوصله هم داشتید ، ریسک می کردین که جواب یه مسئله با این همه قسمت نامفهوم رو بدین. یعنی زخمت بکشید 50 خط بنویسین و 10 تا عکس از این ور و اونور لینک بدین به اینجا ، آخرسر یک جمله بنویسه ویندوز من 32 بیته نه 64 بیت!! هیچی دیگه هرچی زحمت کشیدین به باد میره.

اگه من جایه شما بودم اینطوری مطرح می کردم:

من یه لپ تاپ HP G-62se با ویندوز 7 64 بیت دارم که اورجینال هست. الان کارت گرافیک ATI رو توی قسمت Device Manager دیدم کنارش یه علامت زرد گذاشته بود. اینم عکسش:

جدیدا یه نرم افزار UNinstaller نصب کردم که چندتا نرم افزار اضافی رو پاک کنم. بعد از پاک کردن نرم افزارها اینطوری شد. نرم افزارهاییکه پاک کردم اسمشون: xxxx و xxxxx و xxxx بودن. ممکنه به خاطر این کار باشه؟
    حالا باید چیکار کنم؟

به این میگن سئوال. کسی که میخواد جواب بده با خداقل مجهولات سروکار داره. فوقش یک یا دونکته رو بخواد بدونه ، که اینجوری به ریسکش میارزه وقت بزاره و سئوال رو جواب بده.

موفق باشین.

11. این کاربر از teknosys بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •