تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 76

نام تاپيک: AMD با قدرت تمام با Antilles وارد شد(انتیلس یک هیولای به تمام معناست)

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

خدا میدونه اگه ایران بیاد 1 میلیون قیمتشه.من 580 سفارش دادم فردا میرسه دستم.حالا هم نمیدونم پشیمونم یا نه.ولی با این بازار دزد ایران فکر نکنم زیر 900 تومن نفروشن

آخر فروم باز M A X I M U M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

هی روزگار !
    در مورد آدم های دروغگو که چی بگم اگه اینطور باشه که شما میگید یعنی یه جا 50 فریم داده و یه جا 5 فریم خب درسته حتما یه جای کار می لنگه اما این سایت هایی که من لیست کردم به قول خودتون معتبر هستن و منم تایید می کنم
    بعدشم چرا بحثو عوض می کنید بحث سر این بود که 580 sli بهتر از 6990 ه خب بهتر هست + قابلیت آورکلام بیشتر چون پتانسیل بیشتری داره
    منم هم حاضر نیستم تا وقتی 6990 هست دوتا 580 بگیرم با هزینه اضافی و. بدتر از همه وقت خودم که باید کلی وقت بذارم واسه بستن کارت ها
    اما عزیز من بحث ما این چیزا نیست من خودم چند نکته جدید یاد گرفتم از این تاپیک ما که نمی گیم کی خوبه که بده این یه رقابته و من قبلا هم گفتم 6990 فعلا رقیبش نیومده به بازار لامبورگینی رونتون رو نمیشه با مرسدس سی ال کا مقایسه کرد اما میشه با کوئنسینسگ مقایسه کرد پس بذارید رقیبش بیاد
    اما سوال من اینجاست این کارتی که میگید میشه لینکشو بدید در تمام بنچمارک های بالا 6990 با 580 تک هسته ای مقایسه شده بود !
    شما کدوم کارتو میگید mini hd داره ؟ لینک عکسشو بهم بدید
    کارت گرافیک HD 6990 شرکت AMD خروجی HD نداره اما mini hd داره اما خروجی اصلیش من مطمئنم خروجی DVI ه
    الان سرعتم هم اومده پایین اما بازم لینکشو میذارم :

AMD Radeon HD 6990 review
    Architecture 3072 stream processors معماری ساختش
    DVI outputs 1
    HDMI outputs 0

اینم لینک عکس این کارت که خروجی اصلیش DVI شما اگه مدرکی دارید رو کنید
    من که دارم چیزی رو که می بینم میگم

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    تست های 580 direct Cu2 توی صفحه اول guru3d.com هست خودت ببین . توی پستم هم گذاشتم . در بعضی تست ها 580 قویتره و بعضی ها 6990 .
    ای واااااااااااااااای عزیز من direct Cu2 یعنی دو کارت که sli بسته شدن ؟ ! شوخی نکن وقت گیر اوردیا

کارت بعدی انویدیا اگه معماری رو دست کاری نکنه مطمئن باش اگه از 6990 قوی تر باشه خیلی اختلافی نداره ! و شما نمیای قیمت و مصرف رو هم مقایسه کنی و فقط روی فریم ها حرف میزنی که تمام بنچ های دوستمون دروغ بودن . با یکم نگاه کردن کاملا معلومه ...
    من هنوزم میگم اون بچمارک ها درستن و دست ایشون هم درد نکنه این اطلاعات رو گذاشته
    کارت بعدی انویدیا اگه از همین هسته های 580 باشه حتی دستکاری نداشته هیچ جای رقابتی برای آنتیلس با هسته های تقویتی 6950-6970 نمیذاره که البته فکر نکنم انویدیا اینقدر روی این قسمت سرمایه گذاری کنه و وقت بذاره
    احتمالا اونم از اون 560-570 یا شایدم هسته های پایین تر استفاده کنه فقط درست مثل amd تقویتشون کنه
    این نظر شخصی منه اخه از انویدیا بعیده همچین کاری بکنه بعدشم زمانی که مقایسه دوتا کارت میشه ملاک همون بیشترین فریم و کیفیت کار هست نه چیز دیگه منی که طرفدار amd هستم نمی تونم وقتی دیدم کارتی که طرفدارشم کم آورد بگم بابا این مصرف برقش زیاده قیمتش زیاده و از این حرفا
    در انتخاب و خرید هوشمندانه کاملا حق با شماست اما در مقایسه باید دید واقعا کدوم بهتره

3. این کاربر از M A X I M U M بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

BZ7

آخر فروم باز BZ7's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Vice City

پيش فرض

برادر درست بخون ! من گفتم direct Cu2 SLI !
    2 تا direct Cu2 بود عزیزم ! تست ها رو یه نگاه بنداز .
    mini hd همون کار HDMI رو انجام میده و 1080p رو کاملا پشتیبانی میکنه دیگه مشکل کجاس ؟!
    پورت DVI هم dual link هست تا 2560 در 1600 اگه اشتباه نکنم ساپورت میکنه
    و بله منم قبول دارم 2 تا 580 تا حدی از 6990 بهتره ! ولی در حدی نیست که ارزش خرید داشته باشه ( 2 تا 580 )

---------- Post added at 06:06 PM ---------- Previous post was at 06:04 PM ----------

خدا میدونه اگه ایران بیاد 1 میلیون قیمتشه.من 580 سفارش دادم فردا میرسه دستم.حالا هم نمیدونم پشیمونم یا نه.ولی با این بازار دزد ایران فکر نکنم زیر 900 تومن نفروشن
    مبارک باشه . نه پشیمونی نداره . کارت خوبی هست انشالله فنش بچرخه واست

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

وقتی خریدی بگو موقع بازی دماش تا چه حد میره بالا
    و بگو چقدر فریم میگیری تو بازی ها

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

این قضیه فنش برات بچرخه آخرش نفهمیدم چرا شماها میگین .یه بار میگیم ati خریدیم طرفداران nvidia میگن فنت برات بچرخه. یه بار هم nvidia خریدیو ati میگن فنت برات بچرخه. )

---------- Post added at 07:10 PM ---------- Previous post was at 07:07 PM ----------

وقتی خریدی بگو موقع بازی دماش تا چه حد میره بالا
    و بگو چقدر فریم میگیری تو بازی ها
    باشه پس فردا دستم میرسه .ولی یه جوریم.این لامصب 6990 بد جوری فکرمو خراب کرد.منم به بازی کرایسی زیاد اهمیت میدم6990 هم که توی این بازی فریم دهیش غوغا کرده.

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

برادر درست بخون ! من گفتم direct Cu2 SLI !
    2 تا direct Cu2 بود عزیزم ! تست ها رو یه نگاه بنداز .
    mini hd همون کار HDMI رو انجام میده و 1080p رو کاملا پشتیبانی میکنه دیگه مشکل کجاس ؟!
    پورت DVI هم dual link هست تا 2560 در 1600 اگه اشتباه نکنم ساپورت میکنه
    و بله منم قبول دارم 2 تا 580 تا حدی از 6990 بهتره ! ولی در حدی نیست که ارزش خرید داشته باشه ( 2 تا 580 )
    بابا میدونم DCUII چیه اونو که خوندم
    از هسته های اولیه و اصلی DCUII بهتره اما من تو این تصاویر بنچمارکی که شما گذاشتید DCUII SLI نمی بینم
    همه شون با کارت 580 DCUII مقایسه شدن یعنی با یه دونه نه با 580 DCUII SLI
    نمیدونم شاید من چشمام مشکل داره
    واگرنه مگه میشه کارت 580 که به تنها روی کرایسیس بالای 80 تا فریم میده روی SLI 84 تا فریم بده

مینی اچ دی هم آره خوبه اما خب HDMI نمیشه دیگه
    بهترین فرقشون هم که بخوام بگم عمل کامپرونایز و کامرسشن توی مینی اچ دی انجام نمیشه دلت بسوزه
    ولی کلا آره حق با توئه ولی دیگه خیلی ضایع است بیان پورت اصلی رو DVI بذارن بابا مگه چیش از 5890 کمتره
    DVI هم خوبه تا رزولیشن نهایی کارت گرافیک رو هم پشتیبانی می کنه اما HD یه چیز دیگست

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

580 با چه رزولیشنی توی کرایسیس بالای 80 میده؟

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

این لینک عکسا خودت ببین دیگه
    کد:
    کد:
    روی 1920 در 1200 58 فریم میده روی 2560 در 1600 35 فریم میده خوبه دیگه
    حالا من گفتم 80 حدودی بوده خلاصه همین 58 رو هم در نظر بگیریم 58 ضرب در 2 میشه 116
    دیگه کم کمش از 100 فریم رد می کنه

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

خدا بگم چیکارت کنه یه لحظه خوشحال شدم 80 رو گفتی . آخه 58 با 80 یکی هست .ولی sli فکر نکنم واقعا قدرت 2 کارتو کامل استفاده کنه .در اصل همه بازیها فریم 60 به بالا اصلا دیده نمیشه و آخرین فریم بازیها 60 هست حالا اصل مینیمم فریم هست که نباید زیر 60 بیاد که متاسفانه 580 مینیممش زیر 50 هست.اما لا مصب 6990 مینیمم زیر 70 نمیده .

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

ای بابا عزیز من 580 رو باز داری با 6990 مقایسه می کنی
    6990 دو موتوره است باید فریم بالا بده 580 تک موتوره است ای بابا
    در ضمن SLI همون کارایی رو داره تقریبا کارایی بالایی هم داره فقط چند درصد کم برای بست معماری و اینا درنظر می گیرن که چیزی نیست
    حالا الان 590 بیاد چه میدونم بیشتر از 6990 فریم بده چی ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •