تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 76

نام تاپيک: AMD با قدرت تمام با Antilles وارد شد(انتیلس یک هیولای به تمام معناست)

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

همیشه اینطوریه.
    100 درصد مطمئنم کارت جدید nvidia راحت 20 یا 30 درصد از 5990 قویتر خواهد شد.اصلا روال کارشونه.
    ولی به قیمتهای منصفانه ای که ati میده واقعا علاقه دارم.

آخر فروم باز happyfeat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

[ =Дttractive ζ;5922812] [QUOTE] ببینید واقعا عجیبه که شما منظور منو نگرفتید رو بحث می برید به بیراهه
    یه سوال : من الان دستم یه بارت دارم شما دستتون یه کلاشینکف
    خب برد بارت خیلی بیشتر از کلاشه یعنی من میتونم از فاصله دورتری شمارو بزنم و از اون فاصله تیر شما به من نمیرسه حالا آیا مقایسه کردن یه تفنگی مثل بارت و کلاش درسته ؟
    نه درست نیست چرا که زمان انتشار نحوه انتشار و کلا طراحی و ساخت و کلاسشون فرق داره
    [QUOTE]

در مورد ابنکه این 2 کارت کلا در طراحی فرق دارن هیچ شکی نیست و هر کدوم ویژگی های خودشونو دارن

[QUOTE]شما دارید یه کارتی رو که الان اولین و بهترین کارت دو هسته ای دنیا هست رو با بهترین کارت تک هسته ای دنیا مقایسه می کنید
    [QUOTE]
    دوست عزیزم اگه دقت کنید من 6990 رو با 580 کراس مقایسه کردم که اونهم اگه از 2 Gpu 580 استفاده بشه و مقایسه من با 580 تک نبوده و نیست اگه پست قبل رو بخونید متوجه میشید مقایسه با sli بوده نه تک gpu

در بین کارت های انویدیا 460 معروفه به برق خور
    470 و 480 تو مصرف ماشالا روی همه رو سفید کردن اما 460 به نسبت بقه کارت ها مصرف خیلی بهتری داره

[QUOTE]میخواستم مصرف برقشون رو یکی کنم میتونستم یه دونه از چراغ های خونه رو خاموش کنم کامپیوتر به اون اندازه که شما میگید مصرفی نداره اینطور نیست که با این کارت انویدیا هر ماه 50 تومن بیشتر پول برق بیاد
    بازم دارم میگم منظور من از وارد شدن به این بحث اینی که شما میگید نبود
    بحث سر خاموش یا روشن کردن چراغ ها نیستش بلکه با بالا رفتم مصرف بیشتر به هر اندازه و اور کلاک کردن قطعه که اونم میزان مصرف رو بالاتر میبره و ... و با حساب اینها خودش مستلزم یه پاور قویتر و هزینه بیشتر هستش وگرنه مقداری مصرف بیشتر کسی رو ورشکست نکرده تو پول برق

اما این یه جنگ جدیدیه جنگ کارت های دو هسته ای که الان تنها یکی از دو رقیب اومده تو زمین و اون یکی داره از رختکن تازه بیرون میاد
    امیدوارم گرفته باشید چی میگم
    من طرفداری برند خاصی رو نمی کنم و باید منتظر بود و دید که dual gpu انویدیا چه میکنه در هر صورتی رقابت این 2 کمپانی به نفع یوزر ها هستش و بیشترین سود رو ما می بریم
    اشالا هر دو منظور همو متوجه شده باشیم
    ویرایش.............................
    یه مقداری تو کد های نقل قول اشتباه شد که اومدم خونه ویرایش می کنم و شرمنده از تمام دوستان
    Last edited by happyfeat; 10-03-2011 at 13:45.

آخر فروم باز M A X I M U M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

gtx 590 فکر کنم از دوتا gpu 580 استفاده کرده
    سلام
    مطمئنید ؟
    واقعا به نظرم عجیبه دیگه واقع انویدیا باید به سیم اخر زده باشه
    استفاده از دوتا 580 وای
    اگه حقیقت داشته باشه صددرصد از آنتیلس قوی تر خواهد بود که این !
    آنتیلس از هسته های تقویت شده ی 6950-6970 استفاده شده توش و نمیتونه با دوتا هسته 580 رقابت بکنه این اصلا منصفانه نیست
    توپ جنگنده رو که نمیشه با توپ زمینی مقایسه کرد
    البته فکر نکنما میشه یه منبع بدید

ممنون

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام
    مطمئنید ؟
    واقعا به نظرم عجیبه دیگه واقع انویدیا باید به سیم اخر زده باشه
    استفاده از دوتا 580 وای
    اگه حقیقت داشته باشه صددرصد از آنتیلس قوی تر خواهد بود که این !
    آنتیلس از هسته های تقویت شده ی 6950-6970 استفاده شده توش و نمیتونه با دوتا هسته 580 رقابت بکنه این اصلا منصفانه نیست
    توپ جنگنده رو که نمیشه با توپ زمینی مقایسه کرد
    البته فکر نکنما میشه یه منبع بدید

ممنون
    والا من توی یه مجله خوندم که نوشته بود میتونه از 6990 هم بهتر باشه

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

[QUOTE=happyfeat;5923521][QUOTE=Дttractive ζ;5922812]ببینید واقعا عجیبه که شما منظور منو نگرفتید رو بحث می برید به بیراهه
    یه سوال : من الان دستم یه بارت دارم شما دستتون یه کلاشینکف
    خب برد بارت خیلی بیشتر از کلاشه یعنی من میتونم از فاصله دورتری شمارو بزنم و از اون فاصله تیر شما به من نمیرسه حالا آیا مقایسه کردن یه تفنگی مثل بارت و کلاش درسته ؟
    نه درست نیست چرا که زمان انتشار نحوه انتشار و کلا طراحی و ساخت و کلاسشون فرق داره
    [QUOTE]

در مورد ابنکه این 2 کارت کلا در طراحی فرق دارن هیچ شکی نیست و هر کدوم ویژگی های خودشونو دارن

خب منم اینو گفتم !

درسته معماریشون فرق داره اما این معماری هارو مادربورد پشتیبانی می کنه خیلی از مادربوردها هستن که تمام چیپت هارو پشتیبانی می کنن

[QUOTE]شما دارید یه کارتی رو که الان اولین و بهترین کارت دو هسته ای دنیا هست رو با بهترین کارت تک هسته ای دنیا مقایسه می کنید
    [QUOTE]
    دوست عزیزم اگه دقت کنید من 6990 رو با 580 کراس مقایسه کردم که اونهم اگه از 2 Gpu 580 استفاده بشه و مقایسه من با 580 تک نبوده و نیست اگه پست قبل رو بخونید متوجه میشید مقایسه با sli بوده نه تک gpu

دوست عزیز با کمال احترام سری کارت های انویدیا بصورت SLI بسته میشه کراس مال شرکت AMD اما من منظورتون رو گرفتم من هم اونجا اینو نگفتم که شما یه دو هسته ای رو از لحاظ کارایی با تک هسته ای مقایسه می کنید من منظورم از نظر شان و احترام و جایگاه بود
    چطور بگم منظورم اینه که کارت 580 انویدیا بعنوان قوی ترین کارت تک هسته ای دنیا وجود داره و این عنوانو داره من نمیتونم با یه دو هسته ای اون عنوانو ازش بگیرم فکر کنم دارم خیلی ساده میگم
    ببینید مگه میشه دو تا نسلو از نظر موفقیت ها با هم مقایسه کرد ؟ مطمئنا نمیشه حدود 250 سال پیش که تازه جرقه ساخت کامپیوتر برای اولین بار به ذهن بشر خطور کرد سرعت رشد علم و دانش بشر چطور بود الان چطوره ؟
    من منظورم اینه که باید وایسیم ببینیم در مقابل عکس العمل حریف چی خواهد بود
    باید ببینید در این نسل جدید که اسمش نسل کارت های دو هسته ایه حریف چی رو می کنه AMD کارتشو عرضه کرده خب اینکه نشد رقابت من بیام توی یه صحرای خالی داد بزنم من قوی ترینم بلکه باید حریفی باشه تا من تست بشم محک بخورم ببینم چند مرده حلاجم این حریفم که با نام 590 قراره عرضه بشه پس بهتره صبر کنیم
    حرف های شما هم کاملا درسته فقط من فکر می کنم ما کمی دچار سوتفاهم شدیم

470 و 480 تو مصرف ماشالا روی همه رو سفید کردن اما 460 به نسبت بقه کارت ها مصرف خیلی بهتری داره

از نظر کارایی و مصرف مقایسه کنید خودتون اینم لینک از تک اسپات و نظر چند تا کارشناس که من نوعی چند تا پیرهن بیشتر پاره کردن شما برید ببینید حرف خودتون درسته یا نه من اون مقاله رو کامل خوندم که دارم اینجا نظر میدم خوشبختانه این مقاله اینقدر کامل و کارشناسی شده است که هم S بستن و هم M بستن رو شامل میشه :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    [/B].com/review/309-geforce-gtx-460-sli-performance
    میخواستم مصرف برقشون رو یکی کنم میتونستم یه دونه از چراغ های خونه رو خاموش کنم کامپیوتر به اون اندازه که شما میگید مصرفی نداره اینطور نیست که با این کارت انویدیا هر ماه 50 تومن بیشتر پول برق بیاد
    بازم دارم میگم منظور من از وارد شدن به این بحث اینی که شما میگید نبود
    من طرفداری برند خاصی رو نمی کنم و باید منتظر بود و دید که dual gpu انویدیا چه میکنه در هر صورتی رقابت این 2 کمپانی به نفع یوزر ها هستش و بیشترین سود رو ما می بریم
    اشالا هر دو منظور همو متوجه شده باشیم
    درسته رقابت هر چقدر بیشتر باشه به نفع ماست
    موفق باشید
    Last edited by M A X I M U M; 10-03-2011 at 13:56.

آخر فروم باز BZ7's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Vice City

پيش فرض

[QUOTE=ramincybran;5918067]RESERVED For another reviews

خوب بریم سروقت باقیه ریویو ها و البته غیرتکراری حتی المکان:

CRYSIS WARHEAD

اول از همه تمامی جزئیات Ethensiast

باز هم شما با دروغ هاتون تشریف آوردین و تست های دروغتون رو گذاشتین ؟
    توی تست ها بعضی جاها GTX580 SLI یکم از 6990 بهتر بوده و توی خیلی از تست ها هم 6990 !
    شما از دروغ گفتن خسته نمیشی نه ؟

---------- Post added at 05:02 PM ---------- Previous post was at 04:58 PM ----------

شمایی که میگین 6990 با 2 تا 580 مقابله نمیکنه ! تست های معتبر مخصوصا guru3d که با بهترین سیستم ممکن گرفتن رو نگاه بندازین ( بهترین منظورم نسبت به سایت های دیگه ) و تمام تست ها با یه سیستم بوده . میبینین که تقریبا نصف تست ها 6990 قویتر بوده و نصف دیگه 580 ! و به تجربه ثابت شده که SLI یا CF کردن 2 کارت از یه کارت Dual GPU بهتر جواب میده پس به نظر من حتی کارت جدید آنویدیا اگه 2 تا 580 هم باشه تازه به 6990 میرسه . و قیمت فوق الاده و مصرف کم 6990 رقیب نداره . مصرف توی idle حدودا 37 وات هست و قیمت این کارت 699 دلار ( XFX ) هست .
    متاسفانه بعضی دوستان اینقدر طرفدار آنوادیا هستن که همش با تست های دروغ میخوان ثابت کنن انویدیا بهتره ! .
    تست های guru3d و tomshardware تقریبا مطمئن هستن و سلیقه توشون به کار نرفته .

اینها تست هایی بود که 6990 از 2 تا 580 قویتره البته این 580 ها مدل Direct CU2 هستن که کمی از 580 معمولی قوی تر هست .
    و در بازی هایی مثل BF bad company2 و Dirt 2 هم 2 تا 580 از 6990 کمی بهتر عمل کرده .
    البته چیز زیاد جالبی نیست ! 2 تا 580 که قیمت هر کدوم در بهترین حالت 400 دلار هست و مصرف های بالا ! و در مقایسه با اون قیمت 700 دلاری 6990 با مصرف خیلی کمتر ! . به نظرم 6990 با این اوضاع خیلی بهتر از 2 تا 580 هست ! و کارایی ها تقریبا برابر هستن و فرق فوق الاده بالایی ندارن . خواهشا بنچ مارک های دروغ نذارین.

اینم بنچ مارک کرایسیس در حالت 8xAA و حداکثر تنظیمات :

Last edited by BZ7; 10-03-2011 at 15:17.

7. این کاربر از BZ7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

[QUOTE=BZ7;5923783]
    RESERVED For another reviews

خوب بریم سروقت باقیه ریویو ها و البته غیرتکراری حتی المکان:

CRYSIS WARHEAD

اول از همه تمامی جزئیات Ethensiast

باز هم شما با دروغ هاتون تشریف آوردین و تست های دروغتون رو گذاشتین ؟
    توی تست ها بعضی جاها GTX580 SLI یکم از 6990 بهتر بوده و توی خیلی از تست ها هم 6990 !
    شما از دروغ گفتن خسته نمیشی نه ؟

---------- Post added at 05:02 PM ---------- Previous post was at 04:58 PM ----------

شمایی که میگین 6990 با 2 تا 580 مقابله نمیکنه ! تست های معتبر مخصوصا guru3d که با بهترین سیستم ممکن گرفتن رو نگاه بندازین ( بهترین منظورم نسبت به سایت های دیگه ) و تمام تست ها با یه سیستم بوده . میبینین که تقریبا نصف تست ها 6990 قویتر بوده و نصف دیگه 580 ! و به تجربه ثابت شده که SLI یا CF کردن 2 کارت از یه کارت Dual GPU بهتر جواب میده پس به نظر من حتی کارت جدید آنویدیا اگه 2 تا 580 هم باشه تازه به 6990 میرسه . و قیمت فوق الاده و مصرف کم 6990 رقیب نداره . مصرف توی idle حدودا 37 وات هست و قیمت این کارت 699 دلار ( XFX ) هست .
    متاسفانه بعضی دوستان اینقدر طرفدار آنوادیا هستن که همش با تست های دروغ میخوان ثابت کنن انویدیا بهتره ! .
    تست های guru3d و tomshardware تقریبا مطمئن هستن و سلیقه توشون به کار نرفته .
    شمایی که میگین 6990 با 2 تا 580 مقابله نمیکنه ! تست های معتبر مخصوصا guru3d که با بهترین سیستم ممکن گرفتن رو نگاه بندازین ( بهترین منظورم نسبت به سایت های دیگه ) و تمام تست ها با یه سیستم بوده .
    سلام دوست من اولا اینجا یه محیط مجازیه و یه جایی برای بحث که خیلی ها میان این طرز حرف زدن شما درست نیست
    اینجا بچه ها فهم و شعور و درک بالایی دارن و خراب کردن یه نفر به قصد خالی کردن عقده های شخصی کارساز نیست امیدوارم شما قصدتون این نبوده باشه ما اینجا بحث می کنیم تا یه چیزی یاد بگیریم در کنار احترام به نظر بقیه
    من در مورد تمام چیزهایی که اشاره کردید تحقیق کردم
    من حرف شمارو درست نمیدونم من به ترتیب بررسی و نظرات سایت های :
    guru3d.com
    hothardware.com
    neoseeker.com
    expertreviews.co.uk
    techradar.com
    pcpro.co.uk
    pcworld.com
    ntcompatible.com
    .hardwarecanucks.com
    hardwareheaven.com

خوندم. در تمامی سایت های معتبر که صد البته با یک سیستم ثابت کارت ها تست شدند 580 sli از 6990 آنتیلس جلو بوده حالا شاید چند تا سایت باشن که من ندیدم اما مطمئنم 95 درصد بررسی ها یا همون رویو ها نشاندهنده بیشتر بودن قدرت 580 sli پس بنچمارک ها و تست هایی که دوستمون ramincybran گذاشتن درسته و ایشون استحقاق این نوع رفتار رو ندارن
    شما میتونید در گوگل اسم هر کدوم از این سایت هارو بزنید و دنبالش اسم 6990 تا مشخصات بیاد خودتون میتونید ملاحظه کنید
    نکته : یکی از سایت هایی که بعنوان سایت معتبر معرفی کردید در توضیحاتش نوشته بود به دلیل نداشتن امکانات کافی نتونستیم 580 sli رو مقایسه کنیم این سایت : guru3d.com
    در قسمت توضیحات پایین صفحه رو بخونید
    اما بقیه سایت های معتبر تست رو انجام داده بودند
    خب این از تست هاتون

به تجربه ثابت شده که SLI یا CF کردن 2 کارت از یه کارت Dual GPU بهتر جواب میده پس به نظر من حتی کارت جدید آنویدیا اگه 2 تا 580 هم باشه تازه به 6990 میرسه . و قیمت فوق الاده و مصرف کم 6990 رقیب نداره . مصرف توی idle حدودا 37 وات هست و قیمت این کارت 699 دلار ( XFX ) هست .
    واقعا عجب استدلالی اگه انویدیا اگه دوتا هم 580 استفاده کنه تازه به 6990 می رسه !
    عزیز من شما عجیبه نمیخوام اینطور بگم اما فکر کنم زیاد از مشخصات آنتیلس خبر نداری
    هسته داخلی آنتیلس هسته ی تقویت شده ی 6950-6970 که با معماری جدید بسته شده برید به همین سایت معتبری که خودتون دادید guru3d.com تو قسمت اسپک ها همین سایت اینو گفته اصلا !
    بعدشم کارت 6990 آنتیلس خروجی HD نداره ! یعنی یه کارت HD محسوب نمیشه اما 580 که سریعترین کارت گرافیک تک هسته ای دنیاست کاملا HD هست
    اخه مگه منطقیه که ما دوتا کارت HD رو با هم قاطی کنیم و با یه کارت 6990 غیر HD مقایسه کنیم ؟!!
    البته این قضیه استفاده از دوتا 580 رو اون دوستمون گفتن اما واقعا منطقی نیست کارت گرافیکی که با دوتا هسته ی اصلی (تقویت شده هم نه) 580 ساخته بشه کاملا مشخصه خیلی از کارتی که هستش (core) کارتیه که در تک هسته از رقیبش ضعیف تره کارایی بالاتری داره
    که بازم میگم من فکر نکنم انویدیا همچین کاری بکنه احتمالا از هسته های ضعیف تر استفاده می کنه اصلا چرا وقتی 580 اومد خیلی سروصدا کرد و خیلی وقت اسمش موندگار شد ؟! انویدیا سود خوبی هم کرد ازش
    به نظر من این نوع نظر دادن و نتیجه گیری به جایی نمی رسه باید صبر کرد

---------- Post added at 03:27 PM ---------- Previous post was at 03:25 PM ----------

سلام ببخشید دوباره مجبور شدم پست بدم دیدم شما پستتون رو ویرایش کردید
    میشه به من نشون بدید در کدوم یک از این بنچمارک هاتون که از سایت guru3d.com گرفتید 580sli تست شده ؟!!

---------- Post added at 03:27 PM ---------- Previous post was at 03:27 PM ----------

سلام ببخشید دوباره مجبور شدم پست بدم دیدم شما پستتون رو ویرایش کردید
    میشه به من نشون بدید در کدوم یک از این بنچمارک هاتون که از سایت guru3d.com گرفتید 580sli تست شده ؟!!
    Last edited by M A X I M U M; 10-03-2011 at 15:31.

9. 3 کاربر از M A X I M U M بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Vice City

پيش فرض

اتفاقا آدم های دروغ گو لایق همچین برخوردی هستن . شما اگه تست هایی که گذاشتم رو درست ببینی تست های 580 SLI direct Cu2 هم هست ! میتونی مقایسه کنی . شما انگار اطلاع نداری که خیلی سایت ها با شرکت های عزیز کارت گرافیک قرارداد زیر زمینی میبندن !
    چطور میشه توی 2 تا تست یکسان ! حالا با هر سیستمی میخواد باشه . یه کارت توی یه تنظیمات 50 فریم بده توی این یکی تست 4 و 5 فریم !!
    دروغ ها کاملا پیداست . مشکل شماست که چشمتون رو روی این چیزا بسته نگه میدارین
    من به هیج عنوان حاضر نیستم تا وقتی 6990 هست 2 تا 580 بگیرم !
    حالا شما اگه میخواین خودتون رو گول بزنین و پول گزافی بابت پاور و مین برد و این 2 گرافیک ارزشمند و بخاری ! خرج کنین بفرمایین پول خودتونه . من نگفتم حتما 2 تا 580 میشه یه 6990 ! خوبه خودتون ماشالله یه عمره توی این بحثا بودین و میدونین همیشه SLI و CF از 2 تا GPU توی یه کارت بهتر فریم میده . خب الان 2 تا 580 direct cu2 در نصف بیشتر تست ها از 6990 جلو زده ! کارت بعدی انویدیا اگه معماری رو دست کاری نکنه مطمئن باش اگه از 6990 قوی تر باشه خیلی اختلافی نداره ! و شما نمیای قیمت و مصرف رو هم مقایسه کنی و فقط روی فریم ها حرف میزنی که بنچ های دوستمون دروغ بودن . با یکم نگاه کردن کاملا معلومه ...
    شما انگار نمیدونی HDMI mini چیه نه ؟ هر وقت دونستی بعد بگو 6990 HD نیست ! خدا رو شکر توی اسمش نوشته Radeon HD ! 6990
    تست های 580 direct Cu2 توی صفحه اول guru3d.com هست خودت ببین . توی پستم هم گذاشتم . در بعضی تست ها 580 قویتره و بعضی ها 6990 .
    Last edited by BZ7; 10-03-2011 at 15:50.

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

بابا یکی نیست بگه این کارت کی به ایران وارد میشه؟همش بحث سر اینه که کدوم قویتره بزارین انویدیا هم کارتشو بده بعدش بحث کنین

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Vice City

پيش فرض

بابا یکی نیست بگه این کارت کی به ایران وارد میشه؟همش بحث سر اینه که کدوم قویتره بزارین انویدیا هم کارتشو بده بعدش بحث کنین
    فکر نکنم تا 1 ماه دیگه پیداش بشه اینورا

13. این کاربر از BZ7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •