تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 18 از 18

نام تاپيک: برق دار شدن قطعات با پاور گرین

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

من 535 که داشتم همچین مشکلی نداشت الان که 585 گذاشتم این مکشل بذام بوجود اومده
    نمیدونم چرا اینجوری شده
    توی دوسه تاپیک دیگه دیدم که بعضی از دوستان همین مشکلرو با پاورهای گرین داشتن...
    خودم یک 685 گرین بتازگی خریدم و مشکلی نداشته...ولی برام جالبه با گرین این مشکل برای بعضی از دوستان پیش آمده...

آخر فروم باز iCe m@n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    استان البرز

پيش فرض

توی دوسه تاپیک دیگه دیدم که بعضی از دوستان همین مشکلرو با پاورهای گرین داشتن...
    خودم یک 685 گرین بتازگی خریدم و مشکلی نداشته...ولی برام جالبه با گرین این مشکل برای بعضی از دوستان پیش آمده...

بله من هم تا الان با پاور گریین مشکلی نداشتم ولی الان که این 585 رو انداختم اینجوری شده نمیدونم هم که چه مرگشه اعصابم رو خورد کرده

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

اين موضوع ربطي به پاور نداره.
    مانيتور رو در بيار ببين باز اين مشكل رو داري يانه. احتمال قوي درست شده. اگر درست نشذه بود بايد مادر بورد رو از كيس جدا كني يه واشر پلاستيكي بندار دوباره مادر بورد رو ببند.
    در هر صورت با يه ارت گذاشتن مشكلت برطرف ميشه

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

اين موضوع ربطي به پاور نداره.
    مانيتور رو در بيار ببين باز اين مشكل رو داري يانه. احتمال قوي درست شده. اگر درست نشذه بود بايد مادر بورد رو از كيس جدا كني يه واشر پلاستيكي بندار دوباره مادر بورد رو ببند.
    در هر صورت با يه ارت گذاشتن مشكلت برطرف ميشه
    چرا این موضوع بعضی اوقات مربوط به پاورهای نامرغوب میشه شما اگه ندیدید دلیل بر این نیست که وجود نداره
    من دوبار با این مشکل روبه رو شدم حالا شاید مشکل ایشون از پاور نباشه و از یک مورد دیگه ای باشه ولی میتونه از پاور هم باشه

پروفشنال black years's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    شمال ایران

پيش فرض

به نظرم این مشکل ربطی به پاور نداره اگه هیت سینگ مین رو هم با پشت دست لمس کنی برق داره اکثر وسایل برقی از قبیل کامپیوتر،تلوزیون،یخچال و ... نیاز به ارت دارن بهتره به لوله آب و .... وصلش نکنی میتونی میله یا صفحه ارت رو که در مدل های متفاوت است تهیه کنی و داخل زمین کار بذاری و از اونجا با یه سیم به بدنه کیس وصل کنی مطمئن باش درست میشه.

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

به نظرم این مشکل ربطی به پاور نداره اگه هیت سینگ مین رو هم با پشت دست لمس کنی برق داره اکثر وسایل برقی از قبیل کامپیوتر،تلوزیون،یخچال و ... نیاز به ارت دارن بهتره به لوله آب و .... وصلش نکنی میتونی میله یا صفحه ارت رو که در مدل های متفاوت است تهیه کنی و داخل زمین کار بذاری و از اونجا با یه سیم به بدنه کیس وصل کنی مطمئن باش درست میشه.
    بله درسته مشکل ایشون از پاور نیست من درحالت کلی گفتم که میتونه باشه مشکل ایشون از پاور نیست

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

خیر تمام هیت سینک مین ها و وسایل برقی مثل یخچال و تلویزیون و.. برق ندارند(حتا برخیشون رو در حالت باز هم ندیدم روی بردشون یا... برق باشه)
    قاعدتن اگر قطعات درست نصب شده و مرغوب باشند این مشکل نباید پیش بیاد

توی همین تاپیک دوستی گفت به محض تعویض پاور این مشکلرو داشته در حالی که قبلن نداشته ... پس سه حالت پیش میاد:
    یا موقع تعویض پاور به نحوی به یکی از قطعات ضربه خورده و اتصال کوتاه پیدا کرده ، یا قطعات از هم پتانسیل بودن خارج شدن، یا پاور مربوطه نقص داره

البته در این حالت موضوع ارت رو حل میکنه ولی بهرحال بهتره مشکل پیدا بشه و این کار شدنیه
    چندین بار سیستمهای که این مشکلرو داشتم بررسی کردم و مشکل پیدا شده (لیست احتمالات رو توی پست قبلم گفتم) و حتا در نهایت که مورد رو پیدا نکردم یکبار دیگه سیستم رو اسمبل کردم موضوع مرتفع شد

اما اگه در نهایت پاور و تمامی قطعات سالم باشندو صحیح نصب شده باشند ولی موضوع پابرجا باشه... این بخاطر سینک نبودن قطعات با هم و ایجاد ولتاژ اضافی بوجود بیاد که چاره دیگه ارته
    Last edited by Arash4484; 14-03-2011 at 08:59.

آخر فروم باز 1navid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

دوست عزیز یه سوال شما فقط پاورتون رو عوض کردید یا کل قطعات رو مثلا خود کیس رو چی عوض کردید یا نه؟؟؟

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •