تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 34

نام تاپيک: انتخاب شد:بهترین اسمارت فون در بازار ایران تا اسفند 89

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

10 انتخاب شد:بهترین اسمارت فون در بازار ایران تا اسفند 89

منبع:مجله کالایاب
    mobilestan.net/showpost.php?p=1859516&postcount=6222

2. 2 کاربر از Namdarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای PersiAndroid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض

چه جلب

4. این کاربر از PersiAndroid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

اسپم ول نده جانم چون نظرسنجی مجله ی معروف کالایاب مورد سلیقه ی شما نیست نباید انرا زیر سوال ببرید . دموکراسی یعنی پذیرفتن نظر اکثریت و شماها با ان بیگانه اید

6. این کاربر از Namdarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    زیر آسمان آبی

پيش فرض

اسپم ول نده جانم چون نظرسنجی مجله ی معروف کالایاب مورد سلیقه ی شما نیست نباید انرا زیر سوال ببرید . دموکراسی یعنی پذیرفتن نظر اکثریت و شماها با ان بیگانه اید
    کاملا در مورد دموکراسی حق با شماست!!
    ولی دموکراسی این نیست که چشممون رو ببندیم!
    توی لینکی که ایشون دادن بیان نشده بر اساس چی اینها انتخاب شده!(نظر سنجی!!خوب از کیا؟!)که البته من حدس میزنم بر اساس فروش باشه که خودش یکی از مشکل دار ترین پارامترهاست!! چون ممکنه یه گوشیی خیلی شاخ باشه ولی گرون باشه مثلا از هر کی بپرسی اگه پول داشته باشی آیفون میخری یا n8 میگه آیفون(البته من باشم میگم هیشتاشکه نظر خود منهچون سیمبین رو که اصلا قبول ندارم و آیفونم از نظرم مال اونایی آماتورهای دنیای ppc هست!)پس این یه جاییش میلنگه!
    و کلا من به سایتهای ایرونی پخش کننده آمار درمورد موبایل اطمینان ندارم دلایلشو میتونید اینجاببینید!:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    در مورد gooshishop که mig33توضیح دادن!
    اگه بری پایین تر به پست من هم میرسی که در مورد gsm.ir هست!!

و در آخر باید بگم کاملا با این آمار موافق بودم اگه آیفون و گلکسی بالاتر از n8 بود نه به دلیل اینکه از n8 بدم میاد
    بلکه با بودن در جامعه میدونم میل افراد به چه سمتی هست!
    و اینکه میل افراد به چه سمتی هست دلیل برتری چیزی نمیشه!!(این یه اصله همیشه هم بوده هرگز حق با اکثریت نیست!)

و دلیل دیگر الکی بودن این آمار اینه که:
    نتایجش با نتایجی که در سایتهای معتبر دنیا بدست میا مطابقت نداره!
    مگر اینکه بگیم وقتی گوشی میاد در ایران دست کاریش می کنن و گوشیهایی که توی ایرانن با گوشی های کل دنیا متفاوتن!

اینو دوستانه از من داشته باش: الان یه جوی شده که نوکیا و آیفون رو بکشن بالا(دلایلش توی همون تاپیک که گفتم هست!!)
    شما گول نخور
    وقتی مدیرعامل نوکیا میگه ما داشتیم در تموم این سالها روی یه سیستم عامل سوخته کار میکردیم دیگه چه حرفی باقی میمونه!
    و این نکته که سهم نوکیا در بازار ppc در حد ۱٪ هست!!

امیدوارم ناراحت نشده باشی!
    حقیقت گاهی تلخه !
    Last edited by KAKHMAL; 09-03-2011 at 20:11.

8. 3 کاربر از KAKHMAL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

کاملا در مورد دموکراسی حق با شماست!!
    ولی دموکراسی این نیست که چشممون رو ببندیم!
    توی لینکی که ایشون دادن بیان نشده بر اساس چی اینها انتخاب شده!(نظر سنجی!!خوب از کیا؟!)که البته من حدس میزنم بر اساس فروش باشه که خودش یکی از مشکل دار ترین پارامترهاست!! چون ممکنه یه گوشیی خیلی شاخ باشه ولی گرون باشه مثلا از هر کی بپرسی اگه پول داشته باشی آیفون میخری یا n8 میگه آیفون(البته من باشم میگم هیشتاشکه نظر خود منهچون سیمبین رو که اصلا قبول ندارم و آیفونم از نظرم مال اونایی آماتورهای دنیای ppc هست!)پس این یه جاییش میلنگه!
    و کلا من به سایتهای ایرونی پخش کننده آمار درمورد موبایل اطمینان ندارم دلایلشو میتونید اینجاببینید!:
    کد:
    در مورد gooshishop که mig33توضیح دادن!
    اگه بری پایین تر به پست من هم میرسی که در مورد gsm.ir هست!!

و در آخر باید بگم کاملا با این آمار موافق بودم اگه آیفون و گلکسی بالاتر از n8 بود نه به دلیل اینکه از n8 بدم میاد
    بلکه با بودن در جامعه میدونم میل افراد به چه سمتی هست!
    و اینکه میل افراد به چه سمتی هست دلیل برتری چیزی نمیشه!!(این یه اصله همیشه هم بوده هرگز حق با اکثریت نیست!)

و دلیل دیگر الکی بودن این آمار اینه که:
    نتایجش با نتایجی که در سایتهای معتبر دنیا بدست میا مطابقت نداره!
    مگر اینکه بگیم وقتی گوشی میاد در ایران دست کاریش می کنن و گوشیهایی که توی ایرانن با گوشی های کل دنیا متفاوتن!

اینو دوستانه از من داشته باش: الان یه جوی شده که نوکیا و آیفون رو بکشن بالا(دلایلش توی همون تاپیک که گفتم هست!!)
    شما گول نخور
    وقتی مدیرعامل نوکیا میگه ما داشتیم در تموم این سالها روی یه سیستم عامل سوخته کار میکردیم دیگه چه حرفی باقی میمونه!
    و این نکته که سهم نوکیا در بازار ppc در حد ۱٪ هست!!

امیدوارم ناراحت نشده باشی!
    حقیقت گاهی تلخه !
    با سلام . با تشکر از شما که تعصب کور ندارید .
    شاید حق با شما باشد . ولی این روزها هر کی دنبال خرید گوشی است همان اول به فروشنده یا به دوست و مشاور خود میگوید دوربینش عالی باشد کم و کسر نداشته باشد . سلیقه ی اکثر افراد جامعه رفته به این سمت . حداقل برخورد اینجانب با اقشار مختلف این را نشان میدهد که ایرانی جماعت اکثراً دنبال دوربین قوی است .
    شما فکر میکنید چند درصد اقشار جامعه اصلاً چیزی از OS میفهمند ؟ ! فقط میگویند دوربین عالی داشته باشد !
    از ان طرف کسانیکه با PC و موبایل سر و کار بیشتری دارند بدلیل امکانات چشمگیر موجود در N8 مثل USB OTG که خیلی بدرد میخورد میروند سراغ این گوشی . حتی پریروز صبح در محل کارم TV روشن بود دیدم خانوم مهندس مجری برنامه با وجودیکه لپتاپی جلوش بود گوشی N8 را به LCD بزرگ وصل کرده بود و داشت پرزنت های اماده را نمایش میداد . کلاً این سری امکانات N8 باعث شده مشتریهایی که بین گالاکسی و ایفون دو دل بودند یهو به سمت نوکیا سوق پیدا کنند در صورتیکه اگر هر کدام از انها این امکانات را بطور کامل داشتند شاید بازار را قبضه میکردند . از جمله خودم که قبل از خرید N8 مدت طولانی بین گالاکسی و N8 مردد بودم ولی الآن بسیار و بینهایت از انتخاب خود راضی هستم . اگر گالاکسی یا ایفون را خریده بودم مطمئن باشید اینقدر با همکارانم که در مواجهه با امکانات N8 چشمانشان گرد شده مواجه نمیشدم !
    بنظر اینجانب دلیل برتری بازار N8 در بین اقشار عادی دوربین قوی و در بین متخصصها امکانات بالاتر ان میتواند باشد .
    Last edited by Namdarian; 09-03-2011 at 23:50.

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

متاسفانه اینجا ایرانه و بر اساس نوکیا بودن ! و دوربین یه گوشی رو انتخاب میکنن !

11. 11 کاربر از MOHAMMAD2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال solo8's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    ایران-گرگان

پيش فرض

متاسفانه اینجا ایرانه و بر اساس نوکیا بودن ! و دوربین یه گوشی رو انتخاب میکنن !
    دقیقا همینطور دوست عزیز.

من گوشیم گلکسی اس.هر کی گوشی رو میبینه اولش کلی اب کیفیت صفحه و روون بودنش و اینا حال میکنه.بعد از یه 2-3 دقیقه که چشمش به لون سامسونگ بالای گوشی میفته میگه 600 تومن پول سامسونگ دادی؟؟؟؟؟!

آخ اینجاست که آدم میسوزه تو چه کشور عقب افتاده ای داریم زندگی مکنیم!

خداییش مگه میشه N8 سرتر از گلکسی و ایفون باشه!حتی به پای X10 هم نمیرسه این گوشی.فقط از نظر دوربین و کیفیت قطعات برتزه نه چیز دیگه!

13. 11 کاربر از solo8 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

چه جالب !! N8 شده بهترین اسمارت فون تو ایران ؟!!

شما فکر میکنید چند درصد اقشار جامعه اصلاً چیزی از OS میفهمند ؟ ! فقط میگویند دوربین عالی داشته باشد !
    موافقم ، ولی اگه بخوایم 10 تا اسمارت فون خوب نام ببریم N8 جزو اونها نیست !
    کلا تو ایران همه به کمیت نگاه میکنن ، چند سال پیش مهم این بود که صدای گوشی خیلی بلند باشه الان شده دوربین و حافظه داخلی .
    اصولی حساب کنیم با پول N8 میشه منطقی تر خرید کرد .

15. 5 کاربر از Pami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

آمار جالب توجه نظر سنجی انتخاب بهترین اسمارت فون تا امروز
    14/12/1389

گروه خبری GSM : مسابقه انتخاب بهترین اسمارت فون بازار ایران در کالایاب موبایل شماره 31 در حال برگزاری میباشد و نتایج آن تا کنون به شرح زیر میباشد:

به دنبال استقبال بی نظیر شما دوستان این مسابقه در کالایاب موبایل شماره 32 نیز برگزار میشود و شما دوستان تا 14/1/1390 فرصت دارید تا بهترین اسمارت فون بازار موبایل ایران را انتخاب کنید .

===============
    کد:
    ===============
    نظرات خوانندگان مطلب

نمیدونم چرا آقایون برند باز فکر میکنن همه باید نظر اونارو تایید کنن بهشون پیشنهاد میکنم اطلاعاتشونو ببرن بالا و به نظر بقیه احترام بذارن
    توسط pianist_music7 در 17/12/1389

خب مشخصه کسی که n8 رو با x10 مقایسه میکنه چقدر از گوشی میدونه
    توسط pianist_music7 در 17/12/1389

واقعا متاسفم این امار خیلی تاسف باره خیلی از اونا که به ان8 رای دادن حتی این گوشی رو دستشون نگرفتن من ان8 رو گرفتم دیدم چه افتضاحیه حیف اسم اسمارت فون که رو این گوشی گذاشتن اصلش رو از نماینده نوکیا با گارانتی معتبر گرفتم وقتی به گالری میرفتم گیر میکرد . بردم نمایندگی گفتن رو ان8 ها این مشکل پیش میاد پس دادم یه ایکس 10 گرفتم یه گوشی واقعا به تمام معناس
    توسط uncoboy360 در 15/12/1389

واقعا واسه این افراد باید تاسف خورد که هنوز نمی دونن معنی اسمارت فون چیه که اینکه به گوشکوب بگن اسمارت فون فرشید جون اینا 1100 از سرشون زیاده

توسط ABTIN66 در 15/12/1389

اینم بگم من الان خودم ای9000 دارم و با اینکه گوشی خوبی هست من ان8 رو بهتر میدونم.چون نسبت به پول پرداختی امکانات بیشتری داری و برخلاف نظر شما که سیمبین 3 رو آشغال میدونید و به پشتوانش میگید ان8 اسمارت فن نیست باید بگم اگه سیمبین 3 اندازه اندروید نباشه(که نیست در واقعیت)اما خیلی هم فاصله زیادی نداره با اندروید.لطفا به نظر بقیه احترام بگذارید.فکرم نکنید علامه دهر هستید که بقیرو مسخره کنید.
    توسط AraSh_Z9 در 15/12/1389
    Last edited by Namdarian; 10-03-2011 at 03:24.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

خیلی بده ما ایرانیها نظرات اکثریت را هیچوقت نمیخواهیم قبول کنیم ! چرا ما اینجور بار امدیم ! خیلی زشته بخدا .
    این امده واسه ان یکی اظهار تأسف کرده ان یکی واسه این . توهین و توهین بازار .
    توی همه کارهامان همینیم ها . نه اینکه فکر کنید فقط در اینجا . نه در همه جا . کوچک و بزرگمان همه خرابیم ......

18. این کاربر از Namdarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •